Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Музика > Балачка музикантів


Гурт шукає вокаліста(вокалістку). Ню/Альтернативний мітол

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 26.08.2008, 20:06 #682652   #1
+PaladiN+
 
Аватар для +PaladiN+
Типово Гурт шукає вокаліста(вокалістку). Ню/Альтернативний мітол

4 рібят грають ню мітол. Вже трохи зіграні, є готовий матеріал, достатній для виступів, своє місце для репетицій із непоганою апаратурою. Але вокаліста нема і треба когось нового і бажано пошвидше
З вимог звичайно свої тексти і креативні ідеї. Техніка співу важливої ролі не грає. І гроули і скріми підійдуть Вік бажано би 17 років хочаб
Якщо когось зацікавило стукайте в аську
6161446
Або тут

Востаннє редагував +PaladiN+: 26.01.2009 о 17:04.
+PaladiN+ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.08.2008, 20:59 #682693   #2
MARSCORE
Типово Відповідь: Гурт шукає вокаліста(вокалістку). Ню/Альтернативний мітол

апять мазафака...
MARSCORE зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.08.2008, 22:09 #682762   #3
+PaladiN+
 
Аватар для +PaladiN+
Типово Відповідь: Гурт шукає вокаліста(вокалістку). Ню/Альтернативний мітол

Цитата
Допис від MARSCORE Переглянути допис
апять мазафака...
А от і хардкорщіки прибігли. Свою групу ніхто не зробив, но з факерів гріх не погнати
+PaladiN+ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.08.2008, 01:00 #682866   #4
travis_made
 
Аватар для travis_made
Типово Відповідь: Гурт шукає вокаліста(вокалістку). Ню/Альтернативний мітол

і правильно зробили, шо прибігли
travis_made зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.08.2008, 10:29 #682978   #5
MARSCORE
Типово Відповідь: Гурт шукає вокаліста(вокалістку). Ню/Альтернативний мітол

Цитата:
Допис від +PaladiN+ Переглянути допис
А от і хардкорщіки прибігли. Свою групу ніхто не зробив, но з факерів гріх не погнати
та поки шо ніхто не гонить)))
MARSCORE зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.08.2008, 12:03 #683035   #6
turboblack
Типово Відповідь: Гурт шукає вокаліста(вокалістку). Ню/Альтернативний мітол

ото тому в нас така повальна трагедія в шоубізнесі: ніхто не знає нашо вони створюють гурт, пофіг які слова, пофіг який спів, аби спонсора знайти, аби бабки платили.

Хлопці! Чим ви зараз відрізняєтесь від гурту "ПАЮЩІЄ ТРУСИ"?

має бути вказана ідея, шо ви хочете донести до людей, радикальність, не меркантильність, ну і звичайно музична іновація, а не просто так "джиг джиг" в гаражі, ми матьорі пацани гггг.
turboblack зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.08.2008, 12:09 #683048   #7
travis_made
 
Аватар для travis_made
Типово Відповідь: Гурт шукає вокаліста(вокалістку). Ню/Альтернативний мітол

ідея і то, шо вони хочуть донести то вони вже донесуть в піснях при подальшій творчості, а не зобов"язані всім наобіцяти зараз шо вони будуть нести добро і мир в маси
група по великому рахунку ше не встигла ніде розкритись, а її вже обісрали і з "пающімі трусами" зрівняли))
travis_made зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.08.2008, 12:33 #683073   #8
turboblack
Типово Відповідь: Гурт шукає вокаліста(вокалістку). Ню/Альтернативний мітол

люба група має мати ідею, а що написано в оголошенні, шо їм пофіг що співати аби було прикольне, і пофік чи вокалістку чи вокаліста, нема взагалі якоїсь основної ідеї, зато вони мають приміщення, це вже респект, його можна здати в аренду іншому гурту доки не розберуться що їм таки грати.

є одна проста істина, людина культурна має мати мету яку вона доносить до загалу.

а той хто пише вірша на пісню він пише його для себе, а не щоб гурту сподобалося, інакще це вже не культура, а щось хз, попсове.

можна зараз від балди насочіняти купу віршаків поставити на них хороший аранж і буде тєма, але культурної цінності вони мати не будуть. ітого: чи варто створювати ще одне щось......
turboblack зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.08.2008, 19:47 #683331   #9
+PaladiN+
 
Аватар для +PaladiN+
Типово Відповідь: Гурт шукає вокаліста(вокалістку). Ню/Альтернативний мітол

turboblack
бажаєте поділитись багатим досвідом створення ню міталової банди і методами донесення глубокофілософського послання публіці злісними гроулом?
Ню мітол немає чітких рамок і пробувати можна все. Я краще хоть когось знайду ніж буду шукати фіг зна шо і залишусь ні з чим(думаю знаєш, що музикантів в такому місті як наше знайти дуже важко). Крім того я ж не написав що 4 парня хочуть шось грати. Група має стиль-а це вже більша частина ідеї(ну звичайно деяка його частина ще залежить від вокаліста. з першим грали такий собі імаційний ню мітал, з другим агресивний. тут й надалі експерементувати із різними техніками співу я не проти). І думати шо грати нам не треба. Як я писав ми вже троха зіграні і є матеріал. Але у звязку із тим шо пішов вокаліст через нехватку часу шукаєм нового
А що співають чесно кажучи мені цікаво, але не надзвичайно-у більшості випадків не розумів доки не позичав папір із піснями. Моє діло ритм і драйв а не тексти думати. І як на мене якщо кожен буде нормально виконувати свою роль у групі то і музика буде толкова
А про спонсорів і бабки це вже взагалі смішно Як не прикро, але яким спонсорам та музика треба, особисто я граю собі в задоволення, щов вдосконалитись і просто толково провести час
+PaladiN+ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.08.2008, 23:45 #683527   #10
MARSCORE
Типово Відповідь: Гурт шукає вокаліста(вокалістку). Ню/Альтернативний мітол

блін, по-моєму ню-мітол нічого не може донести до мас, зовсім))
це не є ідейна музика, от і все)))
це хіба шо дійсно, так собі пограти, от і все....
MARSCORE зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.08.2008, 00:08 #683540   #11
Sirco
 
Аватар для Sirco
Типово Відповідь: Гурт шукає вокаліста(вокалістку). Ню/Альтернативний мітол

та чьо ви примахалися до хлопців...Підтримую travis_made .... ніхто ше нечув шо за група а вже починають її обсирати! Хочеш шось показати, показуй не в інтернеті,а на людях
Sirco зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.08.2008, 10:23 #683671   #12
+PaladiN+
 
Аватар для +PaladiN+
Типово Відповідь: Гурт шукає вокаліста(вокалістку). Ню/Альтернативний мітол

Цитата
Допис від MARSCORE Переглянути допис
блін, по-моєму ню-мітол нічого не може донести до мас, зовсім))
це не є ідейна музика, от і все)))
це хіба шо дійсно, так собі пограти, от і все....
Ну не сказав би що все так категорично. pod наприклад шось таки доносили. в цьому плані не в стилі діло а в самих людях
+PaladiN+ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.08.2008, 10:41 #683684   #13
turboblack
Типово Відповідь: Гурт шукає вокаліста(вокалістку). Ню/Альтернативний мітол

ну як знаєте, бажаю успіху

а щодо "доносити до мас" так чи варто дивитися на те що хтось до вас робив, можливо є смисл відкрити щось нове, хотів весь цей час доказати що музика буде такою як ти до неї відносишся.
turboblack зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.08.2008, 19:15 #684003   #14
Sirco
 
Аватар для Sirco
Типово Відповідь: Гурт шукає вокаліста(вокалістку). Ню/Альтернативний мітол

я в шоці.....тебе *бе шо хлопці хочуть грати????
Sirco зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.08.2008, 19:24 #684007   #15
niJ{el
 
Аватар для niJ{el
Типово Відповідь: Гурт шукає вокаліста(вокалістку). Ню/Альтернативний мітол

Цитата
Допис від turboblack Переглянути допис
ну як знаєте, бажаю успіху

а щодо "доносити до мас" так чи варто дивитися на те що хтось до вас робив, можливо є смисл відкрити щось нове, хотів весь цей час доказати що музика буде такою як ти до неї відносишся.
Блін, донощик, ти шо хочеш сказати, що всі групи які ти слухаєш перш ніж створюватися брали собі за мету якісь ідеї?ідеї виникають в процесі існування..і блін поменьше вумнічай
niJ{el зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.08.2008, 20:53 #684032   #16
ALM
Активний учасник
 
Аватар для ALM
Типово Відповідь: Гурт шукає вокаліста(вокалістку). Ню/Альтернативний мітол

Цитата
Допис від turboblack Переглянути допис

а щодо "доносити до мас" так чи варто дивитися на те що хтось до вас робив, можливо є смисл відкрити щось нове, хотів весь цей час доказати що музика буде такою як ти до неї відносишся.
Ше один..прийшов і навчив всіх як жити...
ALM зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.08.2008, 20:58 #684034   #17
MARSCORE
Типово Відповідь: Гурт шукає вокаліста(вокалістку). Ню/Альтернативний мітол

Цитата:
Допис від niJ{el Переглянути допис
Блін, донощик, ти шо хочеш сказати, що всі групи які ти слухаєш перш ніж створюватися брали собі за мету якісь ідеї?
а ти думаєш таких груп мало??)))
MARSCORE зараз поза форумом  
Подякував(ла):
niJ{el (29.08.2008)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.08.2008, 01:09 #684147   #18
niJ{el
 
Аватар для niJ{el
Типово Відповідь: Гурт шукає вокаліста(вокалістку). Ню/Альтернативний мітол

Думаю що мало, нормальні групи не створюються для того щоб "сказати ні наркотикам" чи щоб "Вдарим своєю творчістю по алкоголізму" творчість це є щось спонтане...це стан душі, тоді, коли вона створюється...а стан душі є різним в різні періоди...
в один період а тебе(вокаліста, який пише тексти для групи, наприклад) помер друг, який був наркоманом, тебе це зацепило, і ти написав пісню "Master of Pupets", чи "Ангельская пыль"
Через пыв року ще тебе кинула якась шмара яку ти любив і ти написав пісню "Осколок льда" ....

Єдині групи які ставлять собі за мету ЩОСЬ, це групи які рішили заробляти на тому гроші, або групи, а-ля "вічність скоро" в яких єдина мета - привабити тебе до своєї віри
niJ{el зараз поза форумом  
Подякували 2:
+PaladiN+ (29.08.2008), Sirco (29.08.2008)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.08.2008, 01:14 #684150   #19
niJ{el
 
Аватар для niJ{el
Типово Відповідь: Гурт шукає вокаліста(вокалістку). Ню/Альтернативний мітол

Цитата
Допис від MARSCORE Переглянути допис
а ти думаєш таких груп мало??)))
ОФФ ТОПП:

Створюю нову групу, хочу висвітлти проблему, того що мене захарило що всякі ублюдки розмальовують стіни підїзду. Єдинодумці, які хочуть створювати на цю тематику музику запрошуються в мою групу....

P.S нечайно замість того шоб цитату нажати клацнув дякую)))
niJ{el зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.08.2008, 14:17 #684497   #20
MARSCORE
Типово Відповідь: Гурт шукає вокаліста(вокалістку). Ню/Альтернативний мітол

Цитата:
Допис від niJ{el Переглянути допис
Думаю що мало, нормальні групи не створюються для того щоб "сказати ні наркотикам" чи щоб "Вдарим своєю творчістю по алкоголізму" творчість це є щось спонтане...це стан душі, тоді, коли вона створюється...а стан душі є різним в різні періоди...
в один період а тебе(вокаліста, який пише тексти для групи, наприклад) помер друг, який був наркоманом, тебе це зацепило, і ти написав пісню "Master of Pupets", чи "Ангельская пыль"
Через пыв року ще тебе кинула якась шмара яку ти любив і ти написав пісню "Осколок льда" ....

Єдині групи які ставлять собі за мету ЩОСЬ, це групи які рішили заробляти на тому гроші, або групи, а-ля "вічність скоро" в яких єдина мета - привабити тебе до своєї віри
ахахахах!!!!!може ти і не знаєш, але поряд з всякими там "Master of Pupets чи Ангельская пыль" існють і інші музичні сцени, із зовсім іншою музикою та ідеологією....це так, між іншим....))))
MARSCORE зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:54.