Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Петро Порошенко - президент України

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 08.06.2014, 15:26 #2404401   #101
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Голосував за Гриценка. Порох буде всіма руками і ногами за євроінтеграцію. Для мене особисто цього поки що хватає... Надій особих не покладаю, побачимо... Я теж критичний але всьому повинна бути межа. Тут деякі кажуть як круто жилось до революції ітд Жопа підкрадалась непомітно... Просто потрібно проаналізувати недавню історію. А "бал" і ті хто там був ще нічого не значить... Це ж політика, а політика це болото. Вони там обнімаються, либляться, а завтра частина з них буде сидіти... Таке вже було. Все таки я оптиміст - короче бажаю удачі новому президенту (він не святий) але потрібно вже навести лад з цими сраними сепаратюгами. І він буде досить жорстко діяти

Все буде в шоколаді
Долучені зображення
Тип файлу: jpg TXa54sSY3t8.jpg (27.5 КБ, 6 переглядів)
Terror зараз поза форумом  
Подякували 4:
Benjamin (08.06.2014), gregis (08.06.2014), Onufryj (09.06.2014), Джалка (08.06.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2014, 17:24 #2404420   #102
Freeboy
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата Памятаєш ти згадував мені колись про діток, які недоотримують, бо янукович обкрадав.
Не цікавився що буде тепер з дітками , хворими, сиротами , каліками і навіть тими , що мають батьків, які не можуть подбати сьогодні про їхню безпеку?
Пам*ятаю. Але не розумію до чого ти ведеш.Хоч сказати ,що до революції діти були захищені і знаходились в повній безпеці? Та й сумніваюсь що я в тому дописі всю вину звалював на Яника.Скоріш за все я звинувачував у всіх біда саму систему. яка працює не на благо укр. громадян. а проти них.
Freeboy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2014, 18:51 #2404422   #103
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата
Допис від Freeboy Переглянути допис
Пам*ятаю. Але не розумію до чого ти ведеш.Хоч сказати ,що до революції діти були захищені і знаходились в повній безпеці? Та й сумніваюсь що я в тому дописі всю вину звалював на Яника.Скоріш за все я звинувачував у всіх біда саму систему. яка працює не на благо укр. громадян. а проти них.
Я хочу сказати , що нині в Укрвїні війна.І соціальнонезахищені громадяни двох областей, які були раніше нікому не потрібні, сьогодні під загрозою загинути від куль, бомб , терактів, голоду,збожеволіти,через те, що доводиться жити в страху і преховуватись по підвалах.
Уяви собі критичну ситуацію в місті, де ведуться бої. Всі хто мають кошти, мають на чому, гроші на квиток-втікають, а залишаються хто?
Правильно.Сироти, прикуті до ліжок, інваліди, малоімущі, багатодітні, престарілі.І що з ними буде далі, нікому не цікаво-це очевидно вже сьогодні.І їх може бути не одна сотня.
А скільки людей врятуються, але залишаться бездомними та обездоленими.
От якби ти все життя тяжко працював, дбав, старався, а тут бац, лишити все мародерам , якщо встигнеш втікти і не знати , що твої діти будуть завтра їсти і де спати.

Додано через 59 хвилин
Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Порох буде всіма руками і ногами за євроінтеграцію. Для мене особисто цього поки що хватає... Надій особих не покладаю, побачимо...Я теж критичний, але всьому повинна бути межа.
Межа я так розумію повинна бути у всіх там де в тебе?)
Ющенко теж був двома руками і ногами за євроінтеграцію.А порошенко постійно бігав туди сюди і виявляється врешті визначився).

Востаннє редагував Ingenue: 08.06.2014 о 18:51. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.06.2014, 12:28 #2404581   #104
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Дмитрий Чекалкин
Держать порох сухим...

Цитата Я, так же как и Виталий, так давно не гордился Президентом моей страны... так соскучился по этому чувству...

Вiталій Гайдукевич:

Вначале было слово...
***
Мы как-то привыкли к плохому. У нас всегда все плохо. Мы постоянно брюзжим и ноем по любому поводу. Кстати, мы совсем не удивляемся, когда слышим, что плохо именно у нас, мол "что с нас взять, у нас же всегда плохо".
И вот сегодня встречаю несколько растерянную коллегу:
- Что делать? Сплошная положительная реакция, это не нормально. Пытались хоть что-то найти, идеально ж не бывает... не нашли.
И ведь согласитесь, это типичная реакция.
Упало ружжо у солдатика и все: "Что бы это значило?!", "Мы проиграем войну?", "Будет мир? Но какой ценой?"... Блин, почему первой реакцией не было "ого, на улице +30 в тени, а каково солдатику 2 часа на солнце!". И всё -больше никаких подтекстов.
Странные мы люди таки. У нас вдруг что-то хорошо, а мы судорожно ищем - где же оно родное плохо?! Ведь так не бывает - у нас да хорошо.
Давайте избавляться от внутреннего лузерства. Заведомо искать негатив, это тоже комплекс. Давайте быть откровенны не только в своих горестях и проблемах, но и в радостях. Почему из столетия в столетие наши герои, это те, кто страдает и погибает? А как же те, кто выжил, победил, вернулся и дожил до седой бороды и сказок правнукам? Это тоже было.
У нас достаточно побед, которыми следует гордиться. У нас достаточно людей, с которыми не зазорно жить в одной стране.
Мы классные, почему бы это не сказать? Не теряя трезвости, не отказываясь от критики, не впадая в самолюбование...
Но когда есть основания, почему бы не гордиться. Вслух. По делу.
Не краснея и не оправдываясь "сегодня погоржусь слегка, а завтра снова одену коричневую маечку и буду нудеть, что они все одинаковые"...
Конечно, завтра будет что критиковать. Это тонус, он нужен. Только критика без умения радоваться позитиву - критиканство. Позитив сегодня был.
Да, это были слова... Но они вызывали гордость.
Я очень давно не гордился Президентом своей страны.
Соскучился по этому чувству. Искренне.
Как-то хочется это чувство размножить. Говорить "правоохранители", а не люди в погонах. Не абстрактно "армия", а "защитники родины". Не "хозяин Банковой", а Президент.
Конечно, всё это должно быть по делам, но начало положено.
А в начале, как известно, было именно слово.
***
P.S. Крым наш. Подпись: украинцы.
P.P.S Парламент - в сад. Все. Достали.
P.P.P.S ...лала-ла-лала-ла-ла.
andrey_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2014, 14:51 #2405108   #105
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Перші призначення Порошенка:

Голова адміністрації президента став: Ложкін Борис Євгенович - український підприємець, засновник UMH group, мультимільйонер, що входить до списку 30-ти найбільш впливових медіа-менеджерів СНД (за версією РБК), член правління «WAN».

Голову ДУСі призначено Березненка Сергія Івановича - екс-радник Черновецького, в минулому депутат Київської міської ради який входив до блоку Льоні Космоса.

Відновив посаду першого помічника президента та призначив на неї Юрія Оніщенка, до останнього часу який був послом України в Норвегії.

Прес-секретарем президента став - Святослав Цеголко - журналіст 5 каналу

На посаду голови МЗС можливо буде призначено Клімікіна Павла Анатолійовича - який зараз займає посаду надзвичайного і повноважного посла України в Німеччині.
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2014, 15:57 #2405175   #106
saymon
Guest
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата Вже пройшло три дні з тих пір, як Петро Олексійович вступив на посаду Глави держави, а ми так і не бачимо жодних результатів його діяльності, – обурюється блогер. – Де обіцяний мир на сході України? Чому Росія досі вважає Крим своїм, а не українським? Чому ми ще досі не в Євросоюзі? Чому досі не назначено дату перевиборів до Верховної Ради – хіба це так важко, назначити дату? Зрештою, що там говорити про ЄС, якщо навіть не вирішено типових для усіх президентів рішень – зростання пенсій та мінімальної заробітної плати. Та і найпростішого президентського рішення – почати видавати компенсаційні виплати вкладникам Ощадбанку колишнього СРСР під заголовком “Пєтіна тисяча” – і цього немає. Хіба це так складно? Ганьба, Петро Олексійовичу, не цього ми від вас чекали! Ой, не цього!
Обурюється рядовий український блогер Vasyl Petrenko.
 
Подякував(ла):
as2 (14.06.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2014, 16:14 #2405185   #107
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата Обурюється рядовий український блогер Vasyl Petrenko.
ну так а в чом не правий? нєфіг було рекламу втюхувати "Обери президента в першому турі - зупини війну 25 травня". 10 червня - обіцянка прострочена вже на 2 тижня.

Додано через 20 секунд
це - гумор

Востаннє редагував switch: 10.06.2014 о 16:14. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (22.04.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2014, 08:46 #2406779   #108
Beerman
Guest
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка


Розрив шаблона для ватніків, в коментарях просто з розуму сходять від такого видовища...
 
Подякували 2:
BigHacker (14.06.2014), Мановар (14.06.2014)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 14.06.2014, 09:38 #2406805   #109
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Думаю що це - показуха.
Дуже швидко його ж охорона переконає його, що це ускладнює їм роботу і будуть праві мабуть, бо в нинішній ситуації Президент - зваблива ціль для терористів.

Додано через 5 хвилин
Набагато цікавіше виглядають отакі реверанси в нашому шоколадному королівстві:

ГПУ не знає, чи стріляли в майданівців снайпери13.06.14 21:10

Цитата Слідство не знайшло доказів, що людей на Майдані розстрілювали снайпери. Про це заявив заступник генпрокурора Олексій Баганець. За його словами, доведено лише, що на майдані стріляли з автоматів Калашникова.
Деякі посадовці МВС заважають шукати вбивць на Майдані, — ГПУ10:08



Цитата Посадовці МВС заважають розслідуванню масових вбивств на Майдані. Таку заяву зробив виконувач обов'язків Генпрокурора Олег Махніцький.

За його словами, неякісно і несвоєчасно виконуються запити слідчих та прокурорів щодо надання необхідної документації, наявні також випадки відмов. ГПУ допитала близько 1000 людей, розслідуючи вбиства на Майдані.


Тих беркутівців, які, можливо, вчиняли злочини проти Майдану, зараз надіслали у східні області – воювати проти заколотників. Частина з них забрала з собою зброю, яка могла стріляти і взимку на Майдані – кажуть в прокуратурі.

Востаннє редагував switch: 14.06.2014 о 09:38. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякували 3:
Chefild (14.06.2014), erazel (14.06.2014), Ingenue (22.04.2019)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 14.06.2014, 10:11 #2406819   #110
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата Розрив шаблона для ватніків, в коментарях просто з розуму сходять від такого видовища...
Ну це просто неперевершене досягнення. Як я шкодую що я за Порошенка не голосував. Завдяки цьому, Україна нарешті стане процвітати, а всі інші "досягнення" та "звершення", перед цим стануть зовсім не суттєвими. Вітаю панове

Додано через 16 хвилин
А тепер, для порівняння, подивимося як пересуваються на роботу в Європі:

Велопарковка біля головного офісу Єврокомісії:


Велопарковка біля будівлі Рейхстагу:


Мер Лондона Борис Джонсон:


Прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон і його попередник Тоні Блер:


Матео Рензі - мер Флоренції:


Ігнаціо Маріно - італійський сенатор


Міністр юстиції Франції Крістен Тобіра. На момент фотографування їхала на зустріч з прем'єр-міністром країни:


А тепер "велопарковка" біля нашого Кабміну:




Востаннє редагував Chefild: 14.06.2014 о 10:13. Причина: Пізніше додано
Chefild зараз поза форумом  
Подякували 4:
as2 (14.06.2014), Ganabis (27.06.2014), gregis (14.06.2014), Пантера (14.06.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2014, 16:32 #2406969   #111
Otto
Активний учасник
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

для доповнення

Масажують простату:

Це популізм. Для фотки кожен може пару разів на ровер сісти. Я дуже сумніваюся, що Кемерон чи Блер постійно добиралися так на роботу.
Нехай порох їздить на чому заманеться, авто в нього є свої власні, от тільки незнаю у чиєму він авто на відео.
Щоб бути норм чиновником на ровері добиратися замало.
Otto зараз поза форумом  
Подякували 3:
BigHacker (14.06.2014), erazel (14.06.2014), Mihas (14.06.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2014, 16:43 #2406971   #112
BigHacker
Активний учасник
 
Аватар для BigHacker
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
А тепер "велопарковка" біля нашого Кабміну:
Я би подивився на Порошенка, який би ЗА НИНІШНЬОЇ СИТУАЦІЇ пересувався би на велосипеді. Та його би ввесь світ засміяв, в т.ч. Обама з європейськими лідерами. Порох - ще той "гарант", але ІМХО це не аргумент проти нього. Президентські кортежі в такому вигляді, як вони були за часів президентства Яника, потрібно викорінювати як явище. Але не так радикально, враховуючи нинішню ситуацію.
BigHacker зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2014, 16:51 #2406973   #113
as2
 
Аватар для as2
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата Я хочу сказати , що нині в Укрвїні війна.І соціальнонезахищені громадяни двох областей, які були раніше нікому не потрібні, сьогодні під загрозою загинути від куль, бомб , терактів, голоду,збожеволіти,через те, що доводиться жити в страху і преховуватись по підвалах.
Уяви собі критичну ситуацію в місті, де ведуться бої. Всі хто мають кошти, мають на чому, гроші на квиток-втікають, а залишаються хто?
Правильно.Сироти, прикуті до ліжок, інваліди, малоімущі, багатодітні, престарілі.І що з ними буде далі, нікому не цікаво-це очевидно вже сьогодні.І їх може бути не одна сотня.
А скільки людей врятуються, але залишаться бездомними та обездоленими.
От якби ти все життя тяжко працював, дбав, старався, а тут бац, лишити все мародерам , якщо встигнеш втікти і не знати , що твої діти будуть завтра їсти і де спати.
Це Нав'язана війна другою державою,бо хоче наших жертв.Іде 37 рік нас знову чистять,невже не зрозуміло.
as2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2014, 16:59 #2406975   #114
i27
Активний учасник
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Ви ще тут добалакаєтеся до висновку, що Янукович був нормальним президентом.
i27 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (22.04.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2014, 17:03 #2406977   #115
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата
Допис від Otto Переглянути допис
Це популізм. Для фотки кожен може пару разів на ровер сісти. Я дуже сумніваюся, що Кемерон чи Блер постійно добиралися так на роботу.
Нехай порох їздить на чому заманеться, авто в нього є свої власні, от тільки незнаю у чиєму він авто на відео.
Щоб бути норм чиновником на ровері добиратися замало.
У нас це популізм. У них - нічого подібного, таки реально з людьи їздять в транспорті громадському і на велосипедах. Ти не будеш знати потреби народу допоки сам не станеш його частиною. Як можна планувати громадський транспорт якщо сам ним не користуєшся і не знаєш що буде добре для людей а що погано. Он президент якоїсь американської країни(нажаль забув котрої саме) жив на зарплатню котра була нижче середньої по країні, за його словами тільки так він міг розуміти як живе рядовий громадянин його держави.
erazel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Chefild (14.06.2014)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 14.06.2014, 17:08 #2406978   #116
BigHacker
Активний учасник
 
Аватар для BigHacker
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата
Допис від i27 Переглянути допис
Ви ще тут добалакаєтеся до висновку, що Янукович був нормальним президентом.
Це ти про мій допис? Аргументуй, де в ньому був хоча би натяк на те, що ти написав.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
У нас це популізм. У них - нічого подібного, таки реально з людьи їздять в транспорті громадському і на велосипедах. Ти не будеш знати потреби народу допоки сам не станеш його частиною. Як можна планувати громадський транспорт якщо сам ним не користуєшся і не знаєш що буде добре для людей а що погано. Он президент якоїсь американської країни(нажаль забув котрої саме) жив на зарплатню котра була нижче середньої по країні, за його словами тільки так він міг розуміти як живе рядовий громадянин його держави.
На рахунок президента - це добре, а от аргументів проти популізму я не побачив. Ти ж не будеш стверджувати зі 100% впевненістю, що європейські лідери, наведені вище, на службу їдуть ВИКЛЮЧНО на велосипедах?

Востаннє редагував BigHacker: 14.06.2014 о 17:08. Причина: Пізніше додано
BigHacker зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2014, 17:15 #2406982   #117
i27
Активний учасник
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

BigHacker, я про те, що президент має бути захищений.
.
.
.
.
Ато вороги, коли захочуть скидають президента, а потім відбирають кусками територію.
i27 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2014, 17:16 #2406983   #118
BigHacker
Активний учасник
 
Аватар для BigHacker
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата
Допис від i27 Переглянути допис
BigHacker, я про те, що президент має бути захищений.
.
.
.
.
Ато вороги, коли захочуть скидають президента, а потім відбирають кусками територію.
І я про те. А до чого тут Янукович?
BigHacker зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2014, 17:16 #2406984   #119
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата:
Допис від BigHacker Переглянути допис
Ти ж не будеш стверджувати зі 100% впевненістю, що європейські лідери, наведені вище, на службу їдуть ВИКЛЮЧНО на велосипедах?
Та ясен фраг що ні, та й президенту таке нідочго. Я більше веду до того що для них на деякий час ставати рядовим громадянином цілком реально і адекватно сприймається.
А скільки у нас так "опускались" до народу? не заради пеару і один-два рази, а чисто по власній ініціативі? Хіба що Садовий спадає на думку. Як наш Надал може піклуватися дорогами якщо він їздить не на малолітражці а на здоровенному позашляховику
erazel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Otto (14.06.2014)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 14.06.2014, 17:24 #2406989   #120
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата Це популізм. Для фотки кожен може пару разів на ровер сісти. Я дуже сумніваюся, що Кемерон чи Блер постійно добиралися так на роботу.
Нехай порох їздить на чому заманеться, авто в нього є свої власні, от тільки незнаю у чиєму він авто на відео.
Щоб бути норм чиновником на ровері добиратися замало.
Це в нас популізм. Там це загально прийнята практика і норма, і ніхто там з людей особливо на це уваги не звертає. Вони розглядають це як економію та здоровий спосіб життя, і користуюються ними регулярно, а не на камеру, так як Допкін з Кернесом. А для нас це виглядає дико, і в наші шаблонні мізги не вкладається, що десь таке можливо, і одразу ж називаєте популізмом. В Європі такого поняття як перекривання доріг, для того щоб перевезти одне тіло, ніколи не було і для них це дико, а ви тут цілу епопею підняли як подвиг, що президент зупинився на світлофорі. Хоча, після майдану, як трошки народ розслабиться я впевнений що і ця практика зникне.

В нас, наші чинуші, не знають про таке поняття як економія, поки є така велика дійна корова під назвою Україна, і чим більше об'єм двигуна і дорожча машина, тим краще. В Європі же, якщо чиновник не може довести за що він придбав той чи інший предмет розкоші то для нього кар'єра завершується дуже швидко, що не скажеш про наших чиновників, які чим більше вкрадуть тим вище піднімуться. Це і відрізняє нашу "країну чудес" під назвою Хохляндія від більшості європейських країн де рівень життя на 100 порядків кращий.

Востаннє редагував Chefild: 14.06.2014 о 17:29.
Chefild зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (14.06.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:18.