Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Результати опитування: Чи поступаєтесь місцем в транспорті
Ні, а я що маю стояти 28 13.46%
Так, дівчатам в коротких спідницях 19 9.13%
Літнім людям 140 67.31%
Усім жінкам 21 10.10%
Голосували: 208. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Уступіть місце

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 24.01.2009, 21:44 #805142   #61
Natashka
 
Аватар для Natashka
Типово Відповідь: Уступіть місце

Цитата:
Допис від sredizemec Переглянути допис
Natashka - просто коли вам просто вже шось кажуть - то це просто ви вже гальмуєте....просто

По-моєму це гальмуєте якраз і Ви....просто!
Якщо людина не встигла ще навіть зайти у маршрутку і почала на всіх косити хто сидить, щоб зігнати бо вона старша (доречі й без білету) то це просто жах...якраз і такій людині ніхто місцем не поступиться!
Не раз я уявляла себе у таких роках, но мені б встидно було так нагло когось зганяти і ще й потім не подякувати, а притикнути що погано зроблено (не раз чула таке,по відношенню до моїх подруг) то вибачайте...
Я такого не схвалюю і схвалювати ніколи не буду
Natashka зараз поза форумом  
Подякували 2:
@NYKey (25.01.2009), harik (26.01.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.01.2009, 21:58 #805158   #62
Big Brother
 
Аватар для Big Brother
Типово Відповідь: Уступіть місце

Цитата:
Допис від Candy Переглянути допис
ооо я раз з місце мала-їхала аж у Кам'янець-Подільський-не мало не багато 4 з хвостом години. То ледве зігнала зі свого законного місця бабулю. На мене ще викричалися, що на атобус треба раніше приходити а не перед самим від'їздом. Тепер шо вона має стояти ЧЕРЕЗ МЕНЕ!!! Добре шо я тоже не ликом шита. Якась скромніша б в же стояла всю дорогу. А бабуля виявляється в Сатанів на курорт пензлювала.
ггг)) я якраз в Кам'янець-Подільський часто їжджу (родом звідти). дійсно, на цьому рейсі бувають такі ситуації. я стараюсь купляти білет бо дуже багато народу (шансів сісти без білета практично немає перед вихідними). а так як я з білетом - не сильно спішу на автобус (прихожу за 10-15 хв до відїзду) то на моєму місці майже завжди хтось сидить, але люди порядні попадаються (бабульок ше не було ) і зразу звільняють місце. я навіть не дивлюсь хто там сидить, бо якшо я купив білет з місцем - і на цей рейс воно моє, і якшо я не буду там сидіти - значить ніхто не буде. ось такий я принциповий))
Big Brother зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.01.2009, 22:14 #805176   #63
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Уступіть місце

Цитата:
Допис від Summer time Переглянути допис
Літнім людям майже ніколи не уступаю міце. Роблю це принципово.
Хочеться тобі щось сказати, але стримаюсь.
Ти знаєш, що при деяких сердечних хворобах, чи якщо з тиском проблеми, твоя принциповість може коштувати ХОРОШІЙ людині життя. В тебе може немає бабусі і батьки ще молоді, але коли з часом хтось такий "принциповий" як ти не уступить їм місце і тобі прийдеться витаскувати їх з того світу - згадай свій допис!
Пантера зараз поза форумом  
Подякував(ла):
umok (24.01.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.01.2009, 22:17 #805180   #64
Summer time
Guest
Типово Відповідь: Уступіть місце

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Хочеться тобі щось сказати, але стримаюсь.
Ти знаєш, що при деяких сердечних хворобах, чи якщо з тиском проблеми, твоя принциповість може коштувати ХОРОШІЙ людині життя. В тебе може немає бабусі і батьки ще молоді, але коли з часом хтось такий "принциповий" як ти не уступить їм місце і тобі прийдеться витаскувати їх з того світу - згадай свій допис!
Угу, згадаю. Я занадто холоднокровний, щоб мене "зачепив" твій допис.
 
Подякували 3:
@NYKey (25.01.2009), Philips (25.01.2009), StealZ (25.01.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.01.2009, 23:03 #805224   #65
@lenk@
Мама Стіфлєра(с)Dеntist
 
Аватар для @lenk@
Типово Відповідь: Уступіть місце

Цитата
Допис від WakS Переглянути допис
А ти в свому інституті мішки розгружаєш?
Тільки так
@lenk@ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.01.2009, 23:14 #805232   #66
umok
 
Аватар для umok
Типово Відповідь: Уступіть місце

Цитата:
Допис від Summer time Переглянути допис
Угу, згадаю. Я занадто холоднокровний, щоб мене "зачепив" твій допис.
є ж уроди-думаю вони поплатяться за все-надіюся
umok зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.01.2009, 23:18 #805234   #67
Summer time
Guest
Типово Відповідь: Уступіть місце

Цитата:
Допис від umok Переглянути допис
є ж уроди-думаю вони поплатяться за все-надіюся
Ага, уроди. Поплатимся.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.01.2009, 23:24 #805241   #68
YG
Типово Відповідь: Уступіть місце

Ніколи нікому не поступаюсь місцем і так дуже рідко користуюсь громадським транспортом
YG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2009, 01:05 #805314   #69
@NYKey
 
Аватар для @NYKey
Типово Відповідь: Уступіть місце

Припиніть сваритися
в мене хворе серце також і те що я поступлюся місцем якійсь бабульці може коштувати мені життя. І що?
@NYKey зараз поза форумом  
Подякували 4:
Natashka (25.01.2009), Philips (25.01.2009), StealZ (25.01.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2009, 05:20 #805332   #70
cheesy
Типово Відповідь: Уступіть місце

які всі благородні, нема ради.


а я пішки ходжу:-Р.
і на таксі, якщо вночі.
cheesy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
TheGame (03.02.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2009, 05:29 #805333   #71
zaharys
 
Аватар для zaharys
Типово Відповідь: Уступіть місце

ну та хз...
інколи поступаюсь, все від людини залежить, якщо заходить в маршрутку якита пенсіонер а бо жінка пристаріла, ну не обов"язково пристаріла то поступаюсь місцем. також батькам з маленькими дітьми, особливо якшо переповнена маршрутка... ато якшо не поступитись то ту малечу всяке бидло і не помічає, і можуть шось їм і придавити...

але водночас дико не переношу пенсіонерів в час пік, особливо коли в першу зміну вчився, ну вот захожу я сонний в ту маршрутку, сідаю собі, і обов"язково хтось має зайти, найчастіше якась бабця в якій сил більше чим в мене набагато, і дивиться так ніби я в неї корову вкрав... а я ж тожее люди

один раз в троліку, ше коли в початкові класи ходив, їхав зранку тай сів собі, то тьотінько таке зайшло як три мене в той час, і чуть не сіла на мене, а потім ше довго бурчала собі під ніс....
таке...

і взагалі громадський транспорт це хороший стимул до заробляння грошей, щоб їздити на таксі )

а поступатись то вже діло кожного, і ситуації...
zaharys зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2009, 07:58 #805349   #72
Olichka
Guest
Типово Відповідь: Уступіть місце

Звісно,коли я сидітиму,а біля мене стане бабуся,то хочу я того чи нехочу а місце уступлю.Але інодіколи стоїш на зупинці,чекаєш маршрутку,спішиш........І от коли вона приїжає то гурт бабок який теж чекав починають пхатись.Вони не то шо пхаються,вони влітають в маршрутку відіпхавши тебе назад.В той момент вона забуває що її там щось болить.А є ще що й свариться на пів маршрутки,коли їй місця нема,а те що вона їде безкоштовно,то невраховує.

Востаннє редагував Olichka: 25.01.2009 о 08:37.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2009, 09:11 #805364   #73
StealZ
 
Аватар для StealZ
Типово Відповідь: Уступіть місце

ага...наглість друге щастя. Памятається як колись в аварію попав і пів року з поломаною ногою був ... чогось коли ходив з паличкою мені в маршртці місцем ніхто не поступався, а одного разу навіть якась бабка мені пробувала вичитати чогоце я такий молодий а вже зкалічений ... тоді її дежу вчасно закрив. і тепер в маршрутці пенсіонерам поступатись не збираюся ... особливо якщо їдуть безкоштовно
StealZ зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sergyjko (25.01.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2009, 09:16 #805372   #74
Sergyjko
#
 
Аватар для Sergyjko
Типово Відповідь: Уступіть місце

Цитата:
Допис від StealZ Переглянути допис
ага...наглість друге щастя. Памятається як колись в аварію попав і пів року з поломаною ногою був ... чогось коли ходив з паличкою мені в маршртці місцем ніхто не поступався, а одного разу навіть якась бабка мені пробувала вичитати чогоце я такий молодий а вже зкалічений ... тоді її дежу вчасно закрив. і тепер в маршрутці пенсіонерам поступатись не збираюся ... особливо якщо їдуть безкоштовно
вибачте за оффтоп, в гіпсі був 9 місяців.. сижу на лавочці... в дворі... далеко на костилях не запригаєш ))) і тут така собі бабця з собачкою підходить на відстань витянутого костиля .. і таким єхидним голосом.... "Якби киця не скакала то би ніжку не зломала..." ))))
Sergyjko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Phantom (25.01.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2009, 09:53 #805399   #75
sredizemec
Banned
Типово Відповідь: Уступіть місце

Цитата:
Допис від Natashka Переглянути допис
Якщо людина не встигла ще навіть зайти у маршрутку і почала на всіх косити хто сидить, щоб зігнати бо вона старша (доречі й без білету) то це просто жах...якраз і такій людині ніхто місцем не поступиться!
у історію цей випадок попав як подвиг Хама, сина Ноя
sredizemec зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2009, 10:00 #805402   #76
sredizemec
Banned
Типово Відповідь: Уступіть місце

Цитата:
Допис від Sergyjko Переглянути допис
вибачте за оффтоп, в гіпсі був 9 місяців.. сижу на лавочці... в дворі... далеко на костилях не запригаєш ))) і тут така собі бабця з собачкою підходить на відстань витянутого костиля .. і таким єхидним голосом.... "Якби киця не скакала то би ніжку не зломала..." ))))
спирмай з гумором : може бабця залицялась, на м*ясо потягнуло ? )))))

- - -
якщо це була не критична ситуація, коли відчув себе погано після подібного спілкування... то можна зробити вигляд, що ніхто нічого не говорив - приголомшливий ефект ))) в крайньому випадку дати відсіч витягнутим пальцем

Востаннє редагував sredizemec: 25.01.2009 о 10:09.
sredizemec зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2009, 10:21 #805420   #77
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Уступіть місце

Раніше поступався завжди літнім людям. Але тепер рідше, лише тоді коли бабця/дідусь дійсно старі і їм важко стояти. Якщо ж якась розкрашена стара карга яка вічно возимущається і "леніна памятає" то не встаю з принципу. дівкам не поступаюсь місцем. Хотіли рівноправя то майте і не скигліть.
Мав пару випадків цікавих. Один раз у мене так невдало склалась велопоїздка що на слідуючий день ледве стояв від втоми в ногах. А тут на мене накинулись бабульки в маршрутці, що мол такий молодий а місцем не поступаюсь. Я просто сказав що у мене ноги болять побільше за їхнє(бо сумніваюсь що у всіх так раптом хворі ноги) і нехай відіпуться. А ще був свідком випадку коли їхав в маршрутці де позаду було 2-3 вільних місця. Зайшла якась "стара комуністка" і почала полоскати мозги якійсь дівчинці щоб вона уступила їй місце(це було на передніх місцях), дівчинці нічого не залишалось як встати і піти сісти на задні місця. Також колись їхав в автобусі з татом, років 8 назад, так що ще був доситб юний і повний сил . Зайшла якась досить літня жіночка, тобо років 60-65 але на вигляд ше не стара бабця, так одразу якась карга років 45-50 почала на мене шипіти чого я місця тій "бабці" не уступаю, а сама в наглу сиділа дальше, якщо вже така "співчутлива" то могла і свій зад від сідушки відірвати і уступити місце. Звісно по правилах хорошого тону я мав усупити місце старшій жіночці. Але навіщо одразу на мене шипіти і зображати з себе "добру самаритянку" причому "за мій кошт". думав висказати все що думаю, але тато стримав.
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2009, 12:17 #805507   #78
Philips
 
Аватар для Philips
Типово Відповідь: Уступіть місце

Я так думаю, всі старі бабці і діди в минулому такіж як і ми, в нас грає співчуття з їх вигляду немічного, але не треба забувати що багато з них були бандитами, егоїстами, стєрвами, і тд тобто аморальними людьми, а тепер тільки зовнішність їх маскує. Якщо людина висказує що кому робити, то ніякої поваги не заслуговує в оточуючих. Як вже було написано, скоріше поступлюся скромній, ніж тій яка буде на мене коситися цілу дорогу.
Philips зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2009, 12:21 #805509   #79
Philips
 
Аватар для Philips
Типово Відповідь: Уступіть місце

І щеодне сорі, що трошки не в тему, але це близько : постійно мене нервує коли на зупинці завалює бабуля , сідає, а коли шофер питає про оплату то вона каже - по посвічченю, не спорю більшість питають при вході, але нащо викрикувати зразу що, та мав би совість і тд... В того шофера з день таких крикливих по посвіттенню сотні і не дивно що він з боку виглядає цинічним, думаю більшість з нас такими б стала в такій обстановці.

І ще поповоду бабульок, ец тільки мені чи всім так - коли треба взяти якусь довідку чи ще якусь паперову волокиту і видає її стара закореніла бабуля, то тільки нерви, вона тобі нчого толком не скаже, і ше вичитає короче самі негативні емоції, а потім їй постіпайся в маршрутці ...
Philips зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2009, 12:33 #805516   #80
Rockgorn
 
Аватар для Rockgorn
Типово Відповідь: Уступіть місце

Цитата:
Допис від Philips Переглянути допис
І щеодне сорі, що трошки не в тему, але це близько : постійно мене нервує коли на зупинці завалює бабуля , сідає, а коли шофер питає про оплату то вона каже - по посвічченю, не спорю більшість питають при вході, але нащо викрикувати зразу що, та мав би совість і тд... В того шофера з день таких крикливих по посвіттенню сотні і не дивно що він з боку виглядає цинічним, думаю більшість з нас такими б стала в такій обстановці..
знайома ситуація...тай шоферу не вигідно купу зайців безплатно возити. Для посвідчення є тролейбуси. Навіть часто замічаю, що якщо на зупинці нікого нема крім пенсіонерів, то шофер старається або як умога швидше випустити людей і газувати, або питається, чи ніхто не виходить і їде далі не зупиняючись
Rockgorn зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:55.