Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Колекціонування


Колекціонування

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 23.10.2009, 19:31 #1073699   #161
Lopatnik
Guest
Типово Відповідь: Колекціонування

Друзі, є питання... Може хтось взяти під своє крило копача-початківця? маю на увазі проконсультувати, порадити якийсь тренувальний полігон...дуже хочу знайти однодумців, самому нудно...

LKO - монетка хороша .. то не ти часом її на Аукро продавав?
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.10.2009, 20:24 #1073780   #162
Ericsson
Типово Відповідь: Колекціонування

Цитата
Допис від Lopatnik Переглянути допис
Друзі, є питання... Може хтось взяти під своє крило копача-початківця? маю на увазі проконсультувати, порадити якийсь тренувальний полігон...дуже хочу знайти однодумців, самому нудно...

LKO - монетка хороша .. то не ти часом її на Аукро продавав?
Для початку, хто такий, який прибор і яка тема цікавить? Авто є? Чи згоден бензу заливати? Знову ж таки, з такими питаннями швидше тобі на віоліті треба було реєструватись.
Ericsson зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.10.2009, 22:39 #1073985   #163
LKO
 
Аватар для LKO
Типово Відповідь: Колекціонування

Давайте поговоримо про мою монету. Хто, що цікавого може про неї повідати???
LKO зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.10.2009, 22:46 #1073987   #164
Ericsson
Типово Відповідь: Колекціонування

Цитата:
Допис від LKO Переглянути допис
Давайте поговоримо про мою монету. Хто, що цікавого може про неї повідати???
До мого сорому - нічого, хіба зараз Конроса полистаю...

Додано через 4 хвилини
чекай, яка Саксонія??? В 1921 році ж була Веймарська республіка, хіба Саксонія ще в той час карбувала монети самостійно?

Таки знайшов, це не Ви давали на обговорення?
[ГЕРМАНИЯ SACHSEN (Саксония) 1 МАРКА ФАРФОР 1921 КОРАБЛЬ на интернет аукционах стоимость колеблется от 180 до 700 рублей.

Востаннє редагував Ericsson: 23.10.2009 о 22:56. Причина: Пізніше додано
Ericsson зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.10.2009, 11:13 #1074301   #165
MindStorm
 
Аватар для MindStorm
Типово Відповідь: Колекціонування

1. До попередньої теми, яка зовсім не важлива: часто стикаюсь з тим, що люди ,які не мають справу з монетами, не можуть адекватно оцінити вагу. Це природньо, тому до такого ставлюся з розумінням.
Була монетка, і загула.... буває.

2. Дивився вчора кавалок випуску новин по Інтеру. Показували російський антикварний дім, що проводить аукціони. Так от, чергові лоти - українські медалі, які в Рассеи користуються популярністю. Сюжет такий собі, було з чого поржати. Найбільше сподобалося запитання журналіста на толкучці: мені цікавлять українські медалі 1918 року, на що продавець, мабуть, троха АФІГЕЛ.
Медаль Петлюри, яка буде виставлена на ауку з естімейтом у 10 000 уїв, і всякі інші цінності, провідний експерт того дому брав голими руками, мацав, щось там показував. Рівень того аукціону можна уявити, якщо їхній найвумніший дядько не додумався користуватися котоновими рукавичками, а ля Сотбі, Крістіс.
До чого це я? Просто обурило таке ставлення
Лінк тут

Соррі за офтоп.
MindStorm зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.10.2009, 11:38 #1075280   #166
Vagon
 
Аватар для Vagon
Типово Відповідь: Колекціонування

До попереднього: небачу сенсу взагалі описувати монету якої давно небачив. Неможеш зафоткати - постав перед собою і гарно, детально опиши...на рахунок ваги - сама поширена помилка...буває...

На рахунок монети з фарфору - дуже цікавий напрям...другий раз в житті таку бачу...цікаво наскільки вона крихка)))

П.С. А хто знає де в Тернополі можна котонові рукавички купити?
Vagon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.10.2009, 11:43 #1075282   #167
Ericsson
Типово Відповідь: Колекціонування

Цитата:
Допис від Vagon Переглянути допис
П.С. А хто знає де в Тернополі можна котонові рукавички купити?
Та ніби то не є дефіцит - ринок, магазини типу "Епіцентра" чи "Арс-кераміки"...
Ericsson зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Vagon (25.10.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.10.2009, 11:54 #1075293   #168
Vagon
 
Аватар для Vagon
Типово Відповідь: Колекціонування

Цитата
Допис від Ericsson Переглянути допис
Та ніби то не є дефіцит - ринок, магазини типу "Епіцентра" чи "Арс-кераміки"...
Колись на ринку брав, тепер там немає, про буд.супермаркети шось неподумав...

Хтось накладає штучну патину на монети? І чи знає способи консервації? А то блін маю мідяк - зеленіє постійно, думаю парафіном з уайт-спірітом "заклеїти" хтось пробував?
Vagon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.10.2009, 12:15 #1075308   #169
MindStorm
 
Аватар для MindStorm
Типово Відповідь: Колекціонування

Цитата:
Допис від Vagon Переглянути допис
Колись на ринку брав, тепер там немає, про буд.супермаркети шось неподумав...

Хтось накладає штучну патину на монети? І чи знає способи консервації? А то блін маю мідяк - зеленіє постійно, думаю парафіном з уайт-спірітом "заклеїти" хтось пробував?
У мене Лейхтюрмовські, буду ще собі брати, можу зайву пару замовити.
То простий котон, може, в будівельних магазинах такі самі, не знаю.

Було схоже у мене на 5 копієчниках Катерини, то зелень зняв, пожертвувавши патиною. Тримаю в паперових пакетах. Вже 4 роки все файно. Наскільки дорога монетка?

Часто трапляються монети залаковані простим лаком, зі старих колекцій.
MindStorm зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.10.2009, 14:04 #1075412   #170
Ericsson
Типово Відповідь: Колекціонування

Хлопці, не вбивайте монет, вони ж як птиці...
Хоча якщо по правді, знаючи як, просто не маю часу довести монетки до пуття, лежить в мене з десяток Пантікапея в шухляді ніяк черги на чистку не дочекається (
Ericsson зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.10.2009, 15:19 #1075500   #171
MindStorm
 
Аватар для MindStorm
Типово Відповідь: Колекціонування

Цитата
Допис від Ericsson Переглянути допис
Хлопці, не вбивайте монет, вони ж як птиці...
Хоча якщо по правді, знаючи як, просто не маю часу довести монетки до пуття, лежить в мене з десяток Пантікапея в шухляді ніяк черги на чистку не дочекається (
Та ж ніхто їх не вбиває. Таким ділом займаються аматори
Зелень, якщо в'їсться, то вже, вважай, мідь пропала.
MindStorm зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.10.2009, 14:28 #1076721   #172
Vagon
 
Аватар для Vagon
Типово Відповідь: Колекціонування

Цитата:
Допис від MindStorm Переглянути допис
У мене Лейхтюрмовські, буду ще собі брати, можу зайву пару замовити.
То простий котон, може, в будівельних магазинах такі самі, не знаю.

Було схоже у мене на 5 копієчниках Катерини, то зелень зняв, пожертвувавши патиною. Тримаю в паперових пакетах. Вже 4 роки все файно. Наскільки дорога монетка?

Часто трапляються монети залаковані простим лаком, зі старих колекцій.
Був би вдячний за лишню пару)) Та монетка недуже дорога, але всерівно неприємно... Лаковані бачив, але лак потім туго відходить знаю кращий спосіб - розколотити парафін в уайт - спіріті в пропорції 40% на 60% і пензликом нанести на монету, просушити. При потребі можна очистити ацетоном, патина залишиться.

Ericsson та чого ми маєм їх вбивати, наше завдання навпаки - врятувати. Доречі на тому форумі недуже дієві способи очистки, тай кожен колекціонер з часом виробляє якісь свої...
Vagon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.10.2009, 18:38 #1077013   #173
Ericsson
Типово Відповідь: Колекціонування

Цитата:
Допис від Vagon Переглянути допис
Ericsson та чого ми маєм їх вбивати, наше завдання навпаки - врятувати. Доречі на тому форумі недуже дієві способи очистки, тай кожен колекціонер з часом виробляє якісь свої...
Так поділився би своїми способами очистки. Якщо монета цінна то взагалі краще до професіонала її нести....
Ericsson зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2009, 09:52 #1077825   #174
MindStorm
 
Аватар для MindStorm
Типово Відповідь: Колекціонування

Цитата:
Допис від Vagon Переглянути допис
Був би вдячний за лишню пару)) Та монетка недуже дорога, але всерівно неприємно... Лаковані бачив, але лак потім туго відходить знаю кращий спосіб - розколотити парафін в уайт - спіріті в пропорції 40% на 60% і пензликом нанести на монету, просушити. При потребі можна очистити ацетоном, патина залишиться.

Ericsson та чого ми маєм їх вбивати, наше завдання навпаки - врятувати. Доречі на тому форумі недуже дієві способи очистки, тай кожен колекціонер з часом виробляє якісь свої...
Але то буде мінімум через місяць. Тому, якщо треба терміново, то я не допоможу.
Додаткову пару запекав.

Я взагалі не прихильник консервації монет. Ліпше продати, собі взяти в кращому стані.
Правда, не завжди такий варіант спрацьовує. А чим зелень перед консервацією знімалася?
MindStorm зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Vagon (27.10.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2009, 11:28 #1077969   #175
Vagon
 
Аватар для Vagon
Типово Відповідь: Колекціонування

Цитата:
Допис від MindStorm Переглянути допис
Але то буде мінімум через місяць. Тому, якщо треба терміново, то я не допоможу.
Додаткову пару запекав.

Я взагалі не прихильник консервації монет. Ліпше продати, собі взяти в кращому стані.
Правда, не завжди такий варіант спрацьовує. А чим зелень перед консервацією знімалася?
Дякую, мені не терміново. На рахунок консервації - теж не прихильник, навіть якщо чищу - не консервую, а просто сушу і в холдер/капсулу...монета недорога, вроді 3 копейки серебром 1843 чи 2 копійки 1819...просто стан хороший, а крапочка зелена пішла...виводив ніжним розтвором лимонної кислоти.

Ericsson метод чистки, і чим саме чистити напряму залежить від металу....Срібло здебільшого амонієм чищу з додаванням солі, мідь, бронзу - лимонкою...способів багато дехто навіть кефіром чистить)))

Востаннє редагував Vagon: 27.10.2009 о 11:35.
Vagon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2009, 19:54 #1078810   #176
Ericsson
Типово Відповідь: Колекціонування

Согласно решению Межведомственного совета по вопросам вывоза, ввоза и возвращения культурных ценностей старобильские таможенники передали в Донецкий областной краеведческий музей две монеты времен Александра ІІІ, которые стали предметом нарушения таможенных правил в мае текущего году.
Одна из монет, номиналом в 20 копеек, изготовленная Санкт-Петербургским монетным двором в 1869 году. Другая монета, номиналом в 1 копейку, датированная 1894 годом изготовления. Обе монеты по результатам экспертизы специалистов музея признаны такими, что имеют историческое, культурное, коллекционное значение как источники истории развития денежной системы Российской империи.
Пополнение музея ценными экспонатами стало результатом работы должностных лиц отдела таможенного оформления в пункте пропуска «Демино-Александровка» Старобильской таможни, усилиями которых предотвращена попытка незаконного перемещения ценностей через таможенную границу Украины.

Для тих хто випадково зайшов в цю тему поясню, таких монет є валом, жодної цінності вони не представлють, ні художньої, ні історичної, ні естетичної. Вартість 1 копійки 1894 року гривень 5 максимум, 20 копійок - ну гривень 30 натягне певне...

До Вагона: Мідь в лимонку я не ризикую - можна вбити патину, тоді вже краще кефіром/милом/олією. Лимонкою якраз срібло і чищу...
Ericsson зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2009, 13:19 #1079730   #177
Vagon
 
Аватар для Vagon
Типово Відповідь: Колекціонування

Трилон Б юзаєш?
Vagon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2009, 17:47 #1080046   #178
Ericsson
Типово Відповідь: Колекціонування

Цитата:
Допис від Vagon Переглянути допис
Трилон Б юзаєш?
хіба той що є в складі мила ) В чистому вигляді не пробував - боюся що то є надто сильна штука .
Ericsson зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.10.2009, 08:10 #1080556   #179
Skady
 
Аватар для Skady
Типово Відповідь: Колекціонування

А я думав про цю темку вже народ забув, а виявляэться що народ ще колекцыонуэ монети
Skady зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.10.2009, 09:39 #1080623   #180
MindStorm
 
Аватар для MindStorm
Типово Відповідь: Колекціонування

Цитата
Допис від Ericsson Переглянути допис
хіба той що є в складі мила ) В чистому вигляді не пробував - боюся що то є надто сильна штука .
Так, Трілон моцна, але дієва штука. Для міді, хоча для срібла також. Мідь, узагалі краще не чіпати. Трілон - це вже остання надія.

Дорожчі монетки можна підчищувати лимонним соком. Найбезпечніший і результативний метод. Не варто також забувати про кашку з соди.

Ну, і найкращий метод - тепленька водичка з милом.

2 Skady

Монетки не тільки колекціонують, їх ще продають та купують

Востаннє редагував MindStorm: 29.10.2009 о 09:44. Причина: оновив
MindStorm зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:08.