Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Підприємництво


Результати опитування: Чи вважаєте Ви, що у Тернополі є достатньо місць, де можна розважитись з сім*єю (особливо взимку)?
Так, взимку є вдосталь місць, щоб відпочити, навіть з маленькими дітьми 2 33.33%
Ні, крім боулінгу в Подолянах, в принципі, більше і нема куди піти 3 50.00%
Свій варіант 1 16.67%
Голосували: 6. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Чи вважаєте Ви, що у Тернополі є достатньо місць, де можна розважитись з сім*єю (особливо взимку)?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 02.04.2016, 06:54 #2627136   #21
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Р’С–РґРїРѕРІС–РґСЊ: Чи вважаєте Р’Рё, що Сѓ Тернополі С” достатньо місць, РґРµ можна розважитись Р· СЃС–Рј*єю (особливо РІР·РёРјРєСѓ)?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Живучи в Тернополі усвідомлюєш що піти нема кЧк а коли приїдуть гості то переконуєшся в цьомстимуляторів.
Та чому нема )))
В знай на який вік розрахована на цьому тижні вистава в ляльковому. Якщо підходить по віку можеш дуже навіть повести, оскільки за моїм власним порівнянням рівень вистав у ньому на порядок вище того самого киівського лялькового.
Якщо є з ким залишити дитину, радив би піти на якусь з комедій у драмтеатр, з останніх премєр можу порадити Дитина на прокат, але й старе добре Сватання на Гончарівці думаю всім сподобається ))
Дитину можна повести на розважки в ті самі Подоляни на розважки, там в районі кафешок є багато цікавих електронних симуляторів а як пройти далі і повернути на право досить цікаві водяні атракціони ))
Дорослих тут же можна відправити в 5-д кабіні в Подорож через центр землі, а потім постріляти з лука в тир на другий поверх ))
Один день можна виділити на те щоб здійснити кінну прогулянку в Старій підкові, яку можна закрити шашличком і банькою в них же на території.
За ще один день домовляйся з Джалкою я вже писав до Львова дві години поїздом і гостям з півдня там би мало сподобатись.
А на завершення знайди на цьому ж форумі тему про літаки і покажи їм Тернопіль з висоти пташиного
Andrik84 зараз поза форумом  
Подякували 2:
nadusha (02.04.2016), Стечкин (02.04.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2016, 07:58 #2627141   #22
nadusha
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи вважаєте Ви, що у Тернополі є достатньо місць, де можна розважитись з сім*єю (особливо взимку)?

Фінансово затратних місць є досить http://www.dity.te.ua/playrooms
Фінансово незатратних теж вистарчає - парки, площі, набережна, май
Чого б хотілося ще? Тематичних вихідних, на зразок Міста професій, Наукових вікендів, але розтягнутих у часі. Наприклад, в одну неділю - пожежники-рятувальники знайомлять з особливостями своєї професії, для старших тематичні вікторини, конкурси, машини, гідранти, амуніція, яку можна "пощупати", сімейні конкурси... В інший вихідний - лікарі, правила надання першої допомоги при різних життєвих ситуаціях, майстер-класи по таких ситуаціях, манекени і т.д. здоровий спосіб життя. Поліцейські - ознайомлення з законами в ігровій формі, квести із завданнями для сімей. Народні умільці - майстер класи. І так далі по професіях. Це все є, але дуже дозовано. Хотілося б частіше.
nadusha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2016, 08:34 #2627143   #23
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Р’С–РґРїРѕРІС–РґСЊ: Чи вважаєте Р’Рё, що Сѓ Тернополі С” достатньо місць, РґРµ можна розважитись Р· СЃС–Рј*єю (особливо РІР·РёРјРєСѓ)?

Цитата І це проблема.
а в якому місті є що робити цілий тиждень???
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2016, 11:36 #2627164   #24
nazarik30
Активний учасник
Типово Відповідь: Р’С–РґРїРѕРІС–РґСЊ: Чи вважаєте Р’Рё, що Сѓ Тернополі С” достатньо місць, РґРµ можна розважитись Р· СЃС–Рј*єю (особливо РІР·РёРјРєСѓ)?

Цитата А це хіба не одне і те ж саме? Живучи в Тернополі усвідомлюєш що піти нема куди, а коли приїдуть гості то переконуєшся в цьому остаточно. І це пригнічує.
Ну ок,а куда б ти хотів піти?

Деколи буває,що проблема не в відсутності місця,а в відсутності інтересу до нього.
Наприклад мені якось побоку мотузкові парки,скалолазні стінки і подібне. але 100% є певна категрія яка б з радістю там провела час.

То чого потребує твоя душа,шо її так важко задовільнити?
nazarik30 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2016, 14:07 #2627187   #25
saymon
Guest
Типово Відповідь: Р’С–РґРїРѕРІС–РґСЊ: Чи вважаєте Р’Рё, що Сѓ Тернополі С” достатньо місць, РґРµ можна розважитись Р· СЃС–Рј*єю (особливо РІР·РёРјРєСѓ)?

Цитата:
Допис від Perestroika Переглянути допис
Приводь завтра гостей в Мотузковий парк ,,Топільче'' - завтра відкриття сезону.
Якщо мова про атракціон біля кафе "Ковчег" (і знову кафе, блджад!) то я там був. Не вразило. Хоча це субєктивно.
Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Та чому нема )))
Ну, тому що нема.
Теоретично нібито як є, але все всерівно зводиться або до піти в кафе і пожерти, або до якихось екстремальних хоббі, які вимагають купу часу і підготовки, і розвагою можуть називатися номінально.

Це я веду не до того, що ТЕРНОПІЛЬ ФІГНЯ НЕ ЇДЬТЕ СЮДИ ТУТ ВСЕ ПРОПАЛО, а до того, що перший етап вирішення проблеми є її (проблеми) визнання. Допоки ми будемо дурити себе Збаразьким замком і печерою Кришталева, розказувати який в тернопільщини туристичний потенціал (куди до речі вливається неілюзорне бабо, яке успішно осідає в кишенях чинуш) і взагалі в нас пісні хороші, доти і буде така фігня, як є зараз.

Так, можна поїхати до Львова, в Київ або в Одесу, питань нема. Але ж мова про Тернопіль, де за останній час крім сраних забігайлівок, які чому гордо приписують собі "арт-", "-муз", "-етно" та інші рідкісні слова прямо із серця Італії, нічого не відкрилося, а те що є перебуває у стані занепаду.
Про це я говорю, а не про "гірськолижний курорт", на якому за кілька днів зими серйозно травмувалося як мінімум двоє людей.
Нема куди піти в Тернополі. Тупо нема. Це слід визнати, і негайно почати виправляти ситуацію.
Цитата
Допис від nadusha Переглянути допис
Фінансово незатратних теж вистарчає - парки, площі, набережна, май
Ти розумієш що означає фраза "місця де можна розважатися"? Ну вийшов я на площу Перемоги. Яка там розвага? Кафе "Бінго" і споглядання студенток ТНЕУ. Вийшов на набережну. "Максім", "Шинок", триста метрів в сторону Циганки і ще три кабаки.
Ну парки, да. Хоч щось. Поки ще повністю не забудували. Обійшов вздовж і впоперек за пів години-годину. Далі що? Правильно - в кабак поїсти-попити.
Кого ти дуриш? Мене чи себе?
Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
а в якому місті є що робити цілий тиждень???
Львів, Київ, Одеса, це як мінімум.
Цитата
Допис від nazarik30 Переглянути допис
Ну ок,а куда б ти хотів піти?

Деколи буває,що проблема не в відсутності місця,а в відсутності інтересу до нього.
Наприклад мені якось побоку мотузкові парки,скалолазні стінки і подібне. але 100% є певна категрія яка б з радістю там провела час.

То чого потребує твоя душа,шо її так важко задовільнити?
Питання не в тому куди би я хотів піти, а в тому куди в мене є варіант.
 
Подякував(ла):
Пантера (02.04.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2016, 14:34 #2627199   #26
nazarik30
Активний учасник
Типово Відповідь: Р’С–РґРїРѕРІС–РґСЊ: Чи вважаєте Р’Рё, що Сѓ Тернополі С” достатньо місць, РґРµ можна розважитись Р· СЃС–Рј*єю (особливо РІР·РёРјРєСѓ)?

Цитата Питання не в тому куди би я хотів піти, а в тому куди в мене є варіант.
ой шось так хочеться,так хочеться...
чогось добренького,може солоденького,а може кисленького

Додано через 1 хвилину
Цитата Так, можна поїхати до Львова, в Київ або в Одесу
Ну і кудаб ти пішов в цих містах?

Востаннє редагував nazarik30: 02.04.2016 о 14:34. Причина: Пізніше додано
nazarik30 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2016, 14:59 #2627205   #27
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Чи вважаєте Ви, що у Тернополі є достатньо місць, де можна розважитись з сім*єю (особливо взимку)?

Цитата
Допис від Viktorgol Переглянути допис
Чи вважаєте Ви, що у Тернополі є достатньо місць, де можна розважитись з сім*єю (особливо взимку)?
некоректна постановка питання (

що тс розуміє під словом "розважитись" ?


для переважої більшості нашої бидлоти - 95% населення Тенопіля народилися у селі - це просто вижерти алкогольного вмісту рідини
культуність при тому залежить не від % вмісту алкалоїдів, а від вартості випитогого....

Вишня! і чому ти зрадила наше кохання? так був доживеш до глибокої старості, а радості секса такі не познаєш (
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.04.2016, 11:02 #2627307   #28
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Чи вважаєте Ви, що у Тернополі є достатньо місць, де можна розважитись з сім*єю (особливо взимку)?

Цитата:
Допис від Стечкин Переглянути допис
некоректна постановка питання (

що тс розуміє під словом "розважитись" ?


для переважої більшості нашої бидлоти - 95% населення Тенопіля народилися у селі - це просто вижерти алкогольного вмісту рідини
культуність при тому залежить не від % вмісту алкалоїдів, а від вартості випитогого....
(
Якраз місць де можна вижерти алкоголю в Тернополі достатньо. Автор теми зробив наголос на "з дітьми", а решта дописувачів, якраз і писали, що єдине що є це бари і ресторани. Так що твоя жовч на цей раз зовсім мимо.
З усьої верети зо написав Андрій, більшість розваг знаходиться в Подолянах. А все решта наскільки примітивне і униле, що нема про що говорити.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.04.2016, 16:55 #2627428   #29
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Чи вважаєте Ви, що у Тернополі є достатньо місць, де можна розважитись з сім*єю (особливо взимку)?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Якраз місць де можна вижерти алкоголю в Тернополі достатньо. Автор теми зробив наголос на "з дітьми", а решта дописувачів, якраз і писали, що єдине що є це бари і ресторани. Так що твоя жовч на цей раз зовсім мимо.
З усьої верети зо написав Андрій, більшість розваг знаходиться в Подолянах. А все решта наскільки примітивне і униле, що нема про що говорити.
Вишня!
жобись таки знала шо бігати вночі голяка по цвинтарі від маньяка - то є дуже унилий і примітивний відпочинок....


"з дітьми" - то не дуже зрозуміло, бо вік дітей коливається від 0 до 18 - це хронологічний
а по IQ - якщо на форумі питаються як вирішити задачу на % для 10-річної дитини, то мабуть за розумовим розвитком ще не досяг 10 років (

це не жовч, навіть було би смішно, якби не було сумно
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:00.