Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Чи є в Тернополі хороший гастроентеролог?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 02.03.2016, 20:25 #2620087   #1
jarosh1984
Учасник
Типово Чи є в Тернополі хороший гастроентеролог?

підкажіть будь-ласка чи є в тернополі хороший гастроентеролог?
jarosh1984 зараз поза форумом  
Старий 15.03.2016, 10:22 #2622953   #2
GreenApple
Учасник
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі хороший гастроентеролог?

У меня рефлюкс эфазогит, я уже замучился с ним. Может и мне что нибудь подскажите к кому идти.
GreenApple зараз поза форумом  
Старий 17.03.2016, 12:41 #2623566   #3
Sha
хороША =Р
 
Аватар для Sha
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі хороший гастроентеролог?

Мене з гастриту з рефлюксом прямо таки витягнула Смачило Ірина Володимирівна, дякувати Богу вже 5 років тому, до цього мучилась і поневірялась від спеціалістів до спеціалістів.
Раніше вона працювала в обласній лікарні в гастроентерології, а тепер не знаю чи вона там буває, бо бачу вона викладає в медичному http://im1.tdmu.edu.ua/home/struktur...-volodimirivna можна принаймні піти в обласну попитати за нею (в ординаторській стаціонару можуть фиркнути буцім не знають де вона, але на першому поверсі в тій будівлі де гастроентерологія біля кабінету узд є якісь лекційні, вона там бувала часто).

З того що пам'ятаю, крім медикаментів, обов'язково зранку і наніч пила заварений льон, бо якщо закидає жовчю, льон дуже допомагає і не пускає її в зворотньому напрямку, ну і звичайно дієтична їжа - треба спостерігати за собою, бо навіть не кожна каша мною добре сприймалась (пшенична каша ні в якому разі), добре було від вівсяної кашки, гречки, супчики йшли на ура, відварене дієтичне м'яско і рибка, яйцевий білок, і т.д...

А ще кажуть у Віасані, приймає непогана лікар-гастроентеролог Соліляк, кажуть непогане обстеження і лікування, але сама не перевіряла і рекомендувати не можу + це приватна клініка і відповідно до цін треба бути готовому.

Після лікування, треба постійно підтримувати своє здоров'я, забути про смажену їжу і почати вести здоровий спосіб життя, якщо до цього не вели, бо буде завертатись.
Здоров'я Вам.

Востаннє редагував Sha: 21.03.2016 о 11:14.
Sha зараз поза форумом  
Старий 17.03.2016, 19:58 #2623677   #4
jarosh1984
Учасник
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі хороший гастроентеролог?

дякую за інформацію.. в лікаря з віасана я вже пробував лікуватись - результати лікування дуже несподобались, лише грошей чимало викинув на медикаменти... доречі та ж сама лікарка з віасана працює і в поліклініці на островського. там я був до віасана в неї і результату 0.. думав в приватній клініці якісніше лікування...( тепер спробую в обласну звернутись... дякую.
jarosh1984 зараз поза форумом  
Старий 18.03.2016, 00:45 #2623738   #5
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі хороший гастроентеролог?

Цитата:
Допис від Sha Переглянути допис
З того що пам'ятаю, крім медикаментів, обов'язково зранку і наніч пила заварений льон, бо якщо закидає жовчю, льон дуже допомагає і не пускає її в зворотньому напрямку
Кому важче себе заставити пити льон, то за таким же принципом діє звичайне желе.
Заварюєш і пєш тепленьке як кисіль. (сам кисіль якраз в випадках рефлюксу погана ідея, так що треба розуміти різницю). Застигше желе помагає гірше, а то й не помагає зовсім.
Дєцко зараз поза форумом  
Старий 18.03.2016, 17:27 #2623896   #6
Sha
хороША =Р
 
Аватар для Sha
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі хороший гастроентеролог?

Цитата
Допис від jarosh1984 Переглянути допис
дякую за інформацію.. в лікаря з віасана я вже пробував лікуватись - результати лікування дуже несподобались, лише грошей чимало викинув на медикаменти... доречі та ж сама лікарка з віасана працює і в поліклініці на островського. там я був до віасана в неї і результату 0.. думав в приватній клініці якісніше лікування...( тепер спробую в обласну звернутись... дякую.
Я теж чула, що там здирають кругленькі суми(( тому віасан аж ніяк не рекламую, просто кажу, що чула що декому допомогло їхнє лікування, а от на собі я не пробувала

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
Кому важче себе заставити пити льон, то за таким же принципом діє звичайне желе.
Заварюєш і пєш тепленьке як кисіль. (сам кисіль якраз в випадках рефлюксу погана ідея, так що треба розуміти різницю). Застигше желе помагає гірше, а то й не помагає зовсім.
а хіба льон важко себе заставити пити? Мені дуже навіть подобається, а от желе навіть ніколи не розглядала як варіант і не чула, щоб це було гідною заміною від лікарів...льон - природній засіб, а що пхають в ті всякі желе не хочу і думати.
Якщо в людини постійна печія, то мови про "важко себе заставити" думаю не має бути...
Sha зараз поза форумом  
Старий 19.03.2016, 00:05 #2623962   #7
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі хороший гастроентеролог?

Цитата:
Допис від Sha Переглянути допис

а хіба льон важко себе заставити пити? Мені дуже навіть подобається, а от желе навіть ніколи не розглядала як варіант і не чула, щоб це було гідною заміною від лікарів...льон - природній засіб, а що пхають в ті всякі желе не хочу і думати.
Якщо в людини постійна печія, то мови про "важко себе заставити" думаю не має бути...
А от мені гидко від того льону так, що інколи легше конати. Можливо ти ще й привикла уже.
Не знаю як інші, але при рефлюксі жовчі желатин теж добре помагає.
Якщо не подобаються магазинні варіанти, завжди ж можна зробити домашнє желе: пару ягід чи трохи фруктів і саме желатин. Нямка і помагає на ура.
Дєцко зараз поза форумом  
Старий 19.03.2016, 21:32 #2624084   #8
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі хороший гастроентеролог?

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
А от мені гидко від того льону так, що інколи легше конати. Можливо ти ще й привикла уже.
Не знаю як інші, але при рефлюксі жовчі желатин теж добре помагає.
Якщо не подобаються магазинні варіанти, завжди ж можна зробити домашнє желе: пару ягід чи трохи фруктів і саме желатин. Нямка і помагає на ура.
Желатин це дуже шкідливо особливо для шлунка. Вже краще нічого не пити іж желатин. А льон не потрібно заварювати до стану желе, якщо важко пити, а можна просто залити кипятком і почекати пару хвилин. Дуже навіть смачно.
Пантера зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sha (21.03.2016)
Старий 20.03.2016, 04:51 #2624110   #9
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі хороший гастроентеролог?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Желатин це дуже шкідливо особливо для шлунка. Вже краще нічого не пити іж желатин.
Ти де такого начиталась?

Цитата Польза желатина
1. Улучшает пищеварение и способствует лечению его расстройств.

2. Желатин — прекрасный источник белка в рационе (содержание белка увеличивает добавление меда). Для культуристов это дешевая альтернатива пищевым добавкам. Достаточно просто обогатить рацион некоторыми из отсутствующих в желатине аминокислот.

3. Регулярное употребление этого вещества укрепляет волосы, останавливает выпадение, делает их более густыми и блестящими.

4. Как уже отмечалось, с возрастом в организме производится меньше коллагена, из-за чего образуются морщины. Если же регулярно употреблять желатин, то можно подпитать кожу коллагеном изнутри, и это работает лучше, чем большинство антивозрастных кремов.

5. Ежедневный прием заметно укрепит ногти.

6. Добавки с желатином улучшают состояние костей и суставов, а также облегчают боль, связанную с артритом. Употребление порошкового желатина (по 10 граммов ежедневно) значительно улучшает подвижность суставов.

7. Употребление желатина помогает худеть, потому что подавляет чувство голода и не допускает переедания.

8. Введение в меню желатина улучшит обменные процессы, работу мышечной и нервной системы, головного мозга.
Навіть закордоном часто в раціоні подають саме желе тих у кого проблеми з ЖКТ чи після операцій.

Для вірності і рівноваги "міра во всьом мірє" подам і мінуси:
Цитата Вред желатина
Желатин практически безвреден. Очень редко он вызывает аллергию, слегка крепит.

Что касается других предостережений, то они касаются людей с сердечно-сосудистыми заболеваниями и склонных к нарушениям водно-солевого обмена.

Желатин — это оксалоген, как щавель или шпинат, и если потреблять его чрезмерно, он способствует образованию оксалатных камней (солей щавелевой кислоты, которые приводят к мочекаменной и желчекаменной болезни).

Избыточное потребление желатина повышает свертываемость крови, что противопоказано при атеросклерозе и склонности к тромбофлебитам.

Общая рекомендация — соблюдать умеренность.
Тобто як і зі всім іншим. Навіть будеш вживати супер-пупер ліки понад міру чи травки - вони обовязково тобі нашкодять.
Дєцко зараз поза форумом  
Старий 20.03.2016, 11:02 #2624161   #10
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі хороший гастроентеролог?

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
Ти де такого начиталась?



Навіть закордоном часто в раціоні подають саме желе тих у кого проблеми з ЖКТ чи після операцій.

Для вірності і рівноваги "міра во всьом мірє" подам і мінуси:


Тобто як і зі всім іншим. Навіть будеш вживати супер-пупер ліки понад міру чи травки - вони обовязково тобі нашкодять.
В теорії і морозиво надзвичайно корисне). Ти колись бачила як желатин роблять? Ну хоча б чула як він воняє коли його кипятком залити? Ото ж бо й воно. Фу, гадость
А льон сам виріс, гаоно помити, запарити і хоч знаєш, що їш. Я, до речі, навіть самі зернята хрумаю - дуже смачні. А ще в Америці прийнято посипати насінням льону каші і інші страви (навіть будерброди) - дуже смачно і, голвне, надзвичайно корисно.
Пантера зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sha (21.03.2016)
Старий 20.03.2016, 11:13 #2624165   #11
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі хороший гастроентеролог?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
В теорії і морозиво надзвичайно корисне). Ти колись бачила як желатин роблять? Ну хоча б чула як він воняє коли його кипятком залити? Ото ж бо й воно. Фу, гадость
А льон сам виріс, гаоно помити, запарити і хоч знаєш, що їш. Я, до речі, навіть самі зернята хрумаю - дуже смачні. А ще в Америці прийнято посипати насінням льону каші і інші страви (навіть будерброди) - дуже смачно і, голвне, надзвичайно корисно.
Де воняє?
Якщо й воняє, то не більше, ніж льон.
Але ті самі холодці багато хто їсть і нічого їм не воняє.

Багато чого є корисного, як серед рослиної, так і серед тваринної їжі. Але не все кожен може себе заставити зїсти чи випити. Тобі не подобається желатин - ради бога, не їж. Я лиш запропонувала норм заміну для тих, хто як і я не терпить льону. Мені від одної думки про то пійло недобре. Хоча піджарені зернята на випічці теж люблю.

Ну і може це ефект плацебо був, але чомусь желатин мені помагав скоріше. В важких випадках мені його хватало й однієї кружки, тоді як льону треба було випити мінімум 2-3.
Дєцко зараз поза форумом  
Старий 04.05.2016, 17:56 #2633088   #12
234
Учасник
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі хороший гастроентеролог?

Можу порадити Бутницький Юрій Іванович. Приймає дітей та дорослих. Якщо треба може зробити ендоскопію (японця).
телеф. 097 1994544
234 зараз поза форумом  
Старий 05.11.2018, 12:43 #2738832   #13
KVM
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі хороший гастроентеролог?

Порадьте до кого нормального з гастроентерологів можна звернутися за консультацію? І де вони приймають?
KVM зараз поза форумом  
Старий 12.01.2019, 14:09 #2744995   #14
yakudza
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі хороший гастроентеролог?

Темі ап. Дуже актуально. Порадьте хтось когось толкового, бо мучить рефлюкс.
yakudza зараз поза форумом  
Старий 12.01.2019, 21:52 #2745002   #15
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі хороший гастроентеролог?

Дієта №5, льон, парило...

Таке діло не лікується швидко, і ніякий лікар не вилікує за місяць/два..

сам з тим мучусь вже 8міс...
Nobel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
yakudza (12.01.2019)
Старий 12.01.2019, 22:10 #2745005   #16
yakudza
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі хороший гастроентеролог?

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
Дієта №5, льон, парило...

Таке діло не лікується швидко, і ніякий лікар не вилікує за місяць/два..

сам з тим мучусь вже 8міс...
Щиро співчуваю. Болячка дуже і дуже неприємна, як фізично так і емоційно. Є якісь успіхи в лікуванні і з кимось консультувався?
yakudza зараз поза форумом  
Старий 13.01.2019, 06:26 #2745017   #17
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі хороший гастроентеролог?

Цитата Є якісь успіхи в лікуванні і з кимось консультувався?
успыхи є..весною при загостернні лежав в обласній гастроентерології..там масу всього капали/кололи...

зараз пропив місяць ще гастро-норм...вроді трохи краще, менше печії і цих "відрижок"..але ще не все ок (
Nobel зараз поза форумом  
Старий 18.01.2019, 07:55 #2745601   #18
yakudza
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі хороший гастроентеролог?

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
успыхи є..весною при загостернні лежав в обласній гастроентерології..там масу всього капали/кололи...

зараз пропив місяць ще гастро-норм...вроді трохи краще, менше печії і цих "відрижок"..але ще не все ок (
А цифровий рентген шлунку і стравоходу на наявність грижі часом не робив? Бо ГЕРХ часто від такої фігні буває. Я от власне шукаю де би то таку процедуру пройти.
yakudza зараз поза форумом  
Старий 18.01.2019, 15:23 #2745662   #19
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі хороший гастроентеролог?

не проходив..поки забив на ті всі ті обстеження..дістало
Nobel зараз поза форумом  
Старий 13.05.2019, 21:37 #2758194   #20
marcusk
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі хороший гастроентеролог?

Цитата:
Допис від Sha Переглянути допис

А ще кажуть у Віасані, приймає непогана лікар-гастроентеролог Соліляк, кажуть непогане обстеження і лікування, але сама не перевіряла і рекомендувати не можу + це приватна клініка і відповідно до цін треба бути готовому.
Зараз ця лікарка приймає в Лорімеді. http://lorimed.te.ua/pro-nas/item/16...na-mykhailivna Враження від прийому негативні. Прийшов із готовими результатами УЗД та аналізу крові. Сказала переробити УЗД у вказаних нею кабінетах і прийти до неї на державну роботу на остозького. І на тому все. За таке "лікування" заплатив 250 грв. Не рекомендую.
marcusk зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:16.