Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Воскресіння мертвих - міф чи реальність ?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 07.08.2017, 16:18 #2702363   #21
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Воскресіння мертвих - міф чи реальність ?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Лео, підстав любити Єгову є не одна.
Питання не в цьому, а в тому, щоб таки любити.
Яким чином я виявляю свою любов до Небесного Батька, якщо відкидаю подаровані Ним прощення, виправдання та народження згори, за які Його Син заплатив смертю?
Він здобув це (те, що життєво необхідно мені), пропонує мені, а я не приймаю... то в цьому є моя любов до Небесного Батька?



На підставі чого в людини можуть бути непогані стосунки з Небесним Батьком, якщо вона проігнорувала пропоновані Ним дарунки, заради яких помер Однороджений Син Єгови?
Подарунки, які (і тільки вони) можуть відновити стосунки між Богом і людиною, бо завдяки їм людина переходить від смерті до життя, стає дитиною Бога по Духу, приймає усиновлення.
А ще Ісус казав Істи його тіло, і пити кров. Роби і таке, Новак.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.08.2017, 16:56 #2702365   #22
yarko3
Banned
Типово Відповідь: Воскресіння мертвих - міф чи реальність ?

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
А ще Ісус казав Істи його тіло, і пити кров. Роби і таке, Новак.
Наука це називає терміном теофагія. Буквально "поїдання бога".
Зустрічається в безлічі релігій і культів по всій планеті.
yarko3 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.08.2017, 17:37 #2702367   #23
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Воскресіння мертвих - міф чи реальність ?

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
А ще Ісус казав Істи його тіло, і пити кров.
це він людоїдам казав а не вам

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис

Якщо вірити Біблії, то воскреснуть всі, хто будь-коли жив на Землі.
а ви сумніваєтесь і тому цим паритесь ?

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Новак, я не маю чіткого уявлення про суд. І навряд чи ти це розумієш досконало.

у нього інсайд, з самого кабінета Бога

Востаннє редагував qazwsx321: 07.08.2017 о 17:37. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.08.2017, 18:44 #2702372   #24
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Воскресіння мертвих - міф чи реальність ?

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
А ще Ісус казав Істи його тіло, і пити кров. Роби і таке, Новак.
Лео, до чого тут оці твої слова?
Невже тобі не пояснили значення тих слів Ісуса Христа?

Невже ти думаєш, що любов до Бога в тому, щоб відкинути ті Божі дарунки, за які Ісус заплатив своєю смертю? Це ж не є складне запитання.

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
а ви сумніваєтесь і тому цим паритесь ?
Ні, Ви втратили нитку дискусії.
Мова була про вчення так званих свідків Єгови, де їхні керівники вчать, що в 1000-літньому царюванні Ісуса Христа, яке наближається, воскреснуть і проживуть ще одне життя десятки (якщо не сотні) мільярдів людей.


Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
у нього інсайд, з самого кабінета Бога
Біблію відкрийте і там прочитайте. Тоді у Вас теж буде нова для Вас інформація.

Востаннє редагував Новак: 07.08.2017 о 18:44. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.08.2017, 21:00 #2702396   #25
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Воскресіння мертвих - міф чи реальність ?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Лео, до чого тут оці твої слова?
Невже тобі не пояснили значення тих слів Ісуса Христа?

Невже ти думаєш, що любов до Бога в тому, щоб відкинути ті Божі дарунки, за які Ісус заплатив своєю смертю? Це ж не є складне запитання.
Новак, це я до того, що є вірші, які теж можна протрактувати обов'язковими до виконання. Тому не треба наполягати на тому, що тобі здається життєвонеобхідним.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2017, 07:14 #2702415   #26
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Воскресіння мертвих - міф чи реальність ?

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Тому не треба наполягати на тому, що тобі здається життєвонеобхідним.
Мені здається життєвонеобхідним?
Тобто, на твою думку, людина цілком може жити і обійтися без прощення, без виправдання і без нового народження?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2017, 18:50 #2702450   #27
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Воскресіння мертвих - міф чи реальність ?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Мені здається життєвонеобхідним?
Тобто, на твою думку, людина цілком може жити і обійтися без прощення, без виправдання і без нового народження?
Новак, тобі писати помаленько і два раза, щоб зрозумів?
Я вже відповідав тобі. Думаєш передумав?

Додано через 3 години 59 хвилин
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Питання того скільки разів буде жити людина перед Судом - це дрібниця для тебе, "відціжування комара"?
Ти вважаєш, що людина може жити раз, а потім ще раз, а вже потім Суд?
Чи, все-таки, так, як сказав апостол?
Це не дрібниця хоча б тому, що людині пропонується відкласти вибір на потім, на наступне життя. Людина, яка понадіється на таке і не прийме Божих дарунків, за які Ісус заплатив Своїм життям, так і не отримає ні прощення гріхів, ні виправдання ні нового народження.
Що тоді вона матиме? З чим прийде на Суд?
Новак, знайшов ще вірш по темі
Цитата Милосердя здобуває перемогу над судом (Якова 2:13).

Востаннє редагував Lео: 08.08.2017 о 18:50. Причина: Пізніше додано
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.08.2017, 09:21 #2702529   #28
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Воскресіння мертвих - міф чи реальність ?

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Новак, тобі писати помаленько і два раза, щоб зрозумів?
Я вже відповідав тобі. Думаєш передумав?
Лео, я задав пряме запитання, якого раніше тобі не задавав.
Відповідь на нього може бути набагато коротша (так, або ні), зрештою Ісус так рекомендував відповідати.
Для чого ти пишеш відповіді, які неможливо зрозуміти?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
на твою думку, людина цілком може жити і обійтися без прощення, без виправдання і без нового народження?
То так чи ні?


Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Новак, знайшов ще вірш по темі:
Милосердя здобуває перемогу над судом (Якова 2:13).
Тут мова про милосердя Боже.
Яке виявилося в тому, що Він, коли ми були ще мертвими, послав Свого Сина, щоб Він звільнив нас від пастки гріха і смерті. Ісус прийшов, Свою справу зробив і тепер Бог пропонує нам всім прийняти прощення гріхів, виправдання і нове народження та жити.
Хтось прийняв оці дарунки Божого милосердя, а хтось не прийняв. Є й такі, які відкинули. На тих, хто відкине, чекає Суд без милосердя.
Ти прийняв?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.08.2017, 17:07 #2702586   #29
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Воскресіння мертвих - міф чи реальність ?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Лео, я задав пряме запитання, якого раніше тобі не задавав.
Відповідь на нього може бути набагато коротша (так, або ні), зрештою Ісус так рекомендував відповідати.
Для чого ти пишеш відповіді, які неможливо зрозуміти?


То так чи ні?



Тут мова про милосердя Боже.
Яке виявилося в тому, що Він, коли ми були ще мертвими, послав Свого Сина, щоб Він звільнив нас від пастки гріха і смерті. Ісус прийшов, Свою справу зробив і тепер Бог пропонує нам всім прийняти прощення гріхів, виправдання і нове народження та жити.
Хтось прийняв оці дарунки Божого милосердя, а хтось не прийняв. Є й такі, які відкинули. На тих, хто відкине, чекає Суд без милосердя.
Ти прийняв?
Новак, як це зробити по-твоєму? Прийняти і розписатися в відомості що прийняв?
Пишу останній раз: все що заплатив Ісус своєю жертвою це факт. І я ціную цю жертву. Те що ти запитуєш, схоже на самооцінку. Якщо я напишу що, прийняв, а Єгова вважатиме, що не прийняв, є сенс з моїх слів?
Про нове народження писав вже, що не мені вирішувати родитися заново чи ні. Бо з твоєї логіки виходить, що я родився, але не хочу прийняти. І взагалі в мене інше розуміння Божого царства, який зміст мене щось питати, якщо ми в азах з тобою не згідні? Я поняття не маю що для тебе Боже царство. То майбутній вік. То ще щось. Дай вичерпну відповідь. Щоб відповідала переважній більшості віршів.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.08.2017, 21:07 #2702624   #30
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Воскресіння мертвих - міф чи реальність ?

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Новак, як це зробити по-твоєму? Прийняти і розписатися в відомості що прийняв?
Прийняти вірою. Так робили перші християни і описали свій досвід. Так має бути і в нас, в тих, хто вірує в Ісуса Христа і прийняв Його.
Віра - це тверда впевненість не в собі (своїх силах чи спроможностях), а в Бога, впевненість в тому, що Він зробив.
Якщо я впевнений, що Ісус помер заради всіх людей, які потребують спасіння (і мене, бо і я потребую), то я вірю в це і ця віра наповнює моє серце, приносить зміни від Бога. Вірити - це бути впевненим в Богові.
В Його дарунках, подарованих людям.
Або я впевнений, або сумніваюся.

Ось як апостол пояснив прийняття від Бога:
Цитата 5 А якщо кому з вас не стачає мудрости, нехай просить від Бога, що всім дає просто, та не докоряє, і буде вона йому дана.
6 Але нехай просить із вірою, без жадного сумніву. Бо хто має сумнів, той подібний до морської хвилі, яку жене й кидає вітер.
7 Нехай бо така людина не гадає, що дістане що від Господа.
(Як.1:5-7)
А починається все з усвідомлення того, що мені, як людині, яка померла в гріхах, необхідно отримати і прощення і виправдання і усиновлення.


Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Пишу останній раз: все що заплатив Ісус своєю жертвою це факт. І я ціную цю жертву. Те що ти запитуєш, схоже на самооцінку. Якщо я напишу що, прийняв, а Єгова вважатиме, що не прийняв, є сенс з моїх слів?
Якщо тобі не потрібне ні прорщення, ні виправдання ні нове народження, якщо тобі і так непогано, бути мертвим у гріхах, тоді, ясна річ, ти не будеш ні шукати ні просити в Бога про ці речі.


Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Про нове народження писав вже, що не мені вирішувати родитися заново чи ні. Бо з твоєї логіки виходить, що я родився, але не хочу прийняти. І взагалі в мене інше розуміння Божого царства, який зміст мене щось питати, якщо ми в азах з тобою не згідні? Я поняття не маю що для тебе Боже царство. То майбутній вік. То ще щось. Дай вичерпну відповідь. Щоб відповідала переважній більшості віршів.
Ти говориш про якесь абстрактне нове народження, як я бачу. Це тому, що не розумієш того, що розуміли учні Ісуса Христа, перші християни. Не розумієш чому Ісус мусив померти заради нас.
Він нашу смерть взяв на Себе, щоб звільнити нас від неї і дати нового духа, народити нас заново.
Я не можу роздумувати "потрібен мені новий дух чи ні? потрібне мені нове народження чи ні?" якщо я знаю що я є мертвий.
Якщо я знаю, що я є мертвий у гріхах, тоді я прагну отримати те, що Бог сам дає людям - нове народження.
Нове народження - це новий дух від Бога.
А Царство Боже (для людини) - це мир, радість і праведність в Дусі Святому. І тільки ті, які народилися заново, стали дітьми Божими, увійдуть і в цей мир, радість і праведність і увійдуть в життя вічне в новому Божому світі, який ми теж називаємо Божим Царством, де Бог буде у всьому все.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.08.2017, 15:06 #2702721   #31
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Воскресіння мертвих - міф чи реальність ?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Прийняти вірою. Так робили перші християни і описали свій досвід. Так має бути і в нас, в тих, хто вірує в Ісуса Христа і прийняв Його.
Віра - це тверда впевненість не в собі (своїх силах чи спроможностях), а в Бога, впевненість в тому, що Він зробив.
Якщо я впевнений, що Ісус помер заради всіх людей, які потребують спасіння (і мене, бо і я потребую), то я вірю в це і ця віра наповнює моє серце, приносить зміни від Бога. Вірити - це бути впевненим в Богові.
В Його дарунках, подарованих людям.
Або я впевнений, або сумніваюся.

Ось як апостол пояснив прийняття від Бога:


А починається все з усвідомлення того, що мені, як людині, яка померла в гріхах, необхідно отримати і прощення і виправдання і усиновлення.



Якщо тобі не потрібне ні прорщення, ні виправдання ні нове народження, якщо тобі і так непогано, бути мертвим у гріхах, тоді, ясна річ, ти не будеш ні шукати ні просити в Бога про ці речі.



Ти говориш про якесь абстрактне нове народження, як я бачу. Це тому, що не розумієш того, що розуміли учні Ісуса Христа, перші християни. Не розумієш чому Ісус мусив померти заради нас.
Ну канєшно. Новак не помиляється в слові. Куда мені темному до Вас, Ваша Святість.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.08.2017, 07:38 #2702786   #32
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Воскресіння мертвих - міф чи реальність ?

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Ну канєшно. Новак не помиляється в слові.
По суті є якісь зауваження?
...
Головне, що я бачу в багатьох людях - це відмова визнати те, що людина є мертвою у гріхах.
Ну а, відповідно, така людина не має потреби у Ісусі Христі і Його Жертві і тому і не приймає Його і не отримує ні прощення гріхів, ні виправдання, ні нового духа від Бога (нового народження).
Такі люди можуть цікавитися Біблією, брати з неї якісь цитати, намагатися прикласти їх до свого життя, але... людині НЕОБХІДНО народитися згори. А для цього їй потрібен Ісус Христос. А натомість, в різних релігійних організаціях, таку людину вчать прикрашати свого трупа, прикрашати себе, мертвяка. Про цю мертвість чітко сказав і Сам Ісус і апостоли, але ж людина про це не знає. Не знає, вважає себе живою, вважає, що може обійтися і без нового народження і так прямує на Суд.

Востаннє редагував Новак: 11.08.2017 о 07:43.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.08.2017, 08:42 #2702792   #33
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Воскресіння мертвих - міф чи реальність ?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
По суті є якісь зауваження?
...
Головне, що я бачу в багатьох людях - це відмова визнати те, що людина є мертвою у гріхах.
Ну а, відповідно, така людина не має потреби у Ісусі Христі і Його Жертві і тому і не приймає Його і не отримує ні прощення гріхів, ні виправдання, ні нового духа від Бога (нового народження).
Такі люди можуть цікавитися Біблією, брати з неї якісь цитати, намагатися прикласти їх до свого життя, але... людині НЕОБХІДНО народитися згори. А для цього їй потрібен Ісус Христос. А натомість, в різних релігійних організаціях, таку людину вчать прикрашати свого трупа, прикрашати себе, мертвяка. Про цю мертвість чітко сказав і Сам Ісус і апостоли, але ж людина про це не знає. Не знає, вважає себе живою, вважає, що може обійтися і без нового народження і так прямує на Суд.
Новак, ти тоже конкретно переляканий))) Замічаю, що ти часто переповнений радістю, від того, що любиш Єгову.
Я не буду робити нічого з примусу, можеш лякати і далі мене судами. Вважай мене мертим.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.08.2017, 10:59 #2702805   #34
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Воскресіння мертвих - міф чи реальність ?

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Новак, ти тоже конкретно переляканий)))
Смієшся?
Я надзвичайно радий, що Бог звільнив мене з полону гріха і смерті. Звільнив, розумієш?
Це свідки перелякані, бо весь час заробляють на спасіння і не знають чи їхній здобуток Бог прийме і обміняє на Кров Свого Сина чи визнає недостатнім для такої обмінної операції. Спасіння по благодаті відкинули, дарунків не прийняли від Бога (і ти також, бо був в їхній заквасці), тому і бояться, переживають.


Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Замічаю, що ти часто переповнений радістю, від того, що любиш Єгову.
Я не кидаюся словами, як це роблять деякі і слово "люблю" намагаюся не вживати. Але я вдячний Богові, за те, що Він підняв мене з мертвих, оживив, виправдав, усиновив і назвав дитиною Своєю. Цим і ділюся.
Але знаєш що я чую найчастіше?
"А нащо мені те спасіння? Нащо мені те примирення з Богом? Нове народження? А хіба я мертвий?"
А Ісус каже: мертвий. І каже, що прийщов спасти те, що загинуло. Спасти, тобто дати життя і життя подостатком.
Ти отримав це? В організації свідків тобі розповіли як це отримати?


Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Я не буду робити нічого з примусу, можеш лякати і далі мене судами.
Я тебе лякаю? Чим? Якщо в тебе все гаразд і ти не успадковував, як інші люди, спадок Адама, якщо тобі нема необхідності отримати від Бога те, за що Ісус заплатив Своєю смертю, то які проблеми?
Тут же все просто: якщо ти вважаєш, що тобі це не потрібно, то ясна річ, що прагнути не будеш і будеш вважати, що тобі намагаються щось впарити.

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Вважай мене мертим.
Байдуже ким (яким) я тебе вважатиму. Аби лишень Єгова вважав тебе живим, Його дитиною.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2017, 20:59 #2703003   #35
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Воскресіння мертвих - міф чи реальність ?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Смієшся?
Я надзвичайно радий, що Бог звільнив мене з полону гріха і смерті. Звільнив, розумієш?
Розумію. Не так вже і складно. Доречі, мені це якраз СЄ і пояснили. Я поняття не мав для чого помирав Ісус.

Цитата Це свідки перелякані, бо весь час заробляють на спасіння і не знають чи їхній здобуток Бог прийме і обміняє на Кров Свого Сина чи визнає недостатнім для такої обмінної операції. Спасіння по благодаті відкинули, дарунків не прийняли від Бога (і ти також, бо був в їхній заквасці), тому і бояться, переживають.
Не треба вже аж так за всіх розписуватися, Новак.


Цитата Я не кидаюся словами, як це роблять деякі і слово "люблю" намагаюся не вживати. Але я вдячний Богові, за те, що Він підняв мене з мертвих, оживив, виправдав, усиновив і назвав дитиною Своєю. Цим і ділюся.
Ну канєшно. Ще скажи, що маєш запис, як він тебе "назвав дитиною Своєю".

Цитата Але знаєш що я чую найчастіше?
"А нащо мені те спасіння? Нащо мені те примирення з Богом? Нове народження? А хіба я мертвий?"
А Ісус каже: мертвий. І каже, що прийщов спасти те, що загинуло. Спасти, тобто дати життя і життя подостатком.
Ти отримав це? В організації свідків тобі розповіли як це отримати?
Новак, ти маєш віру хоча б з гірчичне зернятко?

Додано через 7 хвилин
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Я тебе лякаю? Чим? Якщо в тебе все гаразд і ти не успадковував, як інші люди, спадок Адама, якщо тобі нема необхідності отримати від Бога те, за що Ісус заплатив Своєю смертю, то які проблеми?
Тут же все просто: якщо ти вважаєш, що тобі це не потрібно, то ясна річ, що прагнути не будеш і будеш вважати, що тобі намагаються щось впарити.
Все я отримав, Новак. Все я прийняв, що вважаю за потрібне.


Цитата Байдуже ким (яким) я тебе вважатиму. Аби лишень Єгова вважав тебе живим, Його дитиною.
Новак, мені здається, що якщо він так вважатиме, то тобі всерівно цього буде недостатньо.

Востаннє редагував Lео: 12.08.2017 о 20:59. Причина: Пізніше додано
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.08.2017, 07:05 #2703017   #36
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Воскресіння мертвих - міф чи реальність ?

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Розумію. Не так вже і складно. Доречі, мені це якраз СЄ і пояснили. Я поняття не мав для чого помирав Ісус.
Як так сталося, що вони тобі пояснили для чого вмирав Ісус, але ні вони самі не прийняли того, що Ісус здобув для нас Своєю смертю, ні тобі не розказали як це прийняти?
Розумієш? Ісус помер, воскрес, тобі пояснили (з твоїх слів) для чого це було, але це не принесло тобі жодного здобутку, хоча Ісус ВСЕ ЦЕ робив заради тебе (і мене і нас всіх)?

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Не треба вже аж так за всіх розписуватися, Новак.
На даний момент я не зустрічав жодного свідка, який би був упевнений в тому, що він спасенний по благодаті, милістю Божою і вже має прощення, виправдання та вічне життя. Я говорю про ті речі, які чітко описано в Біблії.
Натомість практично всі свідки сподіваються заслужити спасіння, якщо будуть вірними організації і будуть виконувати приписи керівників та Бог визнає їх працю такою, яка заслуговує на нагороду у вигляді спасіння.


Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Ну канєшно. Ще скажи, що маєш запис, як він тебе "назвав дитиною Своєю".
Про який запис ти говориш?
Невже за стільки років в організації тобі не пояснили що означає "прийняти Христа вірою" - словосполучення, яке купу разів зустрічається в листах апостолів?
Про який такий запис ти говориш?


Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Новак, ти маєш віру хоча б з гірчичне зернятко?
так, дякуючи Богу, я маю віру в Ісуса Христа, в те, що Він зробив заради мене і завдяки чому я є спасенний Ним.


Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Все я отримав, Новак. Все я прийняв, що вважаю за потрібне.
Давай конкретизуємо, якщо ти згоден, оте слово "все".
1. Прощення гріхів отримав?
2. Виправдання (праведність Христову) отримав?
3. Нове народження отримав? Перейшов від смерті до Життя?

Можеш відповісти?
Якщо отримав у дарунок від Єгови, то це ж слава Йому, а не твоя похвальба. Це Він дав, а не ти заслужив.
Це тих, хто, цитую:
Цитата І вас, що мертві були в гріхах та в необрізанні вашого тіла, Він оживив разом із Ним, простивши усі гріхи...
(Кол.2:13)
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.08.2017, 21:39 #2704011   #37
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Воскресіння мертвих - міф чи реальність ?

Цитата Все я отримав, Новак. Все я прийняв, що вважаю за потрібне
--- слід прийняти та отримати все, що Бог вважає за потрібне ...
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.08.2017, 14:25 #2704178   #38
Mona
Активний учасник
Типово Відповідь: Воскресіння мертвих - міф чи реальність ?

https
Цікаво з антрополгічної точки зору.
Mona зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Новак (23.08.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:21.