Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело

Авто / мото / вело новини, тюнінг, ремонт, секрети, сервіс обслуговування, мастила, запчастини, гонки, злети, маршрути...


Чи можна повертати наліво при виїзді з ОККО на Микулинецькій?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 10.07.2014, 10:25 #2417404   #1
Adriano_Chelentano
Типово Чи можна повертати наліво при виїзді з ОККО на Микулинецькій?

Я думав що можна, але вчора догнали даішники знайомого водія через такий маневр і склали протокол.
В протоколі сказано про порушення знаку Рух праворуч.



Але:
1. Знак Рух праворуч виглядає інакше, так
2. Маневр було здійснено до дії знаку.

Які аргументи вказувати при оскаржені постанови? Чи може водій не правий?
Напишіть хто що думає.
Adriano_Chelentano зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2014, 10:35 #2417412   #2
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Чи можна повертати наліво при виїзді з ОККО на Микулинецькій?

Там вроді мала бути подвійна суцільна смуга на дорозі, тобто по дві полоси руху в кожному напрямку, а її перетинати не можна.

Цитата Згідно з п. 8.2¹ даних Правил, дорожні знаки повинні відповідати вимогам національного стандарту, в якому даний знак (4.2. рух праворуч) має застарілий вигляд .
http://pdd.ua/ua/33/4.2/

Востаннє редагував Yarkop: 10.07.2014 о 10:43.
Yarkop зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Adriano_Chelentano (10.07.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2014, 14:44 #2417565   #3
saymon
Guest
Типово Відповідь: Чи можна повертати наліво при виїзді з ОККО на Микулинецькій?

Знак недійсний. Розмітка відсутня. Сміло оскаржуй протокол, ти правий на 100%.
 
Подякував(ла):
Adriano_Chelentano (10.07.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2014, 14:58 #2417579   #4
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Чи можна повертати наліво при виїзді з ОККО на Микулинецькій?

Цитата Згідно з п. 8.2¹ даних Правил, дорожні знаки повинні відповідати вимогам національного стандарту, в якому даний знак (4.2. рух праворуч) має застарілий вигляд
. http://pdd.ua/ua/33/4.2/

Але взагалі то, якщо логічно, там жвавий рух, по 2 полоси в одну сторону, і розворот такий підвищує небезпеку аварій. Те саме, що на дорозі від Злуки до Збаразького повороту. Там до заправок хто хоче, тоі не небудь і пересікає. Хоча розмітки як такої теж немає.
Але відсутністю розмітки не виправдаєш можливе ДТП...
andrey_ko зараз поза форумом  
Подякували 3:
Adriano_Chelentano (10.07.2014), KIgorS (10.07.2014), zaharys (10.07.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.07.2014, 22:15 #2418306   #5
zumnuj
 
Аватар для zumnuj
Типово Відповідь: Чи можна повертати наліво при виїзді з ОККО на Микулинецькій?

Ну та вроді як, знак там "застарілий", але де ви бачили в Тернополі знак нового зразка? Я особисто вважаю його діючим і виконую його вимогу. І думаю, що в даній ситуації все по ділу з протоколом)).
Цитата 2. Маневр було здійснено до дії знаку.
Це як? Якщо він виїжджав з заправки, то знак йому вказував "тільки направо".
zumnuj зараз поза форумом  
Подякували 2:
NEMIROFF (12.07.2014), Petro Ford (14.07.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.07.2014, 13:39 #2422748   #6
Adriano_Chelentano
Типово Відповідь: Чи можна повертати наліво при виїзді з ОККО на Микулинецькій?

Цитата:
Допис від zumnuj Переглянути допис
Це як? Якщо він виїжджав з заправки, то знак йому вказував "тільки направо".
Згідно ПДР рух повинен здійснюватися лише у напрямку показаному стрілкою наказових знаків 4.1 - 4.6 (на які даний знак схожий).
Куди даний знак показує? В посадку?
Чи напевно треба зупинитись і подумати що мали на увазі ті, хто встановлював даний знак?
Adriano_Chelentano зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.07.2014, 20:47 #2423394   #7
oliver
Гуру І
Типово Відповідь: Чи можна повертати наліво при виїзді з ОККО на Микулинецькій?

застарілий чи ні, але вчора бачив як хитровимаханий воділа камаза-фури повертав вверх до микулинецького цвинтару виїжджаючи з подільської. Може собі уявити з якою швидкістю цей селянин їхав?
верхні машини гальмували, нижні - всі перелаштовувались в правий ряд
oliver зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.07.2014, 15:58 #2424498   #8
zumnuj
 
Аватар для zumnuj
Типово Відповідь: Чи можна повертати наліво при виїзді з ОККО на Микулинецькій?

Цитата
Допис від Adriano_Chelentano Переглянути допис
Згідно ПДР рух повинен здійснюватися лише у напрямку показаному стрілкою наказових знаків 4.1 - 4.6 (на які даний знак схожий).
Куди даний знак показує? В посадку?
Чи напевно треба зупинитись і подумати що мали на увазі ті, хто встановлював даний знак?
Нормально він показує, "тільки направо". а хто любить умнічати - хай платить протоколи, або на карман.
zumnuj зараз поза форумом  
Подякували 4:
hunter07 (25.07.2014), NEMIROFF (25.07.2014), oliver (28.07.2014), switch (25.07.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.08.2014, 16:28 #2429061   #9
Adriano_Chelentano
Типово Відповідь: Чи можна повертати наліво при виїзді з ОККО на Микулинецькій?

Цитата:
Допис від zumnuj Переглянути допис
Нормально він показує, "тільки направо". а хто любить умнічати - хай платить протоколи, або на карман.
Постанову оскаржено і суд скасував її дію.
Водій любить умнічати, але ваші варіанти йому не підійшли.
Adriano_Chelentano зараз поза форумом  
Подякували 3:
andrey_ko (04.08.2014), nleman (04.08.2014), saymon (04.08.2014)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 08.08.2014, 09:41 #2430523   #10
zumnuj
 
Аватар для zumnuj
Типово Відповідь: Чи можна повертати наліво при виїзді з ОККО на Микулинецькій?

Цитата
Допис від Adriano_Chelentano Переглянути допис
Постанову оскаржено і суд скасував її дію.
Водій любить умнічати, але ваші варіанти йому не підійшли.
Молодець! Хай і далі виїжає через дві полоси на ліво )).
zumnuj зараз поза форумом  
Подякували 4:
hunter07 (08.08.2014), KIgorS (08.08.2014), oliver (08.08.2014), sasha77 (08.08.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2014, 09:57 #2430529   #11
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Чи можна повертати наліво при виїзді з ОККО на Микулинецькій?

Цитата:
Допис від zumnuj Переглянути допис
Молодець! Хай і далі виїжає через дві полоси на ліво )).
Виглядає, що ти не довольний, що людина уникла штрафу. Навіть якщо він і порушив формально.
Тут швидше справа в тому, що він відстояв свої права, використовуючи ті ж закони, яких ми повинні дотримуватись. Думаю, іншим разом він не робитиме аналогічний маневр в такій ситуації.
Щоб діяв механізм високих штрафів - потрібна чіткий і визначений механізм їх (порушень) виявлення та призначення покарання. А то кожен по своєму трактує, спорить, просить, "пропонує домовитись", от і виникає на цьому як корупція так і двояке трактування
andrey_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2014, 10:19 #2430534   #12
saymon
Guest
Типово Відповідь: Чи можна повертати наліво при виїзді з ОККО на Микулинецькій?

Цитата:
Допис від zumnuj Переглянути допис
Молодець! Хай і далі виїжає через дві полоси на ліво )).
Нє, молодці ДАІ-шники, які порушують закон і виписують фіктивні протоколи, замість виконувати свій обовязок - служити народу України.
 
Офтопів до посту: 3  Офтоп  
Старий 08.08.2014, 10:21 #2430536   #13
zumnuj
 
Аватар для zumnuj
Типово Відповідь: Чи можна повертати наліво при виїзді з ОККО на Микулинецькій?

Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
Виглядає, що ти не довольний, що людина уникла штрафу. Навіть якщо він і порушив формально.
Тут швидше справа в тому, що він відстояв свої права, використовуючи ті ж закони, яких ми повинні дотримуватись. Думаю, іншим разом він не робитиме аналогічний маневр в такій ситуації.
Щоб діяв механізм високих штрафів - потрібна чіткий і визначений механізм їх (порушень) виявлення та призначення покарання. А то кожен по своєму трактує, спорить, просить, "пропонує домовитись", от і виникає на цьому як корупція так і двояке трактування
Та чого недовольний. Я ж написав, що він молодець)).

Мені здається що робитиме, бо знатиме, що покарання по кишені не буде). Я і сам деколи так роблю, але при цьому усвідомлюю, що грубо порушую і не біжу на форум шукати виправдання чи поради, як краще оскаржувати. Тепер от будемо знати, що за таке порушення можна сміло йти оскаржувати постанову. Як думаєш, порушників поменшає?
zumnuj зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2014, 10:50 #2430556   #14
saymon
Guest
Типово Відповідь: Чи можна повертати наліво при виїзді з ОККО на Микулинецькій?

Цитата:
Допис від zumnuj Переглянути допис
Тепер от будемо знати, що за таке порушення можна сміло йти оскаржувати постанову.
Яке ще порушення? Ти пост №9 читав? Не було ніякого порушення, був виписаний фіктивний протокол і постанова.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2014, 14:25 #2430724   #15
Adriano_Chelentano
Типово Відповідь: Чи можна повертати наліво при виїзді з ОККО на Микулинецькій?

Цитата:
Допис від zumnuj Переглянути допис
Та чого недовольний. Я ж написав, що він молодець)).

Мені здається що робитиме, бо знатиме, що покарання по кишені не буде). Я і сам деколи так роблю, але при цьому усвідомлюю, що грубо порушую і не біжу на форум шукати виправдання чи поради, як краще оскаржувати. Тепер от будемо знати, що за таке порушення можна сміло йти оскаржувати постанову. Як думаєш, порушників поменшає?
Та водій був впевнений що нічого не порушує, його догнали даішники з мигалками, які були присутні на цій заправці.
Не було фото-відео фіксації. Якби там була нанесена подвійна суцільні він ні в якому разі її б не перетинав. А так інтуїтивно розумієш, що якщо виїзд, то має бути переривчаста.

Якщо припустити що було порушення, то воно було не навмисним, а Ви признаєтесь, що грубо навмисно порушуєте і ще й задаєте питання чи "поменшає порушників" ?!
Adriano_Chelentano зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2014, 14:49 #2430736   #16
zumnuj
 
Аватар для zumnuj
Типово Відповідь: Чи можна повертати наліво при виїзді з ОККО на Микулинецькій?

Цитата
Допис від Adriano_Chelentano Переглянути допис
Та водій був впевнений що нічого не порушує, його догнали даішники з мигалками, які були присутні на цій заправці.
Не було фото-відео фіксації. Якби там була нанесена подвійна суцільні він ні в якому разі її б не перетинав. А так інтуїтивно розумієш, що якщо виїзд, то має бути переривчаста.

Якщо припустити що було порушення, то воно було не навмисним, а Ви признаєтесь, що грубо навмисно порушуєте і ще й задаєте питання чи "поменшає порушників" ?!
Дорожні знаки мають пріоритет перед розміткою (чи її відсутністю як такої). А знак вказує виїжджати направо. Тобто або ваш друг свідомо користуєтсья "лазєйкою", що знак застарілий (при цьому наражуючи на небезпеку інших учасників руху), або ж не дивиться взагалі за знаками (знову ж таки наражаючи цим на небезпеку інших).

п.с. без обід, звичайно).
п.п.с. І все таки хотілось би почути відповідь від Вас. Порушників поменшає чи ні, після того, як вони взнали що за такий "маневр" фактично не можливо покарати?
zumnuj зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2014, 17:06 #2430780   #17
saymon
Guest
Типово Відповідь: Чи можна повертати наліво при виїзді з ОККО на Микулинецькій?

Цитата:
Допис від zumnuj Переглянути допис
Порушників поменшає чи ні, після того, як вони взнали що за такий "маневр" фактично не можливо покарати?
На даній ділянці автошляху ніхто нічого не порушує.

А порушників поменшає (в цілому) тоді, коли всюди де це неодхідно встановлять знаки визначеного зразка і нанесуть розмітку.
 
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 08.08.2014, 17:18 #2430781   #18
Adriano_Chelentano
Типово Відповідь: Чи можна повертати наліво при виїзді з ОККО на Микулинецькій?

Цитата:
Допис від zumnuj Переглянути допис
Порушників поменшає чи ні, після того, як вони взнали що за такий "маневр" фактично не можливо покарати?
Однозначно поменшає. Хто переглянув дану тему буде знати, що там повертати не варто.
Бо в даному випадку і в багатьох інших ніхто не застрахований неправильно зрозуміти знак. Ви подивіться скільки по місту знаків яких не видно за листям дерев, в якому вони стані, повернуті не правильно, за розмітку взагалі мовчу.
Новий знак "Рух праворуч" в нас ще треба пошукати, навіть на нових ділянках ставлять старого зразка. Це не означає, що його можна порушувати, але повернути його правильно ж можна.
А Вам раджу задуматись над своїми словами
Цитата Я і сам деколи так роблю, але при цьому усвідомлюю, що грубо порушую
І буде на одного порушника менше.
Adriano_Chelentano зараз поза форумом  
Подякував(ла):
andrey_ko (09.08.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2014, 17:26 #2430786   #19
saymon
Guest
Типово Відповідь: Чи можна повертати наліво при виїзді з ОККО на Микулинецькій?

Процитую офтоп, бо це важливо.
Цитата ти особистий адвокат топікстартера? бо взагалі то я цитую інших дописувачів, а відповідати берешся ти. твоя думка в цьому питанні мене мало хвилює.
Я тобі не свою думку пишу, а ще і ще раз повторюю правила дорожнього руху. Таким чином ведмедів в цирку вчать їздити на велосипеді. Інакшого варіанту немає, нажаль.
Правила дорожнього руху і закони для тебе нічого не значать бо ти собі шось там думаєш шо то нефайно, і опше всі порушники.
І вже навіть добропорядчних водіїв починаєш схиляти до думки, наче вони порушники.

Тому я буду тут і надалі писати про те, що порушення правил ПДР може бути тільки тоді, коли воно є, а не тоді колись хтось собі щось там думає і вважає.
Всіх хто дотримуються правил порушниками не є, і бути не можуть.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2014, 17:36 #2430789   #20
zumnuj
 
Аватар для zumnuj
Типово Відповідь: Чи можна повертати наліво при виїзді з ОККО на Микулинецькій?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Процитую офтоп, бо це важливо.

Я тобі не свою думку пишу, а ще і ще раз повторюю правила дорожнього руху. Таким чином ведмедів в цирку вчать їздити на велосипеді. Інакшого варіанту немає, нажаль.
Правила дорожнього руху і закони для тебе нічого не значать бо ти собі шось там думаєш шо то нефайно, і опше всі порушники.
І вже навіть добропорядчних водіїв починаєш схиляти до думки, наче вони порушники.

Тому я буду тут і надалі писати про те, що порушення правил ПДР може бути тільки тоді, коли воно є, а не тоді колись хтось собі щось там думає і вважає.
Всіх хто дотримуються правил порушниками не є, і бути не можуть.
Та нікого я ні до чого не схиляю і тим більше я не говорив, що пдр нічого не значать для мене, просто всі ми нарушаєм, хтось більше, а хтось трохи менше. Певне одиниці не розверталися хоч раз через двойну сплошну, або свідомо не їхали під кірпіч. Але то таке...

Одне запитання до тебе. Якби той знак що там стоїть "напрямок руху направо", не вважався застарілим, там на твою думку було б порушення чи ні? Цікаво було б почути також аргументи.)
zumnuj зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:11.