Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Підприємництво


Щукаю партнерів/інвесорів

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 02.09.2012, 00:39 #2025269   #1
MK 250
 
Аватар для MK 250
Типово Щукаю партнерів/інвесорів

Йде як доповненя до теми Наші нереалізовані бізнес ідеї

Тут можна писати по суті справи шо зроблено і що потрібно для запуску ідеї. Шукаєм бізнес партнерів і інвесторів.
MK 250 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2012, 08:50 #2025820   #2
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Щукаю партнерів/інвесорів

А мені б якусь сортувальну лінію не харчових продуктів. Може хтось вже займається чимось схожим? Просто потрібно не великі, легкі предмети прямокутної форми запаковувати в поліетилен...
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2012, 19:47 #2026239   #3
Doit
Учасник
 
Аватар для Doit
Типово Відповідь: Щукаю партнерів/інвесорів

Цікава і потрібна тема.Автор молодець.

По суті.
Потрібен інвестор-партнер для відкриття ковбасного магазину.Переговори з постачальником, оформлення договорів і відкриття беру на себе.Необхідні інвестиції в розмірі 20-25 тис.дол.Доля партнера - 65%, або 80% до моменту повної окупності далі 60%.
Для звязку прошу писати в пп або на пошту ihor41@i.ua.

Востаннє редагував Doit: 03.09.2012 о 20:10.
Doit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2013, 09:49 #2266843   #4
artur85
Учасник
Типово Відповідь: Щукаю партнерів/інвесорів

Потрібен інвестор для відкриття магазину в Тернополі з товарами для рукоділля.
Сума інвестицій 15 тис. дол.
Деталі в ПП
artur85 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2013, 10:49 #2271732   #5
SulikS
Типово Відповідь: Щукаю партнерів/інвесорів

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
А мені б якусь сортувальну лінію не харчових продуктів. Може хтось вже займається чимось схожим? Просто потрібно не великі, легкі предмети прямокутної форми запаковувати в поліетилен...
Привіт. Тебе ще цікавить таке обладнання? Пиши в приват.
SulikS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.01.2019, 09:32 #2744843   #6
TNP
Учасник
 
Аватар для TNP
Типово Відповідь: Щукаю партнерів/інвесорів

Пропоную взяти участь в першому українському фінансовому стартапі (фактично- це проект самоорганізації українського суспільства): https://ipays.com.ua/ref/3 На стадії залучення інвестицій діє агентська програма - 6,6%.
TNP зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
idcomsomnom (10.01.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.01.2019, 11:08 #2744847   #7
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Щукаю партнерів/інвесорів

Цитата:
Допис від Doit Переглянути допис
Цікава і потрібна тема.Автор молодець.

По суті.
Потрібен інвестор-партнер для відкриття ковбасного магазину.Переговори з постачальником, оформлення договорів і відкриття беру на себе.Необхідні інвестиції в розмірі 20-25 тис.дол.Доля партнера - 65%, або 80% до моменту повної окупності далі 60%.
Для звязку прошу писати в пп або на пошту ihor41@i.ua.

По суті у тебе є досвід у бізнесі взагалі? З чого б це я давав тобі 25к зелені? Переговори? Сміявсь. Скільки ти готовий вкласти свого бабла? Ковбаси є у кожному продуктовому магазині, супермаркеті, а ще є родина ковбаска... Які гарантії повернення моїх інвестицій? Який термін окупності? Не соромся - пиши тут. Можливо і знайдеш інвестора якщо все детально опишеш. Я правильно зрозумів я маю вкласти 100% своїх коштів, а ти будеш вести переговори? При цьому якщо бізнес накриється чим ти ризикуєш? Що мішає мені самому при капіталі відкрити магазин, є франшизи. Ідея має бути унікальна чи нова для нашого регіону. Або ж це має бути готовий бізнес і для розвитку потрібно доінвестувати якусь суму це інша справа. Сильно впевнений що піде справа? Чого не візьмеш кредит в банку? А поки що без образ, але це утопія..
п.с я лише за такі теми але давайте реально обговорювати, а не лити водичку. типу у мене секретна ідея і нікому не скажу - доки це лиш ідея вартість її = 0.
Terror зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Petro Ford (10.01.2019)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 10.01.2019, 12:40 #2744853   #8
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Щукаю партнерів/інвесорів

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Чого не візьмеш кредит в банку?
Середня відсоткова ставка за кредитами у доларах в Украіні за статистикою НБУ 5,8%, більше десятка банків обіцяє кредити малому бізнесу по ставкам 6,5-7%, зрозуміло , що успішні бізнесмени типу Фірташа, Ахметова, кондитера, Косюка і т.д. беруть кредити ще дешевше , але цікаво чи є хоч один реальний щасливчик, який взяв хочаб під 7% в Тернополі ? Цікавить досвід.
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:26.