Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи > Ремонт і будівництво


Як будувати та робити ремонт правильно?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 23.06.2017, 17:29 #2697152   #181
ChuykoArchitect
Активний учасник
 
Аватар для ChuykoArchitect
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

Цитата
Допис від SPO Переглянути допис
Так у холодних стінах. А які можуть бути стіни взимку? Гарячі?
Товщина стіни 70 см.
Цегла.
На 6
Хай сунеться в сторону, вверх, вниз. Тільки щоб не було на відкосах і в хаті було сухо.

Дякую за дипломатичну відповідь.
Можете спробувати, може й дасть результат.

А фасад може з силікатної цегли?

Востаннє редагував ChuykoArchitect: 23.06.2017 о 17:54.
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Старий 23.06.2017, 18:25 #2697191   #182
SPO
Активний учасник
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

Цитата А фасад може з силікатної цегли?
Так.
SPO зараз поза форумом  
Старий 23.06.2017, 19:45 #2697229   #183
ChuykoArchitect
Активний учасник
 
Аватар для ChuykoArchitect
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

Цитата
Допис від SPO Переглянути допис
Так.
А, так тоді нічого дивного. Це один з найгірших фасадних матеріалів. Тепло пропускає аж бігом, воду тягне на ура. Там ще й напевно колодцева кладка, з точки зору тепловтрат стіна як решето. Утеплити відкоси — волога потім впреться у пінопласт та вилізе десь збоку. Ну буде він на дюбелях триматись, а між ним та стіною буде пустота. З таким самим успіхом можна відкоси скотчем заліпити.
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Старий 23.06.2017, 21:07 #2697252   #184
SPO
Активний учасник
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

Цитата А, так тоді нічого дивного. Це один з найгірших фасадних матеріалів. Тепло пропускає аж бігом, воду тягне на ура. Там ще й напевно колодцева кладка, з точки зору тепловтрат стіна як решето. Утеплити відкоси — волога потім впреться у пінопласт та вилізе десь збоку. Ну буде він на дюбелях триматись, а між ним та стіною буде пустота. З таким самим успіхом можна відкоси скотчем заліпити.
Дякую. Я все зрозумів. За Вашими порадами мені треба відріктися квартири і йти на вокзал жити.
SPO зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
korabel (25.06.2017)
Старий 23.06.2017, 21:52 #2697261   #185
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

Цитата
Допис від SPO Переглянути допис
Дякую. Я все зрозумів. За Вашими порадами мені треба відріктися квартири і йти на вокзал жити.
Це він до того,що утеплити відкоси то як *танцював і не вклонився*. Не до кінця зроблена справа, типу. Можете утеплити відкоси і помалу думати про загальне утеплення всієї стіни.
leyo зараз поза форумом  
Подякував(ла):
SPO (23.06.2017)
Старий 23.06.2017, 22:37 #2697270   #186
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

Цитата
Допис від SPO Переглянути допис
Дякую. Я все зрозумів. За Вашими порадами мені треба відріктися квартири і йти на вокзал жити.
15см пінопластом утеплити всі стіни і можливо допоможе.А з північної сторони то всі 20.Або краще мінвата чи чим там зараз утепляють.бо пінопласт може горіти.

Якщо облицьовка з сілікатної цегли,то між неї і звичайною цеглою під час будівництва треба стіну всередині утепляти.Біля мене збудовано 8пов будинок недавно,облицьовка зі звичайної силікатної цегли,середина проста червона цегла.то сам бачив як всередину стіни ложили листи пінопласту.

Також мокріти може через погану вентиляцію кімнат.То як одна з причин чого сирість.
Romko_7 зараз поза форумом  
Подякували 2:
nadusha (24.06.2017), SPO (24.06.2017)
Старий 24.06.2017, 00:28 #2697279   #187
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

Нє, ну реально народ, ваші поради типу - все пропало. Є проблема і її потрібно вирішити, а не вести діалог про те яка погана силікатна цегла. Нічим вона не погана, сам в такому будинку живу. Дуже люблю тепло але не сказав би що більше за когось плачу за опалення. 1 з 3 кімнат бувало що перекривав на зиму, ніде немає жодного грибка чи конденсату. Осінню почали нам утепляти будинок, утеплили половину будинку, жодного конденсату чи грибка при цьому також не було.
Людина не може змінити матеріал з якого збудований будинок, чи утеплити весь будинок і жити з тим конденсатом також не можливо.
Мені здається що проблема у самих вікнах. Що у всіх квартирах люди терплять конденсат? Чи у них стіни з іншої цегли?
pberit зараз поза форумом  
Подякували 2:
nadusha (24.06.2017), SPO (24.06.2017)
Старий 24.06.2017, 09:15 #2697285   #188
ChuykoArchitect
Активний учасник
 
Аватар для ChuykoArchitect
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

Цитата
Допис від SPO Переглянути допис
Дякую. Я все зрозумів. За Вашими порадами мені треба відріктися квартири і йти на вокзал жити.
Ви хочете вирішити питання зацвілих та вологих стін та питаєте поради. Я раджу що треба зробити. Все. Вибір за вами, в жодному разі нікого не змушую. Ваша ситуація не одинична, іншим людям буде важлива ця інформація.

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Нє, ну реально народ, ваші поради типу - все пропало. Є проблема і її потрібно вирішити, а не вести діалог про те яка погана силікатна цегла. Нічим вона не погана, сам в такому будинку живу. Дуже люблю тепло але не сказав би що більше за когось плачу за опалення. 1 з 3 кімнат бувало що перекривав на зиму, ніде немає жодного грибка чи конденсату. Осінню почали нам утепляти будинок, утеплили половину будинку, жодного конденсату чи грибка при цьому також не було.
Людина не може змінити матеріал з якого збудований будинок, чи утеплити весь будинок і жити з тим конденсатом також не можливо.
Мені здається що проблема у самих вікнах. Що у всіх квартирах люди терплять конденсат? Чи у них стіни з іншої цегли?
Ніхто не каже що "все пропало". Є проблема мокрих відкосів і її потрібно вирішити. Вирішити її пропонують методом гасіння пожежі чайною ложкою води. Питають поради. Порада не влаштовує. До того ж щоб дати точну відповідь на конкретний випадок треба знати всю ситуацію — з чого будинок, який поверх, де знаходиться і навіть сторону світу та адекватність сусідів навколо. Я ж не екстрасенс, а всього лиш у будівництві та проектуванні розбираюсь.

Про вікна правильно, цілком можливо проблема у них. А також у вентиляції.

Доречі повно будинків бачив з силікатної цегли, які тільки здані а люди вже починають утепляти.

Додано через 40 хвилин
Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
15см пінопластом утеплити всі стіни і можливо допоможе.А з північної сторони то всі 20.Або краще мінвата чи чим там зараз утепляють.бо пінопласт може горіти.

Якщо облицьовка з сілікатної цегли,то між неї і звичайною цеглою під час будівництва треба стіну всередині утепляти.Біля мене збудовано 8пов будинок недавно,облицьовка зі звичайної силікатної цегли,середина проста червона цегла.то сам бачив як всередину стіни ложили листи пінопласту.

Також мокріти може через погану вентиляцію кімнат.То як одна з причин чого сирість.
До 10 поверхів можна пінопластом, вище 10 — мінвата. Утепляти краще весь будинок одразу. Клаптиковим утепленням можна нажити проблем і собі і сусідам. Погане утеплення ще гірше ніж його відсутність. При цьому розумію що вмовити жителів всього будинку на утеплення майже нереально.

Утеплення всередині стіни — називається колодцева кладка. Була популярна в дев'яностих та нульових, коли енергоносії були дешеві а технології будівництва нерозвинуті. Дуже ресурсоємний та неефективний тип будівництва. Велика кількість містків холоду, є ризик злежування утеплювача, та й взагалі хто там знає чи він там взагалі є?

Щодо того що все погано — от є будинки такої якості що я людям навіть не раджу там купувати квартиру. Або шукати інші варіанти, або орендувати щось порядне, або дозбирувати грошей. Причому погане житло може бути як дешевим так і не дуже. Також я розумію що велика частина новобудов останніх років 10, а то й 5, через 20-25 років будуть в жахливому стані. І зовнішньому і технічному. Панельні будинки то взагалі — якщо зараз не починати з ними порядок наводити то років за 10 цінна під ними буде лише земля.

Востаннє редагував ChuykoArchitect: 24.06.2017 о 09:15. Причина: Пізніше додано
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Старий 24.06.2017, 10:03 #2697291   #189
SPO
Активний учасник
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

Все проїхали. Поміняю вікно, утеплю відкоси. А там видно буде.
Цитата є будинки такої якості що я людям навіть не раджу там купувати квартиру.
Напишіть які то будинки. Може я в такому живу??
SPO зараз поза форумом  
Старий 24.06.2017, 11:01 #2697296   #190
ChuykoArchitect
Активний учасник
 
Аватар для ChuykoArchitect
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

Цитата
Допис від SPO Переглянути допис
Все проїхали. Поміняю вікно, утеплю відкоси. А там видно буде.

Напишіть які то будинки. Може я в такому живу??
Спробуйте, можливо щось дасть.

В будинках з силікатної цегли би не радив, в панельних будинках, в будинках зі зношеними комунікаціями. Тим не менше, якщо ви вже живете в такому будинку — треба знати його недоліки та як їх усунути.
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Старий 24.06.2017, 12:20 #2697299   #191
SPO
Активний учасник
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

Цитата треба знати його недоліки та як їх усунути.
Ніби Ви не знаєте, які недоліки новобудов??!!
-найдешевші (найнижчої якості) вікна;
-найдешевші (-//-//-) вхідні двері;
-найдешевша (-//-//-) сантехніка, мається на увазі кран на стояку, редуктор тиску води, фільтр води - це те що я поміняв протягом року. Лічильник ще працює і не протікає;
- найдешевша електропроводка (-//-//-);
- вентиляції працюють на десь на 30-40%;
- шумоізоляції між сусідами як на поверсі так і на верх. і ниж. поверхах 0.
-сходові клітки облаштовані найдешевшими (-//-//-) будматеріалами.
Теперішні забодувники - це жлоби, які не думають про комфорт і зручності майбутніх мешканців, а про те як чим побільше набити грошима свої кишені!!!
SPO зараз поза форумом  
Старий 24.06.2017, 13:28 #2697307   #192
ChuykoArchitect
Активний учасник
 
Аватар для ChuykoArchitect
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

Цитата
Допис від SPO Переглянути допис
Ніби Ви не знаєте, які недоліки новобудов??!!
-найдешевші (найнижчої якості) вікна;
-найдешевші (-//-//-) вхідні двері;
-найдешевша (-//-//-) сантехніка, мається на увазі кран на стояку, редуктор тиску води, фільтр води - це те що я поміняв протягом року. Лічильник ще працює і не протікає;
- найдешевша електропроводка (-//-//-);
- вентиляції працюють на десь на 30-40%;
- шумоізоляції між сусідами як на поверсі так і на верх. і ниж. поверхах 0.
-сходові клітки облаштовані найдешевшими (-//-//-) будматеріалами.
Теперішні забодувники - це жлоби, які не думають про комфорт і зручності майбутніх мешканців, а про те як чим побільше набити грошима свої кишені!!!
Але люди купують ці коробки? Тобто їх влаштовує. Якби почали вимагати - то й якість будов збільшилась би. Наприклад я вимагаю щоб роботи велись якісно, а якщо забудовник не хоче - хай віднімає від ціни, або дає мені матеріали, я сам зроблю. Для чого платити два рази?

Люди - вимагайте кращого. Ви платите свої гроші.
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Romko_7 (24.06.2017)
Старий 24.06.2017, 20:01 #2697320   #193
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

Цитата:
Допис від ChuykoArchitect Переглянути допис
Але люди купують ці коробки? Тобто їх влаштовує. Якби почали вимагати - то й якість будов збільшилась би. Наприклад я вимагаю щоб роботи велись якісно, а якщо забудовник не хоче - хай віднімає від ціни, або дає мені матеріали, я сам зроблю. Для чого платити два рази?

Люди - вимагайте кращого. Ви платите свої гроші.
Підтримую, будують відверте паскудство, кожен день з цим зустрічаюсь, навіть тему створив про це.
Яким ж сука куском лайна треба бути щоб зі всіх слаботочних мереж завести людям лише радіоточку? І це провідні тернопільські фірми з "європейськими обличчями", хоч я би сказав єврейськими бо так економити на людях то треба ще тим чмом бути. І ці пі...си ще й об'єднюються в боротьбі з іншими фірмами які приходять у наше місто!
А, у людей толком вибору немає, хіба переїхати у інше місто. Багато хто так і робить, особливо Заліщицький, Бучацький, Монастирський р-ни.
Минулого тижня закінчили фарбувати стіни на Коновальця 23, а десь через тиждень я йду туди сверлити стіни і прокладати в квартири кабель на домофон...
pberit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Nobel (26.06.2017)
Старий 26.06.2017, 15:51 #2697524   #194
ChuykoArchitect
Активний учасник
 
Аватар для ChuykoArchitect
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Підтримую, будують відверте паскудство, кожен день з цим зустрічаюсь, навіть тему створив про це.
Яким ж сука куском лайна треба бути щоб зі всіх слаботочних мереж завести людям лише радіоточку? І це провідні тернопільські фірми з "європейськими обличчями", хоч я би сказав єврейськими бо так економити на людях то треба ще тим чмом бути. І ці пі...си ще й об'єднюються в боротьбі з іншими фірмами які приходять у наше місто!
А, у людей толком вибору немає, хіба переїхати у інше місто. Багато хто так і робить, особливо Заліщицький, Бучацький, Монастирський р-ни.
Минулого тижня закінчили фарбувати стіни на Коновальця 23, а десь через тиждень я йду туди сверлити стіни і прокладати в квартири кабель на домофон...
Доречі вартість квадратного метра в Тернополі вища ніж навіть у Івано-Франківську, який більш розвинений, та вже доходить до львівських цін. Чи то заробітчан дуже багато, чи то жадібність безмірна?
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Старий 26.06.2017, 23:06 #2697561   #195
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

Цитата:
Допис від ChuykoArchitect Переглянути допис
Доречі вартість квадратного метра в Тернополі вища ніж навіть у Івано-Франківську, який більш розвинений, та вже доходить до львівських цін. Чи то заробітчан дуже багато, чи то жадібність безмірна?
Там і жадібність і рагулізм якою наділена наша бикота. Ніхто абсолютно не контролює будівництво, будують де їм добре і вигідно. Тулять між існуючими будинками щоб не витрачатись на комунікації. От взяти в Франику "Калинову слободу" окремий мікрорайон зі всім необхідним, будинки красиві як ззовні так і всередині. І ціни нищі чим у наших шпаківнях.
Інколи мені здається що вони спеціально падлять людям, навіть витрачаючи для цього більше грошей. От маю справу з Креаторбудівським будинком проспект Бандери 83В. Цей будинок не знайдеш ніяк якщо користуватись логікою, бо він ніфіга не на Бандери, але то питання до БТІ. Є в будинку 7 під'їздів які будувались в 2 черги але одразу одна за іншою. 4 під'їзди утеплили, а 3 нє. Та вже млять як будуєте будинок то вже нехай він буде однаковий весь! В 4 під'їздах зробили по 2 входи, взагалі не ясно для чого, для інвалідів можна було зробити доступ по іншому, двері також замовляли в різних виробників. Вони дорогі пі...ц, із задумкою під домофон але як його на них поставити я ще буду дуже довго думати бо понаробляли віконечок дофігіща, все скляне, де має блок виклику стояти то нікого не ... Чому не замовити у нас дешевші, міцніші і кращі двері які будуть зроблені так як треба?
Щитки на поверхах розробка сатани! Слаботочна частина настільки вузька що туди руки не засунеш, зараз кабелів купа, вони туди не влазять! Металеві щитки зверху і знизу накривають шахти між поверхами, як протягнути дроти? Але всім це до одного місця аби поставити і продати нашим селянам які не бачать цих квартир бо заробляють гроші закордоном. Встановити 1 під'їзд в такому під'їзді важче чим в 10 панельних, радянських будинках.
pberit зараз поза форумом  
Старий 27.06.2017, 12:07 #2697583   #196
ChuykoArchitect
Активний учасник
 
Аватар для ChuykoArchitect
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Там і жадібність і рагулізм якою наділена наша бикота. Ніхто абсолютно не контролює будівництво, будують де їм добре і вигідно. Тулять між існуючими будинками щоб не витрачатись на комунікації. От взяти в Франику "Калинову слободу" окремий мікрорайон зі всім необхідним, будинки красиві як ззовні так і всередині. І ціни нищі чим у наших шпаківнях.
Інколи мені здається що вони спеціально падлять людям, навіть витрачаючи для цього більше грошей. От маю справу з Креаторбудівським будинком проспект Бандери 83В. Цей будинок не знайдеш ніяк якщо користуватись логікою, бо він ніфіга не на Бандери, але то питання до БТІ. Є в будинку 7 під'їздів які будувались в 2 черги але одразу одна за іншою. 4 під'їзди утеплили, а 3 нє. Та вже млять як будуєте будинок то вже нехай він буде однаковий весь! В 4 під'їздах зробили по 2 входи, взагалі не ясно для чого, для інвалідів можна було зробити доступ по іншому, двері також замовляли в різних виробників. Вони дорогі пі...ц, із задумкою під домофон але як його на них поставити я ще буду дуже довго думати бо понаробляли віконечок дофігіща, все скляне, де має блок виклику стояти то нікого не ... Чому не замовити у нас дешевші, міцніші і кращі двері які будуть зроблені так як треба?
Щитки на поверхах розробка сатани! Слаботочна частина настільки вузька що туди руки не засунеш, зараз кабелів купа, вони туди не влазять! Металеві щитки зверху і знизу накривають шахти між поверхами, як протягнути дроти? Але всім це до одного місця аби поставити і продати нашим селянам які не бачать цих квартир бо заробляють гроші закордоном. Встановити 1 під'їзд в такому під'їзді важче чим в 10 панельних, радянських будинках.
Будують неякісно та дорого тому що "і так зійде".
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Старий 14.07.2017, 07:54 #2699547   #197
nino13
Учасник
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

Remoo , Подскажите пожалуйста, где моно найти специалистов по выбору газового котла в дом. Плюс нужно будет его и установить. Кто сможет подсказать нужные контакты?
nino13 зараз поза форумом  
Старий 14.07.2017, 09:47 #2699559   #198
NilaO
Учасник
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

Не знаю на рахунок спеціаліста , в мене знайомий одну кімнату віддав їм а іншу робив сам, я різниці не знайшла. Купував матеріали,які сам вважав за потрібне. Все що потрібно для ремонту - гроші, руки , гугл)))
NilaO зараз поза форумом  
Старий 22.07.2017, 14:33 #2700444   #199
pater
Учасник
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

Коли власноруч зіткнувся з потребою ремонту в старенькій совецькій квартирці (плюс фінансів як завжди бракувало), то в вирішив викинути старі меблі і взяти новенькі звідси https://www.pinterest.com/MebelOk_UA/ . Розвантажив простір і тішусь теперка перед знайомими.
pater зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 2
ChuykoArchitect (23.07.2017), MoRZE (22.07.2017)
Старий 22.07.2017, 21:54 #2700484   #200
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

Потрібна порада! Є в мене бляшані двері які всередині нічим не заповнені, тупо бляшанка. Вони нерозбірні, пінопласт чи вату туди покласти не вийде. Чим би ці двері заповнити? Піна може деформувати двері, тоді не закрию їх. Якийсь рідкий пінопласт чи щось таке?
pberit зараз поза форумом  
Відповідь

Мітки
архітектура, будівництво, ремонт, проектування, дизайн



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:57.