Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Позитивні новини.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 06.02.2019, 22:41 #2747468   #521
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Позитивні новини.

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Ну я радий за німечину, до речі, в США в тебе купують по тій самій ціні що продають (зазвичай), але є ще ціна доставки кіловата до тебе, і її не віддають, тому по суті получається менше. Але, в сонячних панелях є одна особливість, вони генерують найбільше енергії не у пікові періоди, і тільки частину доби. + якщо б я хотів в себе вдома використовувати тільки постачальників зеленої енергії (панелі і вітряки) то я б мав платити в приблизно в півтори рази більше, ну тобто ти поняв, чуваки продають її дорожче наразі (десь по гривень 5 за кіловат). Якщо я куплю свої панелі, то є два варіанти, або інвестувати і ставити батареї, і панелі більшої потужності ніж треба, і тоді я зможу вийти просто на мінімальне споживання, або ставити просто панелі, і надлишов в пік генерації віддавати в мережу, а потім споживати з мережі, але доплачувати за транспорт. Ну і про надприбутки, при ціні кіловата в 3.5грн і кожномісячній абонплаті в 550грн(не залежно від спожитого), панелі будуть окуплятись приблизно 13-15 років, при тому що гарантія на них 25 років. Автономний степ з акомуляторами буде окуплятись років 20+, шо в принципі робить цю затію нерентабельною для мене.
А як же податковий кредит? Але суть в тому, що я тобі привів ситуацію в Німеччині. Ти написав сам як це є в Америці. Но, в Україні ти тупо в упор не бачиш схеми розкрадання бюджету у вигляді дотацій. В мене слів нема

Додано через 5 хвилин
Цитата Ну от, в 2024-30му думаю це буде або ринкова ціна, або навіть дешевше.
Ага, Роттердам+++

Востаннє редагував ion: 06.02.2019 о 22:41. Причина: Пізніше додано
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.02.2019, 22:49 #2747470   #522
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Позитивні новини.

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
А як же податковий кредит? Але суть в тому, що я тобі привів ситуацію в Німеччині. Ти написав сам як це є в Америці. Но, в Україні ти тупо в упор не бачиш схеми розкрадання бюджету у вигляді дотацій. В мене слів нема
Ладно, поясню останній раз, якщо не доходить - я здаюсь

1. Ти кажеж шо в нас на панелях крадуть бюджет, бо вартість електрики нагенерованої панелями вище ніж просто з ТЕС чи АЕС. Прекрасно розумію хід твоїх зрадойобських думок. Але це не зовсім так. Поясн в п. 2:

2. Насправді панелі не є рентабельними при поточних середніх цінах споживання, і це не є виключенням, наприклад в техасі ситуація подібна до україни, тут батареї окупляються більшість строку служби - то якщо ти їх поставиш собі на хату, і вони не будуть потребувати ніякого обслуговування, тільки установка, якщо це в прмислових масштабах - то треба ще землю і робітників. Тому ціна електрики в півтора рази дорожча від них. Але їх підтримує держава, бо держава розвиаває сонячну енергетику. В каліфорнії чи нюйорку - елекроенергія сильно дорожча, і там панелі на даху окуповуються дуже швидко, правда трохи дорожча земля. ХЗ, може в німеччині так само, може там ціна кіловата в 3 рази більша ніж в Україні, і тому там не треба стимулювати це. В нас - треба.
+ незнаю як в німців, а в США майже в кожному штаті є рібейт за встановлення панелей - тобто якщо ти купуєш і ставиш панелі, тобі частину відразу повертає держава, шариш? Держава спеціально дотує цю галузь, бо без того вона просто буде економічно не вигідною, і робиться це свідомо, не через то шо це "схема крадіжки бюджету" а через то шо це єдиний вихід розвивати цей напрямок!
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.02.2019, 23:07 #2747473   #523
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Позитивні новини.

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
наприклад в техасі...
В каліфорнії чи нюйорку - елекроенергія сильно дорожча,
11 центів проти 19. Ок. Це все пояснює. Україна надзвичайно інтенсивно розвиває сонячну енергетику, ага
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2019, 09:27 #2747483   #524
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Позитивні новини.

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
Держава має забезпечити умови функціонування бізнесу, а не персонально обслуговувати олігарха Х.
А держава має сприяти якось побудові нових заводів, появі нових робочих місць, приходу іноземних інвесторів, ну і всякій іншій лабуді, щоб громадяни не по заробітках швендяли, а мали можливість заробляти в себе в країні???
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2019, 11:24 #2747492   #525
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Позитивні новини.

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
ПС. 200 мегават в рік це насправді дуже мало, але не погано що зявився такий завод.
ну я ж писав причини - ніхто не ризикне в наших економічних умовах вкладатись в дуже дорогий бізнес, який буде довго окуплятись.
Оце "виробництво сонячних панелей" скоріш за все зводитиметься до виробництва каркасів під них, щоб дешевше було з Китаю доставляти власне самі фотоелемети. Тобто це по суті доволі примітивне виробництво на зразок "дротиків" і хайтеком тут не пахне.
ну але 160 тис панелей в місяць- в принципі як для українського бізнесу - це вже щось. можна сказати солідне виробництво.

Але навіть такий бізнес у нас відкриває зазвичай людина, яка вже має чимало налагоджених звязків. І з огляду що Кнесс побудував вже не одну ФЕС в Україні - то звязки у них є, бо ти в нас тупо не здасиш об'єкт, доки не пройдеш купу кабінетів. Просто якщо ти ще "не в темі" - то ти шукаєш виходи на потрібних людей, тебе з ними зводять, ділишся з ними, і потрохи просуваєшся, якщо ти не заважаєш комусь серйознішому. Так от в нас робиться бізнес.
В інтервю оцей їхній генеральний відверто сказав - коли шукав гроші на інвестиції (порівняно не велика сума - 5 чи 7 мільйонів доларів) - ніхто вкластись не захотів. де він їх взяв врешті решт - окреме питання.
Але факт, що закордонний інвестор, який тут нікого не знає, сюди навіть носа не пхатиме, і де дасть грошей, бо для нього все це мутно і сумнівно. Тому ця "перемога" по великому рахунку більше є ілюстрацією власне "зради".

Додано через 6 хвилин
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Так є, цей зелений тариф не тільки для ахметова, почитай форуми, народ ставить собі панелі на будинках і надлишок продає, дехто навіть на тому заробляє. А це означає що так - ринок є і він вільний, тобі не треба нічого ні дозволів, ні ліцензій, купуєш панелі, ставиш лічильник і віддаєш в менежу нагенеровану енергію.
порахуй частку ахметова від всіх інших і побачиш під кого цей тариф.

Додано через 7 хвилин
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Ладно, поясню останній раз, якщо не доходить - я здаюсь
1. Ти кажеж шо в нас на панелях крадуть бюджет, бо вартість електрики нагенерованої панелями вище ніж просто з ТЕС чи АЕС. Прекрасно розумію хід твоїх зрадойобських думок. Але це не зовсім так. Поясн в п. 2:
В умовах України користь від сонячної енергетики під великим знаком питання. Наразі для енергетиків фотоелектростанції створюють більше проблем, ніж вирішують. Ми не каліфорнія, де цілий день сонце світить...
Якщо на пальцях - то обленерго зараз змушують формувати запит на потрібну кількість кіловатів наперед, відповідно до цього "замовлення" "Енергоринок" рахує потужність, яку має закупити в генеруючих компаній.
І тут починаються приколи - є от в області сонячних станцій на кілька сотень мегават, це не мало, диспетчер мусить враховувати цю потужність, він відповідно замовляє менше потужності в ринку, і тут набігла хмаринка, генерація падає в рази, потужності починає невистачати, напруга починає просідати... виходить сонце - навпаки потужність зростає - напруга засшкалює...

Востаннє редагував switch: 07.02.2019 о 11:45. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякували 2:
ion (08.02.2019), qazwsx321 (07.02.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2019, 12:28 #2747500   #526
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Позитивні новини.

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Хм. Дивись, уявімо, що олігарх Х веде переговори з корпорацією Джон Дір про розміщення заводу з виробництва комбайнів тут. Це добре чи погано?
це казка

Додано через 19 хвилин
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
А завозить він імпортні панелі по пільгах оказується по закону для всіх, і ти так само можеш якщо хочеш скористатись цьою пільгою і "за гроші українців розбудовувати свою імперію"
на завізні панелі, не поширюється зелений тариф, лише на панелі українсько-Ахметовського виробництва, які у 3 рази дорожчі від аналогічних по якості китайських ... Ахметов тупо почне перепродавати китайські, ліплячи на панель етикетку, як власного виробництва, а такі, як ти будівники імперій у чиновників відсосете

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Так є, цей зелений тариф не тільки для ахметова, почитай форуми, народ ставить собі панелі на будинках і надлишок продає, дехто навіть на тому заробляє. А це означає що так - ринок є і він вільний, тобі не треба нічого ні дозволів, ні ліцензій, купуєш панелі, ставиш лічильник і віддаєш в менежу нагенеровану енергію.
ти бредиш, на куплені за кордоном панелі, зелений тариф в Україні не діє, а то всі такі хитрожопі, як ти ним би почали користуватись, не купуючи панелі у Ахметова

Востаннє редагував qazwsx321: 07.02.2019 о 12:28. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2019, 12:29 #2747505   #527
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Позитивні новини.

До речі вчора був на одній новій ФЕС, 10 МВт, не знаю, яку площу вона займає, але побудована на реальній прлодючій землі, на жирному тягучому чорноземі. просто посеред поля.
Це вибачте мені просто пі**ець... До того більшість ФЕСів, на яких доводилось бувати, будувались зазвичай на запушених землях, на територіях колишній тваринницьких комплексів. Ну це в основному запущені, порослі бур'янами колишні пасовища.
На рахунок інвестицій - ФЕСи будують не прості люди і гроші там вливаються колосальні. От вчорашня ФЕС на хмельниччині (досить середня, з тих де бував) - 10 мільйонів Ват, це грубо по долару за Вт - одні панелі тяннуть 10 мільйонів, а ще силові установки, трансформаторні підстанції і т.д. і т.п. (а ви кажете завод Кнеса ).
Але от що-що а земля, я впевнений, там ніфіга не коштує. Думаю там просто за символічні гроші оформлена оренда років на 50 і все.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2019, 12:39 #2747506   #528
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Позитивні новини.

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Я щось пропустив??? Чому за державні кошти будує?
ти правий, як казала Тетчер , державних коштів не існує, є кошти платників податків

Додано через 3 хвилини
Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Але от що-що а земля, я впевнений, там ніфіга не коштує. Думаю там просто за символічні гроші оформлена оренда років на 50 і все.
зараз слоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоник тобі скаже, що в пустині у Каліфорнії, ціна на землю під панелі також символічна , тому що ринок

Востаннє редагував qazwsx321: 07.02.2019 о 12:39. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2019, 12:48 #2747509   #529
BadBoy
 
Аватар для BadBoy
Типово Відповідь: Позитивні новини.

Я просто офігіваю наскільки люди наївні. То пільги не для Ахметова, а для всіх. Подивіться хто лобіює ДТЕК Ахметова у раді, і як вони протягують закони, правки...Чи та вінницька фірма відвалила депутатам відкат за систематичне лобіювання енергетичних інтересів?). Не здивуюся, якщо ниточки від тої фірми дійдуть до самі знаєте кого
А ваші байки про те, що пільги "для всіх", а не для одного це як "окозамилюючі" державні тендери, де заганяють пару фірм для імітації конкуренції, а сам тендер був підготовлений для одного учасника. Тому продовжуйте вірити в те що вас не розводять.
BadBoy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2019, 12:53 #2747510   #530
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Позитивні новини.

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис

Далі якщо вірити іону, то "за державні кошти" це виявляється просто податкові пільги! Тобто ти береш свої гроші, закупляєш на них панелей шоб виробляти чисту електрику, це все буде окуплятись років 10, а держава зацікавлено в розвитку чистої енергії, і тобі дають податкові пільги (як і всім іншим, до речі, згадаєм ту саму розтаможку електрокарів), а якийсь слоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоник в інтернеті вважає шо ти будуєш це за його кошти Це просто христоматійний випадок!
тобто, якщо держава зацікавлена, щоб безробітні з заводів, які штучно побанкротили, а обладнання вивезли у Росію, Китай і Європу не робили революцію, не робили майдани, не палили колеса, а створювали собі за свій рахунок робочі місця, самі без допомоги держави, шукали інвестиції і платили у 5-10 разів вищу оренду , ніж ті хто має доступ до держмайна, сумашедші у % порівняно з великим і середнім бізнесом штрафи, і чисто символічний податок , то це зрада ?

на скільки я знаю, у зрадойобів які здризнули у США, пільги по податку для малого бізнесу 5 років , а для корпорацій створені офшори, прямо на території країни, і не потрібно в Панаму їхати

Востаннє редагував qazwsx321: 07.02.2019 о 13:00.
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2019, 13:00 #2747512   #531
BadBoy
 
Аватар для BadBoy
Типово Відповідь: Позитивні новини.

Доречі хочу усіх привітати з тим що Рада закріпила в Конституції курс на ЄС і НАТО!

З тими самими змінами Рада викинула з конституції:
Цитата 5. Пункт 14 розділу XV "Перехідні положення" виключити.
Цитата 14. Використання існуючих військових баз на території України для тимчасового перебування іноземних військових формувань можливе на умовах оренди в порядку, визначеному міжнародними договорами України, ратифікованими Верховною Радою України.
П.С. Маю надію, що лобіював виключення 14 розділу з Конституції України не Медведчук чи якийсь там Мінський договорняк. Якщо хотіли вигнати флот раші з Криму, могли просто денонсувати відповідну "Харківську угоду" 2010 року. Але я ж не "експерд" тому це моє суб'єктивне бачення.

П.С.1. А я б ще в конституції записав "Колонізувати Марс". Після цього потекли б міжнародні фінанси в нашу державу. Далі дати Маску та іншим інноваторам громадянство України, дати їм державні преференції, земельки на заводи дати, пільги... От хоть в чомусь ми могли б бути першими

Востаннє редагував BadBoy: 07.02.2019 о 13:29.
BadBoy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ion (08.02.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2019, 13:16 #2747514   #532
idcomsomnom
Старожил
Типово Відповідь: Позитивні новини.

Цитата 5. Пункт 14 розділу XV "Перехідні положення" виключити.
Цитата
14. Використання існуючих військових баз на території України для тимчасового перебування іноземних військових формувань можливе на умовах оренди в порядку, визначеному міжнародними договорами України, ратифікованими Верховною Радою України.
П.С. Маю надію, що лобіював виключення 14 розділу з Конституції України не Медведчук чи якийсь там Мінський договорняк. Якщо хотіли вигнати флот раші з Криму, могли просто денонсувати відповідну "Харківську угоду" 2010 року. Але я ж не "експерд" тому це моє суб'єктивне бачення.
за результатами голосування - дупоблок - 0. інші - більш менш майже всі
idcomsomnom зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.02.2019, 22:01 #2748502   #533
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Позитивні новини.

На замовлення Пантери )))))

aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.03.2019, 21:30 #2750305   #534
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Позитивні новини.

Під час концерту в окупованому Донецьку Газманов провалився під сцену.

https://www.facebook.com/ZEbotVinnyt...7452610626372/
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.03.2019, 22:13 #2750311   #535
Kosyacello
 
Аватар для Kosyacello
Типово Відповідь: Позитивні новини.

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
Під час концерту в окупованому Донецьку Газманов провалився під сцену.

https://www.facebook.com/ZEbotVinnyt...7452610626372/

Це чергова перемога Петра,дали ворогу по зубах.
Kosyacello зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2019, 06:59 #2750321   #536
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Позитивні новини.

Цитата Це чергова перемога Петра,дали ворогу по зубах.
Це — фейк, який не перевіривши, як завжди qazwsx321 тягне сюди.
aleko2007 зараз поза форумом  
Подякували 3:
beermante (20.03.2019), Petro Ford (14.03.2019), poisonous (14.03.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2019, 22:06 #2750507   #537
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Позитивні новини.

Кажется, следователи и прокуроры уже очень близки к раскрытию серии преступлений!
https://www.facebook.com/storonnikis...xMzQxNDI4ODQ2/
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.03.2019, 07:50 #2750962   #538
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Позитивні новини.

Кабінет міністрів підписав новий контракт з Коболєвим, згідно з яким керівник «Нафтогазу» отримуватиме понад 10 мільйонів гривень на місяць, а це — 15 000$ на день!

За які заслуги?! Видобуток газу зменшився за його керівництва вже до 15 мільярдів кубів. Дешевий газ українського видобутку він віддав на потреби олігархам.
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.03.2019, 08:22 #2750966   #539
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Позитивні новини.

Цитата Видобуток газу зменшився за його керівництва вже до 15 мільярдів кубів. Дешевий газ українського видобутку він віддав на потреби олігархам.
aleko2007 зараз поза форумом  
Подякували 2:
beermante (21.03.2019), Petro Ford (21.03.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.03.2019, 10:22 #2750989   #540
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Позитивні новини.

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
заводів, які штучно побанкротили, а обладнання вивезли у Росію, Китай і Європу
чоловіче, що ти мелеш ... були в нас передові заводи - де ? Так в 60-ті роки можливо так. Але не зараз.

Розкажу тобі приклад про пивзавод.

Колись, за совка, то був один з сучасних заводів по срср як і багато інших, для маленького ринку свого регіону. Там виготовлялось (увага!) 24-25 тисяч пляшок пива в добу - за три зміни. І не більше. Все милось, вся профілактика проходила вручну - тобто лінії мили вручну. Пляшки на транспортери викладали вручну, в ящики пакували вручну і т.д. Так тоді на тому заводі, який робив пива 25 000 пляшок в добу, в ідеалі , працювало 300 людей, які весь той процес обслуговували.
Потім той завод обанкротили ... "штучно" ... А може і не штучно. Бо 25000 в добу - то 750000 в місяць. Якщо взяти щоб ті 300 людей в середньому (керівники і т.д. і т.п. + податки) отримували 10 000 ЗП. то виходить, що на кожній пляшці лише 4 грн потрібно закласти на ЗП. Що зробить роздрібну ціну такого пива в межах 25 грн. І такий завод з кількістю пива 750 000 пляшок в місяць - закриєтья без штучного обанкрочування за три місяці.
А якщо той завод обанкротили, викупили, вклали в нього пару мільйонів Євро. Привезли з Німеччини, Чехії чи ще звідки з Європи обладнання (не вивезли а привезли) і той завод почав наливати 25 000 пляшок в годину + в іншу тару такий же об'єм (пет, кег ) і за 10 годин він лиє 250 000 пляшок. Тобто за три дні він лиє стільки, як на старому обладнанні до обанкрочування, за місяць при цілодобовому навантаженні. І, найголовніше - працює на тому заводі не 300 людей, а 100, в котрих ЗП в два рази більша, а фізично замахуються в рази менше - але таким людям потрібно вчитись, щоразу розвиватись і т.д. Бо то не як в середьовіччі, а складні машини і механізми ...

Перестань курити свій яд і вірити що від нас кудись вивозять якісь заводи, хіба на металобрухт. Чи ти віриш що завод Васадзе вивезли в Берлін, і аж тепер нам будуть продавати якісні німецькі мерси з нашого українського заводу ??? А ... і без тих 4000 ледарів, які мучили все населення України своїми творіннями, позбавляючи можливості купувати норм авто, - вмре економіка всієї країни .
AHgpyxa зараз поза форумом  
Подякував(ла):
andrey_ko (22.03.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 16:30.