Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


8 березня - оригінальний подарунок для коханої. Хто які дарував? Де в Тернополі і що оригінальне можна купити\заказати?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.08.2016, 21:21 #2647006   #41
uniter
Учасник
Типово Відповідь: 8 березня - оригінальний подарунок для коханої. Хто які дарував? Де в Тернополі і що оригінальне можна купити\заказати?

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
подарунки коштують гроші ( навіть ті самі квіти в різну ціну). бюджет не озвучено.
орхідея
uniter зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.08.2016, 21:04 #2647278   #42
avatarik
Banned
Типово Відповідь: 8 березня - оригінальний подарунок для коханої. Хто які дарував? Де в Тернополі і що оригінальне можна купити\заказати?

Мені що року квіти дарують або шоколад. Кум же кумі в цьому році подарував електронний кальян rozetka.com.ua/ego_1062351/p7761064/ дивно та вона наче б то рада.
avatarik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.08.2016, 10:49 #2647870   #43
Muspell
Banned
Типово Відповідь: 8 березня - оригінальний подарунок для коханої. Хто які дарував? Де в Тернополі і що оригінальне можна купити\заказати?

Мені подобається щоб на восьме обов"язково були квіти, просто взяти великий букет і оформити його якось оригінально, ще солодощі, це ж не іменини щоб дарувади більш коштовні подарунки
Muspell зараз поза форумом  
Подякував(ла):
karamel856 (10.08.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.09.2016, 11:36 #2651984   #44
Alvina
Banned
Типово Відповідь: 8 березня - оригінальний подарунок для коханої. Хто які дарував? Де в Тернополі і що оригінальне можна купити\заказати?

Може не завжди варто шукати оригінальний подарунок? Я от наприклад люблю практичні подарунки(не плутайте з дорогими). Маю на увазі. що це має бути те, чим я буду користуватися або носити. Не обовязково за купу грошей на то витрачати. Можна купити в подарунок якийсь аксесуар,по типу платка або шарфа. сабо це можуть бути прикраси.
Alvina зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.12.2017, 12:03 #2714487   #45
Libental
Учасник
Типово Відповідь: 8 березня - оригінальний подарунок для коханої. Хто які дарував? Де в Тернополі і що оригінальне можна купити\заказати?

я своїй подарував дуже оригінальний подарунок)) вона в мене дуже любить вино, тому я замовив цілий bag in box вина (10л.) на довго вистачае, ціна меньше ніж в пляшках, а смак навіть краще! вона була приємно здивована!) кому цікаво, ось сайт де я замовляв)
vino-na-rozliv.com.ua
Libental зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.12.2017, 16:51 #2714904   #46
DonnaVin
Учасник
Типово Відповідь: 8 березня - оригінальний подарунок для коханої. Хто які дарував? Де в Тернополі і що оригінальне можна купити\заказати?

Подарунок - це одне, але крiм подарунка потрiбно ще й про квіти обов'язково не забути. Кожна жiнка буде задоволена букетом квiтiв, хоча iнодi цього не визнають. Цього року своїй дарував срiбнi сережки (купував в невеличкому магазинi поблизу роботи) та букет троянд, замовляв з доставкою на роботу на сайтi https://onlyrose.com.ua/ Дружинi сподобався такий подарунок
DonnaVin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.01.2018, 22:59 #2716765   #47
OlgaFirst
Учасник
Типово Відповідь: 8 березня - оригінальний подарунок для коханої. Хто які дарував? Де в Тернополі і що оригінальне можна купити\заказати?

Также можно подарить хороший блокнот, не простой, а именно брендовый, они очень отличаются как по форме и дизайну, так и по качеству! Подобрать правильно брендовый журнал можно по этим советам и купить его можно в магазине Имидж.
OlgaFirst зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2018, 19:52 #2716874   #48
qwerty666
Активний учасник
 
Аватар для qwerty666
Типово Відповідь: 8 березня - оригінальний подарунок для коханої. Хто які дарував? Де в Тернополі і що оригінальне можна купити\заказати?

Ух ти-непочатий край роботи для модерів.. тут просто розсадник уєбанських ботів-спамерів.
qwerty666 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.05.2018, 20:37 #2728395   #49
Miho
Учасник
Типово Відповідь: 8 березня - оригінальний подарунок для коханої. Хто які дарував? Де в Тернополі і що оригінальне можна купити\заказати?

Цитата:
Допис від Muspell Переглянути допис
Мені подобається щоб на восьме обов"язково були квіти, просто взяти великий букет і оформити його якось оригінально, ще солодощі, це ж не іменини щоб дарувади більш коштовні подарунки
Подарунок без квітів - то не подарунок, а так вони служать гарним доповненням до чогось більш цікавого) Можна не дарувати шось більше, але часом хочеться зробити приємне і подарувати браслет, кулон чи якісь сережки - варіантів дуже багато. Час від часу балувати свою другу половину необхідно, без цього нікуди, навіть якшо каже шо не треба)

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від Libental Переглянути допис
я своїй подарував дуже оригінальний подарунок)) вона в мене дуже любить вино, тому я замовив цілий bag in box вина (10л.) на довго вистачае, ціна меньше ніж в пляшках, а смак навіть краще! вона була приємно здивована!) кому цікаво, ось сайт де я замовляв)
Мдааа, то був подарунок для вас двох - купували їй з розрахунку на те шо пити разом будете? - розумно)

Востаннє редагував Miho: 05.05.2018 о 20:37. Причина: Пізніше додано
Miho зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (05.05.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
8 березня, подарунок, для коханої



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:06.