Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


проблеми з потенцією

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 05.08.2016, 23:03 #2647307   #41
ats295
Активний учасник
 
Аватар для ats295
Типово Відповідь: проблеми з потенцією

Цитата Що робити якщо мені 35 і останнім часом проблеми з єрекцією? Відома проблема для такого віку...
Справді? А я і не знав)) В алкоголіків проблеми можуть бути і раніше. Якщо алкоголь не споживаєш, то можливо рівень тестостерону в тебе низький. Найкращий варіант - лікуватися залізом в спортзалі (але справжнім залізом, не 1 кг гантелями), або можеш придбати препарати для підняття рівню тестостерону, хоча як для мене залізо дасть тобі кращий результат, і підвищить твій метаболізм.

А може це справді в тебе в голові і тобі потрібно ліки на на зразок таким

https

Востаннє редагував ats295: 05.08.2016 о 23:20.
ats295 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Comas (08.08.2016), karamel856 (07.08.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.08.2016, 09:04 #2647421   #42
karamel856
Активний учасник
 
Аватар для karamel856
Типово Відповідь: проблеми з потенцією

5+
100%. Мужчина в 35 років то ше огогогого! А ви вже себе списали. Ним ше пахати мінімум років 25.
karamel856 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ats295 (07.08.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2016, 14:28 #2647528   #43
Comas
 
Аватар для Comas
Типово Відповідь: проблеми з потенцією

це все весело звичайно.. я раніше теж думав, що це те що трапиться не зі мною. і не в 35. але що маємо - те маємо. При тому я не сказав би, що фізично не розвинений чи хвороби мав які. Отак просто пів життя за екраном сидиш, ще й стрес весь час. Обстеження зробив, включаючи не найприємніші речі - наче все нормально. може просто відпочинок потрібен - правда я поки туди-сюди - без жінки лишуся
Comas зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2016, 14:33 #2647532   #44
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: проблеми з потенцією

Цитата:
Допис від Comas Переглянути допис
це все весело звичайно.. я раніше теж думав, що це те що трапиться не зі мною. і не в 35. але що маємо - те маємо. При тому я не сказав би, що фізично не розвинений чи хвороби мав які. Отак просто пів життя за екраном сидиш, ще й стрес весь час. Обстеження зробив, включаючи не найприємніші речі - наче все нормально. може просто відпочинок потрібен - правда я поки туди-сюди - без жінки лишуся
Та забий і радуйся. Ти вдумайся тільки,імпотенція це наче позбавлення від алкоголізму.Тепер тобі не потрібно працювати на те ,щоб заохочувати жінок.Усі зароблені гроші ти можеш потрати на авто,мотоцикл,купити собі хороший спінінг.Футбол,шашлички з колєгами.Світ відкритий для тебе,для самовдосконалення. Живи і радій.:yahooо
Кара Божа зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2016, 14:54 #2647534   #45
karamel856
Активний учасник
 
Аватар для karamel856
Типово Відповідь: проблеми з потенцією

Цитата:
Допис від Comas Переглянути допис
це все весело звичайно.. я раніше теж думав, що це те що трапиться не зі мною. і не в 35. але що маємо - те маємо. При тому я не сказав би, що фізично не розвинений чи хвороби мав які. Отак просто пів життя за екраном сидиш, ще й стрес весь час. Обстеження зробив, включаючи не найприємніші речі - наче все нормально. може просто відпочинок потрібен - правда я поки туди-сюди - без жінки лишуся
Та ти опиши нормально суть проблеми. Стояк вранці є? Якщо є, то все ще далеко не сумно. Воно якось поступово до того дойшло, щоразу гірше і гірше, чи раз "бах" і все ? Не стоїть взагалі, чи стоїть але слабо?

Востаннє редагував karamel856: 08.08.2016 о 15:53.
karamel856 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2016, 15:07 #2647536   #46
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: проблеми з потенцією

Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
Та забий і радуйся. Ти вдумайся тільки,імпотенція це наче позбавлення від алкоголізму.Тепер тобі не потрібно працювати на те ,щоб заохочувати жінок.Усі зароблені гроші ти можеш потрати на авто,мотоцикл,купити собі хороший спінінг.Футбол,шашлички з колєгами.Світ відкритий для тебе,для самовдосконалення. Живи і радій.:yahooо
Задумалася... і таки да! Це ж скільки життя йде на на той секс-алкоголізм!
Пантера зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Джалка (09.08.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2016, 18:34 #2647553   #47
ats295
Активний учасник
 
Аватар для ats295
Типово Відповідь: проблеми з потенцією

Цитата це все весело звичайно.. я раніше теж думав, що це те що трапиться не зі мною. і не в 35. але що маємо - те маємо. При тому я не сказав би, що фізично не розвинений чи хвороби мав які. Отак просто пів життя за екраном сидиш, ще й стрес весь час. Обстеження зробив, включаючи не найприємніші речі - наче все нормально. може просто відпочинок потрібен - правда я поки туди-сюди - без жінки лишуся
Якщо в тебе робота сидяча з високим рівнем стресу, то тим паче фізичні навантаження тобі тільки підуть на користь.

Заняття кросфітом або важкою атлетикою підніме твій рівень тестостерону, перезарядить твій метаболізм, зменшити рівень стресу, і думаю що ти побачиш світ другими очима, і фізіологічні потреби виникнуть самі по собі, і проблема вирішиться сама по собі.

Принаймні я б порадив спробувати це місяць-два, і постерігати за змінами. Мені здається твоя проблема, не проблема взагалі)))

Востаннє редагував ats295: 09.08.2016 о 00:58.
ats295 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.08.2016, 14:28 #2647747   #48
Anastasiya11
Banned
Типово Відповідь: проблеми з потенцією

Я вважю що на сьогоднішній день це не є проблемою взагалі є безліч варіантів рішення масаж, таблетки, трави. У нас з молодим чоловіком почалися проблеми після аварії, Він не став акцентувати увагу на проблемі і купив таблетки рослинного походження Секрет Казановы і через деякий все налагодилось в плані сексу.
Anastasiya11 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.08.2016, 20:06 #2647792   #49
Kastaneda
 
Аватар для Kastaneda
Типово Відповідь: проблеми з потенцією

Да, якщо як ви кажете проблем фiзичних нема - вправи, бiг, присiдання. Нехай це стане систематичною частиною вашого життя. Я думаю ви бiльше надумали. Iнша справа що в цiй справi психологiчна рiвновага i впевненiсть в собi мають велику вагу. Бiльше спорту i вiдпочинку, менше стресу i переживань. Головне не користуйтеся оцими незрозумiлими препаратами та бiодобавками - типу "золотого дракону", якi шарашкiни контори продають. Це все развод на грошi для таких переляканих як ви звичайнi пустишки за великi грошi. Bсе буде добре!
Kastaneda зараз поза форумом  
Подякували 3:
Benjamin (09.08.2016), Пантера (09.08.2016), karamel856 (09.08.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.08.2016, 21:40 #2647810   #50
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: проблеми з потенцією

Цитата:
Допис від Kastaneda Переглянути допис
Да, якщо як ви кажете проблем фiзичних нема - вправи, бiг, присiдання. Нехай це стане систематичною частиною вашого життя. Я думаю ви бiльше надумали. Iнша справа що в цiй справi психологiчна рiвновага i впевненiсть в собi мають велику вагу. Бiльше спорту i вiдпочинку, менше стресу i переживань. Головне не користуйтеся оцими незрозумiлими препаратами та бiодобавками - типу "золотого дракону", якi шарашкiни контори продають. Це все развод на грошi для таких переляканих як ви звичайнi пустишки за великi грошi. Bсе буде добре!
Підтримую, головне заспокоїтись і не робити з цього кінець світу. Як не хочеться, то і проблем ніяких). Займись чимось іншим і взагалі не думай про секс (хоч в наш час це не реально - куди не плюнь всюди він).
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.08.2016, 00:40 #2647831   #51
ats295
Активний учасник
 
Аватар для ats295
Типово Відповідь: проблеми з потенцією

Рівень тестостерону без заліза не підняти))) а йому його якраз певне не вистарчає.

Поділюся історією. Пару років тому я зустрів чоловіка. Йому тоді було 51 рік. Так ось, чоловік займався кросфітом і пояснював це тим що в нього подружка на 20 років молодша і дуже любить тово дєло, і він себе мусить тримати в тонусі. ))) Так ось цей чоловік по професії лікар дослідник і працював в фармацевтичній фірмі яка тільки закінчила тестування препарату для підвищення рівня тестостерону, але який на відміну від препаратів нашкірного втирання, можна було приймати внутрішньо, в таблетках. Тема була цікава, і що мені запам'яталося, це те що вправи залізом (присідання з вагою, станова тяга, виштовх над головою, одним словом важка атлетика) піднімають рівень тестостерону мінімум так як препарати. Те саме відноситься до діабету. 30 хвилин фізичних вправ денно дадуть кращий результат, чим найкращий препарат який є в наявності зараз.

Так що хлопче, не шукай відмазок, хочеш відчувати жінку під боком, йди і тягай залізо))) За місяць два часу втягнешся, і відчуєш себе суперменом і супермачо)))
ats295 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.08.2016, 10:04 #2647972   #52
KIgorS
 
Аватар для KIgorS
Типово Відповідь: проблеми з потенцією

Цитата:
Допис від ats295 Переглянути допис
можна було приймати внутрішньо, в таблетках.

Так що хлопче, не шукай відмазок, хочеш відчувати жінку під боком, йди і тягай залізо))) За місяць два часу втягнешся, і відчуєш себе суперменом і супермачо)))
Тестостерон в таблетках був розроблений ще у вісімдесятих роках
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%90...B8%D0%BE%D0%BB

Щодо заліза, повністю погоджуюся.
KIgorS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.08.2016, 14:10 #2647998   #53
Comas
 
Аватар для Comas
Типово Відповідь: проблеми з потенцією

Цитата:
Допис від karamel856 Переглянути допис
Та ти опиши нормально суть проблеми. Стояк вранці є? Якщо є, то все ще далеко не сумно. Воно якось поступово до того дойшло, щоразу гірше і гірше, чи раз "бах" і все ? Не стоїть взагалі, чи стоїть але слабо?
Та нє, зранку все нормально. І бажання є. Звичайно не так як у 16 років зранку, але тим не менше. Так сталося шо мав перерву у інтимному житті і власне це все відбулося після. Раніше наче проблем не мав. Можливо проблема у впевненості, я не знаю
Comas зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.08.2016, 16:00 #2648006   #54
karamel856
Активний учасник
 
Аватар для karamel856
Типово Відповідь: проблеми з потенцією

Цитата:
Допис від Comas Переглянути допис
Та нє, зранку все нормально. І бажання є. Звичайно не так як у 16 років зранку, але тим не менше. Так сталося шо мав перерву у інтимному житті і власне це все відбулося після. Раніше наче проблем не мав. Можливо проблема у впевненості, я не знаю
Якщо зранку все стоїть-то будь впевнений, все нормально. Хорошою профілактикою буде масаж простати-його робять в салоні Кюрі що по вул. 15 квітня. Лікар скаже скільки ходити треба. Не пий нівякому випадку препаратів які посилюють потяг типу "Віагри", бо потім без того препарату просто незможеш. Річ в тому що після першої поразки в тебе психологічна травма, і пам"ятаючи її ти щоразу так боїшся, що все повторюється, і знову нічого не виходить від страху.
Розслабся, полежи біля жінки та довго її цілуй, гладь, але до самого процесу не доходь. Під час всього цього процесу ти збудишся настільки, що все вийде само собою.
Спробуй все, що я написала вище і побачиш результат. Хорошим профілактичним препаратом буде імпаза.
karamel856 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (13.08.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.08.2016, 21:01 #2648066   #55
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: проблеми з потенцією

Цитата:
Допис від karamel856 Переглянути допис
Якщо зранку все стоїть-то будь впевнений, все нормально. Хорошою профілактикою буде масаж простати-його робять в салоні Кюрі що по вул. 15 квітня. Лікар скаже скільки ходити треба. Не пий нівякому випадку препаратів які посилюють потяг типу "Віагри", бо потім без того препарату просто незможеш. Річ в тому що після першої поразки в тебе психологічна травма, і пам"ятаючи її ти щоразу так боїшся, що все повторюється, і знову нічого не виходить від страху.
Розслабся, полежи біля жінки та довго її цілуй, гладь, але до самого процесу не доходь. Під час всього цього процесу ти збудишся настільки, що все вийде само собою.
Спробуй все, що я написала вище і побачиш результат. Хорошим профілактичним препаратом буде імпаза.
А ти звідки то всьо знаєш ?
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.08.2016, 21:18 #2648068   #56
karamel856
Активний учасник
 
Аватар для karamel856
Типово Відповідь: проблеми з потенцією

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
А ти звідки то всьо знаєш ?
Добра жінка знає всьо!
karamel856 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2016, 16:09 #2648165   #57
H4nn1
Учасник
 
Аватар для H4nn1
Типово Відповідь: проблеми з потенцією

Цитата:
Допис від karamel856 Переглянути допис
Якщо зранку все стоїть-то будь впевнений, все нормально. Хорошою профілактикою буде масаж простати-його робять в салоні Кюрі що по вул. 15 квітня. Лікар скаже скільки ходити треба. Не пий нівякому випадку препаратів які посилюють потяг типу "Віагри", бо потім без того препарату просто незможеш. Річ в тому що після першої поразки в тебе психологічна травма, і пам"ятаючи її ти щоразу так боїшся, що все повторюється, і знову нічого не виходить від страху.
Розслабся, полежи біля жінки та довго її цілуй, гладь, але до самого процесу не доходь. Під час всього цього процесу ти збудишся настільки, що все вийде само собою.
Спробуй все, що я написала вище і побачиш результат. Хорошим профілактичним препаратом буде імпаза.
Дозволю з вами не погодитись стосовно препаратів. Звичайно, якщо їх пити просто так лише для посилення, коли все нормально - це одна справа. Інша коли дійсно в цьому є потреба. В мене партнер за вказівкою лікаря приймав Максигру - йому допомогло і на тому прийом скінчився. Жодної залежності чи побічних ефектів не було. Препарат просто стимулюює кровообіг в статевих органах.

Залежність викликає багато чого - алкоголь, наркотики, секс, препарати, компютерні ігри - що завгодно, це від конкретної причини залежить. Інша проблема - звикання: ну так і краплі для носа деякі люди вживають як напої, але це говорить лише про їх розумові здібності.
H4nn1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2016, 16:27 #2648171   #58
karamel856
Активний учасник
 
Аватар для karamel856
Типово Відповідь: проблеми з потенцією

Цитата:
Допис від H4nn1 Переглянути допис
Дозволю з вами не погодитись стосовно препаратів. Звичайно, якщо їх пити просто так лише для посилення, коли все нормально - це одна справа. Інша коли дійсно в цьому є потреба. В мене партнер за вказівкою лікаря приймав Максигру - йому допомогло і на тому прийом скінчився. Жодної залежності чи побічних ефектів не було. Препарат просто стимулюює кровообіг в статевих органах.

Залежність викликає багато чого - алкоголь, наркотики, секс, препарати, компютерні ігри - що завгодно, це від конкретної причини залежить. Інша проблема - звикання: ну так і краплі для носа деякі люди вживають як напої, але це говорить лише про їх розумові здібності.
А я собі дозволю не погодитись з вами. В мужчини якому я писала нижче-психологічна травма. І поки він не поборить її тим ж методом-результату не буде. Якщо закидатися таблетками які "піднімають" раз, другий, третій, то все закінчиться тим, що він і разу не зможе без пілюлі(проблема в голові), бо свято переконаний, що він майже імпотент (хоча це не так). Молодий чоловік не хворий фізично, а для профілактики я написала насправді безобідний препарат.
karamel856 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2016, 18:15 #2648186   #59
Niusa
 
Аватар для Niusa
Типово Відповідь: проблеми з потенцією

Йой, скільки знатоків тут .... і урологи і сексопатологи і психологи всі сидять дохтіра на форумі))) і в лікарню йти не тра... Тіко екстрасенсів ще нема тут....чомусь)))

Востаннє редагував Niusa: 12.08.2016 о 18:21.
Niusa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.08.2016, 17:10 #2648364   #60
H4nn1
Учасник
 
Аватар для H4nn1
Типово Відповідь: проблеми з потенцією

Цитата:
Допис від karamel856 Переглянути допис
А я собі дозволю не погодитись з вами. В мужчини якому я писала нижче-психологічна травма. І поки він не поборить її тим ж методом-результату не буде. Якщо закидатися таблетками які "піднімають" раз, другий, третій, то все закінчиться тим, що він і разу не зможе без пілюлі(проблема в голові), бо свято переконаний, що він майже імпотент (хоча це не так). Молодий чоловік не хворий фізично, а для профілактики я написала насправді безобідний препарат.
Мені здається, ми з вами говоримо про одне і теж) Я не кажу що саме цього пана треба лікувати таблетками. Я описала виключно конкретну історію свого партнера і конкретного препарату - максигри, який він приймав і який йому допоміг. І так в нього частково проблема теж була психологічна (сексуальні проблеми у 95% не є виключно фізіологічними). І більше того, я погоджуюсь з вами щодо залежності - якщо використовувати безвідповідально.
H4nn1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 03:13.