Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Цікаві статті та новини


Донбас наживо

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 20.01.2015, 20:59 #2499941   #81
lesjok
Типово Відповідь: Донбас наживо

Інженю, можна одне питання? не надоїло ще тобі це все чим ти займаєшся?
lesjok зараз поза форумом  
Подякував(ла):
roots (20.01.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.01.2015, 21:04 #2499946   #82
sash
Типово Відповідь: Донбас наживо

Цитата А як "захищають"і" рятують"від терористів людей на окупованих територіях ЗСУ ніхто вірити, чи зумисно помічати не хоче.
від цієї фрази -впав в ступор,це як зрозуміти ,на окупованих територіях ЗСУ???
sash зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 20.01.2015, 21:08 #2499947   #83
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Донбас наживо

Цитата
Допис від lesjok Переглянути допис
Інженю, можна одне питання? не надоїло ще тобі це все чим ти займаєшся?
Я на таке розумне,глибоке запитання ось так спонтанно не можу дати однозначну відповідь.Мені потрібно взяти місяць на роздуми.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.01.2015, 21:09 #2499948   #84
lesjok
Типово Відповідь: Донбас наживо

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Я на таке розумне,глибоке запитання ось так спонтанно не можу дати однозначну відповідь.Мені потрібно взяти місяць на роздуми.
Сподіваюся роздуми передбачають місяць мовчання? ну щоб краще думалося
lesjok зараз поза форумом  
Подякував(ла):
kavun24 (20.01.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.01.2015, 21:14 #2499951   #85
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Донбас наживо

Цитата
Допис від lesjok Переглянути допис
Сподіваюся роздуми передбачають місяць мовчання? ну щоб краще думалося
я можу помовчати ,вже в принципі все сказала

а як ти житимеш з тим всім ,коли через рік ,два ,10 тобі по діскавері покажуть правду,бо зараз вони тіпа з нами ,а потім буде пофік,головне сенсація.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.01.2015, 21:17 #2499952   #86
lesjok
Типово Відповідь: Донбас наживо

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
я можу помовчати ,вже в принципі все сказала

а як ти житимеш з тим всім ,коли через рік ,два ,10 тобі по діскавері покажуть правду,бо зараз вони тіпа з нами ,а потім буде пофік,головне сенсація.
Думаю до правди я не доживу. В середньому більш менш тверезо війни починають оцінювати років через 50, тому..... Давай помовчимо....
lesjok зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.01.2015, 21:27 #2499956   #87
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Донбас наживо

Подивилась новини про обстріли Донецька, по будинках, зупинках, вулицях. Дідулю вбило, скільки ранених, ще нічого, але коли хтось кричав "бабушка прячься за дерево" а бабушка завмерла під обстрілами, тут уже в мене істерика.
Інженю, переставай дітей народжувати, людям не можна розмножуватися. Ми паразити на планеті, і не зупинемося поки не знищим її. Все повторюється по колу, знову білі-червоні, наші-фашисти, спочатку гарні червоні, через пів століття вже гарні білі. Головне виробити зброю потужнішу і погратися в войнушки. Такого що б хоч одне покоління померло своєю смертю в нас не було і певно не буде.
Усьо нормально - йдем на дно.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.01.2015, 21:38 #2499963   #88
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Донбас наживо

Цитата
Допис від lesjok Переглянути допис
Думаю до правди я не доживу. В середньому більш менш тверезо війни починають оцінювати років через 50, тому..... Давай помовчимо....
Шось ти упереджена в виборі тих з ким мовчати, світча попроси, дінару, пберіта, еразеля, фортєра, хаміда.
Ше тут пару таких бігає , не помню як звати.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.01.2015, 21:47 #2499967   #89
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Донбас наживо

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Ше тут пару таких бігає
Та чьо тіко тут,можно і в очі подивитися при нагоді...
хамід зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.01.2015, 21:49 #2499969   #90
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Донбас наживо

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Подивилась новини про обстріли Донецька, по будинках, зупинках, вулицях. Дідулю вбило, скільки ранених, ще нічого, але коли хтось кричав "бабушка прячься за дерево" а бабушка завмерла під обстрілами, тут уже в мене істерика.
Інженю, переставай дітей народжувати, людям не можна розмножуватися. Ми паразити на планеті, і не зупинемося поки не знищим її. Все повторюється по колу, знову білі-червоні, наші-фашисти, спочатку гарні червоні, через пів століття вже гарні білі. Головне виробити зброю потужнішу і погратися в войнушки. Такого що б хоч одне покоління померло своєю смертю в нас не було і певно не буде.
Усьо нормально - йдем на дно.
Прочитай уважно коментарі, особливо уважно - останній https://pay.reddit.com/r/ukraina/com...рняя_макеевка/ (Погляд - без упередженостей)

І на додачу:
http://youtu.be/ta3We9ppV74

Востаннє редагував aleko2007: 20.01.2015 о 21:55.
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.01.2015, 21:51 #2499970   #91
roots
 
Аватар для roots
Типово Відповідь: Донбас наживо

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Подивилась новини про обстріли Донецька, по будинках, зупинках, вулицях. Дідулю вбило, скільки ранених, ще нічого, але коли хтось кричав "бабушка прячься за дерево" а бабушка завмерла під обстрілами, тут уже в мене істерика.
Інженю, переставай дітей народжувати, людям не можна розмножуватися. Ми паразити на планеті, і не зупинемося поки не знищим її. Все повторюється по колу, знову білі-червоні, наші-фашисти, спочатку гарні червоні, через пів століття вже гарні білі. Головне виробити зброю потужнішу і погратися в войнушки. Такого що б хоч одне покоління померло своєю смертю в нас не було і певно не буде.
Усьо нормально - йдем на дно.
Випий якесь заспокійливе. lesjok - порадь щось!
roots зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.01.2015, 22:22 #2499983   #92
wisper
Banned
Типово Відповідь: Донбас наживо

Поцріотичні бабульки просили ввести війська, а тепер вишиватники називають їх тупими, но при цьому, тішаться, шо сша поставляє нам зброю...
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.01.2015, 23:27 #2500001   #93
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Донбас наживо

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
Прочитай уважно коментарі, особливо уважно - останній
Алеко, ти дорослий мужчина, можна сказати, з досвідом, давай так - я буду все читати і слухати про сумашедших бабульок з плакатами, якщо ти чесно даш відповідь на питання:
як ти думаєш, скільки відсотків в Тернополі клінічних ідіотів, скільки на межі і скільки в прихованій формі?
Потім ми з тобою вирахуємо скільки це в кількісному значенні для Донецька і подивимося, чи всі твої бабульки попадають в середньостатистичний показник для всього людства.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.01.2015, 07:18 #2500036   #94
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Донбас наживо

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
Поцріотичні бабульки просили ввести війська, а тепер вишиватники називають їх тупими, но при цьому, тішаться, шо сша поставляє нам зброю...
Ну а чого не радіти якщо сепарашисти лізуть і лізуть вперед. Краща зброя для кращого захисту ніколи не завадить. Було ж перемиря, не ЗСУ його почали порушувати.

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Алеко, ти дорослий мужчина, можна сказати, з досвідом, давай так - я буду все читати і слухати про сумашедших бабульок з плакатами, якщо ти чесно даш відповідь на питання:
як ти думаєш, скільки відсотків в Тернополі клінічних ідіотів, скільки на межі і скільки в прихованій формі?
Потім ми з тобою вирахуємо скільки це в кількісному значенні для Донецька і подивимося, чи всі твої бабульки попадають в середньостатистичний показник для всього людства.
Так, але згадай події річної давності у нас. Коли стала загроза приїзду тітушок у місто народ масово почав готуватися до оборони міста. Всі стали пильнувати магазини , щоб бодай не почались мародерства. Магазини зброї позакривали, щоб зброя не попала в руки занадто гарячих голів. Тобто народ як міг старався стабілізувати ситуацію і захистити місто.
В Донецьку активісти теж пробували влаштовувати мітинги і розрухувати народ. Але народ виявився занадто пасивним і дав взяти верх всяким бабкам з "введи війська". Ось і наслідки того всього, того що вони вчасно не саморганізувались і не згасили резонанс люмпенівського розхитування ситуації.

Востаннє редагував erazel: 21.01.2015 о 07:18. Причина: Пізніше додано
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.01.2015, 07:53 #2500045   #95
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Донбас наживо

Я от вірю, що Інжені чоловік воювати не піде. Но на рахунок Пантериного в мене є сумніви. Бо якось слабо віриться, що Пантера б вибрала собі чоловіка, який в такій ситуації може ховатись за її спідницею. Якщо не піде - то мабуть тільки тому, що Пантера на коліна стане і за ноги триматиме. Так от, Пантера, якщо би твій чоловік таки пішов туди - ти би вибрала який варіант:
- щоб він тупо стояв на блокпосту, ховався в бліндаж по команді "гради!", перечікував, і так по колу по кілька раз в день, з велики шансами, що одного дня він таки б не встиг добігти, або блокпост обстріляли б якимись "Буратінами", від яких і бліндаж вже не врятує, і на тому б все закінчилось.
- чи ти б таки хотіла, щоб артилерія відразу відповідала на обстріл і подавляла позиції ворога, змушуючи його заткнутись як мінімум на період поки він знайде нове місце для розгортання своєї артилерії, вивірить наведення і т.п.

От тільки не треба придумувати третій варіант в стилі "я хочу, щоб все припинилось", бо там такого варіанту нема, на жаль. А оцей другий варіант - це в результаті оці ридання мамочок Інженіних і жертви серед цивільних. І що ти вибереш, якщо там не просто безликий український вояка на блокпосту, а твій чоловік?

Додано через 3 хвилини
А ще, цікаво, після скількох загиблих друзів ти б написала на тому форумі "та горіть ви синім полум"ям, самі того хотіли!".

Востаннє редагував switch: 21.01.2015 о 07:53. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякували 2:
Dinara (21.01.2015), erazel (21.01.2015)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 21.01.2015, 08:39 #2500059   #96
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Донбас наживо

Світч , є третій варіант і був завжди, не ходити туди.

Почитай шо пише потенційний вояка в іншій темі, я готовий вбити 100 мирних, якшо серед них буде 1 терорист.

Бо може, МОЖЕ врятую цим життя 1000 мирних.
Во яка логіка.
Священня війна, во благо людству.
Так само думають москалі з днрами лнрами, ну бо радикали ,найманці і люди , які звикли все вирішувати силою по іншому мислити не вміють, тому маємо те, що маємо.

Додано через 6 хвилин
Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
Так, але згадай події річної давності у нас. Коли стала загроза приїзду тітушок у місто народ масово почав готуватися до оборони міста. Всі стали пильнувати магазини , щоб бодай не почались мародерства. Магазини зброї позакривали, щоб зброя не попала в руки занадто гарячих голів. Тобто народ як міг старався стабілізувати ситуацію і захистити місто.
В Донецьку активісти теж пробували влаштовувати мітинги і розрухувати народ. Але народ виявився занадто пасивним і дав взяти верх всяким бабкам з "введи війська". Ось і наслідки того всього, того що вони вчасно не саморганізувались і не згасили резонанс люмпенівського розхитування ситуації.
Самі себе налякали-самі організувались.
Якщо жодної тітушки так і не виявили, хто ж тоді погрожував базарникам і подолянам?

Востаннє редагував Ingenue: 21.01.2015 о 08:39. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.01.2015, 08:44 #2500070   #97
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Донбас наживо

Цитата Світч , є третій варіант і був завжди, не ходити туди.
та наступають же, сцуки... не всім прийнятно здатись.

Додано через 3 хвилини
Цитата Так само думають москалі з днрами лнрами
для мене мотивація тих, по іншу сторону, остається загадкою... тут недавно наші взяли одного ексбойовика за вбивство (в Волновасі ніби, пограбування) - так він каже що йому платили 700 грн в тиждень. Грубо 3 штуки в місяць. За те, що ти ризикуєш життям. Брєд якийсь. І заміть - коли перестали платити - поїхав на українську територію, не в росію там, і в ДНР не остався, а поїхав собі спокійно "до ворогів".

Востаннє редагував switch: 21.01.2015 о 08:44. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.01.2015, 08:58 #2500076   #98
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Донбас наживо

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Додано через 3 хвилини
А ще, цікаво, після скількох загиблих друзів ти б написала на тому форумі "та горіть ви синім полум"ям, самі того хотіли!".
Ну так, це правильно, спочатку з друзями прийти туди, де їх ніхто не кликав, а потім зявляється чудовий привід ненавидіти людей, які тобі в твоєму Тернополі , Франківську, Львові, Києві, Дніпропетровську по суті нічого поганого не зробили, мстити всім без розбору, палити все синім полумям.



А подумати шо там , на тому боці в когось теж є друзі, діти , батьки, за яких після того як ти все "синім полумям", можуть прийти мстити тобі і твоїм рідним це вже над можливостями .

Не шукайте виправдань злу і вбивствам, їх не існує.

Якщо ви будете жити за принципами око за око, зуб за зуб це ніколи не закінчиться.

Додано через 7 хвилин
Цитата для мене мотивація тих, по іншу сторону, остається загадкою... тут недавно наші взяли одного ексбойовика за вбивство (в Волновасі ніби, пограбування) - так він каже що йому платили 700 грн в тиждень. Грубо 3 штуки в місяць. За те, що ти ризикуєш життям. Брєд якийсь. І заміть - коли перестали платити - поїхав на українську територію, не в росію там, і в ДНР не остався, а поїхав собі спокійно "до ворогів".
А нашим шо більше платять і не сидять в москві на заробітках і не передають гроші на ато?
Сам президент приклад показує.
Як можна з одного боку валитись а з іншого ручку пожимати і капусту колотити.

Тому і говорять багато, що війна синтетична, нема ще того градусу ненависті у людей,точки неповернення, могли б спинитись , пробачити і забути, якби була команда згори, або якби до всіх одночасно дійшло, що їх і нас тупо використовують у своїх мерзенних цілях.

Востаннє редагував Ingenue: 21.01.2015 о 08:58. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.01.2015, 09:02 #2500084   #99
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Донбас наживо

Інжень, заміть, не наша сторона завжди розхитувала ситуацію. Був Словянськ і Краматорськ. Взяли міста в оточення і не проводили активні бойові дії. Терористи ж засіли в жилих кварталах і стріляли звідти. запропонували їм перемирья. Замість дипломатії вони використали час щоб підтянути важке озброєння з росії. Було осіннє перемирья - терористи полізли на 32 блокпост. Потім почали вічно штурмувати ДАП.
Тобто з нашої стороони вже багато раз пробували дати ситуації стабілізуватись та зупинитись насильству, але це не потрібно терористам і Пу. Так хто тут погіршує життя автохтонів донечинни і луганщини?
erazel зараз поза форумом  
Подякували 4:
aleko2007 (21.01.2015), Dinara (21.01.2015), ion (21.01.2015), switch (21.01.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.01.2015, 09:05 #2500086   #100
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Донбас наживо

Я тобі пояснив просто, що на жаль там не ангели Господні воють, і не великомученики. Там такі ж люди як ми. Тому не треба звинувачувати їх в тому, що вони воюють з мирними мешканцями - так само там повів би себе будь-хто, хто туди потрапить.
Стріляють по ним - стріляють наші.
На даний час там воює купа сброду, якісь чурки з далекого сходу, кавказці, чечени, неофашисти, козаки якогось царя згадали...
ти віриш в то, що вони когось захищають? це для них чужа країна і чужі люди. їм пофігу, скільки тих твої мамочок завтра загине від української "обратки". Я не бачу для них жодного стримуючого фактору, який би заважав їм гатити по мирних будинках, якщо в тому є якась мінімальна військова доцільність.
І вони не будуть зупинятись, якщо наші відійдуть на 50 км назад. Вони вже відтісняють наші війська, хоч на початку між ними було кілька кілометрів нейтральної полоси.
То що ти пропонуєш нашим? не йти туди, косити від мобілізації, і хай там всіх перебють а ми капітулюєм?
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Dinara (21.01.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:23.