Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Заміна лобового скла

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 28.01.2014, 14:57 #2337337   #21
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Заміна лобового скла

Цитата:
Допис від samtuivodurniy Переглянути допис
Поменял стекло в эти выходные. Вышло, что работа+ клей стоили стоимость стекла. Просили, что бы до вечера не заезжать на мойку и сутки стояла на ровной поверхности. Гарантия год - это только на их работу, а когда прилетит следующий в стекло....)
Вся ця гарантія до одного місця)
Ставив скло на автосклі.
У них купив,у них і вклеїв. Пройшло пів року,якогось милого зявилась трішинка,маленька у кутку,але все ж. Чесно,навіть втішився що це долбане скло трісло,так як поставив гівно українського(як казали,але тим неменше хвалили його на автосклі) виробництва. Скло мутне,реально постійно є бажання його протерти)
Ну але тим не менше,проїзджав мимо тої контори,дай думаю заїду спитаюсь.
Кажу скло трісло,у вас брав у вас вставляв.пару місяців від встановлення пройшло.
Ну хлопчина почав розповідати що от якби шкло відпало,чи текло,то тоді б герметиком залєли по "гарантії".А те що шиба трісла,то вони гарантії недають навіть як би трісла в день установки. Ну кажу - ясно,арівідерчі. Вийшов,сів у машину,і тут думаю,відідру но я етикетку гарантійну "автоскла".віддер,заходжу у бокс де скло всавляють.Кажу -Хлопці,хто тут шкелами займається.щось трісло у мене на лобовому,ану мо гляньте. Вийшов експерт,давай своє око чуть не в шпарину пхати,так придивляється,шось пальцями тре.Потім каже діагноз. То майстри ху..во вклеїли,делитанти грьобані,от воно і трісло. Я ах ти ж х..ю,та я у вас і вклеював.А він -не в нас,бо де наклейка?
Я йому з кишені -А ВО! Той змовк,щось бурмотів про різні зміни,про те що ніц незнає.що зараз у нього другий клієнт,і що скло могло бути браковане,а може й авто бите було,от мол кузов грає)) короче "гарантійних відмазок" вагон і маленька тілєжка.Шо може заклєїти мені його,але не раніше чим завтра і т.д. Короче сказав я йому що недаремно ви вже горіли,Господь видно бачить) побажав успіхів.сів і поїхав

Для себе зробив висновок що скло треба ставити оригінал,і бажано навчитись це робити самому)))
Кара Божа зараз поза форумом  
Подякували 6:
AleksHr (28.01.2014), D@nZeL (28.01.2014), dima (30.04.2018), elektronik (22.11.2018), ig0r (28.01.2014), KIgorS (28.01.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.01.2014, 16:50 #2337380   #22
AleksHr
Типово Відповідь: Заміна лобового скла

Кара Божа, якщо чесно теж про них здебільшого чув тіки погані відугки... не планую там нічого робити.

Вклеював в чуваків з форуму в таксопарку біля стадіону, тьфу тьфу - вже більше року все ОК. ) Досить нормальні, їх от можу рекомендувати.
AleksHr зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.04.2018, 11:07 #2728136   #23
sasha77
Активний учасник
Типово Відповідь: Заміна лобового скла

Занесло мене сьогодні на автоскло те, що камелот.....печаль печальна. Сторож вітається з клієнтами, які привезли гроші Ей Альо....після оформлення замовлення зайшов в бокс до майштрів які не могли внятно нічого сказати, а добрий день сказати це просто фантастика. В них жІва черга, або лишийте ключі - ми вам передзвоним. Плюнув - анулював замовлення таке враження, що 90ті повернулися((((( Не рекомендую. Буду ставити в іншій майстерні.
sasha77 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.04.2018, 13:16 #2728137   #24
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Заміна лобового скла

Міняв лобове в Автоскло "Автошиба" на Тролейбусній 5д(097 063 1663), однозначно рекомендую.
kolibryks зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Kokorakatan (30.04.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.04.2018, 14:24 #2728139   #25
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Заміна лобового скла

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Міняв лобове в Автоскло "Автошиба" на Тролейбусній 5д(097 063 1663), однозначно рекомендую.
якщо не помиляюсь вони раньше в таксопарку були, теж тільки їхніми послугами користуюсь
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 30.04.2018, 18:45 #2728151   #26
hroman
Учасник
Типово Відповідь: Заміна лобового скла

через дорогу від Ровекса, клеїв скла 2 шт на різні авто,сітроен джампі і фіат фіоріно, джампі 5 років, фіоріно 3 роки тому, не тече і не тріскає, тоді скло було в них в наявності
hroman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.04.2018, 21:38 #2728157   #27
SerogaSerjj
Активний учасник
 
Аватар для SerogaSerjj
Типово Відповідь: Заміна лобового скла

Чомусь і по ходові черги зараз на СТО по півтора тижні... А на гаражах роблять хоть сьогодні, хоть завтра але ціни чуть не вдвічі вищі. Мені здається офігел народ на гаражах, або ми поступово стаємо европою і кожен чоловік на гаражі знає ціну своєї праці. Коли на СТО заміна тяги рульової з наконечником кажуть 100-150 грн. але треба приїхати через тиждень, а на гаражі 200 грн і навіть не стараються ловитись за клієнта тіпа в них купа заказів по таких цінах, але сьогодні завтра можна зробити. Трохи неприємно вражений такою ситуацією так як давно не звертався в цьому напрямку, не знав суть справ на даний момент, тепер знаю.
SerogaSerjj зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.04.2018, 22:54 #2728159   #28
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Заміна лобового скла

Цитата:
Допис від SerogaSerjj Переглянути допис
Чомусь і по ходові черги зараз на СТО по півтора тижні... А на гаражах роблять хоть сьогодні, хоть завтра але ціни чуть не вдвічі вищі. Мені здається офігел народ на гаражах, або ми поступово стаємо европою і кожен чоловік на гаражі знає ціну своєї праці. Коли на СТО заміна тяги рульової з наконечником кажуть 100-150 грн. але треба приїхати через тиждень, а на гаражі 200 грн і навіть не стараються ловитись за клієнта тіпа в них купа заказів по таких цінах, але сьогодні завтра можна зробити. Трохи неприємно вражений такою ситуацією так як давно не звертався в цьому напрямку, не знав суть справ на даний момент, тепер знаю.
Не в всіх гаражників ціни дорогі і не увсіх нема черг
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.05.2018, 03:43 #2728162   #29
sasha77
Активний учасник
Типово Відповідь: Заміна лобового скла

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Міняв лобове в Автоскло "Автошиба" на Тролейбусній 5д(097 063 1663), однозначно рекомендую.
звонив два тижні назад - немає майстра.

З подільської проти ровексу чоловік переїхав на бродівську в нього і робив - все сподобалось, особливо, що бокове вікно треба було врізати в вантажному бусі, то вирізали електролобзиком, а не перепалювали метал болгаркою. Ціна така ж як і на автосклі, але нервів "0" )
sasha77 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.10.2018, 21:56 #2737937   #30
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Заміна лобового скла

Підкажіть, де вклеїти заднє скло. Саме скло є.
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:39.