Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Зброя та військова тематика


Результати опитування: Чи варто дати право на законне володіння вогнепальною зброєю в рамках захисту свого життя та влас
так 174 66.41%
ні 83 31.68%
не знаю 5 1.91%
Голосували: 262. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Доступна зброя для народу

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 02.02.2014, 23:09 #2340440   #221
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Ну так. Якщо видати населенню нарізну зброю, а краще відразу міномети, то встановиться мир, поряд і щастя. Сидиш собі такий з драгуновим біля вікна і твій добробут росте на очах. Не те що зараз, із убогим гладкостволом.
А видадуть людям стєчкіни то буде нова причина - БМП і БТР. Як проти них із убогими пістолетами? Треба дозволити щось нормальне людям купувати. МіГ 25 наприклад.
я до того що ті 400 тисяч стволів тільки на нвелеиких відстанях ефективні і то відносно. Тому рахувати їх як зроєю можна лише в частково.
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2014, 23:34 #2340443   #222
proton
 
Аватар для proton
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від roots Переглянути допис
Наврят чи це можна назвати зброєю, не те що альтернативою вогнепалу.
У цієї кустарної стрілялки вказано Kinetic Energy: 25.20 J - це вже на рівні хорошої пневматики. Але з даною технологією можна досягти значно кращого результату, що прирівняє її до вогнепалу.
proton зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2014, 05:48 #2340459   #223
roots
 
Аватар для roots
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від proton Переглянути допис
вказано Kinetic Energy: 25.20 J
пм - 273 Дж - 418 Дж
глок 17 - 500 Дж.
МП 5 - 380 - 650

Технологія цікава але потребує серйозної доробки.
roots зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2014, 07:19 #2340466   #224
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата Якщо видати населенню нарізну зброю, а краще відразу міномети, то встановиться мир, поряд і щастя
Наведи статистику тай все...
наразі прихильники зброї завжди головним аргументом називають той факт, що в країнах, де вводилось право на володіння короткоствольним вогнепалом - криміногенна ситуація змінювалась на краще.
Я не бачу жодних підстав вважати, що Україна якась особлива країна, і в нас от буде обовязково не так як у всіх інших.
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Punisher-x3m (04.02.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2014, 09:57 #2340526   #225
NEO[VENOM]
 
Аватар для NEO[VENOM]
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

саймон, ще рік тому, БМД можна було купити за 5000у.о, мало того, поставити його на облік, станом на тепер - не знаю
NEO[VENOM] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2014, 13:17 #2340631   #226
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

можна і продають
mZiG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2014, 13:53 #2340653   #227
seadog
dum spiro spero
 
Аватар для seadog
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
Саймон вся ця легальна зброя це гладоствольні рушниці та мелкашка. Легально автоматів , кулметеів , мінометів та снайперських армійського зразка гвинтівок немає. А точність тільки та урон у мисливської зброї окрім карабінів набагто менша як і урон по легкій броні ніж в автоматичної нарізної зброї особливо на дистанціях починаючи з 500 метрів. Це всреівно що порівнювати арбалет з гвинтівкою Тоз.. Вбити або нанести урон можна впоринципі , але є одне але.
Ооо, тут я можу закластись з тобою на все на що забажаєш

В легальному користуванні на руках є практично всі доступні зразки починаючи від снайперських зразків Геклер Коха, закінчуючи Блейзером ЛРС-(котрі стоять на озброєнні в снайперів Альфи СБУ), також не одна офіційно зареєстрована AI AWSM вплоть до калібрів 338 Лапуа Магнум, Штейри АУГ-и і так далі. При-чому усіх доступних калібрів. Є десятки якщо не сотні одиниць такої зброї офіційно у простих "гражданських"руках. Є повно зразків високоточної елітної зброї у користуванні. Я особисто був на першому всеукраїнському турнірі з високоточної стрільби і повір-бачив там таке що і по "ящику" не завжди побачиш. При цьому рівень підготовки "цивільних" стрілків-часто "крутіший" від рівня снайперів багатьох спецпідрозділів.
Кілька фото з даного заходу. Тут і ТРГ-22, І Штейр і Геклер і Блейзер.

Я думаю "разговор тут не уместен"
Долучені зображення
Тип файлу: jpg 59d3d70fe88f.jpg (105.3 КБ, 3 переглядів)
Тип файлу: jpg 597a3b369711.jpg (76.2 КБ, 2 переглядів)
Тип файлу: jpg 849a3df70289.jpg (79.4 КБ, 3 переглядів)
Тип файлу: jpg 9889f5837e57.jpg (94.8 КБ, 2 переглядів)
Тип файлу: jpg aa6493136556.jpg (75.0 КБ, 6 переглядів)
Тип файлу: jpg b47c3b31db94.jpg (86.0 КБ, 3 переглядів)
Тип файлу: jpg feb6564f8a4d.jpg (75.5 КБ, 6 переглядів)
seadog зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 03.02.2014, 14:13 #2340664   #228
seadog
dum spiro spero
 
Аватар для seadog
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від seadog Переглянути допис
Ооо, тут я можу закластись з тобою на все на що забажаєш

В легальному користуванні на руках є практично всі доступні зразки починаючи від снайперських зразків Геклер Коха, закінчуючи Блейзером ЛРС-(котрі стоять на озброєнні в снайперів Альфи СБУ), також не одна офіційно зареєстрована AI AWSM вплоть до калібрів 338 Лапуа Магнум, Штейри АУГ-и і так далі. При-чому усіх доступних калібрів. Є десятки якщо не сотні одиниць такої зброї офіційно у простих "гражданських"руках. Є повно зразків високоточної елітної зброї у користуванні. Я особисто був на першому всеукраїнському турнірі з високоточної стрільби і повір-бачив там таке що і по "ящику" не завжди побачиш. При цьому рівень підготовки "цивільних" стрілків-часто "крутіший" від рівня снайперів багатьох спецпідрозділів.
Кілька фото з даного заходу. Тут і ТРГ-22, І Штейр і Геклер і Блейзер.

Я думаю "разговор тут не уместен"
Тут не тільки "АРМІЙСЬКОГО ЗРАЗКА"
seadog зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2014, 18:34 #2340830   #229
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Не поняв, а як же дозволи? Їм що дали дозволи на ту зброю? Це ж явно не спортивна(мають ж бути якісь критерії для спортивної зброї)
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2014, 20:46 #2340920   #230
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
Не поняв, а як же дозволи? Їм що дали дозволи на ту зброю? Це ж явно не спортивна(мають ж бути якісь критерії для спортивної зброї)
Господі, ти так ніби не в Україні живеш ))
Хтось по блату вибиває собі дозвіл на вільний проїзд центром Тернополя, а хтось на такі іграшки
Все "рішається".
switch зараз поза форумом  
Подякували 2:
AHgpyxa (09.02.2014), seadog (04.02.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2014, 21:04 #2340932   #231
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

На G36 і інші ? Ну то б вже верхом цинізму було б. То вже явно не спортивна а штурмова гвинтівка. Всякі дальнобійні снайперки ще можна віднести до мисливських "на сусліка" чи спортивних. Але ж блін штурмов? Нє, не вірю.
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.02.2014, 08:31 #2341063   #232
seadog
dum spiro spero
 
Аватар для seadog
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
На G36 і інші ? Ну то б вже верхом цинізму було б. То вже явно не спортивна а штурмова гвинтівка. Всякі дальнобійні снайперки ще можна віднести до мисливських "на сусліка" чи спортивних. Але ж блін штурмов? Нє, не вірю.
Не віриш у що? У те що Г36 є на руках офіційно оформлені?!
Відповідь-так,звісно є. І не лише вони, але й усе те що видно на фото. Офіційно з дозволами. Зі всіма "бумажками".
Є не одна офіційно зареєстрована стрілецька організація. "Кістяк" їх складають "бувші" силовики як правило високих званнь, котрі без проблем "вибивають" собі корочку на такі стволи.

П.С. відкрию секрет: якщо по-правді то там не обходиться лише високоточними елітними снайперськими стволами армійського зразка,і штурмовими гвинтівками. Є все. Від "мєлкашок"-5,45; 5,6; 7,62 (АК, М-16, Г36, Штейр, Геклери всілякі) і до 338 Лапуа, і 50 БМГ (12мм-правда не мисливський, а той який в ДШК) Хто знає що таке Баррет-той зрозуміє про що йде мова. Ще є і покрупніші стволи. Не калібром а потужністю ))))). Можеш мені повірити.

seadog зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.02.2014, 08:39 #2341067   #233
seadog
dum spiro spero
 
Аватар для seadog
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
Всякі дальнобійні снайперки ще можна віднести до мисливських "на сусліка" чи спортивних.
338 Лапуа ,чейтак 408,баррет 416 і 50 БМГ - дальнобійні на сусліка???

Ну хіба що суслік розміром з слона

На озброєнні в силовиків наших далеко не завжди є такі стволи які є на руках у людей...
Навіть не потрібно далі продовжувати цю дискусію
Долучені зображення
Тип файлу: jpg 50-browning-and-20mm-cannon-rounds-550x412.jpg (50.1 КБ, 2 переглядів)
Тип файлу: jpg 300221.jpg (51.7 КБ, 4 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_8362.jpg (79.2 КБ, 3 переглядів)
seadog зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.02.2014, 13:34 #2341239   #234
Narcissus
offline
 
Аватар для Narcissus
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

видаєм бажане за дійсне, простий хлоп собі таких стволів ніколи не зможе дозволити + питання як порішати питання на дозвіл, а нашій "еліті" все можна і танки на дачах тримати теж
Narcissus зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.02.2014, 13:39 #2341242   #235
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від seadog Переглянути допис
Ооо, тут я можу закластись з тобою на все на що забажаєш

В легальному користуванні на руках є практично всі доступні зразки починаючи від снайперських зразків Геклер Коха, закінчуючи Блейзером ЛРС-(котрі стоять на озброєнні в снайперів Альфи СБУ), також не одна офіційно зареєстрована AI AWSM вплоть до калібрів 338 Лапуа Магнум, Штейри АУГ-и і так далі. При-чому усіх доступних калібрів. Є десятки якщо не сотні одиниць такої зброї офіційно у простих "гражданських"руках. Є повно зразків високоточної елітної зброї у користуванні. Я особисто був на першому всеукраїнському турнірі з високоточної стрільби і повір-бачив там таке що і по "ящику" не завжди побачиш. При цьому рівень підготовки "цивільних" стрілків-часто "крутіший" від рівня снайперів багатьох спецпідрозділів.
Кілька фото з даного заходу. Тут і ТРГ-22, І Штейр і Геклер і Блейзер.

Я думаю "разговор тут не уместен"
Цитата рівень підготовки "цивільних" стрілків-часто "крутіший" від рівня снайперів багатьох спецпідрозділів.
біатлоністи теж точно стріляють буває. Військовий снайпер це не просто точна стрільба на великих дістанціях.

Я про от ті 400 тисяч стволів Києва! Багато є на руках нарізної зброї в цивільних під патрон 5,45 або 7,62 ? Я нагололушю легально у цивільних осіб ?

Окремі стрелкові клуби то інша тема. Я говорю про ситуацію взагальному , а не десь там є клуб який ти знаєш в кого кум був полковником і має в гараж СВД , РПКМ , ак-103 , та гвинтівку ВСС,
Distemper зараз поза форумом  
Подякував(ла):
erazel (04.02.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.02.2014, 16:29 #2341329   #236
roots
 
Аватар для roots
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата Нє, не вірю.
В тему повільно заїзджає танк


http://auto.ria.com/auto_drugoe_drugoe_9815804.html
roots зараз поза форумом  
Подякував(ла):
seadog (04.02.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.02.2014, 16:35 #2341334   #237
saymon
Guest
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
я до того що ті 400 тисяч стволів тільки на нвелеиких відстанях ефективні і то відносно. Тому рахувати їх як зроєю можна лише в частково.
Ок. Припустимо є в тебе наприклад стінгер, ефективність якого не підлягає сумніву. Що далі?
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.02.2014, 16:41 #2341337   #238
NEO[VENOM]
 
Аватар для NEO[VENOM]
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від roots Переглянути допис
В тему повільно заїзджає танк
нормальний такий собі середній деметаліризований возик, досить безобідний, певно ним поля оруть)
NEO[VENOM] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.02.2014, 16:53 #2341348   #239
roots
 
Аватар для roots
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата
Допис від NEO[VENOM
;2341337] певно ним поля оруть
Город поливають
roots зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.02.2014, 17:49 #2341383   #240
seadog
dum spiro spero
 
Аватар для seadog
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
легально у цивільних осіб ?
Так,легально. Так, у цивільних також є. Тут основний фактор-заплачена сума грошей за "доки". Маєш лишні бабки-маєш ствол. Практично любий. Сам колись не вірив.
seadog зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:16.