Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи > Кулінарія

Кулінарія Рецепти/поради/обговорення


Новогодний поросенок

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 30.11.2010, 09:35 #1512943   #1
Givi
Типово Новогодний поросенок

Хозяюшки, посоветуйте у кого можно купить поросенка на килограмм, эдак, пять-семь? А еще лучше, кто б его мог приготовить на новый год?

Спасибо.
Givi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.11.2010, 17:06 #1513280   #2
Macy's
 
Аватар для Macy's
Типово Відповідь: Новогодний поросенок

Угощайся, Гиви!

Macy's зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.11.2010, 17:59 #1513319   #3
Niusa
 
Аватар для Niusa
Типово Відповідь: Новогодний поросенок

Цитата:
Допис від Macy's Переглянути допис
Угощайся, Гиви!

Ням -ням
Niusa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.11.2010, 21:29 #1513498   #4
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Новогодний поросенок

Хозяюшкам доверять остатца без поросенка. Город герой Вишнивец по догоге на Кременец там базар был по воскресеньям. Прости дальше по украински.
Так ось купуемо порося, зараз вартість не висока. Раджу купляти за тиждень до гулянки. Шість днів раджу порося кормити вареною бараболею з молоком. Поросятко вибираемо таке шоб влізло в духовку.
Самий страшний порцес це вбивство.
Перших два поросятка ми з товаришом різали в серце та не попали по неопитності. Вони так кричали що пришлось вчіпитись в горло. При розчинені ми взнали шо по суті поросята були не зарізані а задушені.
Так от порося зарізане нутрощі вийняті починаемо чистити шкіру.
Найпростіший обсмалити паяльною лампою. Швидко! Але один мінус, бензином чути, мясо молоденьке вбирае запахи! Трошки складніше обсмалити соломою Пахне краще чуть віддае димком. Найкращий але найскладніший варіант це обливати порося кипятком і шкрябати ножем Знімаеться тоненька шкірка з шерстю.Обробити треба все! Від пятачка до хвоста. Виколупуемо очі. Тепер педікюр. Ратички треба видрати кусачками або плоскогубцями щоб хітин не лишився? Оже ногтів нема шерсті тоже починаемо марінувати. Натираемо сіль перець спеції і все шо подобаеться зсередини. Даемо полежати до ранку. О тепер процес запікання. Усьо просто Надіваемо на вуха і пятачок шкарлупу від яєць і в духовку. Якщо хочется хрустку шкірочку то поливати соком не треба. Сік виділиться в процесі запікання. готовність перевіряемо сірником , поштрикати- має входити як у варену бараболю.
Пробував з кашею всередині, мені не сподобалось. Найсмачніше здалося просто мясо тушене з власним соком
Удачі!
Якщо пекти нема де то раджу Водограй. Я товаришу приготував порося в сирому вигляді запікали там. Непогано у них вийшло домовитись думаю можна.
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2010, 10:43 #1514832   #5
Givi
Типово Відповідь: Новогодний поросенок

Сомбра, вельми тобі вдячний за такий детальний опис процесу. Ти мені точ в точ нагадав як мій батько років 15 назад саме так і робив, а я за цим, ще пацаном уважно стежив: як порося ще пищить в мішку і потім його колять, як обливають кіпятком... Ех! Тепер хочу цю традицію відновити в нашій сім'ї. Хоча, поки не уявляю, де я буду тиждень тримати порося в місті)))) Дякую.

Додано через 39 секунд
Macy's....ммммм, гарненький)))

Востаннє редагував Givi: 02.12.2010 о 10:43. Причина: Пізніше додано
Givi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.12.2010, 19:58 #1516932   #6
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Новогодний поросенок

Цитата
Допис від Givi Переглянути допис
Сомбра, вельми тобі вдячний за такий детальний опис процесу. Ти мені точ в точ нагадав як мій батько років 15 назад саме так і робив, а я за цим, ще пацаном уважно стежив: як порося ще пищить в мішку і потім його колять, як обливають кіпятком... Ех! Тепер хочу цю традицію відновити в нашій сім'ї. Хоча, поки не уявляю, де я буду тиждень тримати порося в місті)))) Дякую.

Додано через 39 секунд
Macy's....ммммм, гарненький)))
я ПЕРЕПРОШУЮ! Вас часом звати на Гія? Якщо так то зверніться до сусіда Андрія він допоможе з утриманням порося. Бо Резо і вчив обробляти порося!
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2013, 18:10 #2297172   #7
Olena123
Banned
Типово Відповідь: Новогодний поросенок

гарна тема скоро Новий рік, давайте ділитися рецептами
Olena123 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2013, 21:38 #2297274   #8
Macy's
 
Аватар для Macy's
Типово Відповідь: Новогодний поросенок

Я вже і забула за ту хрюшу. Тій фотці, що зверху майже 4 роки.
Тоді приїхав до нас чоловіка товариш, ще з дитинства, на новорічні свята. Гурман ше той, в смислі товариш, а не чоловік. Живе він зараз в Франції і часто на Паску пече порося на природі. Ми рішили в нього досвіду набратися, такскать.
Свинку купили на фермі. Косультант наш наголосив - порося натирати тільки сіллю і перцем! Ніяких хмелі-сунелі чи ще якої спайсі біди, щоб не перебити аромат власне мяса.
В машинах є якийсь механізм, що опускає/піднімає вікна, так вони з тої фігні зробили тіпа моторчика, щоб свиня помаленько крутилась на шампурі і рівномірно готувалась. Вибрали місце для печення, таке шоб нас пожарніки звідти не погнали.
Дубак тоді був такий, шо мама рідна. А шквариться то діло практично цілий день. Ну, свекруха моя підігнала тим жарільщикам вухо горілки і якусь закусь: "щоб хлопчики не померзли". Хто не в курсі, вухо - це літра і ще 750гр. Короче, поки я дома салатіки різала і свиня і хлопчики були доведені до кондиції.
Вони там аж погубили одне другого. Чую, малий з предбанніка кричить: "Мамо, мамо! Дядько Льолік прийшов і впав і лежить!" Внятно пояснити, де свиня і де мій чоловік "дядько" не зміг. Чоловік мій виявися більш стойким і приліз прийшов чуть пізніше із свинею. Готовою. Памятаю, коптітєльний духан від неї був на всю хату, я її в гараж винесла на трохи "провітритись". На смак була добра.
Отакий, Оленко, рецепт.
Macy's зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.11.2013, 11:53 #2300370   #9
oliater
 
Аватар для oliater
Типово Відповідь: Новогодний поросенок

Я купувала в одних людей поросятко минулого року, але вуджене, не запечене, дуже смачно. Вже не пригадаю точно як, яле ніби просто розрізане вповдовж на двоє, так само вони ще продавали індиків. Поросятко, точно пригадую, було смалене соломою, що вже дає свій смак і запах. Не знаю, чи ще вони цим займаються, якщо когось цікавило би - то запитала би))
oliater зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.01.2014, 19:10 #2324906   #10
Olena123
Banned
Типово Відповідь: Новогодний поросенок

краще готове купувати, це треба наважитися на такий вчинок, як вбити.
Olena123 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.01.2014, 15:41 #2327873   #11
Olena123
Banned
Типово Відповідь: Новогодний поросенок

склався анекдот, відкрила П,
- на вбивство можна запросити когось, мене наприклад
- ОГО, думаю.почала читати правий стовпчик
_ УХ, почитала лівий стовпчик:

Цитата
Допис від Olena123 Переглянути допис
Новогодний поросенок
Olena123 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Сомбра (11.01.2014)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:20.