Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Музика > Балачка музикантів


Самоучителі на гітару.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 15.02.2013, 11:52 #2140937   #21
ALM
Активний учасник
 
Аватар для ALM
Типово Відповідь: Самоучителі на гітару.

Приїхали....
Почали самоучителями - закінчили EMG
Та пофіг на якій гітарі вчитися і як вона називається.Головне в першу чергу шоб вона була зручна і строїла ...хоча нє...в першу чергу бажання вчитися має бути,а потім все решта.
ALM зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Rhythm (15.02.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2013, 13:26 #2141016   #22
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Самоучителі на гітару.

Цитата:
Допис від BloodDeath Переглянути допис
Звідки такі переконання?) Фендерів є надзвичайно багато, не обов'язково міняти датчик, є серійні моделі з хамбами з плотним виходом, наприклад
модель Джима Рута з хамбами:



або це:



останній взагалі грає на сінглах на стандартному страті)
І на рахунок дерева ти помиляєшся. Фендера роблять здебільшого з вільхи і клену, як і джексони, чарвели, ібанези і ще більшість відомих і невідомих брендів. Мейдени до твого відома грають на таких же "злих" перегрузах як і Слеєр, Металіка, Канібали і ще безліч "злих" гуртів, тільки гейну поменше накручують

П.С. Не так давно в Тернополі була така команда, як "Ортодокс", дез метал грали, якийсь час з стратом)
Я не заявляю , що всі гітари фірми Фендер погані для середньо-темпового року та металу і так в них є моделі хамбакерні , але здебільшого вони більше для рок-н-ролу , блюзу , джузу , поп-року . Я ж писав , що накрутити звук можна , але це вже терма мати досвід і знаня як добитися того чи іншого звуку.


Собмра кому тут що доводити ? АЛьму в якого самого були фендра чи Рітму який гітари робить ? Моя думака така - гітари дійсно хороші , але не на всі стилі музики от і все.
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2013, 20:09 #2142135   #23
BloodDeath
 
Аватар для BloodDeath
Типово Відповідь: Самоучителі на гітару.

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Тобі дам пограти на тиждень запишеш і виклаедш сюда.Я не спец по музиці але як шо хочешо довести то можеш показати. Заодно і перевіриш мій інструмент на якість звуку і т.д
Комбік в мене є правда простенький.
Навіщо щось доводити? На ютубі є 100500 відео, в яких все видно і все чути. А щоб послухати все, що може видати твій інструмент, якщо він

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Вже років 5 лежить дома, чекає на свій час
то треба його повністю відстроїти, змастити, повішати нові струни. Тоді має зазвучати

П.С. Ти самовчитель забираєш?
BloodDeath зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2013, 22:09 #2142194   #24
ALM
Активний учасник
 
Аватар для ALM
Типово Відповідь: Самоучителі на гітару.

Цитата:
Допис від BloodDeath Переглянути допис
А щоб послухати все, що може видати твій інструмент
то треба його повністю відстроїти, змастити, повішати нові струни. Тоді має зазвучати
Ігорку,це все лишнє.Часом достатньо однієї пляшечки Джек Деніалс
ALM зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2013, 22:32 #2142210   #25
wisper
Banned
Типово Відповідь: Самоучителі на гітару.

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
я так і знав , що хтось з "експертів" гітарного звучання мені кине щось похоже. Металіка на фендерах в 90% своїх концертах не грала так як на важку музику ці гітари не дуже годяться. Так накрутити звук важкий на фендері можна або поміняти датчик , але це вже тонкощі. Першопочатково дерево резноує звук , а породи дерев з яких роблять фендреа (ну не всі моделі , але більшість) не для важкої музики. Та і в мейденів ніколи не було чутно "злого" перегрузу.
включи пару пісень мейденів своїй бабусі і скажи,шо то дуже легенька розслабляюча музичка,хай кайфане.

доречі,ти завжди судиш по собі і своїх особистих переконаннях?

і ще,а де можна скачати і поюзати той "важкометр" гітари,яким ти користуєшся?

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
Моя думака така - гітари дійсно хороші , але не на всі стилі музики от і все.
Капітан-баян,гітар якими можна зіграти всі стилі музики не існує!

Востаннє редагував wisper: 16.02.2013 о 22:32. Причина: Пізніше додано
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2013, 16:04 #2143178   #26
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Самоучителі на гітару.

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
включи пару пісень мейденів своїй бабусі і скажи,шо то дуже легенька розслабляюча музичка,хай кайфане.

доречі,ти завжди судиш по собі і своїх особистих переконаннях?

і ще,а де можна скачати і поюзати той "важкометр" гітари,яким ти користуєшся?

Додано через 1 хвилину


Капітан-баян,гітар якими можна зіграти всі стилі музики не існує!
Цитата своїй бабусі і скажи,шо то дуже легенька розслабляюча музичка,хай кайфане.
Їх вже немає в живих і вони тобі з того світу передають привіт кажуть , що чекають в гості щоб ти кайфанув )

Цитата доречі,ти завжди судиш по собі і своїх особистих переконаннях?
по досвіді та практиці , а не по собі .

Цитата Капітан-баян,гітар якими можна зіграти всі стилі музики не існує
акордеон , я говорив , що вони інснують чи говорив , що Фендера погані ? Так що не треба тут понти ганяти і показувати яки ти тіпа остряк.

Цитата і ще,а де можна скачати і поюзати той "важкометр" гітари,яким ти користуєшся?
Навіть в епоху сучасних техологій я не все викладаю в мережу так що - ніде.

п.с. а по чому ти судиш ? по брендоманії чи любові до мейденів ?
Distemper зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Rhythm (18.02.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2013, 23:44 #2143486   #27
Rhythm
 
Аватар для Rhythm
Типово Відповідь: Самоучителі на гітару.

я нінавіжу фендере - з*їжте мене!
Rhythm зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2013, 09:26 #2143620   #28
ALM
Активний учасник
 
Аватар для ALM
Типово Відповідь: Самоучителі на гітару.

Цитата:
Допис від Rhythm Переглянути допис
я нінавіжу фендере - з*їжте мене!
Зараз збігаю за приправами для маринаду

Зробіть вже їм окрему тему про Фендир і попереносьте туда повідомлення,а то зара знов спишуть тут десять сторінок ні про шо
ALM зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Rhythm (19.02.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2013, 12:51 #2143750   #29
wisper
Banned
Типово Відповідь: Самоучителі на гітару.

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
п.с. а по чому ти судиш ? по брендоманії чи любові до мейденів ?
по тому,що важкість гітари визначається вухом слухача. і твоя бабця каже,що фендер це піпец мєтальова,зломясна гітара,а мейдени,це сама важка музика і в цьому і в тому світі.
всьо шо ваще,я думаю,вона і за музику не вважає!

а якшо ти вважаєш інакше,то брендоманія і штампізм в тебе!





Цитата:
Допис від Rhythm Переглянути допис
я нінавіжу фендере - з*їжте мене!
афігенна гітара!
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2013, 14:00 #2143818   #30
Rhythm
 
Аватар для Rhythm
Типово Відповідь: Самоучителі на гітару.

ти мені свою думку не навязуй) для мене фендера навіть не викликають цікавості))))
Rhythm зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2013, 16:52 #2143942   #31
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Самоучителі на гітару.

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
по тому,що важкість гітари визначається вухом слухача. і твоя бабця каже,що фендер це піпец мєтальова,зломясна гітара,а мейдени,це сама важка музика і в цьому і в тому світі.
всьо шо ваще,я думаю,вона і за музику не вважає!

а якшо ти вважаєш інакше,то брендоманія і штампізм в тебе!

Ні одного толкового агрумента і спроби завуальованого хамства. Ну впринципі інакшого я не очікував.

Цитата і твоя бабця каже
Цитата е,я думаю,вона і за музику не вважає!
вона вже нічого не скаже. Про мертвих - або хороші слова або нічого. Ти їх знав особисто ? Чи тебе щось муляє як тих чурок які чуть , що сразу беруться обливати родичів опонента - "я твой дом труба шатал" ? Опускатися до твого рівня і так само говорити про твоїх бабць тимбільше на форумі я не збираюся. Пересічемся якось в реалі - тоді і поговоримо про бабць. ))))

Цитата а якшо ти вважаєш інакше,то брендоманія і штампізм в тебе
ділитися своєю думкою та сперечатися з нігілістами - марна справа. Тому як я вважаю неважливо.

П.С, Людина питала поради я їй намагався висловити свою точку зору та думку як і інші хто в цій темі намагвся дати пораду . Якщо ти з чиєюсь думкою не згоден - твої проблеми , але якщо ти думаєш тут хамити і переходити на особистості та погратися в інтернет-рейджера - грайся можливо це потішить твоє его .

Востаннє редагував Distemper: 19.02.2013 о 18:58.
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.02.2013, 09:51 #2150192   #32
MrPumpkins
Активний учасник
 
Аватар для MrPumpkins
Типово Відповідь: Самоучителі на гітару.

Я трішки пропустив, а через великий об'єм непотрібної інформації ліньки шукати.
Наскільки хлопець зацікавлений у навчанні гри на гітарі (для себе, як писалося на початку)? Для себе на професійному рівні? Чи для себе в плані акордового супроводу пісень?
MrPumpkins зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.02.2013, 10:08 #2150212   #33
wisper
Banned
Типово Відповідь: Самоучителі на гітару.

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
Ні одного толкового агрумента і спроби завуальованого хамства. Ну впринципі інакшого я не очікував.
Мейдени для тебе не аргумент?
чи це:

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
щось лайтове максимум середнячковий рок.
???
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.02.2013, 10:49 #2150251   #34
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Самоучителі на гітару.

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
Мейдени для тебе не аргумент?
чи це:



???
Причому тут мейдени ? Я говорив про твоє балабольство не про що та про акцентуванні уваги на моїх померлих родичах.

Попробую розставити точки для особливо тупих.

Пост 12.12.2012

Цитата ну Фендера хороші гітари
- це ключові слова.

і ще раз повторюсь

Цитата П.С, Людина питала поради я їй намагався висловити свою точку зору та думку як і інші хто в цій темі намагвся дати пораду . Якщо ти з чиєюсь думкою не погоджуєшся - твої проблеми ,
Більше не буду марнувати час на читання та відповіді на твої пости в цій темі.
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.03.2013, 00:36 #2166034   #35
Rhythm
 
Аватар для Rhythm
Типово Відповідь: Самоучителі на гітару.

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
Капітан-баян,гітар якими можна зіграти всі стилі музики не існує!
а нашо людині гітара якою можна грати всі стилі музики?) чи може є така людина яка грає всі стилі музики?)
Rhythm зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.03.2013, 00:38 #2166036   #36
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Самоучителі на гітару.

Цитата:
Допис від Rhythm Переглянути допис
а нашо людині гітара якою можна грати всі стилі музики?) чи може є така людина яка грає всі стилі музики?)
є! Віспер всі стилі музики грати вміє
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.03.2013, 07:52 #2166080   #37
wisper
Banned
Типово Відповідь: Самоучителі на гітару.

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
Причому тут мейдени ?
нагадаю при чому,якшо память коротка:

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
ну Фендера хороші гітари відносно - тобто звук характрений їм легко впізнається , але всю музику на них пограєш , тобто фізично зіграти можна , просто звучатиме не так , тому на них грають щось лайтове максимум середнячковий рок.

бачиш,тут ти стверджуєш,що на них грають максимум лайтовий,середнячковий рок і далі,щоб довести тобі,що ти повний делитант,що керується лише власними вподобаннями і смаками,або конкретно судить по собі,я показую тобі концерт легендарної,ХЕВІметал групи,яка на сцені вже пів століття,в якої альбомів більше ніж тобі років,а фанатів хватило би на заселення держави україна і яка на стільки не професіональна і примітивна,що посміла свій лайтовий,середнячковий,фендерний рок називати гордо ХЕВІМЕТАЛ.
Дістемпер,признайся чесно,ти син Сергія Сосєдова,чи його клон,бо таких крітіків музикальних вже давно не зустрічав?




Цитата:
Допис від Rhythm Переглянути допис
а нашо людині гітара якою можна грати всі стилі музики?) чи може є така людина яка грає всі стилі музики?)
можливо такої людини яка б вміла грати всі стилі музики і не існує,але мати таку гітару,якою б можна було зіграти всі ці стилі,особисто я б не відмовився.
але тут нема про шо говорити,бо таких гітар не існує!

про шо мова?


Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
є! Віспер всі стилі музики грати вміє
є музикальна шкатулка!
а ти музикальна балаболка!
тебе тільки накрутити треба!
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.03.2013, 08:00 #2166083   #38
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Самоучителі на гітару.

Цитата:
Допис від BloodDeath Переглянути допис
П.С. Ти самовчитель забираєш?
Скинь номер бо загубив.
Хлопці ви не сваріться)) у Вас в кожного свій напрямок, в ньому і працюйте.
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.03.2013, 11:07 #2166242   #39
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Самоучителі на гітару.

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
нагадаю при чому,якшо память коротка:




бачиш,тут ти стверджуєш,що на них грають максимум лайтовий,середнячковий рок і далі,щоб довести тобі,що ти повний делитант,що керується лише власними вподобаннями і смаками,або конкретно судить по собі,я показую тобі концерт легендарної,ХЕВІметал групи,яка на сцені вже пів століття,в якої альбомів більше ніж тобі років,а фанатів хватило би на заселення держави україна і яка на стільки не професіональна і примітивна,що посміла свій лайтовий,середнячковий,фендерний рок називати гордо ХЕВІМЕТАЛ.
Дістемпер,признайся чесно,ти син Сергія Сосєдова,чи його клон,бо таких крітіків музикальних вже давно не зустрічав?






можливо такої людини яка б вміла грати всі стилі музики і не існує,але мати таку гітару,якою б можна було зіграти всі ці стилі,особисто я б не відмовився.
але тут нема про шо говорити,бо таких гітар не існує!

про шо мова?



є музикальна шкатулка!
а ти музикальна балаболка!
тебе тільки накрутити треба!
Скільки тексту тебе таки дійсно щось муляє.

Ти ще більше морально убогий за ніж я думав зразу переходиш на особистості хоча я тобі не хамив. Мене не цікавить ні твої доводи ні твоя думка . Ти злобний нігеліст якщо нема , що сказати то хоть нахамлю на форумах - більше нічого по ділу! Так так на форумах де можна бути героєм і почуватися ким завгодно. Я навідміну від такого гуру і грамотея який незрозуміло звідки взявся на форумі , з себе не строю гуру і даю людям поради згідно власного досвіду та думки і не обрисаю інші точки зору тому що кожен має право на власну думку.

Цитата ти стверджуєш,що на них грають максимум лайтовий,середнячковий рок
Я не стверджую . Я написав , що накрутити звук можна , але так як тема була створена для поради новачкам простіше брати зразу гітару з вдіповідною характеристикою ніж крутити звук на фендерах або міняти датчики і я тобі ідіотіні спецально для твого примітивного мозку пояснював , що - я не кажу що це погані гітари і з самого початку це підкреслив.

Цитата щоб довести тобі,що ти повний делитант,
доводь скільки влізе мені на це якось глибоко наплювати. Ти бачу гуру ще той. Наступного разу коли Бастер робитиме тематичні сейшни для гітаристів я скажу хай тебе запросять і будеш там розказувати про мейденів , фендера і музикальних критиків ато до цього часу тільки балаболиш .

Цитата щоб довести тобі,що ти повний делитант,
"пеши правельно"

Цитата Дістемпер,признайся чесно,ти син Сергія Сосєдова,чи його клон,бо таких крітіків музикальних вже давно не зустрічав?
Чий я син тебе греби немає дивись чи ти дійсно думаєш , що можна озброїтись клавіатрою і хамити просто так людям і тобі за це нічого не буде ? Чи ти тільки на форумі за клавіатуроюі остряк і герой ? Хоча зараз в школярів така мода вони люблять так себе самостверджувати от і ти наглядний приклад.

Цитата бо таких крітіків музикальних вже давно не зустрічав?
Обгрунтуй якщо звісно можеш де і коли я критикував музику або музичні і в якому плані ? Чи ти знову мені тут лабуду про: мейденів , армії фанатів , хевіметал будеш писати чи все ж таки хоть щось по ділу скажеш ? Хоча якщо до цього від тебе не було ніяких конструктивних агрументів то думаю ти не в змозі нормально висловлювати оскільки є нігелістом.

П.С. питання до тебе "як профі в муз.існтументах" якщо Кірк Хеммет або Хетілд відіграє концерт або декілька на Фарманті (уявимо собі таку фантастику) це буде показником лише тому , що у Металіки теж армія фанатів ?

Востаннє редагував Distemper: 21.03.2013 о 11:20.
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.03.2013, 11:29 #2166268   #40
wisper
Banned
Типово Відповідь: Самоучителі на гітару.

Distemper, короче дядя,ти забираєш назад свої слова про те,що на фендерах можна грати лише лайтовий,середнячковий рок,чи будеш дальше відстоювати їх?

доречі,поясни будь ласка,шо то за середнячкови рок такий?
приклад навести можна,шоб не писати багато.
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:23.