Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Музика


Висадка

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 09.10.2009, 10:07 #1056257   #1861
PT@H@
 
Аватар для PT@H@
Типово Відповідь: Висадка

Ні це не Висадка..
PT@H@ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.10.2009, 07:42 #1057316   #1862
Zavgosp
лібераст і толераст
 
Аватар для Zavgosp
Типово Відповідь: Висадка

у довженка вже фіг знає скільки триває "виставка екзотичних тварин". підозрюю це одна з причин, що поки нема висадок, нє?
Zavgosp зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.10.2009, 21:10 #1058037   #1863
Death_Corpse
 
Аватар для Death_Corpse
Типово Відповідь: Висадка

Скоріш всього проведення Висадок треба призупинити на пару років(((
Death_Corpse зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.10.2009, 21:50 #1058099   #1864
$iD
 
Аватар для $iD
Типово Відповідь: Висадка

Цитата:
Допис від Death_Corpse Переглянути допис
Скоріш всього проведення Висадок треба призупинити на пару років(((
Реформат треба, а не призупинити. Є атлічні можливості, шоб робити атлічні концерти. Головне, не щолкати, а слідкувати за тим шо зараз контингент би захавав...
Бо, мазафака і псевдопанк ++ всякий гей-рок в стилі ХоСе вже нікому не цікавий
$iD зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.10.2009, 16:13 #1058127   #1865
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Висадка

Цитата
Допис від MARSCORE Переглянути допис
та кому слоникслоникслоник ті висадки треба
поки є попит доти і буде пропозиція. кращзе хоч шось чим нічого. Хоча від мега андреграундних людей я очікував такої відповіді.

Додано через 17 годин 40 хвилин
улибнуло. )) мінус репутації з коментом - галімий аватар. )) в тебе не кращий. ))

П.С.Я навіт знаю хто це написав )

Востаннє редагував Distemper: 11.10.2009 о 16:14. Причина: Пізніше додано
Distemper зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Rockgorn (11.10.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.10.2009, 19:49 #1060382   #1866
Death_Corpse
 
Аватар для Death_Corpse
Типово Відповідь: Висадка

Цитата:
Допис від $iD Переглянути допис
Реформат треба, а не призупинити. Є атлічні можливості, шоб робити атлічні концерти. Головне, не щолкати, а слідкувати за тим шо зараз контингент би захавав...
Бо, мазафака і псевдопанк ++ всякий гей-рок в стилі ХоСе вже нікому не цікавий
Ну контингент в абсолютній більшості захавав би шось поп-панкове))))))
Death_Corpse зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.10.2009, 20:05 #1060408   #1867
Babaiko
 
Аватар для Babaiko
Типово Відповідь: Висадка

а не варіант зробити справді якісну висадку, з хорошою музикою і охороною, без п"яних дерев на сходах і нарваної гопоти??? народ не має куди себе подіти, особисто я б з задоволенням вже вибралася на концертик якийсь
Babaiko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.10.2009, 20:19 #1060430   #1868
Death_Corpse
 
Аватар для Death_Corpse
Типово Відповідь: Висадка

То точно... Нормальної охорони б не завадило, але з тим питанням ніби вже все владнано що показав і 100 Пудів-фест і остання Висадка сезону..
2Babaiko: а що ти розумієш під нормальною музикою, якщо не секрет?)))
Death_Corpse зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.10.2009, 20:48 #1060470   #1869
Babaiko
 
Аватар для Babaiko
Типово Відповідь: Висадка

ну це образно названо цілий концерт, тобто щоб кожній субкультурі було що послухати, особисто я можу і під готику побалдіти і під панк послемитись, просто потрібен хороший підбір груп, які б не давили на мозги одна після одної.
Я розумію що мені написати простіше ніж зібрати хорошу Висадку, але все ж таки... =)
Babaiko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.10.2009, 20:57 #1060484   #1870
Death_Corpse
 
Аватар для Death_Corpse
Типово Відповідь: Висадка

Цілком підтримую, але так щоб по кожному стилі виступила група навряд чи можливо у Тернополі. Адже в нас перевага надається таким стилям: поп-рок, альтернатива, поп-панк (коли був справжній панк непамятаю)...часом проскакує дез, хеві, треш (це трохи радує)..
А от коли останній раз на Висадці чули ту саму готику, дум, блек чи відходячи від теми металу дезкор?)))))
Death_Corpse зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2009, 13:59 #1061168   #1871
Babaiko
 
Аватар для Babaiko
Типово Відповідь: Висадка

весеною шось таке поважче було, а мож і не було))
то плакати треба перелистувати шоб подивитись
Babaiko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2009, 15:11 #1061232   #1872
zhjckfd
 
Аватар для zhjckfd
Типово Відповідь: Висадка

Коли?
zhjckfd зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.10.2009, 14:18 #1062650   #1873
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Висадка

Цитата:
Допис від Babaiko Переглянути допис
а не варіант зробити справді якісну висадку, з хорошою музикою і охороною, без п"яних дерев на сходах і нарваної гопоти??? народ не має куди себе подіти, особисто я б з задоволенням вже вибралася на концертик якийсь
ну адміністрація оргшанізаторів не несе відповідальності за те , що на гопівському районі прийдуть пяні молоді, неадекватні особи і будуть намагатися створювати кофлікт тому тут вже цей пукнт не входить в план якихось там недоопрауювань з боку організаторів БУДЬ_ЯКОГО!!!!! концерту в Україні... В такому випадку просто треба виставити посилену охорону по периметру місця проведення заходу. ТОму , що олскули які могли дати відсіч гопоті на конерти забили бо там крім стандартного завозу команд певної стилістики майже нічого не має...

П.С. що ти маєш наувазі під терміном якійсна висадка? от опиши по пункатм як має виглядати "якісний" (будь-який) рок-концерт..

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Death_Corpse Переглянути допис
Цілком підтримую, але так щоб по кожному стилі виступила група навряд чи можливо у Тернополі. Адже в нас перевага надається таким стилям: поп-рок, альтернатива, поп-панк (коли був справжній панк непамятаю)...часом проскакує дез, хеві, треш (це трохи радує)..
А от коли останній раз на Висадці чули ту саму готику, дум, блек чи відходячи від теми металу дезкор?)))))
навпаки. в нас надаєтсья первага металу і джазо-блюзам.

Та і справжнього поп-панку в нас нема. Якщо ви називаєте пафосний Серцевий Напад(в оновленому складі) поп-панком то ви глибоко помиляєтесь. А панк в нас був просто давно. Та і на висадку панків не особливо запрошували...

(Фліт , Борщ - не являється панк-роком )

Востаннє редагував Distemper: 14.10.2009 о 14:18. Причина: Пізніше додано
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.10.2009, 14:35 #1062686   #1874
Death_Corpse
 
Аватар для Death_Corpse
Типово Відповідь: Висадка

Ну з металу хеві і треш, часом дез...Який метал у нас відсутній я написав доречі!
А що в нас крутять з так званого джазо-блюзу???
Death_Corpse зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.10.2009, 16:58 #1062754   #1875
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Висадка

Цитата:
Допис від Death_Corpse Переглянути допис
Ну з металу хеві і треш, часом дез...Який метал у нас відсутній я написав доречі!
А що в нас крутять з так званого джазо-блюзу???
на висадках джаз/блюз мало як ти кажеш "крутять". Малось наувазі шо в нас більшість музик і команд , які і старих так і новоутворених хочуть грати лише два напряки : метал(всі його види.) або шось наподобі блюзу , джазу. Я не противник цих стилів , але як кажуть в народі :"Що забагато то не здорово" .. Я не кажу шоб грали всі панк-рок , але є і інші стилі(яких в нас неграють чомусь) які можуть розбавити ричання бородатих дядьок під дропи ДО, Ре або зарядити еннергією людей які втомилися слухати як модні дядьки вміють файно грати на гітарах блюз і джаз ось власне і вся проблема нашого міста в скудості стилістики.

Востаннє редагував Distemper: 15.10.2009 о 12:10.
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.10.2009, 00:16 #1063401   #1876
Advok@AT
Типово Відповідь: Висадка

цікаво... Сірожа... тільки ти трохи неправий в двох речах... )))

в тернополі немає ЖОДНОЇ команди, що грає блюз )))

так що.... а джазуху - то їх теж на пальцях можна порахувати, причому однієї руки - Джазова Фіра, Д.Край, був ще колись джаз-бенд Ващишина (вже немає, вроді почив в бозі - Ващишин тепер в Д.Край грає), і... і усьо - аж 2 команди!! )))
P.S. Джазова фіра останній раз в Тернополі виступала десь з місяців два-три тому - дядьки більше грають за межами міста і держави... Так що можна казати, що джазу і блюзу в Тернополі теж не валом...
Advok@AT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.10.2009, 12:13 #1063842   #1877
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Висадка

Цитата
Допис від Advok@AT Переглянути допис
цікаво... Сірожа... тільки ти трохи неправий в двох речах... )))

в тернополі немає ЖОДНОЇ команди, що грає блюз )))

так що.... а джазуху - то їх теж на пальцях можна порахувати, причому однієї руки - Джазова Фіра, Д.Край, був ще колись джаз-бенд Ващишина (вже немає, вроді почив в бозі - Ващишин тепер в Д.Край грає), і... і усьо - аж 2 команди!! )))
P.S. Джазова фіра останній раз в Тернополі виступала десь з місяців два-три тому - дядьки більше грають за межами міста і держави... Так що можна казати, що джазу і блюзу в Тернополі теж не валом...
так. але вот дивись. якщо зробити опитування в музик Тернополя і запитати шо ви хочете грати можу поспорити переможуть два напрями : метал( ну всі його під-види) та блюз або джаз , ну і ще може поп-рок. Це про шось говорить! Напевне , що іншого нікому не треба.
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.10.2009, 12:50 #1063881   #1878
Babaiko
 
Аватар для Babaiko
Типово Відповідь: Висадка

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
П.С. що ти маєш наувазі під терміном якійсна висадка? от опиши по пункатм як має виглядати "якісний" (будь-який) рок-концерт..
На мою думку концерт можна рахувати якісним, якщо:
- проводиться в хорошому приміщенні
- в приміщенні є кондеціонер
- є нормальний безкоштовний теалет(а в Довженка двері висять на соплях)
- присутній гардероб(зимою на висадці мусила кидати куртку в ту кімнатку де гурти сидять, бо місця не вистачало в гардеробі)
- є хороша охорона(на диво останнім часом вона з"явилась і дуже за це вдячна)
- є можливість після закінчення концерту добратися в будь-який район Тернополя на маршрутці
- хороший підбір груп
- білети за трохи нижчими цінами, хоча якшо інші пункти рприсутні то я навіть на гривень 5 готова більше заплатити
Babaiko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.10.2009, 14:46 #1064017   #1879
Sirco
 
Аватар для Sirco
Типово Відповідь: Висадка

Беріть в оренду зал Текстильника....
Sirco зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.10.2009, 15:41 #1064067   #1880
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Висадка

Цитата:
Допис від Babaiko Переглянути допис
На мою думку концерт можна рахувати якісним, якщо:
- проводиться в хорошому приміщенні
- в приміщенні є кондеціонер
- є нормальний безкоштовний теалет(а в Довженка двері висять на соплях)
- присутній гардероб(зимою на висадці мусила кидати куртку в ту кімнатку де гурти сидять, бо місця не вистачало в гардеробі)
- є хороша охорона(на диво останнім часом вона з"явилась і дуже за це вдячна)
- є можливість після закінчення концерту добратися в будь-який район Тернополя на маршрутці
- хороший підбір груп
- білети за трохи нижчими цінами, хоча якшо інші пункти рприсутні то я навіть на гривень 5 готова більше заплатити
Юнна леді. Знала б ти як організувати концерт важко навіть з тими умовами шо є ....

В приміщенні кондиціонер? Ще що? вай -фай ? Припустимо він б був. Наш народ б поламав його за лічені концерти , а відшкодовувати кому? ЗВісно організаторм.

- є нормальний безкоштовний теалет(а в Довженка двері висять на соплях). А літня жінка , яка дивиться на пяні морди , терпить гучну музику ( ну для стариших людей не кайфово в слухати 10-15 КВт важкої музики) інюхає "аромати Франції" з туалетів , але організатори кажуть сорі ми вам не заплатимо бо ж туалет безкоштовний.

- є можливість після закінчення концерту добратися в будь-який район Тернополя на маршрутці

по цьому пунку звертайся в управління транспортом в Тернопільській області. Організатори тут ніпричому.

- білети за трохи нижчими цінами, хоча якшо інші пункти рприсутні то я навіть на гривень 5 готова більше заплатити

Якщо зробити білети нижчими то прибутку ноль. А організаторам не пріколько виходити тупо в кразому випадку в ноль або робити собі в мінус захід..

Не все так просто як ти собі думаєш
Distemper зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Advok@AT (15.10.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:00.