Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Тернопільська міська рада інформує


Бруківку з вул. Збаразька передадуть на зберігання у комунальне підприємство

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.07.2014, 22:23 #2415062   #81
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Бруківку з вул. Збаразька передадуть на зберігання у комунальне підприємство

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Ти певно забув написати що той роботяга в дощ працює? Бо я нині таку картину на Руській спостерігав, працювали навіть в легкий дощ, так декому мабуть цього мало...
по-твоєму це нормально проводити дорожні роботи в дощ?
і тут я не маю на увазі переживання за працівників.
Дєцко зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Chefild (03.07.2014)
Старий 16.07.2014, 15:20 #2420187   #82
gregis
Banned
Типово Відповідь: Бруківку з вул. Збаразька передадуть на зберігання у комунальне підприємство

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
раз це відходи, то чому б не продати їх людям. в мене сусід робить подвір'я, то аж пищить, так хоче хоча б 5м2 тої бруківки, щоб під машину застелити. а він не з дурних людей, по тій бруківці роками їздить. і чомусь вважає її дуже навіть хорошою.
Брукiвка це не вiдходи. Це матерiальна цiннiннicь, яку влада не оприбуткувала i не встановила справжню ринкову вартicть. Справа пахне як мiнiмум службовою недбалicтю. Брукiвка це власнicть громади мiста, а наша влада записала ii в смiття. Скандальна ситуацiя виходить i хтось за це повинен вiдповicти...
Фiшка в тому, що якщо громадi нанесена матерiальна шкода, що перевищить 100 неоподаткованих мiнiмумiв то це кримiнальна стаття i тюрма. А там значно бiльше чим 100 мiнiмумiв.

Востаннє редагував gregis: 16.07.2014 о 15:26.
gregis зараз поза форумом  
Старий 16.07.2014, 20:11 #2420355   #83
oliver
Гуру І
Типово Відповідь: Бруківку з вул. Збаразька передадуть на зберігання у комунальне підприємство

ппц як оперативно дорогу роблять. Надол і його команда старих пердунів - діагноз для розвитк уміста Тернополя. Чому не запросили турків?
oliver зараз поза форумом  
Старий 16.07.2014, 20:33 #2420366   #84
gregis
Banned
Типово Відповідь: Бруківку з вул. Збаразька передадуть на зберігання у комунальне підприємство

Цитата
Допис від oliver Переглянути допис
Надол і його команда старих пердунів
Там i молодих пердунiв повно. Якщо брати ширше, то наша влада зацiкавлена в консервацii порядкiв якi були при Януковичi. Януковича вже нема, але нiчого не змiнилося. Цiкаво хто буде крайнiм у корупцii за вiдсутностi регiоналiв i комунiстiв.))))
gregis зараз поза форумом  
Старий 18.07.2014, 15:21 #2421258   #85
saymon
Guest
Типово Відповідь: Бруківку з вул. Збаразька передадуть на зберігання у комунальне підприємство

Цитата Вчора, 17 липня, бачив як знімали зі Збаразької залишки базальтової бруківки. Біля магазину "Оселя" зе залишався шмат дороги метрів 20 нею вкритий.
Її грузили в КАМАз. Я ніякої уваги тому не надаві і пішов по своїх справах. Вертався десь за годину. Вантажівки також. Поряд стояла знайома. Підійшов, розговорились. Він деї почув шокуючу інформацію: до робітників (двох високих чоловіків) під'їхав якийсь поважний пан на машині. Щось довго з ними говорив, потім витяг гроші і дав їм. Водії КАМАЗу сів за кермо і поїхав за автомобілем того чоловіка що платив.
via
Іншими словами ми там ремонт не робимо, то не наша бруківка, ми її не знімали і куда її повезли не знаємо і знати не хочемо.

І от що ще цікаво.
Цитата Наші працівники роблять ремонт ділянки до перехрестя з вулицею Лозовецькою, - каже начальнику управління Микола Лесів. - Вказаний магазин знаходиться за межами ремонтованої ділянки. Всю бруківку на тій частині, яку ремонтуємо, зняли ще в перші дні роботи. Вся вона порахована і зараз складується на території МШЕД.
А ще буквально місяць назад Микола Лесів розповідав
Цитата «Бруківка із цієї вулиці буде передана у «Міськшляхрембуд», - розповідає начальник житлово-комунального господарства Тернопільської міської ради Микола Лесів.
Потім виявилося що на територію МШЕД відвезли лише частину бруківки (якої там звісно нема) а тепер виявляється що туди перевезли всю бруківку.
А ще заступник міського голови Тернополя Владислав Стемковський зазначав що
Цитата Владислав Стемковський зазначає, що бруківку можна визначити терміном “будівельні відходи”.
Із якою метою будівельні відходи, за словами Лесіва, порахували і направили на зберігання, замість утилізації, загадка.

Виходять на новий рівень. Навіть спроб приховати крадіжку нема.
 
Старий 18.07.2014, 17:49 #2421330   #86
Alpha_Draconis
Guest
Типово Відповідь: Бруківку з вул. Збаразька передадуть на зберігання у комунальне підприємство

Все як завжди, свідомі форумчани товчуть воду в темах, а депутатам насрати (деякі навіть читають те все, ржуть з людей, і продовжують відзвітовувати про свою бурну бездіяльну видимість роботи), схема напрацьована поколіннями, передається від покоління до покоління.
 
Подякував(ла):
gregis (19.07.2014)
Старий 18.07.2014, 17:56 #2421333   #87
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Бруківку з вул. Збаразька передадуть на зберігання у комунальне підприємство

Цитата Із якою метою будівельні відходи, за словами Лесіва, порахували і направили на зберігання, замість утилізації, загадка.

Виходять на новий рівень. Навіть спроб приховати крадіжку нема.
напиши офіційне звернення і тобі розяснять
звідки лесів може здогадатись що в сесвіті існує саймон, котрий бажає, щоб лесів вмів читати його думки

знаю що приходили в міськраду активісти щодо тої бруківки і їм дали грунтовні розяснення, котрі їх влаштували
лесіва ці історії з бруківкою так дістали, що він запропонував щоб бажаючі хоч самі попідписували кожну бруківочку

люди інколи придумують собі "аферу" і щиро в неї вірять
усі розповідають, що бруківку хтось потирив і вмостив десь якісь подвіря.... ну скжаіть адерси тих подвірїв!!!!
FortYear зараз поза форумом  
Старий 18.07.2014, 18:36 #2421345   #88
Alpha_Draconis
Guest
Типово Відповідь: Бруківку з вул. Збаразька передадуть на зберігання у комунальне підприємство

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
напиши офіційне звернення і тобі розяснять
звідки лесів може здогадатись що в сесвіті існує саймон, котрий бажає, щоб лесів вмів читати його думки

знаю що приходили в міськраду активісти щодо тої бруківки і їм дали грунтовні розяснення, котрі їх влаштували
лесіва ці історії з бруківкою так дістали, що він запропонував щоб бажаючі хоч самі попідписували кожну бруківочку

люди інколи придумують собі "аферу" і щиро в неї вірять
усі розповідають, що бруківку хтось потирив і вмостив десь якісь подвіря.... ну скжаіть адерси тих подвірїв!!!!
А чому б просто напросто не встановити вебкамеру з виглядом на тимчасовий склад бруківки, щоб всі охочі могли бачити, як і скільки її туди привозять і що вона є на місці? (навіть знаю одну фірму, яка займається встановленням таких камер)
 
Подякував(ла):
gregis (19.07.2014)
Старий 18.07.2014, 18:50 #2421356   #89
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Бруківку з вул. Збаразька передадуть на зберігання у комунальне підприємство

Цитата А чому б просто напросто не встановити вебкамеру з виглядом на тимчасовий склад бруківки, щоб всі охочі могли бачити, як і скільки її туди привозять і що вона є на місці? (навіть знаю одну фірму, яка займається встановленням таких камер)
ви візуально можете оцінювати чи є вся бруківка чи її немає?
FortYear зараз поза форумом  
Старий 18.07.2014, 18:57 #2421358   #90
saymon
Guest
Типово Відповідь: Бруківку з вул. Збаразька передадуть на зберігання у комунальне підприємство

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
напиши офіційне звернення і тобі розяснять
Ага. Точно так.
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
відки лесів може здогадатись що в сесвіті існує саймон, котрий бажає, щоб лесів вмів читати його думки
Ну, я ж звідкись дізнався що в світі існує Лесів і його думка.
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
знаю що приходили в міськраду активісти щодо тої бруківки і їм дали грунтовні розяснення, котрі їх влаштували
Сцикуни із організації "Ядро" шолє? Ну так вони для мене не авторитене джерело.
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
лесіва ці історії з бруківкою так дістали, що він запропонував щоб бажаючі хоч самі попідписували кожну бруківочку
Бідний Лесів Шкода людини, дістають так що аж піти з посади хочеться. Біда.
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
люди інколи придумують собі "аферу" і щиро в неї вірять
А інколи афера такі є. Але то неважливо.
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
усі розповідають, що бруківку хтось потирив і вмостив десь якісь подвіря.... ну скжаіть адерси тих подвірїв!!!!
В карагандє.
Якщо ти особисто не бачив всетелене краденою бруківкою подвіря то значить зловжиань нема. А якщо я особисто бачив то значить то всьо брехня і наклепи. Ніц не маю проти, най так і буде. Але в тому що ситуація складна винуваті виключно хомяки, які надувають щічки.
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
ви візуально можете оцінювати чи є вся бруківка чи її немає?
Це нереально. Хто може візуально відрізнити дорогу без бруківки від дороги з бруківкою? Нереально, атвєчаю.
 
Старий 18.07.2014, 19:14 #2421363   #91
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Бруківку з вул. Збаразька передадуть на зберігання у комунальне підприємство

Цитата Сцикуни із організації "Ядро" шолє?
в організацію Ядро, якщо не помиляюсь, входить біля 10-ти громадських організацій...
частина з них сьогодні пікетували міськраду і на сесії виступали з різкою критикою... вступали в перепалку з надалом і депутатами...
усі сцикуни? прийшов би на чергову їх прес-конференцію і в очі сказав...
Цитата А інколи афера такі є. Але то неважливо.
так, інколи є афера. і це важливо
можливо, для тебе це не важливо

Цитата Якщо ти особисто не бачив всетелене краденою бруківкою подвіря то значить зловжиань нема.
ну ж мусять десь бути ці міфічні подвіря! чи нє?
чи може то вхаті всередині ту бруківку кладуть?
Цитата А якщо я особисто бачив то значить то всьо брехня і наклепи.
ну то скажи адресу
FortYear зараз поза форумом  
Старий 18.07.2014, 19:18 #2421366   #92
Alpha_Draconis
Guest
Типово Відповідь: Бруківку з вул. Збаразька передадуть на зберігання у комунальне підприємство

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
ви візуально можете оцінювати чи є вся бруківка чи її немає?
Я можу візуально оцінити гору бруківки до деребану і після А також можна візуально оцінити, що ця бруківка десь вагалі ще зберігається.
 
Старий 18.07.2014, 20:45 #2421410   #93
saymon
Guest
Типово Відповідь: Бруківку з вул. Збаразька передадуть на зберігання у комунальне підприємство

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
в організацію Ядро, якщо не помиляюсь, входить біля 10-ти громадських організацій...
Може навіть і більше. Маріонетки, мяко кажучи. Грубо не буду, щоб не порушувати.
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
частина з них сьогодні пікетували міськраду і на сесії виступали з різкою критикою... вступали в перепалку з надалом і депутатами...
усі сцикуни? прийшов би на чергову їх прес-конференцію і в очі сказав...
Скажі мнє ето в ліцо! Ага. Знаю знаю Із цими сцикунами мені впадло навіть бесіду вести, не те що поряд стояти.
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
так, інколи є афера. і це важливо
можливо, для тебе це не важливо
Не інколи а завжди. Вся суть міськради зводиться до афер. І так, зараз для мене це вже неважливо, бо змінити нічого неможливо.
inb4: ололо! марк5 детектед! Якщо можливо то дай хоч натяк.
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
ну ж мусять десь бути ці міфічні подвіря! чи нє?
чи може то вхаті всередині ту бруківку кладуть?
В хаті нє. На подвірії.
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
ну то скажи адресу
Кому сказати? Тобі? І що це дасть? Не треба гратися в героя.
 
Старий 18.07.2014, 22:20 #2421457   #94
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Бруківку з вул. Збаразька передадуть на зберігання у комунальне підприємство

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Кому сказати? Тобі? І що це дасть? Не треба гратися в героя.
я так розумію, адреси не буде
riznyk зараз поза форумом  
Старий 18.07.2014, 22:23 #2421459   #95
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Бруківку з вул. Збаразька передадуть на зберігання у комунальне підприємство

Цитата Скажі мнє ето в ліцо! Ага. Знаю знаю Із цими сцикунами мені впадло навіть бесіду вести, не те що поряд стояти.
Та там і хлопці, котрі зі зброєю на майдані стояли... поранення отримали... деякі в Айдарі зараз на Сході
ну звичайно, що до саймонової сміливості їм ого-го-го ще як далеко...
FortYear зараз поза форумом  
Старий 19.07.2014, 10:25 #2421542   #96
saymon
Guest
Типово Відповідь: Бруківку з вул. Збаразька передадуть на зберігання у комунальне підприємство

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
Та там і хлопці, котрі зі зброєю на майдані стояли... поранення отримали... деякі в Айдарі зараз на Сході
ну звичайно, що до саймонової сміливості їм ого-го-го ще як далеко...
Де? В Ядрі? Може ми про різні організації говоримо?
Я веду мову про організацію організацій, ну тобто про сукупність організацій, куди входять місцеві "майданівці", які досі за гроші не відзвітувалися, підприємці, і ще якісь ГО, яких наплодили після революції. Вони офіційно відхрестилися від подій під міськрадою, офіційно засудили 12-ту сотню і жодної роботи, крім писання папірчиків, не зробили. Вони бояться навіть із заявою виступити, не те що якусь справу зробити. А ще трохи часу і ляжуть під Надала.
Ось про яке Ядро я веду мову.
 
Старий 19.07.2014, 10:33 #2421545   #97
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Бруківку з вул. Збаразька передадуть на зберігання у комунальне підприємство

Я б тої бруківки не взяв і задарма.Покоцане-зализане грубе базальтове каміння.Ніякої мегацінності у ньому нема,просто вулканічна лава.Стелити таку в себе на подвірї,то ну ***) а обробляти камінь,щоб мав людський вид.то певно дешевше купити бруківочку чим кразами водити туди-сюди,платити за обробку,знову вези. Чого ви так вчепилися тої нещасної бруківки.Чогось нікого нехвилює доля розбитих бардюрів пізля заміни,а до бруківки то просто ніби вона золота)
Кара Божа зараз поза форумом  
Подякували 3:
FortYear (19.07.2014), pberit (19.07.2014), riznyk (20.07.2014)
Старий 19.07.2014, 10:36 #2421549   #98
saymon
Guest
Типово Відповідь: Бруківку з вул. Збаразька передадуть на зберігання у комунальне підприємство

Хвилює не бруківка, а те що відкрито крадуть і брешуть.
 
Старий 19.07.2014, 10:39 #2421551   #99
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Бруківку з вул. Збаразька передадуть на зберігання у комунальне підприємство

Цитата куди входять місцеві "майданівці"
Брич і Бендіна не були на Майдані?...

Додано через 2 хвилини
Цитата Вони бояться навіть із заявою виступити, не те що якусь справу зробити. А ще трохи часу і ляжуть під Надала.
Тарас Білан (чия організація входив в "Ядро") боїться виступити з заявою проти Надала?...

і ці бояться?.. а вони також в "Ядрі"...


Востаннє редагував FortYear: 19.07.2014 о 10:39. Причина: Пізніше додано
FortYear зараз поза форумом  
Старий 19.07.2014, 10:42 #2421557   #100
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Бруківку з вул. Збаразька передадуть на зберігання у комунальне підприємство

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
Брич і Бендіна не були на Майдані?...
по яку сторону?)
.....
Якийсь дєцкій сад вже з тим хто був а хто не був на майдані.
Нещодавно так з одим опонентом розбіжність мав.То в кінці це був один з козирів опонента. " А ти б...я був на майдані?"
Кара Божа зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:02.