Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Яка віра правдива?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 06.12.2015, 20:17 #2597956   #3781
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Але Біблія називає богами не тільки ідолів. Подумаймо про слова Ісуса: «Ніхто не може бути рабом двох панів, бо якщо одного з них він буде любити й горнутися до нього, то іншого він обов’язково зненавидить або принаймні ним знехтує. Не можете бути рабами Бога і Багатства» (Матв. 6:24).

8 Як «Багатство» може стати богом? Візьмімо для прикладу каміння в полі. Таке каміння стародавні ізраїльтяни могли використовувати для спорудження будинку або муру. Коли ж з нього робили священного «кам’яного стовпа» чи «каменя з фіґурами», воно ставало каменем спотикання для служителів Єгови (Лев. 26:1). Те саме можна сказати й про гроші. Вони потрібні нам, щоб зводити кінці з кінцями, і ми можемо мудро послуговуватись ними в поклонінні Єгові (Еккл. 7:12; Луки 16:9). Але якщо ми зосереджуємося не на християнському служінні, а на гонитві за грошами, вони стають для нас богом. (Прочитайте 1 Тимофія 6:9, 10). У житті людей матеріальні статки відіграють здебільшого дуже важливу роль. Тому нам слід завжди мати зрівноважений погляд на це питання (1 Тим. 6:17—19).http://wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-k-...=10:125-11:768
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.12.2015, 20:19 #2597957   #3782
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від zetta Переглянути допис
То Ісус получається покійник?
Якщо для Вас звітка про Його воскресіння з мертвих теж є розмовами ніпрощо, то ...


Цитата:
Допис від zetta Переглянути допис
Бо якщо віддав життя то вроді гарантовано покійник, а якщо живий то і життя не віддавав. Тут третього не дано.
Читайте Біблію, там маса відповідей на ці і подібні запитання. Хоча б чотири Євангелія прочитайте. Як ні, то хоча б Євангеліє від Івана. А по тому, що Ви спитали, то Ісус відповідав так:
Цитата 17 Через те Отець любить Мене, що Я власне життя віддаю, щоб ізнову прийняти його.
18 Ніхто в Мене його не бере, але Я Сам від Себе кладу його. Маю владу віддати його, і маю владу прийняти його знову, Я цю заповідь взяв від Свого Отця.
(Iван.10:17,18 )

Цитата:
Допис від zetta Переглянути допис
Краще б каліюгою поцікавилися.
це Ви тут про період богині Калі (богині смерті) згадали і давали посилання. Мене це не цікавить на даний момент. А раніше я був подібним на Вас: читав і про індуїзм і про інші вірування. Ісуса вважав одним із героїв древньоєврейських казок. Проте, коли настав час і виникла гостра потреба, то ні Крішна ні Рама не відповіли, незважаючи на багато звернень. А молитва до Ісуса Христа принесла мені відповідь і повернула моє життя у інше русло.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.12.2015, 22:14 #2597967   #3783
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Апостол Павло цілком однозначно стверджує, що Закон неможливо виконати людині. Тобто, виконувати можна (і треба), а виконати неможливо.
Не було жодної людини, яка б дотрималася усього про що говорив Закон. Якщо так, то не було жодного виправданого завдяки виконанню. А значить, Закон усіх замкнув під гріх і виніс вирок: всі люди грішні і заслуговують на покарання згідно Закону. І Ви і я також (хоча ми ніколи не були під Законом).
--- навіщо давати Закон який не для людей? ... Через горливість я був переслідував Церкву, бувши невинний, щодо правди в Законі. (Фил.3:6)

Додано через 2 хвилини
Цитата Де тут сказано, що управитель був визнаний винним ще ДО надання ним звіту? Звинувачений - так, був, але пан вимагав звіту. До надання звіту управитель вже не міг більше управляти, але він надав звіт на розгляд пана.
Після того як управитель подав всі документи (сфальшовані розписки боржників), то пан похвалив управителя. За які провини пан мав його і далі оскаржувати чи вважати винним? Ось документи, які свідчать, що управитель добре розпоряджався маєтком, а ось голослівні, нічим не підтверджені, звинувачення якихось людей. Ясна річ, що управитель вчинив мудро і підстрахувався по повній програмі, тому і встояв проти звинувачень і не був вигнаний паном.
Може я помиляюся і Ви десь там прочители, що пан вигнав управителя? Я читаю, що похвалив. А Ви?
..... оскаржений був перед ним, ніби він переводить маєток його. ....... бо більше не зможеш рядити. (Лук.16:1,2)

Додано через 3 хвилини
Цитата А це вже слова Ісуса, Який пояснював цю історію і показував на суть: сини цього світу у гонитві за мамоною виявляють чудеса винахідливості і хитрості, як це зробив управитель-шахрай.
--- на жаль таки вони мудріші ......від синів світла в своєму віці.....

Додано через 9 хвилин
Цитата Жоден злодій Царства Божого не вспадкує. Потрібно навернутися від злодійства, покинути його. А невірне трактування притчі, яке виникло через проблеми із розумінням Писання, пропагує саме такий шлях: будь хитрим, як той управитель-шахрай, кради, але давай на "друзів" і будеш спасенний. Якщо вважати, що прообразом пана є Бог (а це не так), то виходить ще крутіше: кради у Бога, обманюй Його, але жертвуй "на церкву, бідним" і тоді, незважаючи на твої крадіжки і обман Бога, оті "друзі" вмовлять Бога помилувати тебе і прийняти до вічних осель. Якщо вважати таку думку вірною, то цей висновок мали б повісити в себе в кабінетах всі корупціонери, мафіозі, торгівці наркотиками і т.д. Не забуваючи при цьому справно сплачувати десятину і пожертви. І все буде гаразд. Гарно?
---- Знову таки, ваш погляд обмежено негативом ............ уважно перечитайте мої дописи вище, там детальніше відповідь на це питання давав. Суть не в тому, що хтось з друзів чи інших вмовить Бога і чи десятина чи жертви... тощо - (спасіння виключно по благодаті) вплине на його рішення, а тільки рішення людини яка мудро розпорядитись майном , що у її користуванні (чужим бо все Боже) вирішить її майбутнє.Уважно вивчіть історію про Закхея, як він розпорядився своїм майном.... і як це вплинуло на його майбутне .... і ким він був до того.

Додано через 9 хвилин
Цитата Ну все ж просто і ясно!
Для чого йти за неправильним перекладом і грішити думкою у багатьох речах:
- приплітати сюди заробляння дружби з Богом завдяки мамоні;
---- звичайно, все просто і ясно, так ж проблема не в перекладі, проблеми з ним немає, а в розумінні.... тому знов рекомендую припинити цю дискусію, аргументів достатньо як з вашого боку так і мого я зрозумів вашу думку, але виходячи з ваших коментарів шкода, що ви мою ні, то ж час розставить все на свої місця, а люди котрі читатимуть ці дописи, кожен зможе порівняти і обрати ту думку, яку вважатимуть за правильну.

Додано через 23 хвилини
Цитата Біблію цитувати навчилися . А які ще віри і священні тексти ви вивчили, щоб обговорювати тему Яка віра правдива?
Де цитати з інших вірувань і святих писань? Як можна обговорювати цю тему без інших священних текстів?
Перетворили тему в розмову ніпрощо.
Біблія в порівнянні з обїємом інформації інших священних текстів інших релігій це мізер і напевно не становить навіть 10%

Додано через 20 хвилин
Тема більше нагадує розмову в телевізорі на тему які пральні порошки кращі підготовану виробником порошків Аріель.
Реальної об"єктивності НУЛЬ!!!
--- ) мабуть коли в перше за полярне коло привезли телевізор місцеві мешканці були про нього такої ж думки як ви про цю тему ... але проблема звичайно була не в телевізорі....хоч мабуть вони і досі себе вважають профі у духовних сферах та науці...

Додано через 5 хвилин
Цитата Карочє, я поняв. У вас суперечка хто краще вміє маніпулювати цитатами про Ісуса.

Про те яка віра правдива мова навіть не йде.
--- такий висновок це мабуть тому, що ви тільки "поняли", а цю тему слід зрозуміти, щоб щось коментувати....

Востаннє редагував engar: 06.12.2015 о 22:14. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.12.2015, 22:43 #2597992   #3784
zetta
Banned
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис


17 Через те Отець любить Мене, що Я власне життя віддаю, щоб ізнову прийняти його.
18 Ніхто в Мене його не бере, але Я Сам від Себе кладу його. Маю владу віддати його, і маю владу прийняти його знову, Я цю заповідь взяв від Свого Отця.
(Iван.10:17,18 )
Ви вкурсі як це по простому називається?
Це називається шахрайство. Пацан сказал - пацан сделал . Пацан не сделал але має владу знову сказати.
Це зовсім не те саме, що солдат який пожертвував своїм життям який не має влади щоб жити знову.
Це псевдо жертва.

Додано через 8 хвилин
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
це Ви тут про період богині Калі (богині смерті) згадали і давали посилання. Мене це не цікавить на даний момент.
.
Якщо вас це не цікавить то вам нема чого робити в темі про обговорення питання яка віра правдива.
Вікрийте тему конкурс на найкраще цитування біблії і тлумачення слів Ісуса і там все що ви пишете буде по темі.


Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
А раніше я був подібним на Вас: читав і про індуїзм і про інші вірування. Ісуса вважав одним із героїв древньоєврейських казок. Проте, коли настав час і виникла гостра потреба, то ні Крішна ні Рама не відповіли, незважаючи на багато звернень. А молитва до Ісуса Христа принесла мені відповідь і повернула моє життя у інше русло.
Я навіть коли був зовсім невіруючим не вважав Ісуса героєм казок. Я вважав що нема диму без вогню, але щось там сильно наплутано і перебільшено.
Якщо вам допомагає християнский формат егрегора то напевно ним і користуйтеся. Недарма існують різні психологічні егрегори і моделі вірувань. Одним підходить іслам, іншим іудаїзм чи християнство. Головне щоб людині було комфортно в своїй конфесії. Бог не страждає від того, в якому форматі в нього вірять.
Кожна віра була створена з волі божої і якби була противна богу то гарантовано не дожила би до наших часів.

Востаннє редагував zetta: 06.12.2015 о 22:47. Причина: Пізніше додано
zetta зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2015, 06:31 #2598003   #3785
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата якби була противна богу
А ви про бога, який створив фальшиву релігію ? А чому ця воля є антиволею Волі Божій (проти- слово сатана означає противник, сатанською волею, або волею противника Бога) ???

Додано через 12 хвилин
Цитата то гарантовано не дожила би до наших часів.
А чому до наших днів дожили гріх, злочини і таке подібне ??? Ану розкажіть.

Востаннє редагував Ychen: 07.12.2015 о 07:47. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2015, 08:26 #2598033   #3786
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
тільки рішення людини яка мудро розпорядитись майном , що у її користуванні (чужим бо все Боже) вирішить її майбутнє.
Говорячи так Ви повністю заперечуєте свої попередні слова про спасіння лише по благодаті Божій. Виберіть щось одне: або спасіння по благодаті Божій, або по результатах розпорядження майном, яке людина має. І, принагідно, згадайте слова апостола Павла, який каже, що навіть якщо людина роздасть ВСЕ своє майно (а Бог цього і не вимагає) і навіть тіло своє віддасть на спалення, але... то... (думаю, що Ви знаєте цю цитату).
Не скочуйтеся до рівня "свідка" Єгови, який тут стверджує, що можна купити Божу любов мамоною.


Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
Уважно вивчіть історію про Закхея, як він розпорядився своїм майном.... і як це вплинуло на його майбутне ...
На майбутнє Закхея вплинуло не його розпорядження майном, а ВІРА в те, ким для нього постав Ісус. Закхей побачив перед собою обіцяного Богом Месію і покаявся перед Ним. А майно - це вторинне. Він просто вирішив віддати по Закону те, що відібрав був в деяких людей понад міру (скривдив).


Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
тому знов рекомендую припинити цю дискусію, аргументів достатньо як з вашого боку так і мого я зрозумів вашу думку, але виходячи з ваших коментарів шкода, що ви мою ні,
Я би хотів, щоб Ви прокоментували Вашу позицію щодо того, чи дійсно пан із притчі про неправдивого управителя є прообразом Бога. Прокоментували у порівнянні з іншими притчами, де пан дійсно представляє Бога і де є чітка позиція Бога щодо невірних слуг (управителів) маєтком пана.
Зверніть, будь-ласка, увагу на оце:


Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
engar, якщо Ви вважаєте, що в даній історії про неправдивого управителя, яку розповів Ісус, пан є прообразом Бога, тоді давайте розглянемо загальний висновок з цієї історії.
А виходить таке: Бог доручив Свій маєток якісь людині. Ця людина обманула Бога і втягнула в обман інших людей. Бог повернувся і вимагав звіту від обманщика. Обманщик надав звіт і Бог похвалив такого Свого управителя.
Все.
Ви десь бачите, щоб управитель покаявся перед паном (Богом)? Покаяння нема.
Ви десь бачите, щоб пан (Бог) покарав) невірного управителя? Покарання теж нема.
Що ж ми бачимо?
А бачимо, що Ісус у висновку ніби-то теж похвалив управителя і, більш того, сказав, що завдяки набуванню друзів мамоною, нас приймуть до вічних осель.
То виходить, що висновок з історії такий, що пан (Бог) не тільки похвалив Свого невірного управителя, але ще і залишив його над маєтком і прийняв його до Свого Царства (до вічних осель) за його шахрайства?

Так виходить?

Як тоді цей висновок співставити з іншою історією, розказаною Ісусом, де пан таки дійсно був прообразом Бога і де пан (Бог) покарав Свого невірного слугу, наказавши розтяти його навпіл і вкинути до геєни? (Матв.24:51, Лук.12:46)
Є якісь думки і пояснення такого дивного (мяко кажучи) представлення Бога у притчі про неправдивого управителя?

***************************************


Цитата:
Допис від zetta Переглянути допис
Це псевдо жертва.
Вам, як завжди, видніше. Це ж Ви прийшли з Неба, умалили себе до рівня людини, прийшли з доброю звісткою від Отця Небесного, принесли Любов Бога і прощення людям. Це Вас за це зненавиділи релігійні вожді, почали нацьковувати на Вас людей, намагатися спочатку принизити, потім вбити, а потім таки, через зраду одного із учнів видали римлянам, безпідставно звинуватили і віддали на побиття солдатами. А потім Вас визнав винним натовп людей, яких Ви прийшли врятувати від смерті і яким Ви служили понад три роки.
Це Вас розіп"яли на хресті, прибивши до нього цвяхами і залишили вмирати під сонцем, в муках.
Це Ви померли в невимовних стражданнях і зійшли у підземну темницю.
Знаєте, zetta, якщо Ви і далі будете вважати Ісуса якимось шахраєм (як Ви тут пишете), то Ваше місце після смерті тіла буде якраз у підземінй темниці пекла, а потім, після Суду, у озері вогню.
І причина буде у Вашому небажанні прийняти заступництво Ісуса Христа, Його Жертву заради Вас.
А інші, хто повірили в Ісуса Христа і прийняли Його жертву, воскреснуть. Бо Ісус воскрес із мертвих, Він є первістком такого воскресіння.
Вічне життя з Богом, або залишитися у смерті навічно - вибирати Вам, zetta. Але вибрати потрібно зараз, поки ще є час.

Цитата:
Допис від zetta Переглянути допис
Якщо вас це не цікавить то вам нема чого робити в темі про обговорення питання яка віра правдива.
А що Ви робите у цій темі? Я Вас просив пояснити щось про богиню Калі, яку Ви тут згадали, про те чому вона Вас навчила, яку правдиву науку Вам подала. Де Ваша відповідь? Ви ж тільки критикуєте Ісуса Христа і Його вчення, більш нічого практично не робите. Я розумію, що між Ісусом Христом і богинею Калі є антагонізм, бо Ісус є Життя для людей, причому вічне життя, а богиня Калі - це богиня смерті у індуїзмі. Не хочете про богиню смерті? Тоді про іншого Вашого Бога щось розкажіть, подайте Вашу істинну віру у словах.


Цитата:
Допис від zetta Переглянути допис
Кожна віра була створена з волі божої і якби була противна богу то гарантовано не дожила би до наших часів.
Що, і віра в абсолютно протилежних богів теж принесена Богом? І атеїзм (віра в те, що Бога нема) - теж створена Богом? Що ж то за такий дивний Бог у Вас виходить?

*******************************************
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2015, 10:57 #2598094   #3787
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата що можна купити Божу любов мамоною.
Щось новеньке (новікове). Я перший раз чую в житті, що любов продається.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2015, 11:28 #2598096   #3788
zetta
Banned
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Знаєте, zetta, якщо Ви і далі будете вважати Ісуса якимось шахраєм (як Ви тут пишете), то Ваше місце після смерті тіла буде якраз у підземінй темниці пекла
Я шахраями вважаю не Ісуса, а церковників, які все поперекручували на своїх Вселенських соборах.
Де в біблії сказано що треба робити інквізицію?
Як Свята інквізиція вписується в білійське вчення?
Ісус розказував що створив церкіу і врата Ада не здолають її.
А фактично бачимо протилежне.
Врата Ада у вигляді Святої Інквізиції проникли в саме серце Християнскої церкви і робили найстрашніші злочини від імені церкви прикриваючись біблією і Ісусом.
Ось вам факт, який ні ви ні біблія ні Ісус спростувати не зможете.
Є і інші просто не хочеться згадувати і багато писати.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
І причина буде у Вашому небажанні прийняти заступництво Ісуса Христа, Його Жертву заради Вас.
А інші, хто повірили в Ісуса Христа і прийняли Його жертву, воскреснуть.
Нащо мені його заступництво якщо він згідно вашої логіки взяв усі мої гріхи і тепер я безгрішний?
А якщо він не взяв мої гріхи і я далі грішний то і жертва його мене не стосується і які підстави йому вірити?


Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Бо Ісус воскрес із мертвих, Він є первістком такого воскресіння.
факт недоведений і досить сумнівний.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис

Тоді про іншого Вашого Бога щось розкажіть, подайте Вашу істинну віру у словах.
***
Він такий самий мій як і Ваш.
Істинна віра не має нічого спільного з істинністю вчення.
Можна істинно вірити у абсолютні нісенітниці і навіть в те, що самі собі придумаєте можна дуже щиро і міцно увірувати.

Додано через 22 хвилини
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис

Що, і віра в абсолютно протилежних богів теж принесена Богом? І атеїзм (віра в те, що Бога нема) - теж створена Богом? Що ж то за такий дивний Бог у Вас виходить?

*******************************************
Хто вам сказав що боги абсолютно протилежні? Ви ж не аналізували вчення жодної релігії і вже десятки сторінок пишете лише про Ісуса?
Що стосується атеізму то це грунтується на розумі людини і її властивостях аналізувати факти. Наукових підтверджень існування Бога нема і саме це є підгрунтям для атеізму. Якщо б Богові був неприйнятний атеізм то він міг би легко довести хибність атеізму, але він цього не робить.

Востаннє редагував zetta: 07.12.2015 о 11:28. Причина: Пізніше додано
zetta зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2015, 11:59 #2598117   #3789
leading
Активний учасник
 
Аватар для leading
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Але Біблія називає богами не тільки ідолів. Подумаймо про слова Ісуса: «Ніхто не може бути рабом двох панів, бо якщо одного з них він буде любити й горнутися до нього, то іншого він обов’язково зненавидить або принаймні ним знехтує. Не можете бути рабами Бога і Багатства» (Матв. 6:24).

8 Як «Багатство» може стати богом? Візьмімо для прикладу каміння в полі. Таке каміння стародавні ізраїльтяни могли використовувати для спорудження будинку або муру. Коли ж з нього робили священного «кам’яного стовпа» чи «каменя з фіґурами», воно ставало каменем спотикання для служителів Єгови (Лев. 26:1). Те саме можна сказати й про гроші. Вони потрібні нам, щоб зводити кінці з кінцями, і ми можемо мудро послуговуватись ними в поклонінні Єгові (Еккл. 7:12; Луки 16:9). Але якщо ми зосереджуємося не на християнському служінні, а на гонитві за грошами, вони стають для нас богом. (Прочитайте 1 Тимофія 6:9, 10). У житті людей матеріальні статки відіграють здебільшого дуже важливу роль. Тому нам слід завжди мати зрівноважений погляд на це питання (1 Тим. 6:17—19).http://wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-k-...=10:125-11:768
Этот копипаст, вы считаете ответом на мои вопросы?
Не увиливайте от вопросов, а отвечайте на каждый в отдельности.

Значит и Себе Отец позволяет только преклоняться, а не поклоняться?
23 Мною клянусь: из уст Моих исходит правда, слово неизменное, что предо Мною преклонится всякое колено, Мною будет клясться всякий язык.
(Ис.45:23)


В этих текстах разве не говорится, чтобы Христу ПОКЛОНЯЛИСЬ?

6 Также, когда вводит Первородного во вселенную, говорит: и да поклонятся Ему все Ангелы Божии.
7 Об Ангелах сказано: Ты творишь Ангелами Своими духов и служителями Своими пламенеющий огонь.
8 А о Сыне: престол Твой, Боже, в век века; жезл царствия Твоего - жезл правоты.
9 Ты возлюбил правду и возненавидел беззаконие, посему помазал Тебя, Боже, Бог Твой елеем радости более соучастников Твоих.
(Евр.1:6-9)

Вы не ответили на предыдущие вопросы, ответьте на них:

Разве Отец не говорил, что славы Своей не отдам ни кому?
Как Отец может быть престолом Сыну? Сын что, на Отце сидит?
Не говорит ли этот текст, что Отец называет Сына Богом?


8 А о Сыне: престол Твой, Боже, в век века; жезл царствия Твоего - жезл правоты.
(Евр.1:
leading зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2015, 12:53 #2598130   #3790
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Щось новеньке (новікове). Я перший раз чую в житті, що любов продається
О, невже! Перший раз?
А про купівлю дружби Бога хто тут писав?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Останнє речення говорить яким паном слід знехтувати, чи зненавидіти- як використати матеріальні статки для здобуття духовного і дружби з Небесним Паном.
І про здобування мамоною дружби якихось інших небесних друзів (яких саме - Ви не розшифрували) Ви теж писали:

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
...матеріальне слід використовувати так, щоб здобути духовних друзів, особливо на Небі...
То як, Учень, дружбу Бога і інших небесних друзів можна купити за гроші?

*************************************************



Цитата:
Допис від zetta Переглянути допис
Я шахраями вважаю не Ісуса, а церковників, які все поперекручували на своїх Вселенських соборах.
Ні, Ви саме Ісуса вважаєте шахраєм, і відверто тут про це пишете.

Цитата:
Допис від zetta Переглянути допис
Ви вкурсі як це по простому називається?
Це називається шахрайство.
Саме такими словами Ви відреагували на звістку про смерть і воскресіння Ісуса Христа.


Цитата:
Допис від zetta Переглянути допис
Де в біблії сказано що треба робити інквізицію?
Як Свята інквізиція вписується в білійське вчення?
Ісус розказував що створив церкіу і врата Ада не здолають її.
А фактично бачимо протилежне.
Врата Ада у вигляді Святої Інквізиції проникли в саме серце Християнскої церкви і робили найстрашніші злочини від імені церкви прикриваючись біблією і Ісусом.
Ось вам факт, який ні ви ні біблія ні Ісус спростувати не зможете.
Як я вже казав Вам раніше, Ви плутаєте темряву зі світлом, називаєте зборище Сатани Церквою Ісуса Христа. Фактично Ви робите елементарну помилку: плутаєте обгортку і вміст, вивіску сприймаєте за істину.
Церква Христова, згідно Біблії - це спільнота людей, які вірують в Ісуса Христа, прийняли прощення своїх гріхів завдяки Жертві Ісуса Христа, прийняли повне виправдання від Бога і нове духовне народження. Ці люди перебувають у духовній сім"ї дітей Божих і особистому спілкуванні з Богом та один із одним.
Якщо якась організація називає себе християнською церквою чи якась людина називає себе християнином, то це зовсім не значить, що так і є. Навіть в часи перших християн з"явилися секти і єресі, які називали себе християнськими. То що вже говорити про середньовіччя?


Цитата:
Допис від zetta Переглянути допис
Нащо мені його заступництво якщо він згідно вашої логіки взяв усі мої гріхи і тепер я безгрішний?
Тут є момент, який Ви упускаєте: Ісус взяв на себе покарання за Ваш гріх, але Він не примушує Вас приймати це Його заступництво. Ви цілком можете сказати, що Жертва Ісуса Вам не потрібна і що Ви не грішні, або хочете самі понести покарання за свій гріх. Власне, на даний момент Ви так і поводитеся.


Цитата:
Допис від zetta Переглянути допис
А якщо він не взяв мої гріхи і я далі грішний то і жертва його мене не стосується і які підстави йому вірити?
Підстави вірити Ісусу Христу прості: якщо Ви дійсно усвідомлюєте, що Ви є грішником приреченим на смерть і шукаєте виходу, то звістка про спасіння, яке приніс Ісус Христос, якраз для Вас. Тоді Ви можете з вірою просити у Бога прощення і просити Його дати Вам життя, яке дарується всім, хто вірує в Ісуса Христа, Його Жертву і Його воскресіння.
Бог хоче щоб Ви жили, а не вмерли, тому відповідь від Бога на таку щиру молитву буде.

Цитата:
Допис від zetta Переглянути допис
факт недоведений і досить сумнівний.
Якщо ж Ви не вірите в воскресіння Ісуса Христа з мертвих, то все інше марне. Факт воскресіння Ісуса Христа - це основоположна точка початку християнства. Не було б воскресіння, то не було б нічого з того, про що говорить християнство: ні Нового Завіту, ні Церкви, ні вічного життя з Богом.


Цитата:
Допис від zetta Переглянути допис
Хто вам сказав що боги абсолютно протилежні?
Я читав, багато читав. Хочете, можете порівняти богиню Калі та Ісуса Христа. Ви самі згадали тут про неї, а я про Ісуса Христа. От давайте і порівняємо. Звісно, якщо Ви не вважаєте, що індуїзм пропонує фальшивих богів, яких нема насправді. Тоді порівнювати нема що, бо нащо говорити про вигадки, чи не так?
Можете надати будь-якого іншого бога, знаного Вами, для порівняння з Ісусом Христом (чи Отцем Небесним) і побачимо чи то буде "одне і те саме".


Цитата:
Допис від zetta Переглянути допис
Якщо б Богові був неприйнятний атеізм то він міг би легко довести хибність атеізму, але він цього не робить.
Бог сказав так: "сказав безумець у серці своєму, що Бога нема" (Пс.13:1). Тобто Бог не заважає людям, за їх власною волею, не тільки відкидати Його, але і вірити в те, що Бога нема взагалі. Хоча Він вважає це безумством.
Бог дає людям можливість виявити свою внутрішню суть і приліпитися до того, що людині дороге. Хтось йде за тим, що Бог відкриває, а хтось відкидає Бога і йде за протилежними духовними віяннями, вибирає те, що Бог називає гріхом і оманою цього світу, світу, який лежить у злі.
Коли ж вибір зроблено, тоді настає час пізнати всю суть вибору, на Суді.
Хто вибрав Життя (Ісуса) - той отримає життя вічне, а хто вибрав безбожність чи інших "богів" - той отримає суд за свої справи, по Закону.
Хіба Бог несправедливий, даючи людині свободу вибору?
Так, Він просить нас вибрати Життя, Він робить усе необхідне, доносить Своє Слово, підказує через сумління. Але примушувати нас (Вас) навряд чи буде.

Востаннє редагував Новак: 07.12.2015 о 13:04.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2015, 13:27 #2598139   #3791
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата То як, Учень, дружбу Бога і інших небесних друзів можна купити за гроші?
Купити дружбу за гроші не можна, можна просто використовувати свій будинок, автомобіль, чи гроші (багатство) для проголошення Доброї Новини. Наприклад багато навіть жив в автомобілях під час місіонерських подорожей, а інші в той час на автомобілях перевозили наркотики. Хто з них є ворогом Бога, навіть якщо в них марка автомобіля одна й та ж, а хто здобув дружбу з Богом тим самим матеріальним засобом (статком) ???

Додано через 2 хвилини
Цитата В этих текстах разве не говорится, чтобы Христу ПОКЛОНЯЛИСЬ?
Я ж не винуватий що російська мова така бідна і не розрізняє: кланятись від поклонятись. Вчи мову.

Востаннє редагував Ychen: 07.12.2015 о 13:27. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2015, 13:31 #2598142   #3792
zetta
Banned
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис

Ісус взяв на себе покарання за Ваш гріх
В нього не було таких повноважень.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ви цілком можете сказати, що Жертва Ісуса Вам не потрібна


.
Людські жертви це дикунство. Богу огидні такі жертви.
zetta зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2015, 13:43 #2598146   #3793
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
а хто здобув дружбу з Богом тим самим матеріальним засобом (статком) ???
Ніхто не здобув дружби чи прихильності Бога грошима чи своїми статками (багатством).
Ви плутаєте Бога з божками та їх жрецями.
Бог Сам виявляє Себе людині тим чи іншим способом. Якщо ж людина вірить Богові, приймає Його любов, Його благословіння (добрі дарунки), тоді ці Божі дарунки змінюють людину і вона поступово перетворюється із егоїста у того, хто щиро допомагає іншим. Але де тут купівля дружби Бога? Богу можна догодити тільки вірою.
Тоді Бог виявляє Себе в людині і через людину! В т.ч. і іншим людям. Ми лише приймаємо Божу любов і даємо можливість їй реалізовуватися в нашому житті та житті інших людей.
Агов, Учню! Утікайте від того вчення, яке Вам запхнули у Вашій організації! Єгова не божок, Він не такий, як Вам там розповіли. Ви не купите ні Його дружби, ні любові. А прийняти ще можете. У дарунок. Без Ваших діл і заслуг.

***********************************
Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від zetta Переглянути допис
В нього не було таких повноважень.
Отаке!
Ви краще за Ісуса знаєте про Його повноваження?
Який авторитет Вам роз"яснив повноваження Ісуса Христа? Назвіть його по імені, будь-ласка.


Цитата:
Допис від zetta Переглянути допис
Людські жертви це дикунство. Богу огидні такі жертви.
Отже, давайте ще раз перевіримо Вашу позицію. Прошу уточнити таке:
1. Якщо людина в бою закриває своїм тілом свого друга від кулі і, фактично, жертвує своїм життям заради свого друга, то Ви вважаєте такий вчинок дикунством і таким, який огидний Богові?
2. Якщо Ісус Христос Своїм тілом закрив людей від удару, який чекає їх на Суді, від безповоротного смертельного вироку і дав їм можливість виправдатися і жити, то це для Вас дикунство і вчинок, який огидний Богові, так?

Востаннє редагував Новак: 07.12.2015 о 13:52. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2015, 13:57 #2598154   #3794
zetta
Banned
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис

Отже, давайте ще раз перевіримо Вашу позицію. Прошу уточнити таке:
1. Якщо людина в бою закриває своїм тілом свого друга від кулі і, фактично, жертвує своїм життям заради свого друга, то Ви вважаєте такий вчинок дикунством і таким, який огидний Богові?
Це не я вважаю. Це біблія вважає гріхом .
Може чули таку заповідь... Не убий?
Неможна ходити в бій християнам.
А ще церква самогубців нваіть не відспівує.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
2. Якщо Ісус Христос Своїм тілом закрив людей від удару, який чекає їх на Суді, від безповоротного смертельного вироку і дав їм можливість виправдатися і жити, то це для Вас дикунство і вчинок, який огидний Богові, так?
На якому суді? Якщо людина померла то і суда не буде, а якщо душа жива то вона буде по любому жива і безсмертна.

Додано через 5 хвилин
Новак яка ціль ваших дописів в цій темі?
Чому ви постійно спекулюєте на Хресті?
Я тут тему відмотав на 10 сторінок і там все те саме про Христа.
Відмотав на 50 сторінок назад і знову те саме про Христа і про Христа.
НАГАДУЮ ВАМ ЩО ТЕМА НАЗИВАЄТЬСЯ НЕ ПРО ХРИСТА, а Яка віра правдива?
Де аналіз інших священних текстів вірувань?
Чому ви з теми влаштували спекуляції на Хресті і біблії???
Ну невже важко відкрити іншу 100501-шу тему про Христа і там собі досхочу маніпулювати цитатками з біблії?
Навіщо ще цю тему перетворювати в схоластику?

Востаннє редагував zetta: 07.12.2015 о 13:58. Причина: Пізніше додано
zetta зараз поза форумом  
Подякували 2:
Lео (07.12.2015), Ychen (07.12.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2015, 14:46 #2598164   #3795
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від zetta Переглянути допис
Це не я вважаю. Це біблія вважає гріхом .
Може чули таку заповідь... Не убий?
Неможна ходити в бій християнам.
А ще церква самогубців нваіть не відспівує.
Ех! МОЛОДЕЦЬ!!! Щиро підмічено.

Додано через 26 хвилин
Цитата:
Допис від zetta Переглянути допис
На якому суді? Якщо людина померла то і суда не буде, а якщо душа жива то вона буде по любому жива і безсмертна.
Тоже це колись зауважив
Типу якщо душа безсмертна, нафіга їй тоді воскресіння?)))))

Додано через 10 хвилин
Цитата:
Допис від zetta Переглянути допис
Новак яка ціль ваших дописів в цій темі?
Чому ви постійно спекулюєте на Хресті?
zetta, не сприймай що пробую тебе навчати, але правильно "Христі". Правильно Христос а Хрестос.
Але з цієї помилки видно твою щирість. Як тебе церква навчила, так ти і пишеш. Тому що для церкви іменно хрест став символом (хоть Ісуса на хресті і не розіп'яли як на мій суб'єктивний погляд. Хрест був символом в деяких язичників, і його адаптували ).

Востаннє редагував Lео: 07.12.2015 о 14:47. Причина: Пізніше додано
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2015, 14:52 #2598180   #3796
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Ех! МОЛОДЕЦЬ!!! Щиро підмічено.
Лео, я знаю, що так званим "свідкам Єгови" не личить вірити словам Ісуса Христа, в т.ч. і таким словам:
13 Ніхто більшої любови не має над ту, як хто свою душу поклав би за друзів своїх.
(Iван.15:13)
У Вас же є слова ваших керівників замість слів Ісуса Христа.


Цитата:
Допис від zetta Переглянути допис
Може чули таку заповідь... Не убий?
Почитайте вище слова Ісуса.
Також спробуйте зрозуміти різницю між самогубством і вчинком, коли людина віддає своє життя заради інших.
Це в межах навіть загальнолюдської моралі, тому повинно бути зрозумілим.


Цитата:
Допис від zetta Переглянути допис
На якому суді?
На вічному Суді, коли, після смерті тіла, Бог буде судити людство і підвведе підсумки земного життя кожної людини.


Цитата:
Допис від zetta Переглянути допис
Новак яка ціль ваших дописів в цій темі?
Розповідаю про своє розуміння правдивої віри, відповідаю на запитання, в т.ч. і Ваші. Як-от зараз.


Цитата:
Допис від zetta Переглянути допис
Я тут тему відмотав на 10 сторінок і там все те саме про Христа.
Відмотав на 50 сторінок назад і знову те саме про Христа і про Христа.
Я ж не можу про богиню Калі, яку Ви ту згадали, чи про інших богів індуїзму. Це Ваша "парафія".
До речі, чому Ви не хочете розповісти про те, чому Вас навчила богиня Калі?


Цитата:
Допис від zetta Переглянути допис
Де аналіз інших священних текстів вірувань?
Чому Ви не надаєте тут аналіз священних текстів про богів індуїзму і тут ж Калі? Чому сперечаєтеся зі мною, пишете якісь вигадки про Ісуса Христа і не кажете хто Вас навчив цих вигадок?
Хто Ваш духовний учитель? Я ж розповідаю про свого, а Ви чомусь мовчите про свого, а замість того нападаєте. То хто тут провокує?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2015, 14:56 #2598183   #3797
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Володимир, нагадую: я не читаю твої дописи в релігійних темах.
Прохання не читати мої. А якщо читаєш, то не відповідай, будь ласка. Не красиво вести дебати з співрозмовником, який тобі ніяк не відповість.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2015, 15:35 #2598186   #3798
zetta
Banned
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Тоже це колись зауважив
Типу якщо душа безсмертна, нафіга їй тоді воскресіння?))))) .
Воскресіння напевно можливе для фізичного тіла. Хрестиянство як і Іслам базуються на більш ранніх святих текстах які використовуються в буддизмі і індуізмі.
Там є поняття Атма - душа яка безсмертна і поняття реінкарнації, коли душа вселяється в інше фізичне тіло в залежності від попередньо напрацьованої карми. Суда там вроді і нема. Все робиться автоматично.
Грубо кажучи набрав певну кількість позитивних балів і отримуєш вищий статус, а якщо деградував, то отримаєш статус ще нижчий чим в попередньому житті. І померти зовсім неможливо взагалі.
Це вчення хрестияни "модернізували", викинули реінкарнацію і передали всі повноваження Богу і Ісусу і получилася нісенітниця.
Получилося що треба вірити в ужастік і тріллер коли через багато років після смерті покійники-праведники встають з гробів після другого пришестя Ісуса Хреста а грішники відправляються до чортів у пекло з кінцями.:
Щось подібне.:

https

Додано через 15 хвилин
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
На вічному Суді, коли, після смерті тіла, Бог буде судити людство і підвведе підсумки земного життя кожної людини.
Опишіть будьласка як ви уявляєте дане судове засідання?
На планеті 6 млрд. людей. Щоденно за різних обставин на планеті вмирають сотні мільйонів людей.
Доба має 24 години.
Скільки часу на вашу думку Бог заслуховує сторону звинувачення і сторону захисту і скільки часу на винесення кожного вироку?

Востаннє редагував zetta: 07.12.2015 о 15:38. Причина: Пізніше додано
zetta зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 07.12.2015, 16:36 #2598199   #3799
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Володимир, нагадую: я не читаю твої дописи в релігійних темах.
Лео, Ви говорите неправду. Якби Ви дійсно не читали моїх дописів, то не було б оцього Вашого дописа.
Це по-перше.

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Прохання не читати мої.
Не можу виконати це Ваше прохання.
Якщо ж Ви дійсно щиро бажаєте, щоб я не читав Ваших дописів, то не пишіть тут, в релігійних темах.
Це по-друге.

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
А якщо читаєш, то не відповідай, будь ласка.
Як я можу не відповідати Вам, Лео, якщо Ви читаєте мої дописи, самі відповідаєте на них, звертаючись до мене особисто?
Ви вимагаєте від мене того, що самі не виконуєте. Більш того, Ваші вимоги надмірні, як на них не дивись.
Тому, вибачайте, але я не можу з Вами погодитись у Ваших вимогах до мене.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2015, 16:37 #2598200   #3800
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Утікайте від того вчення, яке Вам запхнули
Краще промовчу кому запхнули...Вам сторонні вже стараються допомогти вийти з стану впіхи.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:35.