Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Вибори > Тернопільська міська рада 25.10.2015


[ Продано ] Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 08.09.2015, 12:16 #2574513   #21
$iD
 
Аватар для $iD
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Нардеп Тарас Пастух йде у мери Тернополя

Про це було оголошено сьогодні на з’їзді партії “Самопоміч” в Києві.


Такі діла...
$iD зараз поза форумом  
Старий 08.09.2015, 13:16 #2574531   #22
MakDi
 
Аватар для MakDi
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

А що за Пастуха чути? Багато чорних плям на його біографії? Питаю, бо в Тернопільській самопомічі такі кадри....
MakDi зараз поза форумом  
Старий 15.09.2015, 09:59 #2576018   #23
regman
 
Аватар для regman
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Пастух - чергове політично одоробло, яке вилазить на публіку лише в передвиборчий період....
regman зараз поза форумом  
Старий 21.09.2015, 20:26 #2577602   #24
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

проглянувши поділ на округи, і співставивши потім з кандидатами, що будуть від цих вулиць балотуватись, можна буде побачити, хто найрозумніший (уважно читав закон про вибори) чи найкозирніший (мав когось лояльного в міській виборчій комісії) - це будуть кандидати від округів 3, 6, 14, 27, ну і решта, якій або не пощастило балотуватись в округах з чисельністю виборців більше 4,5к.
ФортЄр, ви в числі останніх - далі не бачите калічності нового закону?

Пи.Си. Є вже десь списки всіх кандидатів?
Dinara зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sten1 (23.09.2015)
Старий 21.09.2015, 20:50 #2577615   #25
Носоріг
Донор
 
Аватар для Носоріг
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Народ, я правильно розумію, що якщо вибори на мера виграє Пастух, то через три місяці ми буде мати перевибори на його місце депутата?
Носоріг зараз поза форумом  
Старий 21.09.2015, 20:57 #2577617   #26
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Я би за таке яйця відривав, якщо ти хочеш бути народним депутатом то йди в депутати, як мером то мером. А зараз за чиї гроші перевибори робити бо ти бачте передумав? Як варіант нехай 2 номер йде в депутати, щоб гроші не витрачати.
pberit зараз поза форумом  
Старий 21.09.2015, 21:21 #2577628   #27
Yura495397
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Нема в них реального кандитата от і тре Пастуху йти, було б дебільно висуваючи ''свою'' команду на місцеві вибори не висунути кандитата в мери. Тим більше бабки в нього є, сфотається в окопі і роскаже як палко любить своє місто. Закон про місцеві вибори намутили , понавибирають тих самих і далі буде як було. ЧОГО ДУРНІ , БО БІДНІ, ЧОГО БІДНІ , БО ДУРНІ....ЗАМКНУТЕ КОЛО...
Yura495397 зараз поза форумом  
Старий 21.09.2015, 21:40 #2577634   #28
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Цитата
Допис від Yura495397 Переглянути допис
понавибирають тих самих і далі буде як було. ЧОГО ДУРНІ , БО БІДНІ, ЧОГО БІДНІ , БО ДУРНІ....ЗАМКНУТЕ КОЛО...
на яку суму готові закластись на рахунок того що склад рад оновиться щонайменше на 2/3?

Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис
ФортЄр, ви в числі останніх - далі не бачите калічності нового закону?
закон ДУЖЕ добрий (у порівнянні з тими усіма що були до цього)

саме через його правила - зараз розгорнулось справжнє політичне полювання на людей з хоч якимись персональними рейтингами
FortYear зараз поза форумом  
Старий 22.09.2015, 08:19 #2577702   #29
regman
 
Аватар для regman
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

нічо, зато бігбордів регіоналів (Наш край) вже по місту хватає... Поки йшов на роботу - вже мінімум два побачив. Бізнес файно дружить з ригами. Головне бабки, патріотизм - в дупу.
regman зараз поза форумом  
Старий 22.09.2015, 21:08 #2577888   #30
Yura495397
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
на яку суму готові закластись на рахунок того що склад рад оновиться щонайменше на 2/3?


закон ДУЖЕ добрий (у порівнянні з тими усіма що були до цього)

саме через його правила - зараз розгорнулось справжнє політичне полювання на людей з хоч якимись персональними рейтингами
Хто кого вполював останнім часом ?
З депутатом міської ради тягатись по грошах не буду, куда мені .
Він то може і оновиться трохи, але результату не буде ! Не готові ми до децентралізації, бо люстрації не було.
Кожен чиновник і його родичі повинні пройти майнову перевірку, крім того пропоную залучити детектор брехні. От після цього можна проводити децентралізацію
Yura495397 зараз поза форумом  
Старий 22.09.2015, 21:15 #2577893   #31
saymon
Guest
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
на яку суму готові закластись
Я готовий на суму 100 мільйонів долларів. Але такої суми в тебе немає і ніколи не буде, так що ти закластися не зможеш, тому подальша розмова безперспективна.
 
Старий 22.09.2015, 21:48 #2577911   #32
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Я готовий на суму 100 мільйонів долларів. Але такої суми в тебе немає і ніколи не буде, так що ти закластися не зможеш, тому подальша розмова безперспективна.
ну то давай хоча б на 1000дол.

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від Yura495397 Переглянути допис
З депутатом міської ради тягатись по грошах не буду, куда мені .
ну то давайте хто програє - той косить стадіон... прибирає лісо-посадку... тобто те, що не вартує грошей... але вимагає часу

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від Yura495397 Переглянути допис
Хто кого вполював останнім часом ?
завершуться висунення - поймемо

хоча у нас дуже багато "самоавторитетних" людей... це тих які самі собі вирішили що вони авторитетні
переконаний, що ви до них не відноситесь


Цитата
Допис від Yura495397 Переглянути допис
Кожен чиновник і його родичі повинні пройти майнову перевірку, крім того пропоную залучити детектор брехні. От після цього можна проводити децентралізацію
що вам заважає розібратись у кандидатах перед голосуванням?..
а може це ще ви маєте переконати кандидата що він вартий вашого голосу, а не навпаки? над таким ніколи не задумувались?
FortYear зараз поза форумом  
Старий 22.09.2015, 21:59 #2577922   #33
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

А вже є якийсь список кандидатів? Самий козирний 6 округ, менше 2тис виборців, як мати багато друзів та родичів то можна виграти запросто.
Я мрію про кандидата який не матиме власного авто, тоді він би стикався з тими проблемами що й його виборці - що довбана маршрутка їздить раз в 2 години, що бруківка яку тільки встелили вже всілась і її чомусь ніхто не поправляє, що нові стовпи з освітленням в Топільче скоро попадають. А то депутатам певно не видно з їхніх авто.
Додуматись розмістити в місті хоча б декілька туалетів придатних до використання або хоча б не закривати той що є видно взагалі недосяжна ціль. Європа хулі! Коли водії маршруток пісяють під мостом бо більше немає де.
pberit зараз поза форумом  
Старий 22.09.2015, 22:38 #2577932   #34
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Самий козирний 6 округ, менше 2тис виборців, як мати багато друзів та родичів то можна виграти запросто
а чому ви не вважаєте що це фора і для будь-яких конкурентів?
цією ж "перевагою" має можливість скористатись будь-хто, а не лише одна особа

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
А вже є якийсь список кандидатів?
якщо не помиляюсь, то сьогодні ввечері в ТВК вже подані висуванці від "Самопомочі"
гадаю, що завтра буде відомий весь перелік висунень по округах

за кілька днів буде відомо і від "БПП", і від "Батьківщини", і від "Свободи", і від "Народного контролю", і від "Ляшка", і від "Укропу", і від "Громадянської позиції"...

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Я мрію про кандидата який не матиме власного авто, тоді він би стикався з тими проблемами що й його виборці - що довбана маршрутка їздить раз в 2 години, що бруківка яку тільки встелили вже всілась і її чомусь ніхто не поправляє, що нові стовпи з освітленням в Топільче скоро попадають. А то депутатам певно не видно з їхніх авто.
Додуматись розмістити в місті хоча б декілька туалетів придатних до використання або хоча б не закривати той що є видно взагалі недосяжна ціль. Європа хулі! Коли водії маршруток пісяють під мостом бо більше немає де.
шукайте... пропонуйте... просіть... помагайте обратись... помагайте працювати депутатом...
подумуйте про власну участь...

депутатство - тягар, котрий легше нести лише якщо є підтримка людей, допомога... співучасть...
FortYear зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (23.09.2015)
Старий 22.09.2015, 23:09 #2577942   #35
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Скажіть, будь ласка. Як в такий скрутний для країни час, буде виправдано розсирання мільйонів ?
П.с. Шимків балатується ? ))
Sten1 зараз поза форумом  
Старий 22.09.2015, 23:13 #2577943   #36
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Цитата:
Допис від Sten1 Переглянути допис
розсирання мільйонів
не дуже зрозумів
не проводити виборів?
діючі депутати будуть раді

Цитата:
Допис від Sten1 Переглянути допис
П.с. Шимків балатується ? ))
Любомир?
Петро?
Павло?
Ігор?
Надія?

у всякому разі я кількох Шимківих знаю
FortYear зараз поза форумом  
Старий 22.09.2015, 23:50 #2577946   #37
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Любомир. "Зразковий пластун і громадський діяч"
Sten1 зараз поза форумом  
Старий 23.09.2015, 07:06 #2577954   #38
Sargon
царь, просто царь
 
Аватар для Sargon
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Я мрію про кандидата який не матиме власного авто, тоді він би стикався з тими проблемами що й його виборці - що довбана маршрутка їздить раз в 2 години, що бруківка яку тільки встелили вже всілась і її чомусь ніхто не поправляє, що нові стовпи з освітленням в Топільче скоро попадають. А то депутатам певно не видно з їхніх авто.
ти багатьох депутатів знаєш? Якось так вийшло що я знаю багато і багато кого зустрічаю і в тролейбусах і в електричках і в інших цікавих місцях. Включно з нардепами і чиновниками обласного рівня. Кілька днів тому Володимир Колінець їхав, так здається крім мене, його ніхто і не впізнав. А якби там не було, але особистість він визначна для нашого міста.
А депутат без машини то як токар без рук - чудовий спеціаліст, але ніфіга не зможе зробити...
Sargon зараз поза форумом  
Старий 23.09.2015, 08:17 #2577963   #39
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Цитата:
Допис від Sten1 Переглянути допис
Любомир. "Зразковий пластун і громадський діяч"
наскільки мені відомо, то ні, не балотується
FortYear зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sten1 (23.09.2015)
Старий 23.09.2015, 11:02 #2578021   #40
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Вибори мера можна не проводити, в Надала нема опонента.
Sten1 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
KIgorS (24.09.2015)
Зачинена тема



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:51.