Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


80 баксів в місяць - це реально!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 02.07.2013, 15:56 #2234536   #261
Erleke
Кавайна няка
 
Аватар для Erleke
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата
Допис від Kauros Переглянути допис
з використанням програмного забезпечення нашої компанії
А можна глянути на ваше програмне забезпечення? Хочеться в ньому покопатись, цікаво просто)
Erleke зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Punisher-x3m (02.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2013, 16:01 #2234540   #262
Kauros
Новачок
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Kauros, багато ваших партнерів не встидаються рекламувати своє ім'я і те що вони працюють в цій організації. Можливо комусь ваші аргументи здадуться переконливими і колись ставши мільйонером захочуть вам подякувати. Напишіть будь ласка своє прізвище! Багато форумчан є відкритими людьми, тут є їхні контакти, фото і т.д. Вам ж немає чого боятись, правильно? Голда ж не боїться, сміливіше!
- я не бачила в жодного дописувача цієї теми вказаного прізвища та імені чи телефону чи зсилки на контакти. Зрештою навіть такі дані не є свідченням того, що вони правильні - то для кого я тут буду "бісер метати" ? )))
Чесно кажучи починаю розуміти що час потрачений на цей форум в надії відстояти свою думку і донести достовірну інформацію про нашу компанію і її ідеї - потрачений впусту.
Ви пишете, що люди які займаються сітковим бізнесом зазомбовані - тоді як я бачу що більше зазомбовані ярі противники сіткового маркетингу, мало того - ви неадекватно сприймаєте любі аргументи і докази і коли немаєте що сказати - починаються дописи типу " ну але всеодно це лохотрон - бо я так думаю " або особливо популярний варіант " ну так всі лохотронщики говорять" - виступає в якості залызного аргумента
Ну або ж зсилки на різні дописи різних користувачів в інтернеті - як джерело істини

Найбільше ж вражає те, що ви незнаючи людей які працюють в сітковому бізнесі всіх поголовно рахуєте лохами
при чому повторюєте це неодноразово - я можу з цього всього зробити висновки, що тут зібрались в переважній більшості люди які 1) неадекватно реагують на слово сітковий маркетинг і незалежно від наведених фактів не будуть сприймати інформацію по іншому - тому наводити факти і аргументи для таких людей немає змісту
2) люди які взагалі не вміють вести дискусії і коли не мають контраргументів пишуть заїзджений текст "це все кидалово і всі ви лохи" показуючи тим самим рівень власної культури.
Те, що тут один дописувач написав що "мотиваційна література Кійосакі не означає фінансової грамотності" - вже говорить про рівень його особистої фінансової грамотності, або ж він взагалі книг цього автора не читав.

Тому я буду відповідати тільки на адекватні запитання які стосуються тих людей які вміють дивитись на речі з різних сторін і робити свої власні висновки
Kauros зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2013, 16:07 #2234542   #263
saymon
Guest
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата
Допис від Kauros Переглянути допис
- то чому ж ти не заробляєш на цьому чудовому додатку гугл якщо це так легко і просто? установи собі і покажи скільки ти заробив, скільки ти на це часу потратив і так далі....
Тому що в світі є 100500 способів заробити грошей, окрім як тупитися на рекламу.
Цитата
Допис від Kauros Переглянути допис
Крім того гугл навіть немає перекладу на російську чи українську мову правил участі в цій рекламній акції...кому захочеться присвятити години часу на переклад - то будь-ласка
https://support.google.com/admob/?hl=ru
Цитата:
Допис від spirittr Переглянути допис
З першої та другої статі в газеті я зрозумів одну річ, компанія World комусь заважає
Кому?
Цитата
Допис від Kauros Переглянути допис
- 10 інтернет магазинів - для afilliate - учасників мережі World - кожен вартістю 39 у.о.
- місяць безлімітного звязку - дзвінки на мобільні та стаціонарні телефони без обмежень в 100 країн світу включаючи україну - з використанням програмного забезпечення нашої компанії та інтернет
- місяць використання нашого програмного забезпечення - так зв. веб кімнати для проведення веб. конференцій на велику кількість людей - конференція для 1000 людей, одночасна відеоконференція до 32 чол. з можливістю показу файлів, презентацій, малюнків, серфінгу в неті тощо
- 200 доларів знижки для купівлі продукції компанії - наприклад телефона чи планшета
Це крім можливості будувати власну мережу і отримуват з неї відсотки
Все це, в тому чи іншому вигляді, доступно безкоштовно.

Але нехай, припустимо я купив "франшизу". 10 "інтернет-магазині" по $39 (390 баксів) + програму для VoIP (після першого місяця платну) + конференцію на 1000 людей + знижку + можливість будувати мережу, за ціною 600 баксів. Тобто в загальному 990 баксів. Все, я маю всі ці речі.
Тепер я хочу робити бізнес. Що мені необхідно робити далі?

P.S. Тако щойно зловив себе на думці, якщо зібрати всіх моїх родичів, знайомих, друзів, однокласників, одногрупників, колишніх співробітників і людей з якими співпрацював то мабуть 1000 не набереться. Нафіга мені конференція на таку купу народу?

UPD:
Цитата
Допис від Kauros Переглянути допис
я не бачила в жодного дописувача цієї теми вказаного прізвища та імені чи телефону чи зсилки на контакти.
Записуй. Мене звати Себастьян Перейра, торговець чорним деревом.
Цитата
Допис від Kauros Переглянути допис
Найбільше ж вражає те, що ви незнаючи людей які працюють в сітковому бізнесі всіх поголовно рахуєте лохами
Людей лохами не вважаю, кожен може помилитися. Контори вважаю лохотроном.
Цитата
Допис від Kauros Переглянути допис
Те, що тут один дописувач написав що "мотиваційна література Кійосакі не означає фінансової грамотності" - вже говорить про рівень його особистої фінансової грамотності, або ж він взагалі книг цього автора не читав.
Це я писав. Обгрунтовую.
Почнем з того що сам термін "фінансова грамотність" - абсурдний, і його придумали, помоєму, в Амвеї, а може і в іншій піраміді не впевнений, але суть лишається. Єкономіка дуже складна галузь, і складається вона із цифр, формул, термінів, тисяч законів та правил і стількох же тисяч винятків із цих правил. Середня людина не осилить економічну літературу далі як на 3 сторінки вступу. Література ж Кійосакі і сотень інших подібних авторів є всього лиш мотивційною, економіки там 0,001% і то лише за рахунок спрощених термінів. Її основне завдання - розширити світогляд людини, а не навчити економіки.

Востаннє редагував saymon: 02.07.2013 о 16:23.
 
Подякували 2:
andrey_ko (02.07.2013), Punisher-x3m (02.07.2013)
Сказав(ла) Фууу!:
Vitalik (03.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2013, 16:13 #2234543   #264
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата
Допис від Kauros Переглянути допис
- то чому ж ти не заробляєш на цьому чудовому додатку гугл якщо це так легко і просто? установи собі і покажи скільки ти заробив, скільки ти на це часу потратив і так далі....
наша програмка є зручною і перегляд реклами - не означає те що її треба довго дивитись - це означає, що коли ти дивишся на екран телефону під час вхідного дзвінка - ти вже бачиш рекламу і далі потрібно тільки натиснути кнопку скіп(пропустити) і підняти або поставити трубку
Крім того гугл навіть немає перекладу на російську чи українську мову правил участі в цій рекламній акції...кому захочеться присвятити години часу на переклад - то будь-ласка
я веду до того, що байка про партнерство адкеша з гуглом - це ніщо інше, як звичайнісінька брехня
riznyk зараз поза форумом  
Подякував(ла):
080885msa (16.10.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2013, 16:19 #2234548   #265
Kauros
Новачок
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата:
Допис від Erleke Переглянути допис
А можна глянути на ваше програмне забезпечення? Хочеться в ньому покопатись, цікаво просто)
Програмне забезпечення можна скачати з офіційного сайту компанії http://www.worldgmn.com/world_products.php
це для відеоконференцій
- програму через яку можна звонити на мобільні та стаціонарні телефони можна скачати на google play market
називається soft sim
там само можна скачати нашу програму для показу реклами Adkash - вона безкоштовна
Крім того, недавно появилась опція реєстрації на нашому на сайті в якості гостя - це також безкоштовно. Якщо буде цікавити - можу кинути реферальну зсилку своїх партнерів.
Можна спробувати підключити безкоштовну програмку Adkash до свого акаунта на сайті - щоб подивитись як вона працює. Я ще цього не пробувала робити але теоретично це можливо. Для активації Adkash необхідно ввести той самий логін і пароль що і при реєстрації на сайті
Kauros зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2013, 16:31 #2234552   #266
mr.psiho
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата
Допис від Kauros Переглянути допис
- 10 інтернет магазинів - для afilliate - учасників мережі World - кожен вартістю 39 у.о.
Наприклад, програми і планшети/телефони мене не цікавлять.
Це типу за 600 баксів я можу купити можливість продати 10 афіліатам акаунти? По 39 баксів кожен? І все?

600 - 390 = - 210 баксів ... я в мінусі залишусь.. на чому тут у вас заробляти?



Цитата:
Допис від spirittr Переглянути допис
програма безкоштовна, чим більше буде користувачів, тим швидше запустять виплату.
Тобто швидше запустять? А зараз ще не запустили? Повідомлялось, що є близько 150 тис. учасників - цього ще не достатньо щоб почались виплати? А скільки треба?
mr.psiho зараз поза форумом  
Подякували 2:
Сомбра (02.07.2013), Punisher-x3m (02.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2013, 16:40 #2234554   #267
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата
Допис від Kauros Переглянути допис
недавно появилась опція реєстрації на нашому на сайті в якості гостя - це також безкоштовно
Ось за це низький вам уклін від усіх нас. Порадувало! Накінець то!
Я не розумію як це раніше я жив без цього. Давно би так!


spirittr, пошукай тему про МММ.Результати і висновки і про виплати там теж найдеш.
І наші спільні попередження. Мені вже шкода шо один коистувач форуму вже попав(((.
На тобі нагріють руки і відпустять.
Сомбра зараз поза форумом  
Подякував(ла):
mr.psiho (02.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2013, 16:43 #2234556   #268
saymon
Guest
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата
Допис від Kauros Переглянути допис
Тому я буду відповідати тільки на адекватні запитання які стосуються тих людей які вміють дивитись на речі з різних сторін і робити свої власні висновки
Фото з пікніка партнерів Wor(l)d GMN



Футболки ще старі не встигли поміняти але скоро прийде партія з новими, із магазину одягу GlamJam. А ось і сайт. Оформлення теж ще старе, поки що, але інформація про новий бізнес в індустрії телекомунікацій вже є. А дизайн скоро оновлять, в акурат до відкриття електростанції в Румунії.
 
Подякували 2:
mr.psiho (02.07.2013), podz9man (05.08.2013)
Сказали Фууу!: 2
Golda (03.07.2013), Vitalik (03.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2013, 16:56 #2234560   #269
Derk
Учасник
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

На рахунок статті (Wor(l)d GMN відповідає на запитання редакції)

Якось я заходив в редакцію «Моєї газети», щоб отримати примірник газети, але принагідно згадав свої підозри про Wor(l)d - мене туди намагались завербувати, причому досить настирливо. Я коротко розказав, про те, що знаю і що підозрюю (правдиво, - це була моя інтерпретація отриманої інформації, мій погляд на ситуацію). Це лише підсилили мою недовіру до Wor(l)d, бо я почув у відповідь, що це схоже на лохотрон. Проте, жодної завідомо недостовірної інформації я не надавав. І я вважав, що мав допомогти тернополянам не потрапити в ймовірну пастку.

На час мого першого знайомства з Wor(l)d , компанія, як я дізнався від її партнерів, не займалась продажами, але активно будувала свою мережу, залучала від вступників кошти, і винагороджувала активних вербувальників, що нагадувало діяльність фінансових пірамід. В компанії не було офісу, акцій на біржах і т.д.. Представники Wor(l)d не змогли мене переконати в власній легальності… Це було більш ніж підозріло.

Я залишив свої контактні дані. Через пару днів мене запросив журналіст, який можливо і є одним із авторів статті про "свідків андроїда". Тільки звали його інакше. Розказав йому про свої підозри і дав інформацію як можна зв’язатись із партнерами Wor(l)d. В принципі, дещо те, що я говорив при зустрічі, частково увійшло у статтю. А дещо, що було від імені Олексія, я і сам до виходу статті не знав.

При цьому я вказав, що вся інформація яка надана мною має бути анонімною, і перевіреною. Ніякого особистого зацікавлення, окрім торжества справедливості, в мене не було. Також, нічого я свідомо не брехав.

У випадку якщо ця організація, Wor(l)d, виявиться аферою, нею мали б зайнятись компетентні органи. І це мали б провірити журналісти, звернувшись за допомогою до міліції, податкової і т.д.

Не знаю кому вигідно щоб ця стаття була написана, бо я не представляю жодну організацію, а є звичайним тернополянином. З ймовірним автором статті я бачився лише раз, хвилин 10-15, обличчя його вже не пригадаю, розказав йому те що знаю, а більш детальну інформацію я порадив йому знайти в Інтернеті, та піти на контакт із представниками Wor(l)d.

Мене здивувала фраза "Людина, яка до того кілька місяців тероризувала нас з вимогою написати критичний матеріал про Wor(l)d GMN, нас не підтримала, відмовившись від очної ставки зі своїм опонентом."

Про кого йде мова, може до автора статті звертався ще хтось і т.з. Олексій - збірний образ? Бо я звертався в редакцію тільки з підозрами, зо три тижні тому. А хто той, хто кілька місяців вимагав опублікувати статтю про Wor(l)d я й гадки не маю.

Навіть, в зв’язку з цими фактами, не хотів би підозрювати журналіста у нечесності. Можливо, і він міг злякатися.

Потреби, щоб така стаття вийшла друком, та ще й без ретельної перевірки у мене, зрозуміло не було. Мій знайомий розповів про Wor(l)d, я сходив на презентацію, порився в Інтернеті. Все це викликало підозри. І я поділився цим із журналістами. Що вони надрукують, і чи надрукують взагалі – це не мої справи. Я лише розказав, що знав. Питання не в не достовірності чи в достовірності, а в інтерпретації отриманої інформації. Журналісти зробили певні висновки, які і я розділяю.

Я не довіряю Wor(l)d, доки нема підстав їй довіряти. А є підстави підозрювати в чомусь не хорошому, що базується зокрема на тій же інформації, яку надає дана компанія про саму себе, а не від третіх осіб!

Які проблеми можуть бути з репутацією у Wor(l)d, цим мали б перейнятися самі журналісти. Тому представники Wor(l)d мали б довести легальність своєї діяльності, те що вони сплачують податки, є зареєстрованими в українському реєстрі і т.д. Що їхні слова, документи чогось варті.

Єдине що мені було потрібно – так те, щоб ПЕРЕВІРКОЮ даної компанії зайнялись міліція, прокуратура і т.п., якщо це було б необхідно у разі виявлення правопорушень. А з ними мали б, на мою думку зв’язатися журналісти… Ну а потім вже написати статтю – у разі якщо міліція чи прокуратура, повторюсь ще раз, щось в них знайде.
Derk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2013, 17:38 #2234581   #270
Erleke
Кавайна няка
 
Аватар для Erleke
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата
Допис від Kauros Переглянути допис
- програму через яку можна звонити на мобільні та стаціонарні телефони можна скачати на google play market
https://play.google.com/store/apps/d...m_update&hl=uk
По відгуках 150 людей поставили їй 5 балів, але ніодин не написав відгуку письмового. Що наводить на думку що напевне всі 150 оцінок поставили або боти, або зомбі) а Бінарник під вінду який важить(45 мегабайт) я хз чому там стіки важити, скайп при тих же можливостях важить в 2 рази меньше, я якось на вихідних поверчу
Erleke зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2013, 18:43 #2234618   #271
VOENKOM
Активний учасник
 
Аватар для VOENKOM
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата:
Допис від Erleke Переглянути допис
а Бінарник під вінду який важить(45 мегабайт) я хз чому там стіки важити, скайп при тих же можливостях важить в 2 рази меньше,
Ага це просто всякого сміттячка туди напхали прикріпними файлами типу як китайські зовнішні дискові накопичувачі з болтами всередині
VOENKOM зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
Vitalik (03.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2013, 19:42 #2234652   #272
spirittr
 
Аватар для spirittr
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Тобто швидше запустять? А зараз ще не запустили? Повідомлялось, що є близько 150 тис. учасників - цього ще не достатньо щоб почались виплати? А скільки треба?[/QUOTE]

виплату запустили для партнерів компанії.
для кінцевого споживача покіщо ні.
spirittr зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2013, 19:43 #2234654   #273
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата
Допис від Kauros Переглянути допис
Найбільше ж вражає те, що ви незнаючи людей які працюють в сітковому бізнесі всіх поголовно рахуєте лохами
Однозначно ні, ГОлда не лох. ВСІ РЕШТА ЛОХИ.
mZiG зараз поза форумом  
Подякували 4:
erazel (07.07.2013), riznyk (02.07.2013), sam_elektrik (04.07.2013), Ікебан (03.07.2013)
Сказав(ла) Фууу!:
Vitalik (03.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2013, 20:05 #2234661   #274
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Треба робити свою піраміду.
Продавати гумові вироби
org100h зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2013, 20:06 #2234663   #275
mr.psiho
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата:
Допис від spirittr Переглянути допис
виплату запустили для партнерів компанії.
для кінцевого споживача покіщо ні.
Щось не розумію. Ми ж говоримо про адкеш?
Якщо б я був партнером, то мені б вже платили за перегляд реклами, так?
А якщо я не партнер, а просто встановив програмку і дивлюсь рекламу - то мені ще б нічого не платили?
А чому така різниця? Скажу, що так компанія не набере ніколи потрібної к-сті учасників не партнерів. Який сенс робити те, за що тільки обіцянки?

І чому для цього повинна бути якась певна к-сть учасників не партнерів, не розумію? Виходить, Ворлд обіцяє, що колись заплатить, але пропонує "заробляти" вже? Якийсь кіт шиворіт на виворіт.

spirittr, може ви мені поясните ось це?
Цитата
Допис від mr.psiho Переглянути допис
600 - 390 = - 210 баксів ... я в мінусі залишусь.. на чому тут у вас заробляти?
mr.psiho зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2013, 20:19 #2234674   #276
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата
Допис від Kauros Переглянути допис
- я не бачила в жодного дописувача цієї теми вказаного прізвища та імені чи телефону чи зсилки на контакти. Зрештою навіть такі дані не є свідченням того, що вони правильні - то для кого я тут буду "бісер метати" ? )))
В цій темі ні, а в других є безліч контактів користувачів і навіть фото. Я займаюсь домофонами і як можу так їх на форумі рекламую з 2009р нік pberit - це Петро Беріт, фото також мої є на форумі.
Голда не боїться відкрито рекламувати цю фірму, то чого ж ви боїтесь? Напишіть хто ви, як вас знайти, може знайдете собі клієнтів.
Просто було вже немало людей які рекламували так само натхненно МММ та іншу ахінею, де вони зараз?
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2013, 20:33 #2234684   #277
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Просто було вже немало людей які рекламували так само натхненно МММ та іншу ахінею, де вони зараз?
Як де, в ворлд джмн, особисто декількох знаю, спочатку були в ммм
Terror зараз поза форумом  
Подякував(ла):
080885msa (16.10.2014)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 02.07.2013, 21:04 #2234709   #278
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата:
Допис від Erleke Переглянути допис
По відгуках 150 людей поставили їй 5 балів, але ніодин не написав відгуку письмового.
Цитата Теми: 111,961, Дописи: 1,709,882, Учасників: 25,217, Активні учасники: 774
Вітаємо нового учасника - yurko1
В них є шанс отримати 25 тисяч по одному балу)))
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2013, 21:05 #2234712   #279
spirittr
 
Аватар для spirittr
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата
Допис від mr.psiho Переглянути допис
Щось не розумію. Ми ж говоримо про адкеш?
Якщо б я був партнером, то мені б вже платили за перегляд реклами, так?
А якщо я не партнер, а просто встановив програмку і дивлюсь рекламу - то мені ще б нічого не платили?
А чому така різниця? Скажу, що так компанія не набере ніколи потрібної к-сті учасників не партнерів. Який сенс робити те, за що тільки обіцянки?

І чому для цього повинна бути якась певна к-сть учасників не партнерів, не розумію? Виходить, Ворлд обіцяє, що колись заплатить, але пропонує "заробляти" вже? Якийсь кіт шиворіт на виворіт.

spirittr, може ви мені поясните ось це?
в кого є запитання приходьте в офіс!!!!
spirittr зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Vitalik (03.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2013, 21:18 #2234717   #280
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата:
Допис від spirittr Переглянути допис
в кого є запитання приходьте в офіс!!!!
Сиділи тихо обговорювали. Приперлись з претензіями , а тепер шей в офіс викликають.
Ну ***, не піду!

А чого ви сюди пришли почитати чи пописати, в нас питання... я так поняв відповідей ви не маєте.
Сомбра зараз поза форумом  
Подякували 3:
mr.psiho (02.07.2013), riznyk (03.07.2013), Ікебан (03.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 16:28.