Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи


Ламінат

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 09.03.2010, 09:23 #1251702   #21
contras552
Banned
Типово Відповідь: Ламінат

Цитата:
Допис від PhantomRV Переглянути допис
Саме краще брати плінтуси з коробом. Знімається короб, кріпиться на дюбель-шуруп до стіни, кабеля і шляпки закриваються коробом. ІМХО самі кращі.
От-от. Я якраз про такі і казав. Просто не знав, як правильно їх назвати. Вони дійсно найкращі.
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.03.2010, 09:35 #1251731   #22
Venera
Типово Відповідь: Ламінат

Я проводив маркетологічне дослідження ринку і можу сказати що самі дешеві ціни у мережі салонів підлоги «Твоя Підлога» а також додам що там дійсно великий вибір і уся зазначена інформація у рекламних повідомлення є точною, у них представленні усі європейські бренди, обслуговування у них супер досвідченні продавці і саме основне що вони нескривають інформації про ви робників як що це китай то вони кажуть китай доставка безкоштовна.
Venera зараз поза форумом  
Подякував(ла):
andriy.te.ua (11.03.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.03.2010, 10:12 #1251781   #23
hunter07
 
Аватар для hunter07
Типово Відповідь: Ламінат

понятно що це реклама, але хоть скажи де той салон знаходиться
hunter07 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.03.2010, 10:22 #1251798   #24
sets
 
Аватар для sets
Типово Відповідь: Ламінат

http://www.bazar.te.ua/firms/?num=2&f_id=184 це той магазин, про який я казав, на перетині Замкової і Руської
sets зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2010, 10:23 #1253486   #25
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Ламінат

Цитата
Допис від Venera Переглянути допис
Я проводив маркетологічне дослідження ринку і можу сказати що самі дешеві ціни у мережі салонів підлоги «Твоя Підлога» а також додам що там дійсно великий вибір і уся зазначена інформація у рекламних повідомлення є точною, у них представленні усі європейські бренди, обслуговування у них супер досвідченні продавці і саме основне що вони нескривають інформації про ви робників як що це китай то вони кажуть китай доставка безкоштовна.
якщо ти маркетолог, то назвись, будь добрий
riznyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2010, 10:32 #1253494   #26
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Ламінат

не сказав би, що там самі низькі ціни....
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.03.2010, 18:22 #1255604   #27
andriy.te.ua
 
Аватар для andriy.te.ua
Типово Відповідь: Ламінат

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
не сказав би, що там самі низькі ціни....
Ну я не женуся за найнижчими, а мене цікавить якісний ламінат без мінімальної накрутки продавця.
Був у тому салоні - дійсно доставка по місту безкоштовна, можуть все пояснити (на відміну від Гіпермаркетів, в який в мене вже частина знайомих відраджувала щось купувати через вищу ніж на базарі ціну на ті ж товари і відсутність продавців-консультантів, які могли б хоч щось порадити), вибір в "підлозі" хороший і кажуть що є знижки, які залежать від к-сті товару і виробника. Це на разі 2-га точка де я був, 1-ша на базарі, але там не було того класу який я хочу (32). Ще казали десь на дружбі(вул.об'їзна) біля автобазару є якийсь магазин з ламінатом - може хтось чув чи був там?
andriy.te.ua зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.03.2010, 22:33 #1256027   #28
дядя Вітя
 
Аватар для дядя Вітя
Типово Відповідь: Ламінат

Цитата:
Допис від andriy.te.ua Переглянути допис
Ну я не женуся за найнижчими, а мене цікавить якісний ламінат без мінімальної накрутки продавця.
Був у тому салоні - дійсно доставка по місту безкоштовна, можуть все пояснити (на відміну від Гіпермаркетів, в який в мене вже частина знайомих відраджувала щось купувати через вищу ніж на базарі ціну на ті ж товари і відсутність продавців-консультантів, які могли б хоч щось порадити), вибір в "підлозі" хороший і кажуть що є знижки, які залежать від к-сті товару і виробника. Це на разі 2-га точка де я був, 1-ша на базарі, але там не було того класу який я хочу (32). Ще казали десь на дружбі(вул.об'їзна) біля автобазару є якийсь магазин з ламінатом - може хтось чув чи був там?
Магазин "Підлога та Двері". Чув. Був. Але вони мали переїжати в приміщення біля озера. Ламінат там фірми Classen. Ціни прийнятні. Хотів брати, але не вдалося переконати батьків на рахунок ламінату
Завтра взнаю і напишу, що до чого.
дядя Вітя зараз поза форумом  
Подякував(ла):
andriy.te.ua (12.03.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.03.2010, 17:23 #1257021   #29
andriy.te.ua
 
Аватар для andriy.te.ua
Типово Відповідь: Ламінат

Цитата:
Допис від дядя Вітя Переглянути допис
Магазин "Підлога та Двері". Чув. Був. Але вони мали переїжати в приміщення біля озера. Ламінат там фірми Classen. Ціни прийнятні. Хотів брати, але не вдалося переконати батьків на рахунок ламінату
Завтра взнаю і напишу, що до чого.
Я тут писав про "Твоя підлога" ... чи то просто Підлога. Це на вулиці Замковій у напівпідвальному приміщенні, неподалік від кооперативного технікуму. Але буду вдячний за інфу. Ще чув поради щодо "західного ринку"....


І ще якщо я правильно зрозумів дешевої паркетної дошки (~250грн) сенсу немає брати?

Востаннє редагував andriy.te.ua: 12.03.2010 о 18:05.
andriy.te.ua зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.03.2010, 18:44 #1257109   #30
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Ламінат

брав собі в твоїй підлозі
продавець - дуже хороша і терпляча жінка
вибір - дуже добрий
ціни - не високі.
вантажник - мудак
riznyk зараз поза форумом  
Подякував(ла):
andriy.te.ua (14.03.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2010, 08:58 #1258956   #31
andriy.te.ua
 
Аватар для andriy.te.ua
Типово Відповідь: Ламінат

Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
брав собі в твоїй підлозі
продавець - дуже хороша і терпляча жінка
вибір - дуже добрий
ціни - не високі.
Згідний - я також зробив міні-дослідження -був на західному ринку, ціни від Твоя підлога не відрізняються в кращу сторону.

Деякий час вагався щодо паркетної дошки, а потім мені одна людина сказала таку думку - всерівно та паркетна дошка є клеєна в 3 шари, відповідно клеї - це також хімія. А якщо врахувати, що і ламінат також хімія, то яка різниця яка хімія. Циклюється паркетна дошка 1- максимум 2 рази.
Єдине що побачив дійсно гарне на західному ринку - це паркетну дошку в прямому сенсі - дубові цілісні дошки, дуже гарно і рівно підігнані, але звичайно відрізняються по площі від "паркетної дошки".
Оце класна річ, але ставити їх треба так само як і паркет - тобто часозатратно.

Єдине, що бачив на західному ринку і хочу запитатися в дописувачів - це ламінат 32-го класу фірми WinnPol(якось так) за ціною 65грн. В інших точках 32-й клас інших виробників починається з 125(11грн. Що скажете?
Хоча підозрюю, що нічого доброго не скажете

Тепер запитання укладки.
Піді мною підвал, ніби як 1-й поверх.
В мене зараз лежить паркет, якому років понад 20, 30% якого ходить і без надмірної складності витягається пальцями. в одному місці під паркетом крива стара стяжка (тобто маленькийгорбик), через що в тому місці виступає і паркет(який я також пальцями витягав і дивився, що то не паркет кривий, а саме стяжка).
Тому запитання - дехто мені радив стелити ламінат поверх цього паркету з вирівнював тих декількох місць.
Інші кажуть -
здирати весь старий паркет,
рівняти стару стяжку де треба будівельною сумішшю,
лити самовирівнюючу стяжку (яка трохи дорога),
стелити поверх стяжки клейонку - щоб ізолювати можливу вологу від підвалу,
на клейонку стелити 1й варіант - коркову підстилку, 2й варіант - поліуретан - не знаю що ліпше - для теплоізоляції
а далі ламінат
Дайте підказки по наведеній схемі.
Дякую.
andriy.te.ua зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2010, 09:59 #1259028   #32
contras552
Banned
Типово Відповідь: Ламінат

Я би паркет весь здирав. Бо краще зробити і раз, але нормально.

Якщо горбик невеликий, то може не варто заливати самовирівнюючою стяжкою всю підлогу, а краще збити сокирою чи перфоратором того горбика?

У мене теж під кімнатою підвал. Я клійонки під ламінат не клав. Поклав лише ламінатну підстилку 3мм (можна взяти 5 мм), таку з паробар"єром (фольгою). Стики підстилки для герметизації склеїв скотчем. Все нормально, вологи нема, і не холодно. Для чого лишні витрати?
contras552 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
andriy.te.ua (14.03.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2010, 12:52 #1259261   #33
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Ламінат

здирай нафіг паркет
здирай навіг горби.
вирівнюй самовирівнюючою.
в плівках тобі не порадник - мені нема з чим порівнювати.
але коли підлога "ходить" - це велике западло. потім будеш плюватись... краще зара зроби гідно.
riznyk зараз поза форумом  
Подякували 2:
andriy.te.ua (14.03.2010), GuF (08.06.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2010, 13:09 #1259284   #34
scorpik
Типово Відповідь: Ламінат

Цитата:
Допис від andriy.te.ua Переглянути допис
Єдине, що бачив на західному ринку і хочу запитатися в дописувачів - це ламінат 32-го класу фірми WinnPol(якось так) за ціною 65грн. В інших точках 32-й клас інших виробників починається з 125(11грн. Що скажете?
WinnPool - виключно китайська ТМ! (не з найкращих)
scorpik зараз поза форумом  
Подякував(ла):
andriy.te.ua (14.03.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.03.2010, 11:12 #1267511   #35
andriy.te.ua
 
Аватар для andriy.te.ua
Типово Відповідь: Ламінат

Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис
WinnPool - виключно китайська ТМ! (не з найкращих)
І всерівно вона дешевша в Твоїй підлозі, хоча вони і не рекомендують її брати.


Дякую усім за корисні поради - вже придбав у тій же підлозі.

Востаннє редагував andriy.te.ua: 21.03.2010 о 16:36.
andriy.te.ua зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.04.2017, 09:25 #2690409   #36
Lipka777
 
Аватар для Lipka777
Типово Відповідь: Ламінат

Представник заводу Kronopol (польща) в Тернополі і області.
Звертайтесь по ламінату. Консультації і виїзд на об'єкти абсолютно безкоштовний + доставка
097 898 43 89 Степан
Або в ПП...
Lipka777 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.07.2017, 13:37 #2699943   #37
yge0607
Типово Відповідь: Ламінат

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
різати краще електролобзиком
маю елетро лобзик (готуюсь до монтажу ламіната в себе дома), маю питання - яку саме потрібно придбати пилочку (що кріпиться в електролобзик) для ламіната, щоб гарно різала ламінат ?
yge0607 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.02.2018, 14:02 #2719818   #38
Gorynych
Banned
Типово Відповідь: Ламінат

Цитата:
Допис від sets Переглянути допис
здається, кращого варіанту, ніж Арс чи Епіцентр немає по вибору. Ще бачив магазин по ламінату на розі Руської і Замкової. .
А як же ринок західний? Там більший вибір ламінату ніж втому самому епіцентрі. Купа магазинів. Я брав собі в Бонусі біля тернозавру. Можна навіть на сайті подивитися та порівняти ціни по ламінату https://www.homwest.com/
Gorynych зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2018, 11:00 #2719960   #39
zav
Активний учасник
Типово Відповідь: Ламінат

В БОНУСІ продають виключно Китай і розказують що то Німеччина.
zav зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2018, 11:01 #2730224   #40
Fiona08
Учасник
Типово Відповідь: Ламінат

Хороший ламинат вам помогут выбрать в любом магазине который специализируется на продажах строй материалов
Fiona08 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:37.