Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Як Ви думаєте Тернопіль винесе ще одну фірму яка займається дизайном інтер'єрів + несе деякі функції рекламної агенції (оперативна поліграфія і т.п.), чи все ж таки не варто?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 16.02.2013, 17:31 #2141994   #1
pnv
Учасник
Типово Як Ви думаєте Тернопіль винесе ще одну фірму яка займається дизайном інтер'єрів + несе деякі функції рекламної агенції (оперативна поліграфія і т.п.), чи все ж таки не варто?

Дизайн бюро + РА

Виникла одна ідея. Та от не знаю чи варто) Як Ви думаєте Тернопіль винесе ще одну фірму яка займається дизайном інтер'єрів + несе деякі функції рекламної агенції (оперативна поліграфія і т.п.), чи все ж таки не варто?)
pnv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2013, 17:38 #2142001   #2
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Дизайн бюро + РА

Цитата
Допис від pnv Переглянути допис
Дизайн бюро + РА

Виникла одна ідея. Та от не знаю чи варто) Як Ви думаєте Тернопіль винесе ще одну фірму яка займається дизайном інтер'єрів + несе деякі функції рекламної агенції (оперативна поліграфія і т.п.), чи все ж таки не варто?)
Ще одну? Я жодної толкової не знаю в Тернополі. Не таких , щоб картинок з інтернету накачали, а мали хороших майстрів і поставщиків. Щоб зробили все від перепланування до фіранок.
Іра зараз поза форумом  
Подякували 2:
Ingenue (16.02.2013), mr.psiho (17.02.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2013, 17:43 #2142005   #3
pnv
Учасник
Типово Відповідь: Дизайн бюро + РА

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
Ще одну? Я жодної толкової не знаю в Тернополі. Не таких , щоб картинок з інтернету накачали, а мали хороших майстрів і поставщиків. Щоб зробили все від перепланування до фіранок.
Ну з постачальниками це дуже складно - нажаль(((
Дизайнери яких я знаю виходили з того, що пропонують будівельні магазини тернополя. А ті, що не бачили в очі матеріалів - придумають, а готові об'єкти дуже відрізняються від картинок(((
pnv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2013, 17:53 #2142011   #4
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Дизайн бюро + РА

Цитата
Допис від pnv Переглянути допис
Ну з постачальниками це дуже складно - нажаль(((
Дизайнери яких я знаю виходили з того, що пропонують будівельні магазини тернополя. А ті, що не бачили в очі матеріалів - придумають, а готові об'єкти дуже відрізняються від картинок(((
В Тернополі достатній асортимент і будматеріалів, і оздоблювальних ,і майстрів хватає, і меблевиків, і текстиль підходящий можна знайти , і кузні є, що ексклюзив любий зроблять, на худий кінець можна і ланшафтників знайти, але я завжди це все збираю докупи по-крихтам. Нема кантори де можна замовити ремонт під ключ. Я маю на увазі не бригади, які роблять якийсь міфічний євроремонт ( спитай в них чим він відрізняється від звичайного і вони зависають), а ведуть приміщення від ідеї і до квітки , щоб робила не тільки стандартну кімнатну квартиру, а бралась за клуби, ресторани.
Іра зараз поза форумом  
Подякував(ла):
mr.psiho (17.02.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2013, 18:00 #2142020   #5
pnv
Учасник
Типово Відповідь: Дизайн бюро + РА

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
В Тернополі достатній асортимент і будматеріалів, і оздоблювальних ,і майстрів хватає, і меблевиків, і текстиль підходящий можна знайти , і кузні є, що ексклюзив любий зроблять, на худий кінець можна і ланшафтників знайти, але я завжди це все збираю докупи по-крихтам. Нема кантори де можна замовити ремонт під ключ. Я маю на увазі не бригади, які роблять якийсь міфічний євроремонт ( спитай в них чим він відрізняється від звичайного і вони зависають), а ведуть приміщення від ідеї і до квітки , щоб робила не тільки стандартну кімнатну квартиру, а бралась за клуби, ресторани.
Ну це звичайно все дуже круто))) , але я не тішу себе ілюзіями з приводу Тернополя))))
Справа в тім, що дизайнер інтер'єрів один, а інша людина більше з поліграфією та рекламою пов'язана.
От і хотілося б це якось поєднати.
pnv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2013, 18:07 #2142024   #6
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Дизайн бюро + РА

Цитата
Допис від pnv Переглянути допис
Ну це звичайно все дуже круто))) , але я не тішу себе ілюзіями з приводу Тернополя))))
Справа в тім, що дизайнер інтер'єрів один, а інша людина більше з поліграфією та рекламою пов'язана.
От і хотілося б це якось поєднати.
Питання не в тому скільки дизайнерів і поліграфістів. Питання в тому, як ти бачиш цей бізнес, які масштаби? Якщо ви плануєте зняти приміщення, дати оголошення в РІА " дизайн і поліграфія тел", сісти так і сидіти, то краще навіть не починайте - марно потратите час, нерви і гроші. Для початку бізнесу повинна бути чітка концепція і план розвитку.
Іра зараз поза форумом  
Подякував(ла):
mr.psiho (17.02.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2013, 18:08 #2142026   #7
dango
 
Аватар для dango
Типово Відповідь: Дизайн бюро + РА

поліграфістів в Тернополі вже дуже багато.
І всі скочуються до демпінгування цін. Тема довга, нудна і болюча.
dango зараз поза форумом  
Подякував(ла):
riznyk (17.02.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2013, 18:14 #2142030   #8
pnv
Учасник
Типово Відповідь: Дизайн бюро + РА

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
Питання не в тому скільки дизайнерів і поліграфістів. Питання в тому, як ти бачиш цей бізнес, які масштаби? Якщо ви плануєте зняти приміщення, дати оголошення в РІА " дизайн і поліграфія тел", сісти так і сидіти, то краще навіть не починайте - марно потратите час, нерви і гроші. Для початку бізнесу повинна бути чітка концепція і план розвитку.
Про Ріа + не думала, а от приміщення знімати обов'язково доведеться)))
Бачу я усе це поки що розмито. Є один цікавий напрямок по рекламі - але боюсь Тернопіль по грошам його не потягне - одним словом може вийти, що ми будем просто хвастатись клієнтам яка в нас є класна штука - шкода, що Ви собі таке купити не можете))))))))))) якось отак)))

А на тему поліграфії ситуацію знаю добре - демпінг зло - навіть постійні клієнти деколи за пару грн тікають((((
pnv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2013, 18:17 #2142035   #9
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Дизайн бюро + РА

Цитата:
Допис від dango Переглянути допис
поліграфістів в Тернополі вже дуже багато.
І всі скочуються до демпінгування цін. Тема довга, нудна і болюча.
Я, звісно, в поліграфії - темний ліс, але поєднати дизайн і поліграфію просто. Я вимушена замовляти фотошпалери в Києві. Вони роблять мені любе вісім, потрібного розміру, текстури, мого малюнку чи фото за два дні, а в Тернополі такого нема, тим більше, що такого роду послуга може легко просуватися через інтернет.
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 16.02.2013, 18:25 #2142039   #10
pnv
Учасник
Типово Відповідь: Дизайн бюро + РА

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
Я, звісно, в поліграфії - темний ліс, але поєднати дизайн і поліграфію просто. Я вимушена замовляти фотошпалери в Києві. Вони роблять мені любе вісім, потрібного розміру, текстури, мого малюнку чи фото за два дні, а в Тернополі такого нема, тим більше, що такого роду послуга може легко просуватися через інтернет.
А ви займаєтесь дизайном інтер'єрів?? чи для себе фотошпалери замовляли?
pnv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2013, 19:50 #2142117   #11
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Дизайн бюро + РА

Цитата
Допис від pnv Переглянути допис
А ви займаєтесь дизайном інтер'єрів?? чи для себе фотошпалери замовляли?
Я роблю дизайн , але берусь за замовлення лише ті, які мені подобаються. Вірніше не замовлення, а замовники з якими мені цікаво працювати. Коли мене клієнт веде до сусіда чи показую фото в кума на уродинах і каже, що хоче таке саме, то передаю клієнта комусь іншому. Слава Богу матеріальні потреби і можливості дозволяють займатися тим, що приносить задоволення.
Іра зараз поза форумом  
Подякували 4:
aleko2007 (16.02.2013), dango (16.02.2013), mr.psiho (17.02.2013), riznyk (17.02.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2013, 21:19 #2142166   #12
pnv
Учасник
Типово Відповідь: Дизайн бюро + РА

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
Я роблю дизайн , але берусь за замовлення лише ті, які мені подобаються. Вірніше не замовлення, а замовники з якими мені цікаво працювати. Коли мене клієнт веде до сусіда чи показую фото в кума на уродинах і каже, що хоче таке саме, то передаю клієнта комусь іншому. Слава Богу матеріальні потреби і можливості дозволяють займатися тим, що приносить задоволення.
Ну тоді Ви, можна сказати, щаслива)))
Доречі, Ви сказали за фотошпалери і я згадала, що зараз людям стали цікаві репродукції картин на холстах.
pnv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.02.2013, 08:52 #2142305   #13
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Дизайн бюро + РА

Цитата
Допис від pnv Переглянути допис
Ну тоді Ви, можна сказати, щаслива)))
Доречі, Ви сказали за фотошпалери і я згадала, що зараз людям стали цікаві репродукції картин на холстах.
Кантора, послугами якої я користуюсь, робить друк на різних фактурах : льон, штукатурка, пісок, шовк, холст, пил, іній, декоративна штукатурка, лоск, глянець. Я лише обираю зображення з цього джерела www.shutterstock.com або фото і вказую фактуру і розмір.
Але наголошую ще раз: один дизайнер з поліграфістом ( навіть дуже талановиті) і мутне бажання щось робити це дуже мало для заробляння грошей.
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.02.2013, 08:57 #2142308   #14
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Дизайн бюро + РА

Цитата
Допис від pnv Переглянути допис
Дизайн бюро + РА

Виникла одна ідея. Та от не знаю чи варто) Як Ви думаєте Тернопіль винесе ще одну фірму яка займається дизайном інтер'єрів + несе деякі функції рекламної агенції (оперативна поліграфія і т.п.), чи все ж таки не варто?)
дизайн інтер"єрів і ксерокс...
а фірму назвіть "студія еліт-віп-тер-дизайн"
riznyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.02.2013, 09:40 #2142333   #15
mr.psiho
Типово Відповідь: Дизайн бюро + РА

Цитата
Допис від pnv Переглянути допис
Ну з постачальниками це дуже складно - нажаль(((
Складно лише тому, що треба шукати, дзвонити, питати про майстрів, постачальників, організовувати канал постачання самому. Але зовсім не тому, що тих майстрів чи постачальників немає. Чи самому геть ніяк не можна організувати доставку якихось матеріалів, меблів і т.п. навіть з Польщі, наприклад.
Як правильно було сказано, якщо сісти склавши руки і чекати клієнтів/постачальників - то краще не починати. Бо так тільки +1 кака вийде.
mr.psiho зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.02.2013, 18:01 #2142469   #16
pnv
Учасник
Типово Відповідь: Дизайн бюро + РА

Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
дизайн інтер"єрів і ксерокс...
а фірму назвіть "студія еліт-віп-тер-дизайн"
А це ідея))) Я думала про ГазМясТрансМобКорпТелаКсеро-шось там, але Ваш мені подобається більше. Назву зарезервовано)
pnv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:31.