Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Тернопільська міська рада інформує


У школах Тернополя продовжать викладати уроки християнської етики

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 09.06.2016, 12:52 #2638995   #81
Avalon
Типово Відповідь: У школах Тернополя продовжать викладати уроки християнської етики

Цитата А от взяти Північну Корею, африканські племена
А ще Гітлер був християнином і ?
тіж США християн менше ніж мусульман і на рівні з іудеями. Але ти чогось не наводиш в приклад Японію? Швецію? Данію? Там атеїстів більше ніж усіх релігій, а в Японії більшість релігійних іще й синтоїсти...
А африканські племена так ті на 100% усі віруючі - жодного атеїста - всі як не в духів вірять то мусульмани і християни.

Додано через 1 хвилину
Цитата Радянський союз був не так давно, християни переслідувались,
Офіційно Радянський Союз підтримував православ"я, хоч і пропогував атеїзм і ленінізм і марксизм і кучу ін. Переслідувались лиш греко-католики.
Неук pberit мабуть не жив в ті часи...

Востаннє редагував Avalon: 09.06.2016 о 12:52. Причина: Пізніше додано
Avalon зараз поза форумом  
Подякували 2:
Пантера (09.06.2016), TheGame (11.06.2016)
Старий 09.06.2016, 13:18 #2639002   #82
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: У школах Тернополя продовжать викладати уроки християнської етики

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Прочитала те що хотіла, а те де я порівнював наш час але різні країни ти не прочитала? Які краще країни живуть де християни чи інші віруючі?
Радянський союз був не так давно, християни переслідувались, класно жилось правда? Робилось те що ви так мрієте - нищились церкви, а люди з голоду вмирали. От би зараз таку країну, нє?
Але які наші атеїсти чуттєві - як вони переслідували християн і не рідко вбивали то ок, а як зараз є 1 необов'язковий урок то гвалт, бо бачте їм не зручно.
Не хочу розводити срач, але ти певно давно не був в Європі. Майже у всіх розвинутих країнах Європи більшість населення або атеїсти, або рахуються віруючими по факту народження.
Але ж я ніде не писала про рівень життя, це ти сам придумав. Я писала про страх, катування і знищення любої розумної думки християнами. Де була християнська етика коли хрестоносці винищували цілі країни "інакомислящих" чи в "варфоломіївську ніч", коли християни різали своїх "соплимінників". Моралісти хренові.
Пантера зараз поза форумом  
Старий 09.06.2016, 14:27 #2639014   #83
Melanholik
Учасник
 
Аватар для Melanholik
Типово Відповідь: У школах Тернополя продовжать викладати уроки християнської етики

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Майже у всіх розвинутих країнах Європи більшість населення або атеїсти, або рахуються віруючими по факту народження.
Якщо повірити вашим словам, тоді італійці і поляки живуть на задвірках розвиненої Європи. В Польщі взагалі релігія займає колосальне місце в житті місцевого люду, а в Італії, згідно з опитуванням Eurobarometer, 74% населення вірять в Бога. Тому "більшість населення або атеїсти" - явний перебор.
Melanholik зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (09.06.2016)
Старий 09.06.2016, 14:39 #2639015   #84
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: У школах Тернополя продовжать викладати уроки християнської етики

Цитата
Допис від Avalon Переглянути допис
А ще Гітлер був християнином і ?
тіж США християн менше ніж мусульман і на рівні з іудеями. Але ти чогось не наводиш в приклад Японію? Швецію? Данію? Там атеїстів більше ніж усіх релігій, а в Японії більшість релігійних іще й синтоїсти...
А африканські племена так ті на 100% усі віруючі - жодного атеїста - всі як не в духів вірять то мусульмани і християни.
Я не говорив конкретно про християн, а про віруючих в цілому. Хтось молиться одному богу, хтось іншому але в загальному вони вірять в творця. Приклади можна навести різні наприклад ОАЕ, не погано живуть правда? Багато там атеїстів?

Цитата
Допис від Avalon Переглянути допис
Офіційно Радянський Союз підтримував православ"я, хоч і пропогував атеїзм і ленінізм і марксизм і кучу ін. Переслідувались лиш греко-католики.
Неук pberit мабуть не жив в ті часи...
Тобто ти визнаєш що атеїсти нищили церкви? Не пофіг чиї вони? Було? Було.
Православ'я вже пізніше придумав Сталін бо зрозумів що так буде вигідніше.

Додано через 7 хвилин
Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Не хочу розводити срач, але ти певно давно не був в Європі. Майже у всіх розвинутих країнах Європи більшість населення або атеїсти, або рахуються віруючими по факту народження.
Але ж я ніде не писала про рівень життя, це ти сам придумав. Я писала про страх, катування і знищення любої розумної думки християнами. Де була християнська етика коли хрестоносці винищували цілі країни "інакомислящих" чи в "варфоломіївську ніч", коли християни різали своїх "соплимінників". Моралісти хренові.
Хрестові походи були проти атеїстів? То для чого сплітати? Я навів приклад де атеїсти переслідували християн і це було недавно, це було на нашій території. Дуже багато людей шлюб в церкві взяли вже після того як Україна стала незалежною, бо раніше не можна було. А тут ви собі видумувати вирішили, страшні переслідування здійснюють проти вас - урок в школі! Вже 100раз написано було - не хочеш, не ходиш. Я взагалі в школі половину уроків пропускав і що? Хтось мене за це якось карав?
Та й ти оприділись бо спочатку пишеш що ти не атеїстка, потім грузиш віруючих, хто ти людино?

Востаннє редагував pberit: 09.06.2016 о 14:39. Причина: Пізніше додано
pberit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Melanholik (09.06.2016)
Старий 09.06.2016, 15:41 #2639032   #85
Alita
Активний учасник
 
Аватар для Alita
Типово Відповідь: У школах Тернополя продовжать викладати уроки християнської етики

Воно таки помітно, що прогулював, так що цим хвалитися не треба))))
Тема далеко відійшла, вже шукаємо скелетів.
Вернімося до початку. Наша держава і освіта є не залежною від релігії. Кожен громадянин має право вірити у те у що хоче. І ніхто нікому не має право нав'язувати якесь віросповідання, особливо дітям.
Тут все понятно.
Тоді чому в школі викладають християнську етику? Ще й назвали якось так файно , хоч насправді вивчаються здебільшого догми. Тому що це не є обов'язковим, є факультативом і нічого поганого не несе? Та невже?? Нема насправді ніякого права вибору, як на совєцких партсобраніях. Кожете, може якусь дитину щось навчать, чиї батьки не мають на це часу? Дуже сильно помиляється, бо якраз ці батьки і навчать. Кожні батьки вчать своїм прикладом. І співчуттю, і байдужості, і людської етики, і жорстокості... Не перебільшуйте важливості цього уроку, бо несе він для дітей дуже мало насправді. І в першу чергу зачіпає інтереси тих сімей, які не є провідниками саме цієї релігії. І ще обмежує право вибору дітей.
Я дуже за основи світових релігій!!!! Але в нас цього не буде, бо нас зараз , в першу чергу, існує мода на церкву, так само як на вишиванки. І існує святе переконання, що так правильно. Тільки от не понятно хто тоді кругом краде, бреше, смітить, бере взятки тощо. Певно всі ті, в кого того уроку не було.
А відмовитися від цього уроку можна звичайно. Але це несе за собою певні незручності і вже саме це не є правильним. Якби це дійсно був факультатив, як в'язання гачком, наприклад, то дуже було б цікаво подивитися скільки б дітей його відвідували. Думаю вполовину менше, ніж зараз примусово-добровільно сидять за партами. Але це були б діти, яким це дійсно потрібно.
Alita зараз поза форумом  
Подякували 4:
Abecedarium (10.06.2016), TheGame (11.06.2016), Tommygun (14.06.2016), Дєцко (09.06.2016)
Старий 09.06.2016, 16:24 #2639041   #86
Melanholik
Учасник
 
Аватар для Melanholik
Типово Відповідь: У школах Тернополя продовжать викладати уроки християнської етики

Цитата Тоді чому в школі викладають християнську етику? Ще й назвали якось так файно , хоч насправді вивчаються здебільшого догми.
А можливо проблема не в самому предметі, як такому, а в людях, які викладають і вчать дітей. Буваючи в церкві, інколи дуже цікаво слухати монахів і святих отців, які приїздять на реколекції і навчання. Впевнений, що такі люди здатні затягнути на такий урок багатьох учнів.

З іншого боку, невже краще усе пустити на самоплин і нехай наші дітлахи вчать тільки те, що хочуть. В кінцевому результаті буде ситуація, коли на християнську етику буде ходити більше, ніж на фізику і хімію.
Melanholik зараз поза форумом  
Старий 09.06.2016, 16:33 #2639042   #87
nazarik30
Активний учасник
Типово Відповідь: У школах Тернополя продовжать викладати уроки християнської етики

Цитата Тут все понятно.
Відповідь дорослої людини на питання,що поганого в уроці хр етики:


Цитата Нема насправді ніякого права вибору, як на совєцких партсобраніях
Це при тому,що можна не ходити. Вибору то нема!
Ну це кагбе і вся відповідь. Далі політ фантазії.



Цитата Кожете, може якусь дитину щось навчать, чиї батьки не мають на це часу? Дуже сильно помиляється, бо якраз ці батьки і навчать.
Батьки які немають часу вчити якраз і навчать. Ага. Ну ясно,чим меньше часу на дітей виділяєш,тим більша наука. Так і є.


Цитата Кожні батьки вчать своїм прикладом. І співчуттю, і байдужості, і людської етики, і жорстокості...
І який же ви даєте приклад своїй дитині,коли поза очі обсираєте християнство і тут же заставляєте дитину ходити на ці уроки ?


Цитата Не перебільшуйте важливості цього уроку, бо несе він для дітей дуже мало насправді
Якби знання отримані на уроці,ще й закріплювалися наукою дома,прикладом батьків,то результат був би куди більший. А якшо обсирати,то і табличка множення буде давати нульовий ефект.




Цитата І в першу чергу зачіпає інтереси тих сімей, які не є провідниками саме цієї релігії. І ще обмежує право вибору дітей.
І знову. Скиглення про право вибору. Таке враження,шо говориш з роботом. Попробую повторити лишній раз. Авось. Це факультатив! І Відповитись від відвідування якраз і є вашим ПРАВОМ ВИБОРУ!

Ну і дальше загаьлно планетарні проблеми повязані з уроком хр етики.





Шановна,поясніть будь ласка ще раз. Але вже постарайтесь. Що поганого в цьому уроці? Які негшативні поняття про світ дасть ця наука вашій дитині?


Цитата Не хочу розводити срач, але ти певно давно не був в Європі. Майже у всіх розвинутих країнах Європи більшість населення або атеїсти, або рахуються віруючими по факту народження.

Та шо була в європі. ))))

Додано через 6 хвилин
Цитата А можливо проблема не в самому предметі, як такому, а в людях, які викладають і вчать дітей. Буваючи в церкві, інколи дуже цікаво слухати монахів і святих отців, які приїздять на реколекції і навчання. Впевнений, що такі люди здатні затягнути на такий урок багатьох учнів.
Проблема не в науці і не в учителях. А в тому,що батьки дома налаштовують дитину на спротив.
Це яким,вибачте,хворим треба бути,щоб християнську науку,в основі якої любов,самопожертва,весь позитив,який лише існує,сприймати в штики і давати приклад дитині,ніби сприймати і вчитись таких речей є чимось недобрим.

Додано через 2 хвилини
Цитата В кінцевому результаті буде ситуація, коли на християнську етику буде ходити більше, ніж на фізику і хімію.
Доречі,їх чомусь не хвилює чого їх дітей вчать на інших уроках. Там всьо гуд. Там всьо ідіально. Ну а хр етика,то ж саме зло. Який ідіот додумався такому дітей вчити...

Востаннє редагував nazarik30: 09.06.2016 о 16:33. Причина: Пізніше додано
nazarik30 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Melanholik (09.06.2016), pberit (09.06.2016)
Старий 09.06.2016, 16:39 #2639049   #88
Melanholik
Учасник
 
Аватар для Melanholik
Типово Відповідь: У школах Тернополя продовжать викладати уроки християнської етики

Цитата Це яким,вибачте,хворим треба бути,щоб християнську науку,в основі якої любов,самопожертва,весь позитив,який лише існує,сприймати в штики і давати приклад дитині,ніби сприймати і вчитись таких речей є чимось недобрим.
І таки так, сумніваюсь, що на цьому уроці будуть вчити ненавидіти мусульман і огиди до жебраків. А якщо хоча б парочка з цілого класу візьме для себе щось добре, то це вже успіх.

Так само не всі, хто ходить на біологію, стануть лікарями. То в чому ж негатив таких уроків? Але якщо такий негатив йде від батьків, тоді зрозуміло, що подібне ставлення буде і у дітей.
Melanholik зараз поза форумом  
Старий 09.06.2016, 17:01 #2639051   #89
Alita
Активний учасник
 
Аватар для Alita
Типово Відповідь: У школах Тернополя продовжать викладати уроки християнської етики

Я вже повністю висказалася і на рахунок негативу цих уроків, і на рахунок реального навчанням на них, і на рахунок впливу батьків. Хіба щось є не зрозумілим.
Батьки завжди навчають. Навіть не хотячи цього. Ті батьки, які завжди зайняті заробляння грошей вчать ставити гроші важливіше від всього іншого. І уроки христи
Янської етики тут вже мало чим допоможуть.
У нас при кожній церкві є школи для дітей. Всі бажаючі можуть взяти за руку своє чадо, відвести його туди і навіть за компанію чогось повчитися. І навіть вибрати ту людину, яка, на її думку, навчить краще. Але не всі хочуть цей час знайти...
А школа є школою. Вона не прив'язана до релігії, вона не повинна лізти в особисте. В кожного свої переконання, а впровадження цих уроків, ніби то і добровільні, але створюють непотрібні незручності багатьом людям, яких не має бути.
А свою дитину я вчу так, як вважаю за потрібне, не хвилюйтеся дуже. І християнство я не обсираю, як ви кажете, але вважаю, що все має бути на своєму місці. Я поважаю в першу чергу людей, які переконані у своєму вірування і поважають думку інших, не нав'язуючи своїх догм.
І ще- етика в першу чергу має бути загальнолюдськіа, а не християнська чи мусульманська. От я за вивчення саме такої етики. І за повагу до людей інших вірувань. А оті типу факультативи якраз вчать виділяти білих ворон з колективу. І коли ви будете мати своїх дітей то подумайте чи хотіли б ви щоб вони були іншими і на них тицяли пальцями

Востаннє редагував Alita: 09.06.2016 о 17:11.
Alita зараз поза форумом  
Старий 09.06.2016, 17:07 #2639052   #90
nazarik30
Активний учасник
Типово Відповідь: У школах Тернополя продовжать викладати уроки християнської етики

І одна з основних це піти послухати про Бога ?
Цитата Я вже повністю висказалася і на рахунок негативу цих уроків
Ткніть,будь ласка,мене носом,ато я так і не побачив.
Ну а ще краще наведіть по пунктах.

1-
2-
3-

тоді розмова предметна буде.

Поки що я зрозумів,що найбільша незручність в тому,що батьки не бажають християнської науки для дітей,як такої. Чому і по якій причині пояснити вони не можуть,але не хочуть.
nazarik30 зараз поза форумом  
Старий 09.06.2016, 17:13 #2639054   #91
Avalon
Типово Відповідь: У школах Тернополя продовжать викладати уроки християнської етики

Цитата де атеїсти переслідували християн і це було недавно,
не атеїсти, а комуністи. Комунізм був домінуючим. Атеїстам пох на церкви, лиш б не загарбували громадську земельку в парках і тд. Атеїсти церкви розглядають як памятники старовини- на рівні з древніми будівлями, ідолами і тд. Памятки людському примітивізму мислення.

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від nazarik30 Переглянути допис
Чому і по якій причині пояснити вон
як я написав - не хочу щоб дітям обман прививали.

Востаннє редагував Avalon: 09.06.2016 о 17:13. Причина: Пізніше додано
Avalon зараз поза форумом  
Подякували 2:
TUR17 (09.06.2016), Дєцко (09.06.2016)
Старий 09.06.2016, 17:18 #2639056   #92
Alita
Активний учасник
 
Аватар для Alita
Типово Відповідь: У школах Тернополя продовжать викладати уроки християнської етики

Назарку, в мене дійсно враження таке, що ти ще студент. Розжовувати по пунктах не буду,підростеш - поймеш))))
Вернусь до першого посту. Зацікавила фраза" враховуючи більшість.."
А що, десь проводили анкетування, а я не знала?
Alita зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Abecedarium (10.06.2016)
Старий 09.06.2016, 17:24 #2639057   #93
nazarik30
Активний учасник
Типово Відповідь: У школах Тернополя продовжать викладати уроки християнської етики

Цитата Назарку, в мене дійсно враження таке, що ти ще студент. Розжовувати по пунктах не буду,підростеш - поймеш))))
Слів защітан. )))

Розжовувати не будете,бо просто самі для себе навіть не здатні пояснити цього.

Додано через 3 хвилини
Цитата як я написав - не хочу щоб дітям обман прививали.
Ти вже весь обман в шкільній програмі виявив,чи на решту обману забив?

Востаннє редагував nazarik30: 09.06.2016 о 17:24. Причина: Пізніше додано
nazarik30 зараз поза форумом  
Старий 09.06.2016, 17:26 #2639060   #94
Alita
Активний учасник
 
Аватар для Alita
Типово Відповідь: У школах Тернополя продовжать викладати уроки християнської етики

Цитата:
Допис від Melanholik Переглянути допис
І таки так, сумніваюсь, що на цьому уроці будуть вчити ненавидіти мусульман і огиди до жебраків. А якщо хоча б парочка з цілого класу візьме для себе щось добре, то це вже успіх.

Так само не всі, хто ходить на біологію, стануть лікарями. То в чому ж негатив таких уроків? Але якщо такий негатив йде від батьків, тоді зрозуміло, що подібне ставлення буде і у дітей.
Повторюсь останній раз. На ньому уроці вчать переважно догм і молитов. Цього з більшим успіхом можна навчитися в прицерковних школах.( а ще вчать виділяти штунд і акцентувати на них увагу).
А людяності вчить щохвилинно, навіть на математиці. Ну а якщо вже потрібна конкретика - духовності найбільше в гуманітарних предметах, в літературі зокрема.
Alita зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Abecedarium (10.06.2016)
Старий 09.06.2016, 17:37 #2639061   #95
nazarik30
Активний учасник
Типово Відповідь: У школах Тернополя продовжать викладати уроки християнської етики

Цитата А людяності вчить щохвилинно, навіть на математиці.
Наведіть приклад,яким чином це відбувається.

Додано через 1 хвилину
Цитата в літературі зокрема.
100% наказаніє і преступлєніє наприклад, духвна така казочка)))

Востаннє редагував nazarik30: 09.06.2016 о 17:37. Причина: Пізніше додано
nazarik30 зараз поза форумом  
Старий 09.06.2016, 17:43 #2639065   #96
Melanholik
Учасник
 
Аватар для Melanholik
Типово Відповідь: У школах Тернополя продовжать викладати уроки християнської етики

Цитата Повторюсь останній раз. На ньому уроці вчать переважно догм і молитов.
Також повторюсь, що це не проблематика предмету, а людей, які не можуть нормально донести дітлахам ті самі християнські цінності, як любов, повага і співчуття. В цьому випадку батькам потрібно ставити питання не скасування етики, а заміни педагога.

Згадую свою вчительку математики і повірте, духовності там було 0, а інколи і ненависть викликала.
Melanholik зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (09.06.2016)
Сказав(ла) Фууу!:
Abecedarium (10.06.2016)
Старий 09.06.2016, 18:25 #2639078   #97
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: У школах Тернополя продовжать викладати уроки християнської етики

Цитата:
Допис від Alita Переглянути допис
Воно таки помітно, що прогулював, так що цим хвалитися не треба))))
Тема далеко відійшла, вже шукаємо скелетів.
Вернімося до початку. Наша держава і освіта є не залежною від релігії. Кожен громадянин має право вірити у те у що хоче. І ніхто нікому не має право нав'язувати якесь віросповідання, особливо дітям.
Тут все понятно.
Тоді чому в школі викладають християнську етику? Ще й назвали якось так файно , хоч насправді вивчаються здебільшого догми. Тому що це не є обов'язковим, є факультативом і нічого поганого не несе? Та невже?? Нема насправді ніякого права вибору, як на совєцких партсобраніях. Кожете, може якусь дитину щось навчать, чиї батьки не мають на це часу? Дуже сильно помиляється, бо якраз ці батьки і навчать. Кожні батьки вчать своїм прикладом. І співчуттю, і байдужості, і людської етики, і жорстокості... Не перебільшуйте важливості цього уроку, бо несе він для дітей дуже мало насправді. І в першу чергу зачіпає інтереси тих сімей, які не є провідниками саме цієї релігії. І ще обмежує право вибору дітей.
Я дуже за основи світових релігій!!!! Але в нас цього не буде, бо нас зараз , в першу чергу, існує мода на церкву, так само як на вишиванки. І існує святе переконання, що так правильно. Тільки от не понятно хто тоді кругом краде, бреше, смітить, бере взятки тощо. Певно всі ті, в кого того уроку не було.
А відмовитися від цього уроку можна звичайно. Але це несе за собою певні незручності і вже саме це не є правильним. Якби це дійсно був факультатив, як в'язання гачком, наприклад, то дуже було б цікаво подивитися скільки б дітей його відвідували. Думаю вполовину менше, ніж зараз примусово-добровільно сидять за партами. Але це були б діти, яким це дійсно потрібно.
Ви так боїтесь що дітей навчать заповідей? Щось бачите поганого у "Не вбивай, не кради і т.д?" Що поганого станеться з дитиною якщо її це вчитимуть?
Перестаньте доказувати що вас щось заставляють, якби так було то перші хто б кіпіш підняв це свідки єгови, а їх в Тернополі пару сотень назбирається точно. Та й на форумі тихо.
pberit зараз поза форумом  
Старий 09.06.2016, 22:06 #2639136   #98
Alita
Активний учасник
 
Аватар для Alita
Типово Відповідь: У школах Тернополя продовжать викладати уроки християнської етики

Ну, оце і є залізний аргумент більшості:"а що поганого?.."
Доброти, людяності і милосердя можна навчити, наприклад, за допомогою творів сухомлинського. І поганого нічого не станеться, і гострих кутів уникнути можна.
Я не боюся дітей вчити заповідями. Я не бачу необхідності це робити школі, коли вона відокремлена від релігії і коли є безліч прицерковних шкіл. Там, до речі, і вчителя та його спосіб навчання вибрати можна.

Востаннє редагував Alita: 09.06.2016 о 22:06. Причина: Пізніше додано
Alita зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Abecedarium (10.06.2016)
Старий 09.06.2016, 22:11 #2639142   #99
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: У школах Тернополя продовжать викладати уроки християнської етики

Цитата:
Допис від Alita Переглянути допис
Ну, оце і є залізний аргумент більшості:"а що поганого?.."
Доброти, людяності і милосердя можна навчити, наприклад, за допомогою творів сухомлинського. І поганого нічого не станеться, і гострих кутів уникнути можна.
Я не боюся дітей вчити заповідями. Я не бачу необхідності це робити школі, коли вона відокремлена від релігії і коли є безліч прицерковних шкіл. Там, до речі, і вчителя та його спосіб навчання вибрати можна.
Ви не бачите ви не робіть, хтось бачить і робить, демократія. Так само як вам ніхто не має права вказувати що робити, так само і ви не можете комусь вказувати що їм не робити.
pberit зараз поза форумом  
Старий 09.06.2016, 22:55 #2639148   #100
Zer0cool
Активний учасник
Типово Відповідь: У школах Тернополя продовжать викладати уроки християнської етики

Цитата Шановна,поясніть будь ласка ще раз. Але вже постарайтесь. Що поганого в цьому уроці? Які негшативні поняття про світ дасть ця наука вашій дитині?
Міфічне мислення. Якщо не можуть пояснити наприклад, воскресіння Ісуса, вичерпно, щоб не залишилося більше питань, точним мисленням. Смерть є смерть ніяке воскресіння неможливе. Воскресіння Ісуса в кращому випадку метафора в гіршому - нагла брехня. Я вже дорослий і не можу повністю зрозуміти воскресіння а як це сприймуть хилі дитячі розуми? Також мені дуже не подобається молитися, хреститися і тому подібне. Бог не вмішується в людську життєдіяльність, не вносить коректив для чого молитися? Люди які ходять до церкви не виділяються красою чи висотою душі. Ніхто нікого після курсу Християнської етики не почне любити тоді навіщо це? Хіба любов може бути обумовлена правилами?
Zer0cool зараз поза форумом  
Подякували 3:
TheGame (11.06.2016), Tommygun (14.06.2016), Дєцко (09.06.2016)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:27.