Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи


Вимога замінити газовий лічильник

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.03.2009, 14:37 #848128   #1
tymofiy
 
Аватар для tymofiy
Типово Вимога замінити газовий лічильник

Така бадяга:
Принесли повідомлення з газового господарства з вимогою замінити газовий лічильник, як такий, що становить небезпеку і знятий з виробництва (щодо зняття з виробництва - ніфіга неправда бо завод "Арсенал" досі клепає одну з його модифікацій - бачив в каталозі). Прікол в тому, що лічильник в справному стані, відпахав 8 років без глюків. Куплявся на вимогу газового господарства САМЕ ТАКИЙ І САМЕ В НИХ (!!!)
Так от, в бумазі написано, що я маю за свої (і судячи зі всього знову ж в них) купити новий лічильник і якщо я це зроблю протягом 10 днів, то мені його безоплатно встановлять. А на словах пояснили, що якщо ні -
1) або поставлять техперемичку
2) або будуть рахувати газ за площею помешкання

Можливо, в когось були аналогічні ситуації, або є люди компетентні в цих питаннях. Як ту проблему вирішували?

Востаннє редагував tymofiy: 11.10.2009 о 14:50.
tymofiy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.03.2009, 14:43 #848137   #2
Vlodko
 
Аватар для Vlodko
Типово Відповідь: Вимога замінити газовий лічильник

Якшо лічильник проходив планову техповірку згідно графіку (раз в 4 роки тобто, мали бути вже 2), і дали добро на його використання то можеш спокійно користуватись і надалі, електрики в такому випадку міняють лічильники за свій рахунок
Vlodko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2009, 11:42 #849206   #3
leonkiller
 
Аватар для leonkiller
Типово Відповідь: Вимога замінити газовий лічильник

Ситуація така ,що колись дозволялись і рекомендували такі лічильники встановлювати, потім їх заборонили ,мотивуючи тим ,що лічильники роторного типу
при обліку газу роблять велику похибку і є небезпечними, оскільки можуть пропускати газ.
І зобовязують міняти їх на лічильники мембраного типу.
Наскільки законно вимагання заміни лічильника за ваш кошт незнаю.
Ціна лічильника в Тернополі 200-250грн
leonkiller зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2009, 21:24 #849950   #4
Sjava
Типово Відповідь: Вимога замінити газовий лічильник

в моєї бабулі тажож довелося поміняти лічильник після перевірки, сказали дає похибку(міняли за свій рахунок).вот такто держава занас дбає. їй на нас пох...
Sjava зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.04.2009, 19:40 #884410   #5
tymofiy
 
Аватар для tymofiy
Типово Відповідь: Вимога замінити газовий лічильник

власне, так сталось і в мене.
тому тема втратила актуальність
tymofiy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.04.2009, 21:35 #884575   #6
Delf
 
Аватар для Delf
Типово Відповідь: Вимога замінити газовий лічильник

шкода що вже не актуально але

якшо опалюєш газом дім то я б поцікавився скільки вийде якщо платити по квадратн. метрах а не по лічильнику...
якщо смалити котлом на всю катушку щоб в кімнатах - до +25 і ходиш собі в лютий мороз по дому в одних шортах а платиш все одно однаково то най би газовики запгали собі той лічильник в с..аку.

років 10 а то і більше тому коли ми платили від площі а потім поставили лічильник то почали економити газ - в кімнатах стало холодніше
а по грошах так само майже..


то нащо мерзнуть...

так шо в мене питання чи можна відмовитися від лічильника
Delf зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.04.2009, 22:09 #884645   #7
contras552
Banned
Типово Відповідь: Вимога замінити газовий лічильник

Цитата:
Допис від Delf Переглянути допис
якшо опалюєш газом дім то я б поцікавився скільки вийде якщо платити по квадратн. метрах а не по лічильнику...
років 10 а то і більше тому коли ми платили від площі а потім поставили лічильник то почали економити газ - в кімнатах стало холодніше
а по грошах так само майже..
Дорожче вийде без лічильника. В мене 7 рокув тому не було лічильника, то платили майже вдвічі більше, ніж після того, як встановили лічильник. Ну і наявність лічильника-стимул до економії газу і власних грошей. Я не економлю. Палю так, щоб було тепло, тобто +21. Ну, а ходити вдома взимі в шортах і без\в майці-то вже зажирно.

Цитата:
Допис від Delf Переглянути допис
так шо в мене питання чи можна відмовитися від лічильника
Не можна.
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.04.2009, 22:20 #884664   #8
contras552
Banned
Типово Відповідь: Вимога замінити газовий лічильник

Мля, в мене такий самий лічильник, як в автора, але вимога замінити його, ще не приходила. Але купити новий лічильник, то фігня. Куплю. А як переварити труби, коли вже зроблено в кухні ремонт, вкладено плитку на стінах? Лічильник знаходться впритик біля краю плитки і пластмасових закінчень на краю плтки, і ще й в 20 сантиметрах від побіленої стелі. Переварити труби, щоб не пошкодити плитку, пластмасові закінчення, , не обсмалити стіну і стелю, неможливо. Задрали сцуки...
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.04.2009, 23:04 #884698   #9
tymofiy
 
Аватар для tymofiy
Типово Відповідь: Вимога замінити газовий лічильник

запасайся асбестом
tymofiy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.04.2009, 12:14 #886316   #10
contras552
Banned
Типово Відповідь: Вимога замінити газовий лічильник

Цитата:
Допис від tymofiy Переглянути допис
запасайся асбестом
То не вихід, стіни чи стелю все одно закоптять чи обсмалять. Бо лічильник знаходиться в куті, де сходяться 2 стіни і стеля, та й труби зварені впритик до стіни, і там не пролізе кусок азбесту між стіною і трубою. Полюбому шось покоцають.
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.04.2009, 15:43 #886543   #11
Hurricane
 
Аватар для Hurricane
Типово Відповідь: Вимога замінити газовий лічильник

Цитата
Допис від contras552 Переглянути допис
А як переварити труби, коли вже зроблено в кухні ремонт, вкладено плитку на стінах?
А на фіга переварювати? Лічильники навіть різних типів і виробниківяк правило мають стандартні приєднувальні розміри. Він повинен на місце старого встановитися без проблем
Hurricane зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.04.2009, 16:52 #886600   #12
tymofiy
 
Аватар для tymofiy
Типово Відповідь: Вимога замінити газовий лічильник

Розумієш, роторні мають вхід-вихід по різні боки лічильника, а мембранні - по один бік.
tymofiy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.04.2009, 19:37 #886697   #13
contras552
Banned
Типово Відповідь: Вимога замінити газовий лічильник

Цитата:
Допис від tymofiy Переглянути допис
Розумієш, роторні мають вхід-вихід по різні боки лічильника, а мембранні - по один бік.
Точно.
Уточню, щоб було зрозуміліше. У мого лічильник вхід зверху, а вихід знизу. А той, який мають поставити, має вхід і вихід зверху.
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.03.2015, 19:04 #2517170   #14
Vitap
Учасник
Типово Відповідь: Вимога замінити газовий лічильник

Цікавить скільки зараз коштують газові лічильники,які моделі порадите і де можна купити?
Чи дозволяють ставити лічильники в квартирах(централізоване опалення,газова плитка)?
Vitap зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.03.2015, 14:32 #2520025   #15
zav
Активний учасник
Типово Відповідь: Вимога замінити газовий лічильник

Підніму тему! Прийшла записка міняти! Може хтось порадить де дишевше придбати? І який саме брати?
zav зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 16:19.