Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 24.10.2012, 19:22 #2061431   #1
[Romanio]
████████████████
 
Аватар для [Romanio]
Arrow Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Йолки-палки! Маємо такого визначного земляка, а особистої теми про нього в нас немає на форумі!
Що за неподобство? Теми про всяких там Романют, Заставних і т.д. є, а про Сірого немає!

Отже пропоную тут трохи поля-лякати про Сергія Його творчість/діяльність тощо

П.С. З дозволу самого Дмитровича, було б не погано також експлуатувати дану тему як інтервю




Цитата ПРО СЕБЕ:
Народився 1981 року у славному галицькому містечку Збараж, що на Тернопільщині.
1997 - Посів 2-ге місце в Україні на захисті наукових робіт у Малій Академії Наук України (МАН). Отримав золоту медаль у школі та паспорт громадянина України. Відкрив нову сторінку у спілкуванні з жінками, та вислухавши мамине "куди тобі у Київ, ти ж там пропадеш!" - вступив до Тернопільської Академії Народного Господарства.
Перші роки студентського життя заклали фундамент того, ким нині є ваш покірний слуга. Опинитись у великому місті, де тебе ніхто не знає, – що може бути ліпше? Був активним учасником низки молодіжних організацій, разом з однодумцями створив неформальну і ніким незареєстровану спілку "Митці" та самвидавництво "Слина". Паралельно з навчанням грав у "КВК", брав участь у конкурсах художньої самодіяльності.
1999 - Після недовготривалих вагань проплатив курс навчання в одному з лондонських коледжів, здав екстерном найближчу сесію.
2000 - Під пісню Братів Гадюкіних "Бай-бай, мила, бай-бай", перетнув українсько-польський кордон, щоб майже на рік зависнути у країні, де слово Девіда Бекхема важить більше, ніж слово прем’єр-міністра.
Розчарувавшись у навчанні, у тих коледжах, зі стель яких на голови студентам падала штукатурка, а рівень викладання був нижчим, аніж очікувалося, знайшов розраду в праці. Пройшов усі етапи: від будівельника і вантажника до офіціанта та помічника кухаря.
Повернувшись до Тернополя, обіймав посаду студентського декана свого інституту та відновив роботу на "Радіо Тернопіль".
2002 - Очолив студентський страйк у ВИШі, захистив диплом і залишився працювати в "альма-матер" на посаді директора центру молодіжних ініціатив, навчався в магістратурі. Попри це, активно займався промо-акціями, організацією концертів, гастролював із командами "КВК" по Україні.
ПРО РОБОТУ:
1998 - Пройшов кастинг на посаду радіоведучого і після тривалої підготовки, у січні 1999-го, з’явився в ефірі "Радіо Тернопіль 106.1 FM" під ефірним псевдо "Сірий".
2004 - Пройшов кастинг на посаду ведучого програми "Було ваше – стало наше" і вже незабаром з’явився в ефірі одного з загальнонаціональних каналів.
2005 - Отримав запрошення від столичної радіостанції "Music-радіо" й у листопаді приступив до роботи в ефірі, попередньо розпрощавшись із містом Тернопіль і поповнивши лави тих, хто до Києва "панаєхал".
2006 - Резидент "Comedy Club UA", учасник щотижневих вечірок і телеверсій.
2007 - Найвідповідальніша подія життя – одруження.
2008 - З’явився в ефірі Нового каналу як один з резидентів "Comedy Club UA". Потім був проект "Чи розумніший ти за п'ятикласника?", далі на паралельних "курсах" відбулося входження в ефір скетч-шоу "Файна Юкрайна" та оновленого ранкового шоу "Підйом".
2010 - Шоу "Україна сльозам не вірить".

2010 - 2011 - Шоу "Зроби мені смішно", "Співай, якщо можеш".
2012 - Співведучий шоу "Хто зверху?".
З червня 2012 года с Олександром Педаном, Ольгою Фреймут і проектом "КабріоЛіто" відправився в подорож Україною. Про те, що з цього вийшло, дивіться з 4 липня на Новому каналі.
Паралельно з роботою на Новому займався радіопроектами на кількох fm-радіостанціях: "Вишнева 20-ка" на "Люкс FM", "Файна Юкрайна" на "Нашому радіо". Станом на сьогодні на радіо часу вже немає, проте активно займаюсь розвитком першого україномовного гумор-шоу "Вар’яти".
Про "КабріоЛіто": Ми з Олександром Педаном и Ольгою Фреймут вирішили провести відпуску разом і проїхати всю країну. Що заважає нам взяти с собою пару камер і зняти все, що відбувається навколо. Спочатку ми хотіли з Сашею їхати в плацкарті, але згадали, що з нами гламурна дама, і зрозуміли, що поїзд – не наш рівень. Зупинились на кабріолеті.
ПРО ВІДПОЧИНОК:

"Виключно пасивний. У вільний час люблю спати і відвідувати кінотеатри".
ПРО СПОРТ:

"Ходжу до спортзалу. Це улюблене місце підтримання хорошого настрою. Бо, коли у тебе все гаразд з формами, то і настрій в порядку. Нажаль, після операції мав тримісячне "відлучення" від занять. Проте зараз лікарі вже дозволили потихеньку тягати залізо".
ПРО ХОББІ:
"Люблю пограти в страйкбол. Хороша гра на перевірку витривалості, больового порогу, командного духу і чесності".
АНКЕТА:
Зріст: 187 см.
Вага: 89 кг.
Колір очей: сірий.
Колір волосся: брюнет.
Їжа.Улюблена кухня, звичайно ж, - українська. Ніколи в житті червоний борщик Сергій не проміняє на якийсь суп із шпинату. "Не розумію, як вони це їдять".
Література. Марія Матіос, Микола Носов, Фенімор Купер.
Кіно. "Пропала Грамота", "Тіні забутих предків", "Кримінальне чтиво".
Домашні улюбленці.Шиншила, звати Пуля Сергійович Шуша.
Плани. Плідна праця на благо улюбленого каналу.
Мрія. Процвітаюча держава у сім’ї європейських країн.
Кредо. Бог, Сім’я і Україна!
[Romanio] зараз поза форумом  
Подякували 12:
Згорнути/розгорнути список подяк

Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.10.2012, 19:57 #2061452   #2
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Підтримую тему.
Правда, якщо автор не проти, добре було б, щоб Сірий активно в ній приймав участь. Тобто тема була не суто "хто що розкаже про Сірого", а й в більшості його розповіді, думки, відповіді на наші питання.
Наприклад, цікаво його думка (поки тут не пише буду в третій особі про нього писати) про 95 Квартал. Що про хлопців думає, які вони і т.д.? Приємно було чути рідну мову, при тому, що всі решта, Горбунов (франківський) в тому числі по російськи говорили.
П.С. А "Пропала грамота" то взагалі шедевр )))
andrey_ko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
[Romanio] (24.10.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.10.2012, 01:10 #2061610   #3
YURANAKO
Активний учасник
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
цікаво його думка (поки тут не пише буду в третій особі про нього писати) про 95 Квартал. Що про хлопців думає, які вони і т.д.?
Теж цікаво почути його думку про Квартал 95.
Хоча одного разу і самому трапилася нагода особисто познайомитися з Володимиром Зеленським. Десь протягом лютого-липня 2011 року на Інтері транслювалася телепередача-інтелектуальна гра (чи як вони правильно називаються ) "Мільйонер. Гаряче крісло", де Зеленський був ведучим. І щось мені стукнуло і я просто заради приколу подав заявку на сайті, потім пройшов 2 етапи відбору і потрапив на запис програми наприкінці березня. Власне, з самим Зеленським поза рамками програми вдалося поговорити десь може хвилину-півтори, але справив приємне враження - перший привітався, познайомився, запитав звідки приїхав, при словах "з Тернополя" відповів: "А файне місто Тернопіль. Знаємо таке". Ще кілька загальних питань-відповідей один в одного про саму програму, зйомки... Поводився на рівні, тобто не зазнавався. Чесно кажучи, я не очікував такої уваги і ввічливості від нього. Хоча, може це просто були, як кажуть "іздєршки професії" і насправді він зовсім інакший, але зі мною було так...
П.С. Про виграш не питайте - нічого не виграв, швидко спікся
YURANAKO зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.10.2012, 22:43 #2061561   #4
bryNET
 
Аватар для bryNET
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

а фотки постити будем?

підписуюсь на тему
bryNET зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.10.2012, 22:45 #2061568   #5
[Romanio]
████████████████
 
Аватар для [Romanio]
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Сергій чи запрошували тебе на подібні зустрічі в Тернополі?

[Romanio] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.10.2012, 22:45 #2061567   #6
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Це тут записують в секту свідків Притули?

org100h зараз поза форумом  
Подякували 5:
175 (25.10.2012), erazel (28.10.2012), kosichkina (02.11.2012), sexymasha (22.07.2014), stkhir (25.10.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.10.2012, 22:57 #2061588   #7
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Подобаеться хлопець (як ведучий, актор ,гуморист).Буду радий прочитати про нього більше.
Погляд збоку. Сірий прямий чоловік, шо баче то пише, не дере носа, учасник (фінансово), декількох відомих мені (впевнений є ше не відомі) доброчинних акцій.
як там у класика, я по памяті з школи (не помню хто))))
"Десь, колись, в якійсь країні
Проживав поет нещасний,
Тільки мав талант до віршів
Не позичений, а власний."
Так от власне з несчасним не зовсім правда а про талант, дійсно власний (не зовсім до віршів правда).
Кароч молодець..
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.10.2012, 23:17 #2061598   #8
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Цитата
Допис від ...=Romanio=... Переглянути допис
1998 - Пройшов кастинг на посаду радіоведучого і після тривалої підготовки, у січні 1999-го, з’явився в ефірі "Радіо Тернопіль 106.1 FM" під ефірним псевдо "Сірий".
Було колись нормальне радіо,а зара шо??
Romko_7 зараз поза форумом  
Подякували 2:
davio37 (28.10.2012), kosichkina (02.11.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.10.2012, 23:32 #2061603   #9
nacho one
Модератор
 
Аватар для nacho one
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Цитата
Допис від ...=Romanio=... Переглянути допис
Що за неподобство? Теми про всяких там Романют, Заставних і т.д. є, а про Сірого немає!

Отже пропоную тут трохи поля-лякати про Сергія Його творчість/діяльність тощо

цікаво,чи Сірий хтів би таку тему,як про Романюту))
nacho one зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.10.2012, 14:34 #2061888   #10
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Ти дивний якийсь Я роблю те за що платять гроші. В тебе якось по іншому?? Реклама це така сама робота, в тебе є предяви до компаніїї, так став їх!
Сомбра зараз поза форумом  
Подякував(ла):
[Romanio] (25.10.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.10.2012, 17:38 #2064547   #11
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Ти дивний якийсь Я роблю те за що платять гроші. В тебе якось по іншому?? Реклама це така сама робота, в тебе є предяви до компаніїї, так став їх!
Що, ВСЕ робиш? Моя уява вже багато чого понапридумувала.
А на рахунок реклами ти не правий. Робота також різна буває. Я, до речі, нічого поганого про ту компанію яку рекламує Сірий не чула, але якби вибирала між компаніями і повелася на його рекламу, а мене потім кинули, то Сірий по рейтингу стояв би поряд з тими хто мене кинув.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.10.2012, 16:09 #2061943   #12
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Цитата:
Допис від G1N3K10G Переглянути допис
А я не буду робити те за що мені пропонують гроші, якщо воно мені гидко.
На обїзній дєвушки теж роблять те, за що їм платять гроші.
Хто тобі сказав шо це їм гидко??? і не приносить задовлення))) Зрівняння в тебе не зовсім до діла, ти б ше маму згадав))).
На роботу з ранку ти завжди йдеш з задоволенням??? Я часом ні так шо не йти??
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.10.2012, 15:01 #2061901   #13
Sensation2102
 
Аватар для Sensation2102
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Притула в новому ВК

Sensation2102 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.10.2012, 15:13 #2061909   #14
StealZ
 
Аватар для StealZ
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Ну такто тема про Сірого була http://forum.te.ua/showthread.php?t=61478

Можна обєднати
StealZ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 25.10.2012, 17:47 #2062004   #15
Siriy
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Мої вітання, панове.
Якось аж незручно стало, коли побачив цю тему. Подивований такою увагою до своєї персони. Але, раз мені колись суджено стати депутатом від Тернополя, то певно, вже треба починати діалог з виборцями))).
Я через 20хв виїжджаю на вокзал, завтра і післязавтра чергові концерти вар*ятів у Львові, тож, нашвидкоруч відповім тільки на 2 питання.
1. Щодо мови. Хто як хоче, так і др...че. Вибачте, за низькість цитати. Саша Педан сам по собі був і є російськомовним у побуті. Хоч і з Хмельницького. Ми ще коли з "Толстяками" в КВН грали, я тому дивувався, чого вся команда російськомовна? І він і Жора, і Лось. Але то таке. Українську Саня поччав активно штудіювати в 2006--му, коли Камеді мав вийти на Інтері і була умова, що ведучий має бути україномовний.
Щодо Юри Горбунова, то тут, ймовірно, спрацювала така тєма, що на репетиції Юра не приїжджав, а приїхав за годину до зйомок. Сценарій автори кварталу прописували російською. Я приїжджав на 2 репетиції, мав і час і можливість адаптувати матеріал "під себе", перекласти українською, без втрати змісту і гумору. Юрі, мабуть, часу не вистачило.

2. Щодо реклами Креатора.Я десь у ролику сказав щось на кштал "Ану всі дружно побігли купувати квартири в Гуди"?????
Креатор кілька років фінансово підтримує ті проекти якими я займаюсь у Тернополі - концерти (те, що афішується під час рекламної кампанії конкретного заходу) і благодійні (що не афішується). З допомогою партнерів, я маю можливість реалізовувати те, що власними силами і коштами не зміг би. Про це я і говорив у рекламі. Ми не маємо жодного юридичного документа про співпрацю. Просто одного дня вдарили по руках і закріпили домовленості "СЛОВОМ". І для мене, компанія, яка за ці роки жодного разу не порушила угоду, дійсно є надійним партнером.
Тож чому, коли Гуда попросив долучитись до їх рекламної компанії, я мав відмовити?????!!!!
І за те, що я знявся у тому ролику, я від Креатора не взяв ні копійки. По-перше, вимагати від тернопільської компанії той гонорар, який я беру за участь у рекламі, наприклад, Проектер енд Гембл - це нереально))). А, по-друге, смисл????
Я зацікавлений у подальшій співпраці і нормальних стосунках, то нафіга мені хамити людям і плювати в криницю, з якої п*ють воду "вар*яти"???

Все, соррі, таксі під*їхало. Всіх обіймаю!
Siriy зараз поза форумом  
Подякували 14:
Згорнути/розгорнути список подяк

Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2012, 08:59 #2062824   #16
Apel
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Запитання до Сергія: "Чому Притула "зникає" з усіх телепроектів "Нового" (ну, як і самі проекти)??? Коли і з чим чекати на його появу?
Apel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2012, 09:06 #2062834   #17
[Romanio]
████████████████
 
Аватар для [Romanio]
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Цитата
Допис від Apel Переглянути допис
Коли і з чим чекати на його появу?
http://forum.te.ua/showthread.php?t=149811
[Romanio] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.10.2012, 16:31 #2064476   #18
Siriy
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Цитата
Допис від Apel Переглянути допис
Запитання до Сергія: "Чому Притула "зникає" з усіх телепроектів "Нового" (ну, як і самі проекти)??? Коли і з чим чекати на його появу?
Доброго вечора.
Щодо "зникання"...
В якийсь момент почало "тошнити" від себе на екрані телевізора)). Рано чи пізно усі телеведучі набридають і "приїдаються". Якщо помоніторити рейтинги та антирейтинги українських телеведучих, то, зачасту, найпопулярніші одночасно очолюють рейтинг тих, хто вже достатньо задовбав.
Тому, вирішив трохи зникнути з екрану. І самому треба перепочити і глядачеві оскому не набити. Останній рік, звісно ж, не був таким насиченим на медіапрояви, як період з 2008 по 2011, але...
Паузу використовую, сподіваюсь, правильно.
По-перше, далі працюю з "вар*ятами". Шкода, що в основному це бачить тільки Львів. Ось знову 26-27 жовтня 2 концерти в Пікасо, 2 переаншлаги. Навіть концерт Скорпіонс не вплинув на заповнення залу. Більше того, був рекорд по відвідуваності.Щодо інших територій, нажаль, не все так радісно - частина точок по Зх. Україні відпала, натомість нічого не з*явилось. Навіть той самий Тернопіль...я вже не знаю, що привозити, щоб вгодити)). Вбухувати щоразу в межах 80-90 000 грн на організацію концерту в Березілі, привозити ТНМК, Піккардійців, СКАЙ...і щоразу трястись піде чи ні? І щоразу отримувати дзвінки від "сиріток" з проханням підвезти 100500 квитків, бо купити нема часу/впадло/не зобов*язаний і т.д.)))) - вже дістало.
Думаю, на грудень перейдемо у більш компактну Перемогу і подумаємо, чи варто запрошувати "зірок", якщо вони не стають причиною для збільшення попиту на шоу.
По-друге, зайнявся Сутінками. Адаптація Саги - процес марудний, але цікавий. Побачимо, як відреагують глядачі і телекритики, і зробимо висновки на перспективу.
По-третє, готуємо черговий цикл програми "Хто Зверху?". Зараз мої редактори на всіх парах прописують конкурси і, думаю, тижня через 2 ми будемо мати матеріал для першої пачки програм (6-7 епізодів). Зйомки або на початку грудня, або в кінці січня. Вихід в ефір - на початку березня.
По-четверте, і то найважливіше, вже 2,5 місяці разом з Саньою Педаном працюємо над новим щотижневим вечірнім шоу. Власна розробка, купа гемору, але, сподіваюсь у березні місяці зможемо потішити глядача чимось досі небаченим.

А ще, поки маю паузу і не знімаюсь - трохи собі мандрую. Ганяв у Грузію знову, був на Джаз-Коктебель, ще раз заїхав у Лумшори в чанах поварився, в гірську річку попірнав. Можливо, після нового року полечу в Штати. Окрім цього торчу від такого дійства як завозити і забирати сина в/з садочок/чка.

Так що, все йде своїм ходом. Аби не гірше.
Siriy зараз поза форумом  
Подякували 10:
andrey_ko (29.10.2012), ANRY (02.11.2012), ColdMineR (15.12.2012), kykish (29.10.2012), mr.EyeZis (30.10.2012), Romko_7 (01.11.2012), sasha77 (01.11.2012), SDenysI (06.11.2012), vitja2002 (17.12.2012), [Romanio] (29.10.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.10.2012, 17:16 #2064529   #19
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Цитата
Допис від Siriy Переглянути допис
По-четверте, і то найважливіше, вже 2,5 місяці разом з Саньою Педаном працюємо над новим щотижневим вечірнім шоу. Власна розробка, купа гемору, але, сподіваюсь у березні місяці зможемо потішити глядача чимось досі небаченим
Цікаво, чи це буде щось подібне до "Шоу без назви" Бахматова та Скрябіна. Класний проект був, і шкода, що так швидко закінчився. (до речі, Сірий, не в курсі чому? ).
А з Скрябіном які в вас відносини, з ним нічого не плануєте спільного. А то міг бути б цікавий дует (тріо, квартет)
andrey_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 02.11.2012, 01:31 #2066948   #20
Siriy
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
Цікаво, чи це буде щось подібне до "Шоу без назви" Бахматова та Скрябіна. Класний проект був, і шкода, що так швидко закінчився. (до речі, Сірий, не в курсі чому? ).
А з Скрябіном які в вас відносини, з ним нічого не плануєте спільного. А то міг бути б цікавий дует (тріо, квартет)
Нажаль, не бачив того шоу, про яке Ви говорите.
Щодо нас з Сашком, то є спроба замахнутись на Late Night Show у такому вигляді, як це робиться закордоном. Велике, студійне, годинне шоу. Все, наразі, в стадії розробки. У нас менеджмент помінявся на каналі і нові ТОПи роблять дуже правильні речі - не дають спуску по жодній дрібниці)).
А співпраця зі Скрябіним у подібних проектах, думаю, була б не ефективною. Нас часто порівнюють, часто кажуть, що ми працюємо у схожій стилістиці. А драматургія телепроектів полюбляє полярність та гру на контрастах.
В цьому плані у нас з Педаном більше конфліктних точок, аніж спільних знаменників.

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Cesar Переглянути допис
А Сергій моцно тролив в шоу МастерШеф. Чи то Ектор той чимось не вгодив, чи просто так?)
Я чесно кажучи не пам*ятаю, що я тоді "трусив" на майданчику. Пам*ятаю тільки, що ми з Педаном були в шикарному настрої, після "лєтучки" на каналі. А тут ще той хлопака, ну, шеф-кухар, сказав, що він з Колумбії. Я ще подумав, що в тарілці з мукою - не мука, а кокс...ну і "панєслась"!
Шкода, не дивився того випуску МастерШефа...як і жодного до цього)).

Додано через 10 хвилин
Цитата
Допис від tvolochyn Переглянути допис
Сергій дозволь спитати чи буде продовження "Кабріоліта", а то дуже сподобалось як ви ганяли по всій Україні в 3-х, взнав багато нового і насміявся досхочу. Ти один із небагатьох людей на телебачені можеш викликати щиру усмішку! Тому вдячний тобі за твою роботу!!
Я, відверто кажучи, не маю що Вам відповісти.
Цьогорічне "КабріоЛіто" було абсолютно спонтанним і на всі 100% кон*юктурним проектом. На літо канал не мав якогось проекту, яким можна було б тримати долю, це міжсезоння. Тому, було вирішено знову нас об*єднати і зіграти на любові глядача до "підйомівської" трійці, яка вже рік разом в ефірі не була.
Почалося все з того, що наш генпродюсер сказав: "Ребята, я не знаю, что это должно быть, но я вижу вашу троицу в кабриолете...машина едет по трассе, у Оли развевается шаль на ветру...красивые панорамы..."
А після цього ми з Педаном, Вікою Волошиною, Олею Булкіною і Машою Павлічук 1,5 місяці збивали цей проект до купи: малювали маршрут, відбирали місця, уявляли де можуть трапитись якісь провокації. Хоча, незапланованих зйомок в результаті вийшло десь відсотків 40)).
Якщо наступного року керівництво буде вважати за потрібне зробити дубль №2, то будемо сідати і довго думати.
Відверто кажучи, з одного боку це дуже весело і цікаво, ганяти по Україні, відкривати нові місця, нових людей і т.д. Проте...місяць на колесах, щоночі в новому готелі, або просто сон під час переїзду калачиком в автобусі, зйомки з 6 ранку і до пізньої ночі, режим "тато по телефону" - це все сильно давить на голову.
Як і те, що всі 25 чоловік знімальної групи на місяць стали як велика сім*я. Спочатку весело і гамірно, а потім одні і ті ж самі обличчя зранку, вдень і ввечері - потихеньку їхав дах. У декого з нас...
Карочє...ну та так...пересварились всі наніц)))))).

Востаннє редагував Siriy: 02.11.2012 о 01:31. Причина: Пізніше додано
Siriy зараз поза форумом  
Подякували 8:
Cesar (02.11.2012), ColdMineR (15.12.2012), DDD&bluz (16.12.2012), EcoLoG (02.11.2012), kosichkina (02.11.2012), Romko_7 (02.11.2012), SDenysI (06.11.2012), [Romanio] (02.11.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:02.