Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Новини з доріг міста

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 26.11.2018, 21:36 #2740561   #2941
kuzka
Активний учасник
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

мішок цементу і кельму, гарно допомогає при пробуксовуванні коліс!
kuzka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2018, 15:34 #2743576   #2942
Klisan
 
Аватар для Klisan
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

І, як завжди, сніг зійшов разом з асфальтом і по місту повно ям

Кільце Текстильник - з'їзд на Злуки. В калюжі дуже небезпечна яма, вчора там машина колесо залишила.
Тарнавського від Київської до Злуки: перед зупинкою "Савич парк" - знову "вічна яма".
...
Будьте обережні!
Klisan зараз поза форумом  
Подякував(ла):
MrDem (31.12.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2018, 17:49 #2743592   #2943
AlexDv
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Текстильна на переході до фабрики нової кратер, перед світлофором біля 6 школи як їхати на дружбу в правому ряді теж
AlexDv зараз поза форумом  
Подякував(ла):
MrDem (31.12.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.01.2019, 13:22 #2744455   #2944
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Не з доріг міста але... Така от куйня вчора сталась неподалік Бучача:
https://www.0352.ua/news/2265085/zah...alizovano-foto

все що осталось від спортеджа, як я розумію. водій і 11 річна дитина насмерть.
причина - судити не берусь, але я їхав тією дорогою десь в 10 ранку того дня - звичайна зимова дорога була, не гололід, місцями закатаний сніг. Скоріш за все в того львівського барана з фури була літня або лиса гума на причепі.
Що не снігопад - то вічно ті фури шліфують на найменших підйомах і в ножички їх складає і всім все похер, ніхто не несе відповідальності, що на тих машинах стоїть небезпечна для оточуючих резина (на того гореводія насрати по великому рахунку, раз йому насрати на інших учасників руху).
І от результат. Їхала собі людина нічого не порушуючи - і нема людини.
ПС: вчора пізно ввечері з Буковеля вертався - ставав просто біля тої фури, думав може треба допомогу, вона там так і лежала на узбіччі і ні душі довкола. Тільки сьогодні дізнався, що там серйозне ДТП сталось ще за дня.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.01.2019, 13:32 #2744456   #2945
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Не з доріг міста але... Така от куйня вчора сталась неподалік Бучача:
https://www.0352.ua/news/2265085/zah...alizovano-foto

все що осталось від спортеджа, як я розумію. водій і 11 річна дитина насмерть.
причина - судити не берусь, але я їхав тією дорогою десь в 10 ранку того дня - звичайна зимова дорога була, не гололід, місцями закатаний сніг. Скоріш за все в того львівського барана з фури була літня або лиса гума на причепі.
Що не снігопад - то вічно ті фури шліфують на найменших підйомах і в ножички їх складає і всім все похер, ніхто не несе відповідальності, що на тих машинах стоїть небезпечна для оточуючих резина (на того гореводія насрати по великому рахунку, раз йому насрати на інших учасників руху).
І от результат. Їхала собі людина нічого не порушуючи - і нема людини.
ПС: вчора пізно ввечері з Буковеля вертався - ставав просто біля тої фури, думав може треба допомогу, вона там так і лежала на узбіччі і ні душі довкола. Тільки сьогодні дізнався, що там серйозне ДТП сталось ще за дня.
Для фур не існує зимової резини. Є нова і лиса.
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.01.2019, 13:56 #2744463   #2946
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Ну нехай. Я не маю категорії С а тим більше СЕ, тому не сильно шарю в їхнії нюансах з гумою.
Сформолюємо інакше - стояла гума, яка не відповідала умовам.
Не, ну я все розумію, толкових дальнобоїв стає мало, бо в польщі платять значно більше, то чуваки зі стажем і мізками йдуть в польські фірми, а наші набирають хто остався. Я розумію, що того водія ставлять в умови, або бери і вези, або знайдем хто повезе. І хтось таки повезе.
Але, ***, це вже системна проблема. Буквально пару тижнів тому вилетіла фура на спуску в Кровінку, Богу дякувати, ніхто не трапився їй на дорозі, бо там теж шансів би не було. І от тобі маєш знову. Ну це просто триндець якийсь. Як ти, сука, знаєш, що в тебе лисі колеса - то стій на обочині і мигай аварійкою, поки весна не прийде, а не починай грати в російську рулетку чужими життями.
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
hunter07 (05.01.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.01.2019, 14:14 #2744464   #2947
Minato
火の力
 
Аватар для Minato
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Ну нехай. Я не маю категорії С а тим більше СЕ, тому не сильно шарю в їхнії нюансах з гумою.
Сформолюємо інакше - стояла гума, яка не відповідала умовам.
Не, ну я все розумію, толкових дальнобоїв стає мало, бо в польщі платять значно більше, то чуваки зі стажем і мізками йдуть в польські фірми, а наші набирають хто остався. Я розумію, що того водія ставлять в умови, або бери і вези, або знайдем хто повезе. І хтось таки повезе.
Але, ***, це вже системна проблема. Буквально пару тижнів тому вилетіла фура на спуску в Кровінку, Богу дякувати, ніхто не трапився їй на дорозі, бо там теж шансів би не було. І от тобі маєш знову. Ну це просто триндець якийсь. Як ти, сука, знаєш, що в тебе лисі колеса - то стій на обочині і мигай аварійкою, поки весна не прийде, а не починай грати в російську рулетку чужими життями.
Я посилання не відкривав. Але там пише, що виною є лиса гума?
Minato зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.01.2019, 14:38 #2744468   #2948
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

ні, це чисто моя гіпотеза на рахунок чого б це фуру, в якої всі колеса на місці, розвернуло поперек дороги на рівній і прямій ділянці. як і з фурою в кровінці, в принципі.

Додано через 49 секунд
І я переконаний в своїй правоті. ну на 99% хай буже. на 1 % сумніваюсь.

Востаннє редагував switch: 05.01.2019 о 14:38. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
hunter07 (05.01.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.01.2019, 16:15 #2744482   #2949
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата
Допис від roma22101987 Переглянути допис
Для фур не існує зимової резини. Є нова і лиса.
Та ти шо, не існує вантажної зимової гуми? А якже тоді індекс N?

Та тільки Goodyear має 4 моделі(залежно від осі):
Goodyear Ultra Grip WTS
Goodyear Ultra Grip WTT
Goodyear Ultra Grip Coach
Goodyear Ultra Grip WTD
А ще є купа моделей інших виробників.

Просто дебіли власники та водії фур створили той міф, щоб лишній раз не тратитись і ніяк у їх тупі голови не дійде, що потім дорожче буде.

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
чого б це фуру, в якої всі колеса на місці, розвернуло поперек дороги на рівній і прямій ділянці
Та міг просто кермом крутнути(із різних причин), а як фура важка, то вже не зміг її вирівняти. А може на нерівностях підкинуло і занесло через літню гуму.

Востаннє редагував kolibryks: 05.01.2019 о 16:24.
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.01.2019, 16:17 #2744483   #2950
Pasha29
Учасник
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Ну нехай. Я не маю категорії С а тим більше СЕ, тому не сильно шарю в їхнії нюансах з гумою.
Сформолюємо інакше - стояла гума, яка не відповідала умовам.
Не, ну я все розумію, толкових дальнобоїв стає мало, бо в польщі платять значно більше, то чуваки зі стажем і мізками йдуть в польські фірми, а наші набирають хто остався. Я розумію, що того водія ставлять в умови, або бери і вези, або знайдем хто повезе. І хтось таки повезе.
Але, ***, це вже системна проблема. Буквально пару тижнів тому вилетіла фура на спуску в Кровінку, Богу дякувати, ніхто не трапився їй на дорозі, бо там теж шансів би не було. І от тобі маєш знову. Ну це просто триндець якийсь. Як ти, сука, знаєш, що в тебе лисі колеса - то стій на обочині і мигай аварійкою, поки весна не прийде, а не починай грати в російську рулетку чужими життями.
кажуть, якщо спробувати тримати Ctrl+Alt - то буде "ґ" - відповідно ґума - хоча такий плуг як ти мав би казати як і більшість даунів - резина(ввважаючи це українським словом)
аставатса - то свино-собачий єзик, дурнику. Звідки ти таке суржикомовне в тій тримбовли взялося?
Pasha29 зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 4
Jen (05.01.2019), mhl (05.01.2019), Seagull (09.01.2019), selb (05.01.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.01.2019, 18:15 #2744491   #2951
And_TC
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Та ти шо, не існує вантажної зимової гуми? А якже тоді індекс N?

Та тільки Goodyear має 4 моделі(залежно від осі):
Goodyear Ultra Grip WTS
Goodyear Ultra Grip WTT
Goodyear Ultra Grip Coach
Goodyear Ultra Grip WTD
А ще є купа моделей інших виробників.

Просто дебіли власники та водії фур створили той міф, щоб лишній раз не тратитись і ніяк у їх тупі голови не дійде, що потім дорожче буде.


Та міг просто кермом крутнути(із різних причин), а як фура важка, то вже не зміг її вирівняти. А може на нерівностях підкинуло і занесло через літню гуму.
Офіційної причини ДТП поки в ЗМІ нема. Але дозволю собі пару думок, які виникли за останні роки їзди по західній Україні:
- перевищують швидкість практично всі фурщики, особливо порожні і то суттєво;
- обганяють один одного на стандартних (двохполосних) дорогах, чим значно затримують і наражають на небезпеку інших учасників руху;
- машини часто з перегрузом, з яких летять буряки, щебінь і т.д;
- культура їздили фурщиків впала, інколи не слідкують за дзеркалами, а про те, щоб адекватно моргнути поворотом вже майже всі забули.

Субєктивні причини були описані вище: досвідчені фурщики повиїжджали працювати за кордон, а їздять переважно молоді, з малим досвідом і такою ж відповідальністю, але великою самооцінкою
"бо пересів з копєйки на велику машину".

Про тахографи в Україні взагалі поки нема мови.

Проблема як завжди комплексна.
And_TC зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.01.2019, 18:27 #2744494   #2952
idcomsomnom
Старожил
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата - культура їздили фурщиків впала, інколи не слідкують за дзеркалами, а про те, щоб адекватно моргнути поворотом вже майже всі забули.
то ще півбіди. вже не раз стикався, як рагуляки їдуть один за одним, на однополосній, а позаду колія.. і головне, обігнати таких - важче і неможливо без порушення ПДР
idcomsomnom зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.01.2019, 18:51 #2744497   #2953
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата
Допис від And_TC Переглянути допис
культура їздили фурщиків впала
100% не те слово, але це просто пояснюється, бо банально нема водіїв: переважно по Європі їздять, бо не хочуть працювати за ту ЗП, що у нас платять, всеодно тижнями вдома не буваєш. Тому й лишились одні "вуйки"
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.01.2019, 19:45 #2744502   #2954
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата:
Допис від Minato Переглянути допис
Я посилання не відкривав. Але там пише, що виною є лиса гума?
Розповідали очевидці які діставали те що лишилося від пасажирів легківки-
фура зробили ножиці ,причіп вийшов на зустрічну ...
хамід зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Minato (06.01.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.01.2019, 09:03 #2744627   #2955
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата толкових дальнобоїв стає мало, бо в польщі платять значно більше, то чуваки зі стажем і мізками йдуть в польські фірми
скажу більше, в польських фірмах - перевізниках, вже також водіїв не хватає

ну а про ДТП - то всьому винна дорога

шкода шо не зробив рано фотку дороги в Польщі, працюю 17км за Краковом, дорога не автобан а проста міжсільська так сказати, вночі було до -11, падає сніг, а дорога чорна, і суха, їхати можна як літом....
Sasha зараз поза форумом  
Подякував(ла):
roma22101987 (07.01.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.01.2019, 09:42 #2744631   #2956
Trafic
 
Аватар для Trafic
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
скажу більше, в польських фірмах - перевізниках, вже також водіїв не хватає

ну а про ДТП - то всьому винна дорога

шкода шо не зробив рано фотку дороги в Польщі, працюю 17км за Краковом, дорога не автобан а проста міжсільська так сказати, вночі було до -11, падає сніг, а дорога чорна, і суха, їхати можна як літом....
Ще добав, на якій гумі більшість авто в Польщі зимою їзде.
Тут буде в більшості моральний шок.
Trafic зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.01.2019, 09:55 #2744632   #2957
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата Ще добав, на якій гумі більшість авто в Польщі зимою їзде.
дуже багато їздить на зимовій - цілий рік
а багато їздить на літній - зимою

тут немає обов"язку міняти гуму по сезону, ну і дороги дозволяють так робити

я купив Мегана на літній резині на початку лютого, відкатав майже рік, і 16 000 км, і так і продав на літній резині

ні разу дискомфорту не відчув
Sasha зараз поза форумом  
Подякували 3:
Kokorakatan (07.01.2019), roma22101987 (07.01.2019), Trafic (07.01.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2019, 11:23 #2744746   #2958
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
ну а про ДТП - то всьому винна дорога
як для України - дорога там була в доброму стані.
почищена і без ям.
того дня йшов сніг періодично і був вітер, місцями могло намітати сніг з полів, але реально слизькою вона не була.
може він відполікся і різко крутнув кермом, коли машина поїхала на зустрічну чи на узбіччя, може тормознув через якийсь незрозумілий маневр попереду і причіп почав обганяти тягача - хз. цього реально не знаю. можу лише сказати що ям там не було і дорожники дорогу почистили вранці.
на франківщині дороги були в значно гіршому стані. біля тисмениці того дня їхав 40, бо дорога була реально не чищена і слизька. а там можна сказати що все ок було.
Якщо така дорога для фури небезпечна - то я думаю тоді вже радикально закривати проїзд через Україну на весь зимовий період...
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2019, 12:17 #2744753   #2959
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
скажу більше, в польських фірмах - перевізниках, вже також водіїв не хватає

ну а про ДТП - то всьому винна дорога

шкода шо не зробив рано фотку дороги в Польщі, працюю 17км за Краковом, дорога не автобан а проста міжсільська так сказати, вночі було до -11, падає сніг, а дорога чорна, і суха, їхати можна як літом....
Дорога не може бути винною. Винна завжди людина. Бачиш, що слизько, ями, замети, НЛО і чупакабра - зменши швидкість, зупинися, надінь ланцюги на колеса, дзвони 911 і Порошенку але не роби: "а-а-а пронесе"
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякували 3:
aleko2007 (09.01.2019), Don Kihot (09.01.2019), switch (09.01.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2019, 13:14 #2744754   #2960
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
як для України - дорога там була в доброму стані.
почищена і без ям.
того дня йшов сніг періодично і був вітер, місцями могло намітати сніг з полів, але реально слизькою вона не була.
може він відполікся і різко крутнув кермом, коли машина поїхала на зустрічну чи на узбіччя, може тормознув через якийсь незрозумілий маневр попереду і причіп почав обганяти тягача - хз. цього реально не знаю. можу лише сказати що ям там не було і дорожники дорогу почистили вранці.
на франківщині дороги були в значно гіршому стані. біля тисмениці того дня їхав 40, бо дорога була реально не чищена і слизька. а там можна сказати що все ок було.
Якщо така дорога для фури небезпечна - то я думаю тоді вже радикально закривати проїзд через Україну на весь зимовий період...
Я на Різдво їздив в Франківськ і назад, і проїжджаючи біля Доброполе, звернув увагу на стан дороги. В тому місці дорога не є ідеальною. Там зустрічаються ями, і що найгірше для фури, драбинка. Думаю, що версія про вітер плюс драбинка реально могла призвести до аварії.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Дорога не може бути винною. Винна завжди людина. Бачиш, що слизько, ями, замети, НЛО і чупакабра - зменши швидкість, зупинися, надінь ланцюги на колеса, дзвони 911 і Порошенку але не роби: "а-а-а пронесе"
По тій дорозі швидко неможливо їхати. Апріорі, тим більше на фурі.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
дуже багато їздить на зимовій - цілий рік
а багато їздить на літній - зимою

тут немає обов"язку міняти гуму по сезону, ну і дороги дозволяють так робити

я купив Мегана на літній резині на початку лютого, відкатав майже рік, і 16 000 км, і так і продав на літній резині

ні разу дискомфорту не відчув
Я якось стоючи в пробці в Франції, з цікавості почав дивитися, хто на якій резині їздить. Реально з 10 машин максимум 2-3 мали зимову резину. Звичайно, в гірській місцевості всі їздять на зимовій, але на всіх інших територіях люди не паряться на рахунок резини, так як вона в більшості випадків без потреби.

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від idcomsomnom Переглянути допис
то ще півбіди. вже не раз стикався, як рагуляки їдуть один за одним, на однополосній, а позаду колія.. і головне, обігнати таких - важче і неможливо без порушення ПДР
А в чому вина водїїв фур? Не можеш обігнати, не обганяй. Понакупляють черпаків, і думають, що вони "шумахери".

Додано через 3 хвилини
Цитата
Допис від And_TC Переглянути допис
Офіційної причини ДТП поки в ЗМІ нема. Але дозволю собі пару думок, які виникли за останні роки їзди по західній Україні:
- перевищують швидкість практично всі фурщики, особливо порожні і то суттєво;
- обганяють один одного на стандартних (двохполосних) дорогах, чим значно затримують і наражають на небезпеку інших учасників руху;
- машини часто з перегрузом, з яких летять буряки, щебінь і т.д;
- культура їздили фурщиків впала, інколи не слідкують за дзеркалами, а про те, щоб адекватно моргнути поворотом вже майже всі забули.

Субєктивні причини були описані вище: досвідчені фурщики повиїжджали працювати за кордон, а їздять переважно молоді, з малим досвідом і такою ж відповідальністю, але великою самооцінкою
"бо пересів з копєйки на велику машину".

Про тахографи в Україні взагалі поки нема мови.

Проблема як завжди комплексна.
Працював минулого року логістом на одній тернопільській транспортній фірмі, тому трошки в курсі стану речей. Не буду стверджувати за всі, але конкретно на моїй фірмі не їздили не лисій резині, як і не їздили без тахографів. Взагалі зараз їзда без тахографів стала дуже дорогою, тому навіть судячи з дописів на форумі Ларді, більшість зрозуміла, що вигідніше їздити все таки по тахографу.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Та ти шо, не існує вантажної зимової гуми? А якже тоді індекс N?

Та тільки Goodyear має 4 моделі(залежно від осі):
Goodyear Ultra Grip WTS
Goodyear Ultra Grip WTT
Goodyear Ultra Grip Coach
Goodyear Ultra Grip WTD
А ще є купа моделей інших виробників.

Просто дебіли власники та водії фур створили той міф, щоб лишній раз не тратитись і ніяк у їх тупі голови не дійде, що потім дорожче буде.

Чого тільки маркетологи не придумають, щоб збільшити продажі товарів. Наступним етапом буде надходження в продаж "липучок" для фур )))

Востаннє редагував roma22101987: 09.01.2019 о 13:14. Причина: Пізніше додано
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:02.