Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи


Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 28.11.2016, 08:29 #2665915   #1181
Мановар
бусовод
 
Аватар для Мановар
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

питання по бойлеру.
потрібно від бойлера протягнути 12м труби до іншої точки, яким діаметром краще зробити 20 чи 25мм?
чи не буде при проведенні 20мм погано текти вода на таку відстань?
Мановар зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2016, 12:07 #2665946   #1182
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Звичайно труба має опір, і тиск буде втрачатись протікаючи по ній. Чи буде він достатній потрібні якісь початкові дані:
Який тиск на вході в бойлер?
Який тиск на виході з бойлера?
Який мінімально допустимий тиск на точці водорозбору?
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2017, 16:37 #2695938   #1183
Madoka
Учасник
 
Аватар для Madoka
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Тяжко самостійно поставити бойлер? Крім електрики, електрику 100% не будемо самі робити.
Бойлер Bosch Tronik на 100 літрів звідси http://studio-bosch.com.ua/. Ми з чоловіком в загальному розуміємо як він встановлюється, по ідеї там просто в стіну забивається кріплення і кидаються шланги на воду. Але не хочеться дізнатися в процесі, що не все так просто і в останній момент все рівно викликати майстрів.

Востаннє редагував Madoka: 13.06.2017 о 19:25.
Madoka зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 2
I_H_O_R (14.06.2017), MoRZE (17.06.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.06.2017, 12:54 #2696526   #1184
ysyurpita
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від Dao Переглянути допис
Апну тему.
Порадьте фірму хто встановить опалення в будинку і в кого не довга черга зараз на встановлення.
Євротерм черга 4 тижні, мені трохи строки піджимають, знаю що затягнув але що поробиш..
можу встановити опалення воду газ тел 0976636197

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Madoka Переглянути допис
Тяжко самостійно поставити бойлер? Крім електрики, електрику 100% не будемо самі робити.
Бойлер Bosch Tronik на 100 літрів звідси http://studio-bosch.com.ua/. Ми з чоловіком в загальному розуміємо як він встановлюється, по ідеї там просто в стіну забивається кріплення і кидаються шланги на воду. Але не хочеться дізнатися в процесі, що не все так просто і в останній момент все рівно викликати майстрів.
можу встановити тел 0976636197

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Мановар Переглянути допис
питання по бойлеру.
потрібно від бойлера протягнути 12м труби до іншої точки, яким діаметром краще зробити 20 чи 25мм?
чи не буде при проведенні 20мм погано текти вода на таку відстань?
20 норм

Додано через 3 хвилини
Цитата
Допис від platinum88 Переглянути допис
Доброго дня, старий котел відживає своє (ferolli c24). Потрібно новий, думаю за ось цей SAUNIER DUVAL THEMA CLASSIC F 25. Можливо щось порадите.
дюваль має не дуже добру модуляцію пальника на ГВП (гаряче водопостачання) тому можуть бути "ривки"по температурі, по ціні краще взяти арістон він трошки ліпший

Додано через 20 хвилин
Цитата
Допис від yge0607 Переглянути допис
Хто підкаже, яка різниця між Дюваль 21 та 25, окрім вартості?
котли однакові повністю окрім того що теплообмінник трошки більший

Востаннє редагував ysyurpita: 17.06.2017 о 12:54. Причина: Пізніше додано
ysyurpita зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.06.2017, 12:29 #2697657   #1185
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Зоорієнтуйте хтось будь-ласка на актуальні ціни промивки ситем гарячої води при індивідуальному опаленні. Ато замовляв в однієї фірми послуги, плюс одночасно думаю хай вже і систему промиють. В підсумки дуже здивувала ціна після виконня роботи 1200 грн., оскільки ще 2 роки тому назад виконували мені цю ж процедуру за 300. Це так виросли ціни ? Чи фірма вирішила намахати скориставшись тим, що ціну не питав?
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.06.2017, 21:45 #2697693   #1186
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від korabel Переглянути допис
може крім цієї ще якісь дії робили, типу заміна деталей? бо чесно кажучи закруто в 4 рази.
Абсолютно ніяких. Підключили бустер до крану у ванній і промили. Причому сама процедура по часу зайняла від сили пів години, хоча до цього мені і по дві години мили.
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.06.2017, 12:01 #2697749   #1187
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Власне по темі. Вчора не озвучував назву фірми, оскільки думав, що можливо спілкуюся з менеджером який покриває колег, але сьогодні таки ні, з’їздивши в офіс переконався, що спілкуюся з власницею.
А тепер про ситуацію. Замовив в тернопільській фірмі Vaillant, Protherm, Saunier Dueval або ще я так розумію Теплопартнер, оскільки вони знаходяться в одному приміщенні по вулиці Бандери промивку теплообмінника та системи гарячого водопостачання. До термінів виконання не особливо придираюсь, бо знаю, що у всіх бувають накладки, але ж яке здивування у мене викликала ціна озвучена після виконання роботи 1200 грн. Це при тому, що минулого разу за цю ж роботу у мене брала інша фірма 300 грн. Цінове питання в цьому випадку взагалі цікаве, адже я памятаю, що коли звонив і питав про послугу по телефону мені озвучували ціну 380 грн., після ж виконання було заявлено, що я їх не правильно зрозумів і взагалі ціну мав озвучити майстер на місці, тільки дивним чином він це зробив вже після того як виконав роботу.
Саме смішно в цій ситуації те, що теплообмінник мені по словах інших майстрів так нормально і не промили, того що вся їхня робота складалася з того що було під’єднано бустер до крану у ванній і пів години по кругу по системі ганялась вода з якоюсь хімією. Після цього за цю «якісну» роботу була озвучена вже згадувана сума у 1200 грн. Тоді, як для того щоб його промити його потрібно було знімати.
Для порівняння в інших тернопільських фірмах які надають подібні послуги ціна відрізняється мінімум у 2 максимум у 4 рази в меншу зрозуміло сторону, але це я думаю ви вже самі зможете з легкістю перевірити якщо виникне потреба у подібній послузі.
Так, що моя порада перш ніж мати якісь справи з фірмою Vaillant, Protherm, Saunier Dueval, що знаходиться у місті Тернопіль на проспекті Бандери, варто принаймі наперед чітко визначити ціну їхніх послуг у письмовому договорі, щоб застерегти себе від неприємних сюрпризів.
https://109.te.ua/Тернопільська_обла...Saunier_Dueval
П.С. Кошти я як чесна людина не дивлячись на негідну як на мене поведінку надавача послуги (який на мою думку вкрав у моєї сім'ї мінімум 500-600, а то й усі 800 грн.) я все ж таки сплатив.

Востаннє редагував Andrik84: 29.06.2017 о 12:11.
Andrik84 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
NDSI (21.07.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.09.2017, 12:19 #2705837   #1188
louis50
Активний учасник
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

скільки приблизно тепер буде коштувати поставити в уо поставити і/о в двохкімнатній новобудові? робота+матеріали не китай і не еліт.
louis50 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2017, 12:18 #2705909   #1189
YG
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата
Допис від louis50 Переглянути допис
скільки приблизно тепер буде коштувати поставити в уо поставити і/о в двохкімнатній новобудові? робота+матеріали не китай і не еліт.
Десь біля 2 тисяч, в валюті ціна не сильно міняється
YG зараз поза форумом  
Подякував(ла):
louis50 (11.09.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2017, 12:27 #2705911   #1190
zumnuj
 
Аватар для zumnuj
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата
Допис від louis50 Переглянути допис
скільки приблизно тепер буде коштувати поставити в уо поставити і/о в двохкімнатній новобудові? робота+матеріали не китай і не еліт.
Якщо без вибадів то в півтори мав би вкластися.
zumnuj зараз поза форумом  
Подякував(ла):
louis50 (11.09.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.09.2017, 20:48 #2706050   #1191
Sirco
 
Аватар для Sirco
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Монтаж і підключення бойлера.можете зоріентувати в цінах?
Sirco зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.09.2017, 13:36 #2706174   #1192
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата Монтаж і підключення бойлера.можете зоріентувати в цінах?
Ціна коливається від 400 до 1000 грн (а можливо і більше). На ціну впливає ряд факторів: заміна чи встановлення нового, якими труба підводити, місце монтажу і яка подальша розводка + деякі індивідуальні фактори.
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.10.2017, 16:31 #2708115   #1193
polukarov
Учасник
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Я також планую обладнати свій приватний будинок газовим котлом. Мені місцева компанія, яка займається установкою котлів і радіаторів хоче впарити такий газовий котел https://kotlotorg.com.ua/gazovue-kot...6000-c-rn.html Можливо він і хороший, але певна річ я їм не довіряю. Підкажіть чи це хороший котел? Можливо хтось порадить перевірених виконавців. Площа будинку 120 квадратів, потрібен газовий котел з можливістю підключення бойлера для нагріву води.
polukarov зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 3
---ANDRE--- (03.10.2017), MoRZE (13.10.2017), pomka (04.10.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.10.2017, 04:13 #2708818   #1194
NDSI
Учасник
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Baxi

Востаннє редагував NDSI: 15.06.2019 о 20:35.
NDSI зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.10.2017, 15:34 #2710160   #1195
Malko
Учасник
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата
Допис від NDSI Переглянути допис
Порадьте який котел на даний час є хорошим (для квартири на 70 кв.м)
Хороший варіант - https://axiomplus.com.ua/elektriches...product-46009/
На нашому ринку популярний виробник. Не китаєць, дизайн непоганий, тихий. КПД - 99,5%. Незначні тепловтрати. Це означає що ви не будете обігрівати вулицю З мінусів - йому потрібний стабілізатор напруги. Є датчик температури, датчик тиску, аварійний датчик температури. Є можливість підключити як до 220В так і до мережі 380В.
Теплової потужності 9кВт достатньо для вашої квартири. Спеціалісти рахують так: 1кВт на 10м2. Рекомендують брати з запасом, щоб аппарат не працював на повну потужність.
Malko зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
Chefild (23.10.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.10.2017, 16:12 #2710164   #1196
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата
Допис від Malko Переглянути допис
Не китаєць, дизайн непоганий, тихий. КПД - 99,5%. Незначні тепловтрати. Це означає що ви не будете обігрівати вулицю
Яке відношення має котел до тепловтрат будівлі?
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.11.2017, 18:19 #2713305   #1197
Malko
Учасник
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Яке відношення має котел до тепловтрат будівлі?
Наскільки я розумію, крім тепловтрат будівлі, є ще тепловтрати самого котла, у деяких кпд складає 85-95%. Це означає що він не ефективно використовує ресурси.
Цю тенденцію дуже легко можно помітити на газових котлах, в яких КПД 70%. Ці 30% - неефективне використання, за які ми розплачуємось, коли думаємо зекономити на котлі на стадіїї його вибору.
Malko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.11.2017, 19:25 #2713309   #1198
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

хто що думає, згідно нового закону про ЖКГ (який вступить реально в дій десь навесні) можна буде встановлювати ІО в тих будинках, де централізоване? (там умова, щоб на даний момент в підїзді/будинку було мінімум 50% вже встановленого ІО)....
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.11.2017, 21:48 #2713321   #1199
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Централізоване опалення - пережиток совка. Я б його повністю заборонив. Гріємо повітря хіба. А скільки тротуарів/доріг розрито через ці зношені тепломережі? Так, є пенсіонери які грошей не мають, так в Тернополі більше 40 котелень, це на їх місці можна більше 40 багатоповерхівок збудувати, це мільйони прибутку. З цих грошей встановити людям індивідуальне опалення. Економія газу в масштабах міста будуть величезними.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.11.2017, 22:57 #2713325   #1200
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата З цих грошей встановити людям індивідуальне опалення.
Бгггг. хіба в теорії.
leyo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 10:53.