Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт


Результати опитування: Хто стане чемпіоном НБА 2009/2010р ?
Atlanta Hawks 0 0%
Boston Celtics 2 12.50%
Charlotte Bobcats 0 0%
Chicago Bulls 1 6.25%
Cleveland Cavaliers 0 0%
Dallas Maverics 1 6.25%
Denver Nuggets 0 0%
LA Lakers 9 56.25%
Milwaukee Bucks 0 0%
Miami Heat 1 6.25%
Oklahoma City Thunder 0 0%
Orlando Magic 2 12.50%
Phoenix Suns 0 0%
Portland Trail Blazers 0 0%
San Antonio Spurs 0 0%
Utah Jazz 0 0%
Голосували: 16. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Чемпіонат NBA 2011-2012: новини, обговорення і т.д. (оновлено)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 31.01.2011, 21:26 #1565499   #81
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA 2010-2011: новини, обговорення і т.д. (оновлено)

Цитата:
Допис від smiley Переглянути допис
ого! за останній "падгон" особливо дякую! все, ща дивлюсь Бостон - ЛА!
я сам не повірив в таке щастя. тільки би воно довше продовжувалось )))
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2011, 21:42 #1568564   #82
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA 2010-2011: новини, обговорення і т.д. (оновлено)

маямі має яйця!111
)))))
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2011, 11:30 #1577355   #83
smiley
 
Аватар для smiley
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA 2010-2011: новини, обговорення і т.д. (оновлено)

Вчора ліг спати з гарним настроєм!)
Бостон обіграв Маямі (85-82) - цікава кінцівка матчу була. Ну і Орландо розгромили ЛАЛ (89-75)!
smiley зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ШТЕУД (14.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2011, 20:12 #1577920   #84
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA 2010-2011: новини, обговорення і т.д. (оновлено)

Цитата:
Допис від smiley Переглянути допис
Вчора ліг спати з гарним настроєм!)
Бостон обіграв Маямі (85-82) - цікава кінцівка матчу була. Ну і Орландо розгромили ЛАЛ (89-75)!
Да з маямі пічалька. Дивився оба матча. Маямі так просрали 3 чверть, як і 4 виграли Але видно що вони наігруються. Ім ще нормального "чорноробочого" центра і буде просто ппц комнда.
Орландо ж молодці. Гра була дуже потужна. Ховард просто рвав і метав! Звір.
До речі скоро закінчується термін обмінів. думаю багато цікавого може бути )
і ще Печалька за кліперсів. На виїзді вони якісь взагалі дивні. То виграють в Нью Йорка то в торонто і клівленду зливають. Але імхо на слідуючий рік-два якщо все буде пучком Кліпери дуже сильно попортять нерви грандам.
трохи відео...
http://www.nba.com/video/games/rapto...s=iref:nbahpt2
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2011, 22:21 #1578052   #85
smiley
 
Аватар для smiley
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA 2010-2011: новини, обговорення і т.д. (оновлено)

Також обидві гри дивився (благо час трансляцій був дуже вдалим). так, дійсно в 4й чверті навіть почав переживати за Бостон, бо Маямі нормальний ривок зробили.
Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
Ховард просто рвав і метав! Звір.
31 очко, 13 підборів! І це в матчі з діючим чемпіоном! Зловив себе на думці, що він мені статурою дуже нагадує якогось героя коміксів (не якогось конкретного, а взагалі).

Додано через 2 хвилини
О! і не тільки мені!)))



Але мені не цього...)

Додано через 7 секунд

Додано через 19 хвилин
Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
Але імхо на слідуючий рік-два якщо все буде пучком Кліпери дуже сильно попортять нерви грандам.
повністю згідний! це саме можу сказати про Шарлоту. випадково подивився пару їхніх ігор - потенціал досить хороший!
тількищо глянув таблицю і якось навіть жалко стало Клівленд - 9 перемог проти 46 поразок! І ще, давно я не дивився ігор з Сан-Антоніо! Треба буде це виправити, а то щось я занадто Сходом захопився)...

Востаннє редагував smiley: 14.02.2011 о 22:21. Причина: Пізніше додано
smiley зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2011, 00:05 #1578121   #86
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA 2010-2011: новини, обговорення і т.д. (оновлено)

Цитата:
Допис від smiley Переглянути допис
Також обидві гри дивився (благо час трансляцій був дуже вдалим). так, дійсно в 4й чверті навіть почав переживати за Бостон, бо Маямі нормальний ривок зробили.

31 очко, 13 підборів! І це в матчі з діючим чемпіоном! Зловив себе на думці, що він мені статурою дуже нагадує якогось героя коміксів (не якогось конкретного, а взагалі).

Додано через 2 хвилини
О! і не тільки мені!)))



Але мені не цього...)

Додано через 7 секунд

Додано через 19 хвилин

повністю згідний! це саме можу сказати про Шарлоту. випадково подивився пару їхніх ігор - потенціал досить хороший!
тількищо глянув таблицю і якось навіть жалко стало Клівленд - 9 перемог проти 46 поразок! І ще, давно я не дивився ігор з Сан-Антоніо! Треба буде це виправити, а то щось я занадто Сходом захопився)...
Ну двайт своє прізвище виправдовує сповна )
Але орландо останнім часом надто сильно лихорадить ( Понабирали снайперів і валять з дуги, але реалізація не завжди стабільна. І получається Двайт як дурак бігає а ці курдуплики з 3 очокової палять (деякі ігри були з результатом 3/30 з 3 очкової!)
Шарлот хз, думаю вони сильно зміняться в грудні і літом. І цілком можливо будеть видавати непогані сюрпризи.

До речі не варто забувати що на ці вихідні олл стар гейм в ЛА. Чекаємо і надіємось на шоу!!!
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2011, 13:36 #1578478   #87
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA 2010-2011: новини, обговорення і т.д. (оновлено)

От тобі і шарлот. Привіз сьогодні +20 Лайкерам. Явно щось неладно в датському королівстві...
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2011, 15:15 #1578606   #88
smiley
 
Аватар для smiley
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA 2010-2011: новини, обговорення і т.д. (оновлено)

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
От тобі і шарлот. Привіз сьогодні +20 Лайкерам. Явно щось неладно в датському королівстві...
А нещодавно вони "наказали" Бостон... Але +20 проти ЛАЛ...
smiley зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2011, 20:52 #1578647   #89
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA 2010-2011: новини, обговорення і т.д. (оновлено)

Цитата:
Допис від smiley Переглянути допис
А нещодавно вони "наказали" Бостон... Але +20 проти ЛАЛ...
Бостон команда з тараканами. Громить грандів і тут же зливає. При чому коли що буде вгадати мало реально.
Але згідний Джордан просто так команду не лише. Вже сам тренування проводить. Далі ще грати почне ) А якщо серйозно то думаю за рік, за два Шарлот може бути досить сильна команда.
Хоча маю підозру що якщо піде добре найближчі роки може статися "домінування" Маямі. Доберуть Хорошого центру, зіграються. Тренер не бездар, плюс є Пет Райлі який не раз ставав чемпіоном НБА і має шалений досвід. Щей можуть дзен мастера підписати ))) Хоча найближчі роки в НБА буде весело, багато голодних і дуже перспективних новачків і щей локаут наближається. запасаємось попкорном )))

Додано через 5 годин 1 хвилину
ай лов віс гейм )))

Востаннє редагував ШТЕУД: 15.02.2011 о 20:52. Причина: Пізніше додано
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.02.2011, 10:01 #1580264   #90
smiley
 
Аватар для smiley
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA 2010-2011: новини, обговорення і т.д. (оновлено)

Хм. Чергова поразка ЛАЛ. На цей раз від найгіршої в цьому сезоні команди НБА - Клівленда (99-104).
Вся четвірка лідерів Сходу (Бостон, Чікаго, Орландо і Маямі) свої матчі повигравали.
smiley зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.02.2011, 14:03 #1580559   #91
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA 2010-2011: новини, обговорення і т.д. (оновлено)

Цитата:
Допис від smiley Переглянути допис
Хм. Чергова поразка ЛАЛ. На цей раз від найгіршої в цьому сезоні команди НБА - Клівленда (99-104).
Вся четвірка лідерів Сходу (Бостон, Чікаго, Орландо і Маямі) свої матчі повигравали.
та лейкерам дали доброго ляпаса. але хоч по резалту клівленд найгірший по грі вони непогані, імхо більше причина в невезінні і в психології/хімії. бо в хайлатах клівленд нерідко був.
так сьогодні був непоганий день. всі команди за які вболіваю виграли
Знов порадував супермен і гріффін.
Імхо до кінця сезону Кліпери ще можуть наробити шороху ))
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.02.2011, 14:18 #1580579   #92
smiley
 
Аватар для smiley
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA 2010-2011: новини, обговорення і т.д. (оновлено)

За кліперів згідний! Та й зокрема Гріффін думаю цього уік-енду потішить себе і нас перемогою в Слем-данк контесті)). Бо з гри він кладе дуже ефектно!
Також цікаво чи Аллен зможе в змаганнях по 3х очкових кидках виграти. Адже він наразі є рекордсменом з цього елементу з гри.
smiley зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.02.2011, 14:37 #1580592   #93
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA 2010-2011: новини, обговорення і т.д. (оновлено)

Цитата:
Допис від smiley Переглянути допис
За кліперів згідний! Та й зокрема Гріффін думаю цього уік-енду потішить себе і нас перемогою в Слем-данк контесті)). Бо з гри він кладе дуже ефектно!
Також цікаво чи Аллен зможе в змаганнях по 3х очкових кидках виграти. Адже він наразі є рекордсменом з цього елементу з гри.
ну тут діло таке. ігрові слеми і на контесті трохи різні. і зазвичай потужні ігрові слемери на контесті обсирались. але в блейка є все для перемоги. стрибок, сила, артистизм, так що да він фаворіт.
Про ісус хз що сказати. снайпер він кльовий спору немає, але перемогу це зовсім не гарантує. він деколи в іграх так маже що капець.
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2011, 14:58 #1581596   #94
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA 2010-2011: новини, обговорення і т.д. (оновлено)

О Чікаго Кросаучеки.. Взули Спьорс і ще й на день варенья МЖ (тре привітати! ) А Роуз ваще мего кросаучек! 42 очка! career high! В загальному порадували !
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.02.2011, 21:46 #1583669   #95
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA 2010-2011: новини, обговорення і т.д. (оновлено)

Так с малочисельні шанувальники бескетболу. Качаємо слем данк контест в обов"язковому порядку! Один з найкращих в цьому десятилітті! При чому всі учасники показали хороший рівень!
Також додам що варто глянути ігру новачків проти второгодок. видовищно, без особливої напруги, але цікаво!
І таки думаю що алл стар гейм буде дуже цікавим. Чекаю з нетерпінням!
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.02.2011, 22:01 #1583682   #96
smiley
 
Аватар для smiley
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA 2010-2011: новини, обговорення і т.д. (оновлено)

так слем-данк виявився цікавим! (якщо хтось не хоче качати, то є повна версія "вконтактах" і на рубаскеті в кльовій якості ). ну і не знаю чи я би однозначно віддав приз Гріффіну).
smiley зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.02.2011, 22:08 #1583692   #97
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA 2010-2011: новини, обговорення і т.д. (оновлено)

Цитата:
Допис від smiley Переглянути допис
так слем-данк виявився цікавим! (якщо хтось не хоче качати, то є повна версія "вконтактах" і на рубаскеті в кльовій якості ). ну і не знаю чи я би однозначно віддав приз Гріффіну).
Ну за фінал однозначно Гріффіну. МакГи провалив дві останні спроби. Перша ж була просто бомба. Друга з 3 мячами теж не хіла. Звісно на користь блейку зіграла популярність і видовищність. Але МакГи красава. Дерозан теж класно валив. Ібака непогані данки але якісь наївні якщо чесно. З штрафної вже імхо навіть не смішно. Ведмедика кусати за ножку цікаво але не серйозно.
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.02.2011, 22:29 #1583702   #98
smiley
 
Аватар для smiley
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA 2010-2011: новини, обговорення і т.д. (оновлено)

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
З штрафної вже імхо навіть не смішно.
це можна сказати і про перші кола Гріффіна). по сукупній кількості данків, які мені сподобались, то МакГі для мене особисто цей контест виграв.
smiley зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.02.2011, 22:39 #1583722   #99
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA 2010-2011: новини, обговорення і т.д. (оновлено)

Цитата:
Допис від smiley Переглянути допис
це можна сказати і про перші кола Гріффіна). по сукупній кількості данків, які мені сподобались, то МакГі для мене особисто цей контест виграв.
не скажи (хоча це діло смаку) в перших колах гріффін як мінімум був не гірше. а в фіналі макги все ж здув явно. так що все по чесноку тай судили дві останні фінальні спроби )))
в любому випадку виграли ми бо було на що подивитися. ще зараз докачую слем данк любителів п'ятничний. подивимось що там чувачки творили...
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.02.2011, 23:08 #1583754   #100
smiley
 
Аватар для smiley
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA 2010-2011: новини, обговорення і т.д. (оновлено)

до речі, хто хоче дивитись все свято зі всіма його міні-шоу, інтервью і т.д. у прямому ефірі:
http://www.atdhenet.tv/34257/watch-all-star-weekend
smiley зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:13.