Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Вибори


Педалюючи зміни! Відкрите звернення велоактивістів до кандидатів

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 26.10.2010, 14:16 #1482351   #41
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Педалюючи зміни! Відкрите звернення велоактивістів до кандидатів

Цитата Більш ніж впевнений, що на ровері Вас у місті не зустрінеш. З радістю готовий визнати, що помиляюся. До зустрічі на велостоянці!
майже кожного дня весна/літо/і вот до минулого тижня включно, їзджу на роботу на велосипеді.
добре шо на роботі є велопарковка.
і дуже приємно бачити як вона з часом наповнюється новими велосипедами.
весною їздило тільки пару чоловік.... переважно на китайських базарних велосипедах (але це не важливо), і я, а недавно появилися і Гарі Фішери, і Команчі, і т.д.... багато з наклейками "Ровер Байк"....

але в центрі на велосипеді мене дійсно важко зустріти
Sasha зараз поза форумом  
Старий 26.10.2010, 14:20 #1482366   #42
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: Педалюючи зміни! Відкрите звернення велоактивістів до кандидатів

Цитата:
Допис від Ромік Переглянути допис
На зустрічі був я. Обговорення на форумі Шприхи, хто не бачив є тут.
Не було сказано нічого фантастичного. Поживемо - побачимо, принаймі в мене точно буде бажання спитатися потім. Було би кого
а, обговорення я бачив)
думав, було багато Шприхалів на обговоренні.
знач я нічого не пропустив.
до-речі, я б більше хотів бачити намагання влади популяризувати велосипед для новачків, аніж покращувати комфорт старожилам. бо для менш-більш досвідченого велосипедиста ті доріжки в парку Шевчена - непотрібні. хіба по них діти будуть кататись. атк вони і по тротуарах там також мають право.
про велодоріжки через місто - також утопія, бо ніхто не буде красти по півметра і зтак не досить широких шосе.
але! можна популяризувати заміський веловідпочинок, велосипед як засіб пересування.
якби Заставний пообіцяв, що якщо його виберуть вдруге - він готовий все літо їздити на велосипеді хоча б на роботу і з роботи - благо велостоянка біля міськради вже є - я би для такої нагоди купив Паркер і акуратно вивів би "галочку" навпроти його прізвища у виборчому бюлетені.
оце була б найкраща допомога велосипедистам на власному прикладі.
сім самураїв зараз поза форумом  
Подякували 3:
Бойківчанка (26.10.2010), Ромік (26.10.2010), nacho one (26.10.2010)
Старий 26.10.2010, 22:20 #1483065   #43
Ромік
 
Аватар для Ромік
Типово Відповідь: Педалюючи зміни! Відкрите звернення велоактивістів до кандидатів

Повністю підтримую! Питання прикладу дуже актуальне. Тернополю далеко до Лондона, але якби Заставний зробив як його мер робить це б було ого-го. Туман в нас лондонський є, ще б міський голова хоча б раз в тиждень сідав на велосипед..
Суть в тому, що ініціатива має формуватися серед зацікавлених в розвитку велозручностей. Саме звідси мають йти пропозиції, вимоги та, головне, контроль за впровадженням та виконанням задуманого. Я про те, що навіть зараз велоспільноті варто хотіти знати, що і як планується робити в парку Шевченка.
Щодо парку, думаю, нехай перший крок буде саме там. Теоретично наступний крок має бути спільним.
Ромік зараз поза форумом  
Старий 27.10.2010, 00:34 #1483273   #44
Ivanovuch
Типово Відповідь: Педалюючи зміни! Відкрите звернення велоактивістів до кандидатів

хлопці, в заставного є позиція(я з нею не згідний) - НІЧОГО НЕ ОБІЦЯТИ!
Такшо прийдеться вам почекати до наступного літа і подивитись чи буде він їздити на ровері
Ivanovuch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Maverick (27.10.2010)
Старий 27.10.2010, 21:13 #1484314   #45
Ромік
 
Аватар для Ромік
Типово Відповідь: Педалюючи зміни! Відкрите звернення велоактивістів до кандидатів

Обіцянка - це впевненість у здійсненні або вперта і невиправдана віра в виконання сказаного.
А навіщо вимагати від людини робити їй не властиве - ну не захоче мер їздити на ровері (я певно Заставного дістав з тим питання, коли його на двох колесах побачу ну і що?, якщо з його допомогою можна створити умови для багатьох, то так буде краще.
Це не в рекламу теперішньому меру. Теоретично гарно налаштований державний механізм, трохи доброї волі - і хороше починання при будь якому керівнику буде втілене в життя.
Ромік зараз поза форумом  
Старий 28.10.2010, 22:14 #1485676   #46
Ромік
 
Аватар для Ромік
Exclamation Відповідь: Педалюючи зміни! Відкрите звернення велоактивістів до кандидатів

Результати велозвернення

Пройшов тиждень після того як в Тернополі було поширено велоініціативу "Педалюючи зміни..".

Такі короткі підсумки:
1. Штаби найрейтинговіших кандидатів та партій отримали звернення в руки.

2. Про це написали фактично усі інтернет видання міста. Можна знайти:
http://provse.te.ua/?page=news&newsid=17312
http://t-pravda.te.ua/news/5464/
http://te.20minut.ua/news/10185315

3. Обговорення велоініціативи:
http://forum.shpryha.te.ua/index.php/topic,4272.0.html
http://forum.te.ua/showthread.php?t=99830.

4. Відгукнулися:
а) під час вручення велозвернення багато хто в штабах - "Та я! Я! Я взагалі на ровері катаюся, я вас підтримую!" - і ще трохи в тому ж дусі. На цьому і все.
б) діючий мер Роман Заставний - http://rada.te.ua/news/view/3414. Трішки більше він розповів на зустрічі з молоддю. Може є якась надія, що це не все? Поживемо-побачимо.
Ще відгуком можна назвати коментар в 20 хвилин "Де можна отримати звернення?". Важко певне віднайти тих велоактивістів або шукали не активно.

Висновки.
Є думка, що кандидати ще мало бачать нас на дорогах, в парках; ще мало наших роверів потрапляло під колеса їх крутих машин (на щастя), а ми не наїжджали на гарні лаковані мешти; ми їм просто не заважаємо і вони не бачать в нас таких очікуваних 1,2,3,... % підтримки.
Мораль буде згодом. Не багато залишилось))))

Оригінал тут

П.С. Якщо інші кандидати підтримують ініціативу, але не бачать своєї підтримки отут - будемо раді почути-побачити
Ромік зараз поза форумом  
Старий 29.10.2010, 22:35 #1486550   #47
Ромік
 
Аватар для Ромік
Типово Відповідь: Педалюючи зміни! Відкрите звернення велоактивістів до кандидатів

Розвивати велоінфраструктуру у містах збираються лише троє місцевих кандидатів
Прес-реліз Асоціації велосипедистів Києва про велозвернення в різних містах України.

До пропозицій велосипедистів розвивати велоінфраструктуру в українських містах дослухалися лише поодинокі кандидати на посаду мера або депутата у місцеву владу. Про це повідомляє Асоціація велосипедистів Києва. Два тижні тому, за ініціативи Асоціації велосипедистів, велосипедисти з різних областей України надіслали у передвиборчі штаби різних партій листи із пропозицією внести розвиток велоінфраструктури у свої програми дій. Вони пояснили, що велоінфраструктура сприятиме зниженню транспортного навантаження та скороченню кількості машин на дорогах, скороченню кількості викидів шкідливих речовин та покращенню здоров’я населення.
Велосипедисти попросили внести у програми дій такі кроки:
а) встановлення велосипедних парковок у місцях загального користування (лікарні, інститути, бібліотеки, залізничні станції тощо); зобов’язання супермаркетів, торговельних та офісних центрів встановлювати велопарковки так само, як зараз встановлюють автомобільні парковки;
б) облаштування мережі зручних та безпечних велосипедних доріжок;
в) популяризація велотранспорту через комунальні засоби масової інформації та соціальну рекламу.
На такі пропозиції велосипедистам відповіли одиниці.
„Під час вручення велозвернення багато хто в штабах вигукував „Та я! Я взагалі на ровері катаюся, я вас підтримую!” Але на цьому ентузіазм зазвичай закінчувався. Хіба що на сайті Тернопільської міської ради з’явилася новина, у якій діючий мер Тернополя обіцяє велодоріжки у місті”, - повідомив активіст Роман з Тернополя.
На прохання велосипедистки Наталії з Яремче, кандидат на посаду міського голови Яремча Антон Яворський орський вніс пункт „сприяння розвитку екологічно чистих видів транспорту в Яремчанському районі”.
Також розвитком велоінфраструктури займається діючий мер міста Долина Тернопільської області Володимир Гаразд. Він уже запрошував іноземних спеціалістів, аби вони розказали, що і як варто змінити у місті, щоб воно стало велосипедним.
Згідно з даними екологів, на даний момент у великих українських містах автотранспорт є найбільшим забруднювачем атмосферного повітря, сягаючи 90% від загальної кількості викидів шкідливих речовин.


З повагою, Ірина Бондаренко, 097 699 10 38.
Дякую усім, хто долучився до цієї невеликої ініціативи! Це був експеримент, щоб наступного разу зробити все краще.
Тим не менш, невеликий результат є.
Ромік зараз поза форумом  
Старий 04.11.2010, 23:16 #1491686   #48
Ромік
 
Аватар для Ромік
Типово Відповідь: Педалюючи зміни! Відкрите звернення велоактивістів до кандидатів

Навздогін нашим довгим і цікавим виборам. Про деякі післявиборні роздуми та плани читайте тут
Ромік зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Відповідь

Мітки
вибори 2010, велоактивісти, велосипед, звернення



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:21.