Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Яка віра правдива?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 09.01.2016, 22:32 #2606228   #4001
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Прошу подумати всіх, хто святкує ДН Ісуса Христа разом із ялинкою, колядками, кутею, щедрівками і засіваннями: Що було б, якби ДН таки дійсно приходився на час, який зацитовано на листівці, яку тут запостив engar?
Цитую:
Цитата 7 І породила вона свого Первенця Сина, і Його сповила, і до ясел поклала Його, бо в заїзді місця не стало для них...
8 А в тій стороні були пастухи, які пильнували на полі, і нічної пори вартували отару свою.
9 Аж ось Ангол Господній з'явивсь коло них, і слава Господня осяяла їх. І вони перестрашились страхом великим...
10 Та Ангол промовив до них: Не лякайтесь, бо я ось благовіщу вам радість велику, що станеться людям усім.
11 Бо сьогодні в Давидовім місті народився для вас Спаситель, Який є Христос Господь.
(Лук.2:7-11)
В ті часи пастухи не випасали отар взимку, тим паче вночі.
Найбільш ймовірним припущенням є таке, що Ісус Христос народився восени, в жовтні (хоча це лише припущення!)
Крім того, рання Церква взагалі не святкувала ДН Ісуса Христа.

Є їжа для роздумів.

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
не вкладаючи жодного магічного змісту посилаючись на благословіння Божі то невже слід зневажати і називати це ідолопоклонництвом?
Для чого копіювати язичницькі ритуали (засівання)?
Чому це робити саме тоді, коли язичники вшановували своїх богів і саме так, як вони це робили?
Може і дідуха поставити в хаті на покутті (звідси і назва страви "кутя") замість ялинки і спалювати його в означений час теж не є чимось? Хіба це може занечистити християнина?

Востаннє редагував Новак: 09.01.2016 о 22:40. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2016, 22:40 #2606233   #4002
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Для чого копіювати язичницькі ритуали (засівання)?
Чому це робити саме тоді, коли язичники вшановували своїх богів і саме так, як вони це робили?
Може і дідуха поставити в хаті на покутті (звідси і назва страви "кутя") і спалювати його в означений час теж не є чимось? Хіба це може занечистити християнина?
__________________
--- не копіювати, а замінити як і було зроблено згідно написаного .... І вони ввійдуть туди, і викинуть з неї усі мерзоти її та всі гидоти її.І дам їм одне серце, і нового духа дам у вас, і вийму з їхнього тіла серце камінне, і дам їм серце із м'яса, щоб вони ходили за уставами Моїми, і додержували Мої постанови та виконували їх. І вони стануть Мені народом, а Я буду їм Богом! (Єз.11:18-20)
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2016, 22:44 #2606234   #4003
Vityab
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
--- як що ? - Привітання з Різдвом Христовим, тих хто святкуть 7 січня, вони мене можуть вітати щодня я не проти
(щодо календаря я дотримуюсь загальних стандартів 1 січня початок )
--Добре не буду більше поки вас мучити.
Але результат є. З кожним роком відповіді змінюються. І не думайте, що я вас не можу зрозуміти, бо сам, коли вивчав із Свідками Єгови Біблію, то щоб зайняти правильну позицію відносно Новорічних свят, у мене зайняло 2 роки.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2016, 22:46 #2606236   #4004
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
--- не копіювати, а замінити
я згоден із тим, що сказав Віспер:
Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
слід би всі ці речі відділити настільки чітко,щоб і сумнівів не викликало навіть.
Тільки-от відділення не відбулося, а лише адаптація.
Про причини сказав раніше: маніпуляція свідомістю мас з боку так званих "церковників", байдужість прихожан, яким все-одно у що, аби весело і з піснями.
Неоязичники давно кепкують з такого "християнства". Щоправда, деякі ображаються за те, що вкрали їхні обряди та ритуали.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2016, 23:12 #2606238   #4005
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата --Добре не буду більше поки вас мучити.
Але результат є. З кожним роком відповіді змінюються. І не думайте, що я вас не можу зрозуміти, бо сам, коли вивчав із Свідками Єгови Біблію, то щоб зайняти правильну позицію відносно Новорічних свят, у мене зайняло 2 роки.
---- не знаю у чому побачили зміни у моїх відповідях, але моя позиція щодо Бога сьогодні, вже дотримуюсь її понад 20 років і жодних догматичних пунктів з неї змінено не було до цього дня, і якщо на початку це була теорія то тепер вона підтвердженна практикою з життя ... оскільки попередньо було вивчено та досліджено вчення свідків, адвентистів інших протистантських та традиційних течій і нетрадиційних і було полишено поза увагою ... цей час також тривав не один рік, але можливо дещо змінив зараз підходи щодо подання її це так і в цьому буду працювати доки зможу звіщати благу вістку .......

Додано через 16 хвилин
Цитата ільки-от відділення не відбулося, а лише адаптація.
Про причини сказав раніше: маніпуляція свідомістю мас з боку так званих "церковників", байдужість прихожан, яким все-одно у що, аби весело і з піснями.
Неоязичники давно кепкують з такого "християнства". Щоправда, деякі ображаються за те, що вкрали їхні обряди та ритуали.
--- тому тема присвячена вірі, а не релігії, щоб виокремити ту єдину віру про яку говорить Євангелія - істинну, від релігійних підробок , що мають на меті не дати правдивий зразок знання але поневолити .... щоб було як написано: .... Бо це нам хвала, свідчення нашого сумління, що в святості й чистості Божій, не в тілесній мудрості, але в Божій благодаті жили ми на світі, особливо ж у вас. Бо іншого вам ми не пишемо, тільки те, що читаєте та розумієте, а сподіваюсь, що ви й до кінця зрозумієте, як частинно нас ви й зрозуміли, що ми вам похвала, як і ви нам, у день Господа нашого Ісуса. І з певністю цією хотів я давніше прибути до вас, щоб мали ви благодать удруге...... не тому, ніби ми беремо владу над вашою вірою, але вашої радости помічники ми, бо ви встояли вірою! (2Кор.1:12-24)

Востаннє редагував engar: 09.01.2016 о 23:12. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.01.2016, 09:03 #2606330   #4006
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
оскільки попередньо було вивчено та досліджено вчення свідків, адвентистів інших протистантських та традиційних течій і нетрадиційних і було полишено поза увагою ... цей час також тривав не один рік
Цікаво!
Ви до увірування в Ісуса Христа і до навернення робили це все (вивчали і досліджували "вчення свідків, адвентистів інших протестантських та традиційних течій і нетрадиційних")?
Чи спочатку увірували, навернулися, почали відвідувати якусь громаду і вже далі вивчати і досліджувати оте все, вище перераховане?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.01.2016, 13:07 #2606378   #4007
leading
Активний учасник
 
Аватар для leading
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Ні тут написано, що тільки кланятись.
А что должно быть ещё написано? Сам Отец сказал, чтобы поклонялись только Ему и Сыну.
Не вижу вашего ответа на мои вопросы.
Здесь сказано, что как Отцу как Богу надо поклоняться, так и Сыну. Вас раб учит, что Иисус творение Отца, и Ему поклоняться нельзя. Если Сын творение, почему тогда Отец Сам нарушает Свои установления и позволяет поклоняться творению?
Цитата Ви що хочете мене переконати повірити у несинітницю про Триєдиного Бога? Чи що?
Разве не видите, выше одно из многочисленных доказательств? Ещё одно из них, что Сам Отец называет Сына Богом.

8 А о Сыне: престол Твой, Боже, в век века; жезл царствия Твоего - жезл правоты.
9 Ты возлюбил правду и возненавидел беззаконие, посему помазал Тебя, Боже, Бог Твой елеем радости более соучастников Твоих.

(Евр.1:8,9)
Верите Богу и Его слову?
Цитата --То просто вас ваші керівники навчають так, щоб вам ввижалась всюди брехня, а явну брехню, котрої вас вони навчають ви не бачили.
При чём мои руководители? Я с ними о вас вообще никогда не разговариваю и они также. А врёте лично как вы так и раб, как говорится: яблоко от яблони далеко не падает. Вы говорили, что раб не учит вас, что суд будет длиться 1000 лет, а оказывается, что учит. Вы говорили, что суд не будет длиться 1000 лет, а теперь приняли позицию раба, что будет. Точно как в анекдоте:

Подходит солдат к старшине и спрашивает:
Товарищ старшина, это правда, что крокодилы летают?
Тот ему: Ты что дебил? Какой дурак тебе сказал, что они летают?
Солдат: Да вот товарищ генерал говорит, что они летают!
Старшина: Ну вообще-то летают, но только старые крокодилы и то очень низко, низко.

Узнаёте себя в этом анекдоте?

Цитата Що не подобається, у тому, що День Суда може і дісно тривати 1000 років, коли в Біблії написано, що Ісус Христос буде 1000 років судити?
Откровение 20:
4 И увидел я престолы и сидящих на них, которым дано было судить, и души обезглавленных за свидетельство Иисуса и за слово Божие, которые не поклонились зверю, ни образу его, и не приняли начертания на чело свое и на руку свою. Они ожили и царствовали со Христом тысячу лет.
5 Прочие же из умерших не ожили, доколе не окончится тысяча лет. Это - первое воскресение.
Ну и где здесь написано, что суд будет длиться 1000 лет?
Разве не видно, что здесь написано, что сидящим на престоле только "дано судить", но не сам суд.
А сам суд будет только по окончании 1000 лет.

7 Когда же окончится тысяча лет, сатана будет освобожден из темницы своей и выйдет обольщать народы, находящиеся на четырех углах земли, Гога и Магога, и собирать их на брань; число их как песок морской.
8 И вышли на широту земли, и окружили стан святых и город возлюбленный.
9 И ниспал огонь с неба от Бога и пожрал их;
10 а диавол, прельщавший их, ввержен в озеро огненное и серное, где зверь и лжепророк, и будут мучиться день и ночь во веки веков.
11 И увидел я великий белый престол и Сидящего на нем, от лица Которого бежало небо и земля, и не нашлось им места.
12 И увидел я мертвых, малых и великих, стоящих пред Богом, и книги раскрыты были, и иная книга раскрыта, которая есть книга жизни; и судимы были мертвые по написанному в книгах, сообразно с делами своими.
13 Тогда отдало море мертвых, бывших в нем, и смерть и ад отдали мертвых, которые были в них; и судим был каждый по делам своим.

(Откр.20:7-13)
Учитесь наконец-то самостоятельно думать, или уже не можете?
Поняли теперь сколько будет длиться суд?


Цитата --Турчинова учать, а про вас забули чи як?
А меня не учат, когда хочу, тогда и праздную. Я же не СИ, которых раб лишил самого сокровенного - самостоятельно думать.
Цитата То коли ви святкуєте Різдво?
Первого мая!
Цитата --Хі, хі. Ви вже увійшли в ступор. А тому вважаю, що не має про що з вами розмовляти у такому стані. Трішки почекаю, коли ви з нього вийдете. Тоді і буде видно, що до чого.
Ха-Ха-Ха!!! В чём выражается мой ступор? В том, что вас зомбируют? Разблокируйте наконец свой мозг, или уже поздно? Сочувствую. Вас предупреждали ... .
leading зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.01.2016, 13:09 #2606379   #4008
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Ви до увірування в Ісуса Христа і до навернення робили це все (вивчали і досліджували "вчення свідків, адвентистів інших протестантських та традиційних течій і нетрадиційних")?
Чи спочатку увірували, навернулися, почали відвідувати якусь громаду і вже далі вивчати і досліджувати оте все, вище перераховане?
--- до увірування, був звичайним релігійним чоловіком, хоч по суті - безбожником . Бо про Бога знав так як виріс досить релігійні побожні сім'ї , але жив без Нього, хоч Храм, відвідував правда чим дорослішим ставав тим менше .........ну на свята був регулярно але гріхів вистачало і проблеми з того не робив. Переконання релігійних противників відбувалось виключно у фізичні площині ... догмати мене мало цікавили ....... З адвентистом познайомився у спортзалі, він у адвентизм пішов приблизно у той час коли в силу певних обставин я лише почав шукати Бога. Перший мозковий штурм та звинувачення з його боку , що у суботу не слід працювати , ходити у зал...тощо привели до певних баталій. Але так як я мілко плавав в християнських догмах переконував спочатку як знав, або посилав куди подальше ... на тому його проповідь закінчувалась. Свого часу почав читати Біблію досліджувати спершу дивився на неї, що баран на зорі але згодом Слава Богу через почуту молитву Він почав відкривати свої істини коли через певний час знову зустрівся з цим адвентистом він був крайне здивований обізнаністю у Писанні і вже не так сміло, а згодом вже сам уникав зустрічей оскільки віідповідей на багато питань не було у нього... Певний час навідувались свідки..... піонери швидко здались але згодом з певною регулягністю навідувались ще старійшини ...... не мало годин було потрачено на дискусії в результаті визнаний безнадійним . однак я глибше врунтувався у Правді Божі та хибності їх вчення .....Раз поїхавши в одне містечко потрапив у Дім молитви ХВЄ ( пятидесятників ) хто вони такі я взагалі не знав ......звичайно познайомився .... вони не виявивши в мені духовного дару у вигляді "язиків" визнали мене не спасеним.............що мене немало здивувало і дало наснаги дослідити цю тему .....та переконатись у хибності їх вчення Одного разу зупинивши таксі, водій якого познайомив мене з дивним вченням суботстувующих пятидесятників до яких він належав такий собі гібрид адвентизму та пятидесяничиства ....... немало і з ним пізніше мав розмов .....мій товариш мало не вискочив на ходу під час його молитви на язиках не вдаючи, що діється з водієм,бо ми незнали чи потрапимо у пункт призначення чи зразу у Небеса............ на кінець отримавши на прощання ще пару пророцтв розпрощались товариш ще довго був під особливим надхненням ..... В принципі щоб описати всі зустрічі з мусульманами , крішнаїтами, толстовцями, займе чимало часу однак, з кожною зустрічю все глибше занурювавася у Писання порівнючи його зміст з тим чи іншим вченням
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.01.2016, 21:40 #2606811   #4009
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
В принципі щоб описати всі зустрічі з мусульманами , крішнаїтами, толстовцями, займе чимало часу однак, з кожною зустрічю все глибше занурювавася у Писання порівнючи його зміст з тим чи іншим вченням
Цікаво, дуже цікаво. В мене теж була "прелюдія", де були зустрічі з крішнаїтами (чи ТЦМ?) і читання їхніх книжок та спроби молитися до Крішни та Рами. Проте ці двоє виявилися мовчунами, а от звернення до Ісуса Христа в скрутну годину, принесло просвітлення в думки і вказало шлях. Цьому немало посприяло і те, що роком раніше увірувала моя сестра.
А як у Вас: був той момент, поворотна точка, яку називають наверненням? Чи все відбувалося плавно і поступово? Я так зрозумів, що Ви, формально, так і залишилися в рамках тієї деномінації, в якій були охрищені в дитинстві?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.01.2016, 21:30 #2607030   #4010
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Цікаво, дуже цікаво. В мене теж була "прелюдія", де були зустрічі з крішнаїтами (чи ТЦМ?) і читання їхніх книжок та спроби молитися до Крішни та Рами. Проте ці двоє виявилися мовчунами, а от звернення до Ісуса Христа в скрутну годину, принесло просвітлення в думки і вказало шлях. Цьому немало посприяло і те, що роком раніше увірувала моя сестра.
А як у Вас: був той момент, поворотна точка, яку називають наверненням? Чи все відбувалося плавно і поступово? Я так зрозумів, що Ви, формально, так і залишилися в рамках тієї деномінації, в якій були охрищені в дитинстві?
--- може вас здивує але я не був охрищений в дитинстві....на це були певні причин в деталі якіих не буду вдаватись, а формальним був не з вини тієї чи іншої деномінації, а тому, що народжений як всі в гріху, та чи інша деномінація може зверху накинути маску релігійності але внутрішньо людина буде залишатись грішником хоч морально замаскованим під ті чи інші ритуали чи то обряди........ Навернення моє не відбувалось стрімко ... але Бог до кожного має свій підхід .......... свого часу Мартіном Лютером були сказані такі слова: "....я не шукав Бога , але Він мене шукав постійно і коли Він мене знайшов та торкнувся , я почав шукати Його ...." в мене було подібно .....мене до навернення спонукало декілька обставин перша це навернення мого товариша...... я довго не міг зрозуміти, що з ним сталось і чому . наступна певний шлейф проблем в які я сам заліз...... а Бог витягнув (ніхто інший в той час мені допомогти не міг) в той час я звернувся по допомогу хоч Його не знав і віри як такої не мав але все ж звернувся якщо ти є то допоможи і відповідь не затрималась ... але я не поспішив зразу до Нього хоч вже розумів що відповідь була від Нього.... пройшов ще певний час аж поки я прийняв рішення служити Йому.... одне знаю, якщо б тоді Бог не допустив тих обставин та не допоміг, я б зараз рухався зовсім в іншому напрямку ...якщо б зараз ще був би живим.

Востаннє редагував engar: 12.01.2016 о 21:49.
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2016, 14:13 #2607409   #4011
Vityab
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від leading Переглянути допис
А что должно быть ещё написано? Сам Отец сказал, чтобы поклонялись только Ему и Сыну.
Не вижу вашего ответа на мои вопросы.
Здесь сказано, что как Отцу как Богу надо поклоняться, так и Сыну. Вас раб учит, что Иисус творение Отца, и Ему поклоняться нельзя. Если Сын творение, почему тогда Отец Сам нарушает Свои установления и позволяет поклоняться творению?
--Ну поклоняйтесь, хто вам не дає?

А я, наприклад, буду прислухатись до того, що сам Ісус Христос каже.

Луки 4:
8 Иисус сказал ему в ответ: отойди от Меня, сатана; написано: Господу Богу твоему поклоняйся, и Ему одному служи.

Ось я так і роблю.

Цитата:
Допис від leading Переглянути допис
Разве не видите, выше одно из многочисленных доказательств? Ещё одно из них, что Сам Отец называет Сына Богом.

8 А о Сыне: престол Твой, Боже, в век века; жезл царствия Твоего - жезл правоты.
9 Ты возлюбил правду и возненавидел беззаконие, посему помазал Тебя, Боже, Бог Твой елеем радости более соучастников Твоих.

(Евр.1:8,9)
Верите Богу и Его слову?
--Я в натяки і додумане невідомо ким не вірю.

То вже самі для себе визначились, що таке Триєдиний?

Цитата:
Допис від leading Переглянути допис
При чём мои руководители? Я с ними о вас вообще никогда не разговариваю и они также. А врёте лично как вы так и раб, как говорится: яблоко от яблони далеко не падает. Вы говорили, что раб не учит вас, что суд будет длиться 1000 лет, а оказывается, что учит. Вы говорили, что суд не будет длиться 1000 лет, а теперь приняли позицию раба, что будет. Точно как в анекдоте:

Подходит солдат к старшине и спрашивает:
Товарищ старшина, это правда, что крокодилы летают?
Тот ему: Ты что дебил? Какой дурак тебе сказал, что они летают?
Солдат: Да вот товарищ генерал говорит, что они летают!
Старшина: Ну вообще-то летают, но только старые крокодилы и то очень низко, низко.

Узнаёте себя в этом анекдоте?
--Ану покажіть, де я брехав?

Цитата:
Допис від leading Переглянути допис
Ну и где здесь написано, что суд будет длиться 1000 лет?
Разве не видно, что здесь написано, что сидящим на престоле только "дано судить", но не сам суд.
А сам суд будет только по окончании 1000 лет.

7 Когда же окончится тысяча лет, сатана будет освобожден из темницы своей и выйдет обольщать народы, находящиеся на четырех углах земли, Гога и Магога, и собирать их на брань; число их как песок морской.
8 И вышли на широту земли, и окружили стан святых и город возлюбленный.
9 И ниспал огонь с неба от Бога и пожрал их;
10 а диавол, прельщавший их, ввержен в озеро огненное и серное, где зверь и лжепророк, и будут мучиться день и ночь во веки веков.
11 И увидел я великий белый престол и Сидящего на нем, от лица Которого бежало небо и земля, и не нашлось им места.
12 И увидел я мертвых, малых и великих, стоящих пред Богом, и книги раскрыты были, и иная книга раскрыта, которая есть книга жизни; и судимы были мертвые по написанному в книгах, сообразно с делами своими.
13 Тогда отдало море мертвых, бывших в нем, и смерть и ад отдали мертвых, которые были в них; и судим был каждый по делам своим.

(Откр.20:7-13)
Учитесь наконец-то самостоятельно думать, или уже не можете?
Поняли теперь сколько будет длиться суд?
--Я на цьому не зациклююсь. І якщо чесно, не сильно цікавився скільки буде суд і коли, бо для початку треба бути просто достойним, щоб пережити Армагедон чи бути серед тих, хто воскресне.

Откровение 20:
1 И увидел я Ангела, сходящего с неба, который имел ключ от бездны и большую цепь в руке своей.
2 Он взял дракона, змия древнего, который есть диавол и сатана, и сковал его на тысячу лет,
3 и низверг его в бездну, и заключил его, и положил над ним печать, дабы не прельщал уже народы, доколе не окончится тысяча лет; после же сего ему должно быть освобожденным на малое время.
4 И увидел я престолы и сидящих на них, которым дано было судить, и души обезглавленных за свидетельство Иисуса и за слово Божие, которые не поклонились зверю, ни образу его, и не приняли начертания на чело свое и на руку свою. Они ожили и царствовали со Христом тысячу лет.
5 Прочие же из умерших не ожили, доколе не окончится тысяча лет. Это - первое воскресение.
6 Блажен и свят имеющий участие в воскресении первом: над ними смерть вторая не имеет власти, но они будут священниками Бога и Христа и будут царствовать с Ним тысячу лет.

Згідно 5 вірша, не відомо, чи будуть воскресати решта на протязі 1000 років чи після 1000 річного правління Ісуса Христа. Але згідно вже 12 вірша говориться, що суд буде після 1000 років.

Откровение 20:
7 Когда же окончится тысяча лет, сатана будет освобожден из темницы своей и выйдет обольщать народы, находящиеся на четырех углах земли, Гога и Магога, и собирать их на брань; число их как песок морской.
8 И вышли на широту земли, и окружили стан святых и город возлюбленный.
9 И ниспал огонь с неба от Бога и пожрал их;
10 а диавол, прельщавший их, ввержен в озеро огненное и серное, где зверь и лжепророк, и будут мучиться день и ночь во веки веков.
11 И увидел я великий белый престол и Сидящего на нем, от лица Которого бежало небо и земля, и не нашлось им места.
12 И увидел я мертвых, малых и великих, стоящих пред Богом, и книги раскрыты были, и иная книга раскрыта, которая есть книга жизни; и судимы были мертвые по написанному в книгах, сообразно с делами своими.

Згідно 5 вірша, не відомо, чи будуть воскресати решта на протязі 1000 років чи після 1000 річного правління Ісуса Христа. Але згідно вже 12 вірша говориться, що суд буде після 1000 років. Але ж, якщо звернути увагу на 4 вірш, то суд був розпочатий до 1000 річного правління Ісуса Хритса, там написано:"И увидел я престолы и сидящих на них, которым дано было судить".

Ось і подумайте тепер, ви, своєю головою, бо ж, як я вже казав, для мене особисто, це питання не є принциповим.

Цитата:
Допис від leading Переглянути допис
А меня не учат, когда хочу, тогда и праздную. Я же не СИ, которых раб лишил самого сокровенного - самостоятельно думать.
--А що відразу гвалтують мізки, чи як?

Цитата:
Допис від leading Переглянути допис
Цитата Допис від Vityab
То коли ви святкуєте Різдво?
Первого мая!
--О мабуть, точно!
Турчинов вам не є духовним братом?
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2016, 20:13 #2607938   #4012
leading
Активний учасник
 
Аватар для leading
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Ну поклоняйтесь, хто вам не дає?

А я, наприклад, буду прислухатись до того, що сам Ісус Христос каже.

Луки 4:
8 Иисус сказал ему в ответ: отойди от Меня, сатана; написано: Господу Богу твоему поклоняйся, и Ему одному служи.

Ось я так і роблю.
Разве Иисус не правду сказал, что Он есть Господь и Бог?
Если Сам Отец это подтверждает, почему вы не верите Ему?
Почему не поклоняетесь Сыну как Отцу?
Почему не чтите Сына как Отца?


Цитата --Я в натяки і додумане невідомо ким не вірю.
То вже самі для себе визначились, що таке Триєдиний?
Какие могут быть намёки, если Сам Отец сказал, что Его Сын - Бог?
Цитата --Ану покажіть, де я брехав?
Это не ваша фраза?

Що не подобається, у тому, що День Суда може і дісно тривати 1000 років, коли в Біблії написано, що Ісус Христос буде 1000 років судити?

Цитата --Я на цьому не зациклююсь. І якщо чесно, не сильно цікавився скільки буде суд і коли, бо для початку треба бути просто достойним, щоб пережити Армагедон чи бути серед тих, хто воскресне.
Только не надо брехать. Интересовались и даже верите в эту брехню раба, но только стрёмно признаться даже самому себе.

Цитата Згідно 5 вірша, не відомо, чи будуть воскресати решта на протязі 1000 років чи після 1000 річного правління Ісуса Христа. Але згідно вже 12 вірша говориться, що суд буде після 1000 років.

Откровение 20:
7 Когда же окончится тысяча лет, сатана будет освобожден из темницы своей и выйдет обольщать народы, находящиеся на четырех углах земли, Гога и Магога, и собирать их на брань; число их как песок морской.
8 И вышли на широту земли, и окружили стан святых и город возлюбленный.
9 И ниспал огонь с неба от Бога и пожрал их;
10 а диавол, прельщавший их, ввержен в озеро огненное и серное, где зверь и лжепророк, и будут мучиться день и ночь во веки веков.
11 И увидел я великий белый престол и Сидящего на нем, от лица Которого бежало небо и земля, и не нашлось им места.
12 И увидел я мертвых, малых и великих, стоящих пред Богом, и книги раскрыты были, и иная книга раскрыта, которая есть книга жизни; и судимы были мертвые по написанному в книгах, сообразно с делами своими.

Згідно 5 вірша, не відомо, чи будуть воскресати решта на протязі 1000 років чи після 1000 річного правління Ісуса Христа. Але згідно вже 12 вірша говориться, що суд буде після 1000 років. Але ж, якщо звернути увагу на 4 вірш, то суд був розпочатий до 1000 річного правління Ісуса Хритса, там написано:"И увидел я престолы и сидящих на них, которым дано было судить".
[Ось і подумайте тепер, ви, своєю головою, бо ж, як я вже казав, для мене особисто, це питання не є принциповим.
Ну и где в этих текстах написано, что суд будет длиться 1000 лет? Разве не написано в 4 стихе, что сидящим на престоле только дана была власть судить, но не судить 1000 лет?
Вот и посудите теперь своими мозгами, а не головою, почему вы защищаете ложь раба-лжепророка, а слову Божьему не верите?
Цитата --А що відразу гвалтують мізки, чи як?
Я документально вам доказал на основании ваших публикаций, что вам раб запрещает самостоятельно даже думать (можете опровергнуть эту информацию, приведя ссылки из тех публикаций, которые я вам предоставил).
Приведите документальные доказательства из учения баптистов, где было бы сказано, что все члены баптистского вероисповедания должны беспрекословно исполнять всё то, чему учат их лидеры поместных собраний.
Если вы не в курсе баптистского вероисповедания, то скажу вам, что у нас все поместные собрания АВТОНОМНЫ, согласно Писанию и ни каких ВЕРХОВ, как у вас, у нас не существует. Наш лозунг гласит согласно Писанию: Каждый сам за себя даст отчёт.

Цитата --О мабуть, точно!
Турчинов вам не є духовним братом?
Он мне такой же брат, как и православный и католик, или пятидесятник, но он не может быть моим лидером и авторитетом. Для меня лидером и авторитетом является только Христос и Его слово.
Кстати, а что вы имеете против Турчинова?
Враги УКРАИНЫ называют его "кровавым пастором", вы поддерживаете их мнение?
leading зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2016, 08:09 #2607993   #4013
Vityab
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від leading Переглянути допис
Он мне такой же брат, как и православный и католик, или пятидесятник, но он не может быть моим лидером и авторитетом. Для меня лидером и авторитетом является только Христос и Его слово.
Кстати, а что вы имеете против Турчинова?
Враги УКРАИНЫ называют его "кровавым пастором", вы поддерживаете их мнение?
--І Трумена також і ще ось, як тут написано.

Цитата ЩО ДОВОДИТЬ ІСТОРІЯ

- Яким було б життя у майбутньому, якби Бог не любив людства?

Яким було б життя у майбутньому, якби Бог не любив людства? Щоб уявити це, достатньо подивитися на жахливу історію цього світу, правителі якого підпорядковуються жорстокому і сповненому ненависті богу, Сатані Дияволу. (2 Кор. 4:4; 1 Ів. 5:19; прочитайте Об’явлення 12:9, 12). Тож без Божої любові нас чекало б страхітливе майбутнє.

- Чому Єгова допустив бунт проти свого праведного правління?

Диявол збунтувався проти правління Єгови і підбурив до бунту першу людську пару. Він піддав сумніву правомірність і праведність Божої верховної влади. Сатана стверджував, що його правління буде ліпше, ніж правління Творця (Бут. 3:1—5). Єгова дозволив Сатані довести свою правоту, але цей дозвіл був тимчасовим. Бог виявив велику мудрість, відвівши достатньо часу, аби стало очевидно, що жодне інше правління, крім Божого, не спроможне досягти успіху. Цілковитий провал людської влади показує, що ні люди, ні Сатана не можуть бути добрими правителями.

- Що беззаперечно доводить історія людства?

Лише за останнє сторіччя у війнах між народами загинуло понад 100 мільйонів людей. Сьогодні умови у світі продовжують погіршуватись. Саме такими, згідно з Божим Словом, мали бути «останні дні» цього світу, коли «лихі люди й обманщики чинитимуть дедалі більше зло» (2 Тим. 3:1, 13). Історія беззаперечно доводить правдивість слів з Біблії: «Єгово, я знаю, що не в волі людини її дорога. Не в волі того, хто йде, скеровувати свої кроки» (Єрем. 10:23). Як видно, Єгова не створив людей зі здатністю чи правом керувати своїми справами незалежно від нього.

- Якій меті служить те, що Бог тимчасово допустив існування зла?

Тимчасово допустивши існування зла, Бог не тільки показав безсилість людського правління. Він також раз і назавжди довів, що успішним може бути лише його правління. Навіть якщо колись у майбутньому — після того як Єгова знищить зло і тих, хто його спричиняє,— якась особа вирішить піддати сумніву те, що Бог править з любові, то йому не треба буде відводити час на спростування такого закиду. Бог використає історію людства як вагому підставу для того, щоб одразу знищити бунтівників, не дозволивши їм знову поширити зло.

Востаннє редагував Vityab: 17.01.2016 о 08:16.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2016, 18:20 #2608122   #4014
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата --А що відразу гвалтують мізки, чи як?


--- так як у ваші організації вартової вежі гвалтують мізки, то конкурентами можуть бути лише вищенаведені особистості та їхні послідовники.... щодо християнського вчення то ви з ними (вище наведеними особами та подібними) в одному дусі боретесь проти біблійних істин але різними методами.....

Востаннє редагував engar: 17.01.2016 о 18:47.
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2016, 20:12 #2608160   #4015
leading
Активний учасник
 
Аватар для leading
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--І Трумена також і ще ось, як тут написано.
Значит и вы враг УКРАИНЫ, если считаете, что Турчинов "кровавый пастор".
Но только не забывайте, что Турчинов не вёл захватническую войну сопредельной территории, а он стал на защиту своей РОДИНЫ, то есть применил самооборону, что не запрещает Писание. Ведь даже ваш безмозглый раб и то учит, что нужно защищаться и даже применять оружие для самообороны.
Если вы любите ближнего своего как себя, вы обязаны защитить его не взирая на то, что сами можете погибнуть. Это и есть заповедь Христа положить душу свою за ближнего, как и Он это сделал для нас.
Впрочем как вы можете любить ближнего, отдав жизнь свою ради его, если раб учит вас НЕНАВИДЕТЬ ближнего?
А слово раба для вас закон, который вы ОБЯЗАНЫ соблюдать, даже если это и противоречит слову Божьему.

Цитата Як видно, Єгова не створив людей зі здатністю чи правом керувати своїми справами незалежно від нього.
А эти тексты для кого были написаны?

1 Всякая душа да будет покорна высшим властям, ибо нет власти не от Бога; существующие же власти от Бога установлены.
2 Посему противящийся власти противится Божию установлению. А противящиеся сами навлекут на себя осуждение.

(Рим.13:1,2)

Разве мы не должны быть покорны мирским властям, кроме тех требований, которые противоречат слову Божьему?
Есть ли в Библии запрет на самооборону?
leading зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2016, 21:23 #2608173   #4016
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?






Востаннє редагував engar: 17.01.2016 о 21:56.
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2016, 08:33 #2608222   #4017
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Разве мы не должны быть покорны мирским властям, кроме тех требований, которые противоречат слову Божьему?
Есть ли в Библии запрет на самооборону?
Ми у війнах ні Гітлерівських, ні у ваших участі не брали і не беремо. Знаєте чому? Бо наші не напали, а напали ваші брати по вірі хрЕстеяне. От Ви від своїх братів по-вірі і самообороняйтесь.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2016, 17:51 #2608393   #4018
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Ми у війнах ні Гітлерівських, ні у ваших участі не брали і не беремо. Знаєте чому? Бо наші не напали, а напали ваші брати по вірі хрЕстеяне. От Ви від своїх братів по-вірі і самообороняйтесь.
--- мабуть так сказали собі священник та левит що проходили біля побитого розбійниками .... Лук.10:33........ так і ви говорите ви собі воюйте, а ми собі в засаді посидимо...........

.... А для деяких, що були себе певні, що вони ніби праведні, і за ніщо мали інших, Він притчу оцю розповів. (Лук.18:9)

--- Фарисей ( з організації вартової вежі), ставши, так молився про себе: Дякую, Боже, Тобі, що я не такий, як інші люди:(у війнах не беру участі мої брати ні накого не нападали) здирщики, неправедні, перелюбні, або як цей митник.(Лук.18:11)

--- мабуть лише з цього допису послідовника вартової вежі слід зробити висновок хто вони а послухавшись поради Ісуса варто обходити куди подалі ........ Кажу бо Я вам: коли праведність ваша не буде рясніша, як книжників та фарисеїв (звартової вежі і подібних), то не ввійдете в Царство Небесне! (Матв.5:20)

Востаннє редагував engar: 18.01.2016 о 18:09.
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2016, 19:37 #2608413   #4019
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата так і ви говорите ви собі воюйте, а ми собі в засаді посидимо...........
Це ваші хрЕстеянські розборки.

Додано через 2 хвилини
Цитата а послухавшись поради Ісуса варто обходити куди подалі
І йти в хрЕстовий похід ??? А котрий хрЕстовий похід походить від ХрИста ???

Додано через 2 хвилини
Цитата то не ввійдете в Царство Небесне!
А хто Вам сказав що ви туди з автоматами ввійдете, невже хрЕсто-аллах ???

Востаннє редагував Ychen: 18.01.2016 о 19:37. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2016, 21:51 #2608452   #4020
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Це ваші хрЕстеянські розборки.
---- Ви лише підтвердили вище сказане у моїм дописі щодо вартової вежі ...

Додано через 4 хвилини
Цитата
Цитата .....а послухавшись поради Ісуса варто обходити куди подалі......
І йти в хрЕстовий похід ??? А котрий хрЕстовий похід походить від ХрИста ???
--- ні. невірно зрозуміли, я сказав "обійти " ....обходять перешкоди і пастки до яких належить і організація вартової вежі .... на жаль мало хто їх помічають і потрапивши у них пильно стережуть свої пута готові розірвати тих хто бажає їх звільнити.......

--- девіз організації вартової вежі...та тих хто у неї входять




Цитата А хто Вам сказав що ви туди з автоматами ввійдете, невже хрЕсто-аллах ???
---- так ви туди і без них не потрапите але багато тих хто були з автоматами і потраплять у небеса ... Ісус промовляє до них: Поправді кажу вам, що митники та блудодійки випереджують вас у Боже Царство. (Матв.21:31)

Востаннє редагував engar: 18.01.2016 о 22:04. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:40.