Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 12.06.2010, 09:05 #1366640   #21
BaltazaR
Guest
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

трохи фото в тему

Востаннє редагував BaltazaR: 21.02.2015 о 20:41.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.06.2010, 10:07 #1366689   #22
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

Цитата
Допис від SaintOK Переглянути допис
Ну а з іншої сторони що,послати з такою наліпкою інтелигента в підкажу, окулярах. На якого якийсь водій Лексуса чи іншого авто крикне і той піде.
Ясне діло, що вони трохи бидлуваті, можна трохи легше, але як казала вчителька з фізики "Сила дії рівна протидії", якось так. Тому проти таких бидлуватих, треба їхніми ж методами діяти.
Яка сила дії.У майбаху сидів якраз "інтелегент в окулярах". Але для хлопців головне було показати мол "ось,дивіться які ми круті,майбахів не боїмося,та найманих водіїв" .Для відео в самий раз.Круто.
А був би там собі такий костя777,чи ще якась гопота на 99-тій,хрен би підійшли.Сцикунята
Кара Божа зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.06.2010, 11:14 #1366747   #23
dima
 
Аватар для dima
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

Так так...на відео трохи собі загнались хлопці!
Але деколи пори все є такі унікали що припаркуються так що ні пройти ні проїхати!
dima зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.06.2010, 12:14 #1366800   #24
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

Доречі про паркування. Я велосипедист, мені ті парковки до одного місця. Але й мене дістали любителі "паркуватися". І знаєте де? В ЛІСІ. В лісі біля каналу. Чогось кожен мудвін вважає своїм обовязком запаркуватися рівно навпроти моста. ВПРИТИК. І приходиться по схилу облазити(не обходити а іменно облазити) ті пепелаци.
Нє. ну понятно що хочеться щоб твою машину було видно з іншої сторони каналу(там більшісь і відпочиває). Але ж якщо так трясешся за свій металобрухт то вже не жмися на лишні півлітри бензину і заїдь не через ліс а з сторони Білої і паркуйся де хочеш. Так ні, лізуть через ліс і паркуються на самому вїзді на міст. Чесне слово, ще пару таких випадків і появиться дурне бажання прорізати колеса, щоб паркувались на метрів 10 вище де широка дорога і можна спокійно обїхати.
erazel зараз поза форумом  
Подякували 3:
andriy.te.ua (12.06.2010), Earl (03.10.2010), scorpik (14.06.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2010, 10:45 #1368618   #25
SaintOK
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
Яка сила дії.У майбаху сидів якраз "інтелегент в окулярах". Але для хлопців головне було показати мол "ось,дивіться які ми круті,майбахів не боїмося,та найманих водіїв" .Для відео в самий раз.Круто.
А був би там собі такий костя777,чи ще якась гопота на 99-тій,хрен би підійшли.Сцикунята
Як на мене, то дядько в Майбасі-це інтелігент в переносному значенні. Руками махати почав перший (будем рахувати, що його спровокували), слова також "інтелігентні" підбирав.
Впринципі, одна сторона (хлопці) та друга (водій) мають як свої полюси в цьому відео, так і мінуси (ІМХО)

Але в нашій країн водій Лексуса більше собі позволяє хамську поведінку на дорозі, ніж водій Ланоса чи Жиги. Бувають винятки, але все ж, судячи по власному досвіду на дорозі, водії, в яких авто преміум-класу, більш хамські.
Можливо це тому, що певний сегмент водії Лексусів, Інфініт і тд.тп -це є вихідці з тої самої гопоти, які чесними і нечесними шляхами досягали своєї мети.
Мені не судити їх, це лише думки чи припущення, але факт є фактом, культура на дорогах (паркування також) дуже низька(
SaintOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.09.2010, 20:11 #1460468   #26
Dentist
Ваш стоматолог
 
Аватар для Dentist
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

Dentist зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sten1 (29.09.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.09.2010, 20:17 #1460474   #27
Alpha_Draconis
Guest
Arrow Відповідь: Мне плевать на всех - паркуюсь, как хочу

Цитата
Допис від BaltazaR Переглянути допис
Гарна ідея, молодці!
не жалко грошей на наклейки і не бояться водіїв ))
Не згідний.

Ідея може і непогана, а от реалізація не дуже. Люди, які їм б"ють пики, часто праві.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.09.2010, 20:43 #1460493   #28
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Мне плевать на всех - паркуюсь, как хочу

Цитата
Допис від Alpha_Draconis Переглянути допис
Ідея може і непогана, а от реалізація не дуже. Люди, які їм б"ють пики, часто праві
Нормальна реалізація, таким як у білому лексусі і колеса не гріх порізати, буде наука. Чогось мені ніколи не лінь, при потребі, припаркуватись трохи далі і пройтися пішки. Окрім того, люди, які пробують бити пики, самі більше отримують.
kolibryks зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sten1 (01.10.2010)
Сказав(ла) Фууу!:
Nobel (03.10.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.09.2010, 08:21 #1460659   #29
saymon
Guest
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

По неперевірених даних із невідомих джерел, ці люди працюють під крилом Путіна (неофіційно звісно), а з таким авторитетним покровителем їм дійсно боятися нічого.
 
Подякував(ла):
john smith (15.12.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.09.2010, 22:43 #1461404   #30
Stanislav
 
Аватар для Stanislav
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
По неперевірених даних із невідомих джерел, ці люди працюють під крилом Путіна (неофіційно звісно), а з таким авторитетним покровителем їм дійсно боятися нічого.
Я давно думав що в них якась криша нормальна. Якби це були прості смертні, то їх би через тиждень хтось би закрив за хуліганство.
Stanislav зараз поза форумом  
Подякував(ла):
john smith (15.12.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.09.2010, 23:34 #1461450   #31
Longer
 
Аватар для Longer
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

ідея правильна на всі 100%.

особливо вона пригадалась, коли доводилось разок спускатись від політеху в низ на гоголя, то джип і ще якесь авто так гарно парканулись, що тре було проходити або по стіні або по проїжджій частині. а що їм ж можна паркуватись, хто б на пішоходів увагу звертав
Longer зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.10.2010, 16:53 #1461982   #32
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

Підтримую пацанчиків, ставлять мажорів на мвсце, і погоджуюся на рахунок криші, ну не ризикували б вони здоровям і життям.
Там вони таким клеїли, що простий смертний боявся б до них слово сказати і обзодив би 10 дорогою.
Sten1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.10.2010, 19:06 #1462097   #33
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

А давайте виставляти фото наших тернопільських паркувальників.
Початок вулиці Острозького( чуть вище полікліники)

Таксі припаркувалось на проїзджій частині,а от товаришу Х, такий спосіб паркування видався мабуть дуже "кріпацьким".Інше діло по панськи,з форсом виїхати на бруківочку щоб припаркуватись поміж пішоходів.

Або ось гляньмо на інше фото.
Вроді і місця є багато,паркуйся - нехочу.Але ж так не цікаво.Інше діло коли бодай хоч чуть-чуть,хоч одним колесом,але на газоні .

Ото вже ті українці)
Кара Божа зараз поза форумом  
Подякували 3:
rasta_taras (02.10.2010), Sten1 (01.10.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.10.2010, 20:05 #1462151   #34
Vadimko
 
Аватар для Vadimko
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

Ти за тим міциком бігаєш і фоткаєш його?
Vadimko зараз поза форумом  
Подякували 5:
barvik777 (02.10.2010), Coccinelle (03.07.2012), erazel (03.10.2010), Pavel_ (06.10.2010), SLONRU (02.10.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2010, 12:09 #1462596   #35
rasta_taras
 
Аватар для rasta_taras
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
А давайте виставляти фото наших тернопільських паркувальників.
Початок вулиці Острозького( чуть вище полікліники)

Таксі припаркувалось на проїзджій частині,а от товаришу Х, такий спосіб паркування видався мабуть дуже "кріпацьким".Інше діло по панськи,з форсом виїхати на бруківочку щоб припаркуватись поміж пішоходів.

Або ось гляньмо на інше фото.
Вроді і місця є багато,паркуйся - нехочу.Але ж так не цікаво.Інше діло коли бодай хоч чуть-чуть,хоч одним колесом,але на газоні .

Ото вже ті українці)
О ні..він ще й на моїй вулиці мешкає(((
rasta_taras зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2010, 13:23 #1462668   #36
Stanislav
 
Аватар для Stanislav
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

saymon, добав кнопку "видалити мій акаунт вручну", скоро комусь можливо пригодиться
Stanislav зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.10.2010, 13:10 #1463254   #37
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

які тут всі правильні. Ну не вірю, що ніхто з ярих захисників обклеєння автовок ніколи не паркувався схожим способом.


П.С. І не забувайте, що те, як ви припаркувалися і вам це здається правильним, іншим може також не сподобатися....І що тоді, будемо один одному наклейки клеїти????...

П.с. Воділа в окулярах ще дуже спокійний попався...
Nobel зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
SMB (04.10.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.10.2010, 16:54 #1463363   #38
Alpha_Draconis
Guest
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Нормальна реалізація, таким як у білому лексусі і колеса не гріх порізати, буде наука. Чогось мені ніколи не лінь, при потребі, припаркуватись трохи далі і пройтися пішки. Окрім того, люди, які пробують бити пики, самі більше отримують.
Я хотів сказати наступне:

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
які тут всі правильні. Ну не вірю, що ніхто з ярих захисників обклеєння автовок ніколи не паркувався схожим способом.

П.С. І не забувайте, що те, як ви припаркувалися і вам це здається правильним, іншим може також не сподобатися....І що тоді, будемо один одному наклейки клеїти????...
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.10.2010, 17:42 #1463388   #39
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

спеціально передивився на ютубі з 20 роликів їхніх.
1. Домахуються в основному тільки до одиночних водіїв (щоб простіше наїхати)
2. Хто давав право клїти всяку х..ню на приватну власність???
3. В багатьох випадках особливо ті авто припарковані нікому і не заважають.

4. Кожен водій знає, що буває дійсно важко нормально припаркуватися, і приходиться паркуватися "як виходить", щоб не порушувати правила і по мінімуму заважати іншим учасникам руху.

5 .Ці придурки або не мають власних авто, або і взагалі ніколи за кермом не сиділи. Це так як позиція чисто пішохода (що я пру як танк, а мене мають всі пропустити). А буває що ночою, їде тільки одне авто по дорозі, а якась падла нагло вилізе на пішоходному, бо їй важко тебе одного пропустити...."нехай зупиняється, бо воно на пішоходному". НІколи так не лізу і ставлюся з розумінням до водіїв в той час, коли я виступаю в ролі пішохода.

В деяких записах ще реально терпимі водії попалися....Наклеїв би при мені хтось таку херню на машину - камеру побив би і арматуру запхав би в ребро (і пох що могли б посадити).


Не говорю, що всі паркуються ідеально і не потрібно з цим щось робити, але проблема в таких паркуванням - це передусім проблема з відсутністю достатньої кількості місць для паркування..

Востаннє редагував Nobel: 03.10.2010 о 18:14.
Nobel зараз поза форумом  
Подякували 8:
Hurricane (05.10.2010), john smith (15.12.2011), Rockgorn (06.10.2010), Romko_7 (03.10.2010), smidt (03.10.2010), Speller (03.10.2010), sredizemec (10.12.2011), Vadimko (05.10.2010)
Сказали Фууу!: 4
kapoeira (27.09.2011), SMB (04.10.2010), vanco2 (06.10.2010), Zavgosp (07.10.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.10.2010, 19:30 #1463446   #40
Speller
курдибалєт
 
Аватар для Speller
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

шнобель чодко написав.
Speller зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Nobel (03.10.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:40.