Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Увага шахраї!!!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 11.03.2015, 21:40 #2520237   #81
selling
Активний учасник
Типово Відповідь: Увага шахраї!!!

в оголошеннях так почали прямо і писати - до банкоматів за підтвердженням не піду, на дзвінки тіпа від приватбанку не реагую, без передоплати не відсилаю.
selling зараз поза форумом  
Подякували 4:
atwinny (14.03.2015), dodge (12.03.2015), harnick (11.03.2015), spypol (13.03.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.03.2015, 14:58 #2520491   #82
aqwaqw
Активний учасник
 
Аватар для aqwaqw
Типово Відповідь: Увага шахраї!!!

Сьогодні прийшло СМС з номера - Pr i i vatBank - ваша карта заблокована, для розблокування пришліть смс з текстом PAY500+XXXX +0685835226 на номер 10060 і т.д.
Це означає - ті хто має на рахунку на карті - відішшле таку смс - 500 грн автоматично переведуться на той номер.
Це новий вид шахрайства, будьте обережні.

Номер 0685835226
068 583 5226
+380685835226
aqwaqw зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.03.2015, 13:57 #2520803   #83
sweden
Banned
Типово Відповідь: Увага шахраї!!!

до мене пару разів тоже дзвонили і пропонували підійти до банкомату )))
короче кажучи якщо ви дружите з інтернетом і давно на сландо - вам одразу стає зрозуміло що це шахрай.
ну так ось, вечером я гуляв з товаришем і вирішив поприкалуватися з того афериста.
набрав його і скзаав шо якраз стою біля банкомату.
він запитав скільки грошей в мене на картці, я сказав шо 7 тисяч гривень (а насправді там було 7 копійок).
він попросив зняти всю суму (так і не розумію до сьогодні, - навіщо йому це?).
я сказав, що зняв гроші. він ще перепитав так смішно: "Александр, сколько сейчас в руках у вас денег?".
ахахахха, я чуть не вмер зі сміху!! такий серйозний голос, як в працівника банку.
я выдповыв: сым тисяч гривень. ))
тоді він попросив мене підійти до терміналу, тому що юристи з його компанії створять для мене особисто рахунок, на який мені будуть зараховуватися кошти за товар котрий я продаю на сландо ааахахахахаха...
я ще позадава пару наівних питань, буцім то я повний дебіл. він довго розказував, а ми довго його мучили дитячими питаннями, типу, а яка там комісія в того рахунку, чи можна тою кратою в супермаркетах розраховуватись і т.д. короче мучили ми його годину а може і більше.
короче ми підійшли до терміналу і набрали його, він сказав куди зайти в меню, і почав диктувати номер карти, ми ввели, далі він сказав нам нажати ввести суму, І ЩО САМЕ СМІШНЕ, він не сказав сім тисяч, а сказав: "Александр, вводите цифры - семь, ноль, ноль, ноль"
я сказав що ввів.
далі він сказав вносити гроші ахахаха... ми типу почали кидати гроші.
через декілька хвилин я сказав що гроші закинув і чи брати мені чек ахаха..
Да,да Александр, чек берите обязательно він нам сказав.
потім каже, ви точно перевели кошти?? ми запевняли його дуже довго що так, перевели.
взяли там якийсь на підлозі і чек і почали диктувати з нього всі коди, дати і т.д.
більше двох годин він з нами мучився.
далі він сказав погрожуючим голосом :" "Александр, завтра ваша карта будет заблокирована за обман. С вас будут стянуты 500 гривен штрафу". аахха
я зробив вигляд, що дуже перелякався. і запитав, куди мені підійти для оплати штрафу !!!



Додано через 2 години 20 хвилин
Якщо продаєте на сландо, то пишіть грамотно опис до ваших оголошень. Робіть якісні фото і давайте повну інформацію про товар, а також умови куплі-продажу щодо нього.
Тоді шахраї будуть вас оминати гадаючи, що ви вже "тертий калач". )))
Якщо до вас телефонують і не торгуються, не цікавляться товаром, а одразу готові купити - на 99% це шахрай.
Людина, яка реально хоче купити у вас товар, буде про нього розпитувати, торгуватися і т.д.
Якщо вам кажуть, що вони не можуть вам переказати кошти, тому що вони юридична особа, то це також брехня!!!

Додано через 20 хвилин
доречі, нещодавно виманив одного кидальщика - мене дуже здивувало дещо, дуже !!!
його аккаунт був з 2012 року, що ні разу мною не зустрічалося в аферистів. в них як правило свіжі аккаунти.
короче він продава колонки JBL E20 за 165 грн. Абсурд. Їх ціна від 5000 грн.
Ну але все ж таки, аккаунт старий, дуже мене це дивувало, навіть подумав, можливо людина не орієнтується в товарі і продає, як звичайні колоноки sven і т.д.
Я зателефонував і поцікавився, мені відповіли що колонки трішки поношені і немає грилів (чохлів, сіток які закривають динаміки). Ясказав, що заберу за 200 грн наложкою. Він сказав, що краще б я переказав пару гривень і він відправить бо я можу не забрати товар і бла-бла-бла. Я попросив номер карти і сказав, щоб кинули в бронь бо вже біжу до банкомату і перекидаю всю суму 165 грн !!! Він сказав, що все окей і чекає на оплату і щоб я не переживав, в нього старий акаунт і це гарант його чесності. Крім того він сказав, що відправляє наложкою тим людям, котрі в нього вже щось купували раніше !!!
Я зайшов під іншим аккаунтом і запитав чи колонки в продажі і хочу реально купити. Відповідь така сама, предоплата бла-бла-бла. Я сказав, що зараз через приват24 кину 50 грн. Він відповів що чекає на оплату.
Ось вам і простий метод визначити шахрая !!
Далі я почав гуглити його телефон, карту банку і прізвище власника карти.
Забув сказати, він навіть мені перетелефоновува і питав чи я оплатив, бо він вже біжить на пошту відправляти )))))
Короче я знайшов його всі дані і навіть тему про нього з фоткою.
але одне дуже - дуже дивно, може хтось підкаже мені ???
по його телефону вибило якийсь сайт звукозапису, вибило його прізвище на тому сайті. І саме на той номер я і телефонував. А він мені передзвонював з іншого. Не можу врубати, на фото в темі про нього якийсь пацан 93 року народження, не сказав би що має хист до бізнесу зі звукозаписуючою студією.
на фото був пацан сфотканий в кухні в майці і показує біцепси.
треба пошукати ту тему і кинути вам. він з харкова, перекидав купу людей і це вже робить я так зрозумів не перший рік. періодично десь реєструється з новими телефонами.

Додано через 2 хвилини
кінчилось все тим, що я написав в службу безпеки сландо і його аккаунт забанили.
він мені погрожував, що це старий акаунт і з нього він нікого не кидав і щоб я його не банив. ))
я люблю потролити інколи і написав йому відповідь таку саму )) з матами і т.д.

ось тема про нього старенька
http://new-aveo.com.ua/index.php?topic=907.0

Додано через 10 хвилин
ледве знайшов, дивіться по цій ссилці
http://katy2323ludova.wix.com/studio...#!contact/cwh6
бачите там номер телефону, і дмитрий андреев пише???
саме цей номер був вказаний в оголошенні з тими колонками !!
я шось не можу врубатися !!! або він дійсно має цей сайт і паралельно аферист або я поняття не маю !!!

Востаннє редагував sweden: 13.03.2015 о 13:57. Причина: Пізніше додано
sweden зараз поза форумом  
Подякували 19:
Згорнути/розгорнути список подяк

Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 13.03.2015, 16:57 #2520944   #84
selling
Активний учасник
Типово Відповідь: Увага шахраї!!!

Цитата Якщо продаєте на сландо, то пишіть грамотно опис до ваших оголошень. Робіть якісні фото і давайте повну інформацію про товар, а також умови куплі-продажу щодо нього.
Тоді шахраї будуть вас оминати гадаючи, що ви вже "тертий калач". )))
а я то думаю чого мені ще ні разу не дзвонили.))
selling зараз поза форумом  
Подякував(ла):
sweden (13.03.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2015, 10:00 #2521146   #85
Vovan_82
 
Аватар для Vovan_82
Типово Відповідь: Увага шахраї!!!

цікаво де наші спецслужби, які мали вичисляти самі тих шахраїв, чи там все домовлено...
Vovan_82 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2015, 10:14 #2521147   #86
dwd
 
Аватар для dwd
Типово Відповідь: Увага шахраї!!!

Ще 1 варіант кидалова.

Продає чувак телефон, з Тернополя.
Дзвоню до нього, кажу давай зустрінемось гляну на товар.
Він каже, що відправляє лише Новою Поштою. Але з предоплатою на карточку Привату.

Чому я маю переплачувати за послуги НП, ще й кидати предоплату, невідомо за що....
dwd зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2015, 10:46 #2521160   #87
Andrew88
Типово Відповідь: Увага шахраї!!!

В мене недавно була теж така ситуація...знайшов на olx системний блок.Продавала якась дамочка з Бучача.Ціна була вказана 5000грн...Хоча по конфігурації даний системник тянув так на тисяч 20000грн...все домовився- можна купити але типу потрібно внести передоплату 500грн і тоді вона його вишле Новою поштою.Я собі так подумав якшо дійсно вона його продає за 5000грн то мені вже не сильно так дорого вийде поїхати машиною в Бучач чим 500грн передоплати робити і забрати в неї самої...но після моєї пропозиції самовивозу повний ігнор...
Обява і аккаунт були зразу видалені.
Andrew88 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2015, 18:51 #2521424   #88
selling
Активний учасник
Типово Відповідь: Увага шахраї!!!

Цитата
Допис від Andrew88 Переглянути допис
В мене недавно була теж така ситуація...знайшов на olx системний блок.Продавала якась дамочка з Бучача.Ціна була вказана 5000грн...Хоча по конфігурації даний системник тянув так на тисяч 20000грн...все домовився- можна купити але типу потрібно внести передоплату 500грн і тоді вона його вишле Новою поштою.Я собі так подумав якшо дійсно вона його продає за 5000грн то мені вже не сильно так дорого вийде поїхати машиною в Бучач чим 500грн передоплати робити і забрати в неї самої...но після моєї пропозиції самовивозу повний ігнор...
Обява і аккаунт були зразу видалені.
та ну нафіг по передоплаті на ОЛХ щось купляти навіть в старого аккаунта. тут часом на інтернет сайті купляєш і думаєш щоб не киданули часом, в такі часи коли часто вигідніше закритись чим щось робити.
перший і напевно останній раз на аукро мав проблеми. продавець по своїй вині затримав відправку і за місяць відмінив нейтральний відгук. після того через адміністраторів поставив таки їм негатив. але то я напевно один з 100 покупців, які місяць-два тримають всі скріни і будуть через місяць після покупки паритись із-за відміненого відгуку. після того навіть рейтингу на аукро не дуже довіряю.
selling зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2015, 09:56 #2521562   #89
qwerty666
Активний учасник
 
Аватар для qwerty666
Типово Відповідь: Увага шахраї!!!

Цитата
Допис від selling Переглянути допис
та ну нафіг по передоплаті на ОЛХ щось купляти
А як бути коли сам щось продаєш через інтернет? висилатимеш без передоплати? А якщо не заберуть,- шо тоді? В більшості інтернет магазинів є функція доставка з післяоплатою, платиш при отриманні в компанії перевізника, тому не треба паритися.
П.С. ТОбі точно 29? ))
qwerty666 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2015, 22:12 #2521825   #90
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Увага шахраї!!!

Цитата:
Допис від qwerty666 Переглянути допис
А як бути коли сам щось продаєш через інтернет? висилатимеш без передоплати? А якщо не заберуть,- шо тоді?
Якщо не заберуть, то нєфіг продавати гамно )))
Дєцко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 15.03.2015, 22:33 #2521830   #91
Tamriel
 
Аватар для Tamriel
Типово Відповідь: Увага шахраї!!!

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
Якщо не заберуть, то нєфіг продавати гамно )))
Ну тут проблема не в тому що повернуть, а що просто не прийдуть забирати. Сам продаю деякі свої речі на олх , спочатку просив передплату більшість відмовлялись ( хоча це логічно) , почав відправляти накладними платежом без передплати. Поки що всі речі забирали і все було добре. Але було таке до люди домовлялися про покупку, скидали їхні поштові реквізити, а потім через деякий час дзвонили, вибачались і відмовлялись від покупка. От цікаво , якби я за той час відправив якусь річ, чи вони забрали б її. Якщо ні то мінімум 50 грн втрачаю на пересилку у дві сторони.
Tamriel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2015, 23:18 #2521846   #92
ternopil1
Активний учасник
 
Аватар для ternopil1
Типово Відповідь: Увага шахраї!!!

Цитата Якщо ні то мінімум 50 грн втрачаю на пересилку у дві сторони.
Тому я завжди беру завдаток, який дорівнює вартості пересилки туди-назад. Гроші невеликі (в більшості випадків), зате в покупця є гарний стимул забрати товар.
ternopil1 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2015, 07:20 #2521866   #93
dodge
 
Аватар для dodge
Типово Відповідь: Увага шахраї!!!

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
Якщо не заберуть, то нєфіг продавати гамно )))
а до чого тут гамно?
якшо ти відправляєш посилку і отримувач не то що не заберає її а навіть не приходить на за нею - тобто навіть не дивится шо ти там прислав

за останю неділю в мене ще цікавіше
два товара відправив зробили предоплату в розміри доставки
а за товаром так і не прийшли - передумали
dodge зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2015, 11:48 #2521972   #94
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Увага шахраї!!!

Цитата:
Допис від Tamriel Переглянути допис
Ну тут проблема не в тому що повернуть, а що просто не прийдуть забирати. Сам продаю деякі свої речі на олх , спочатку просив передплату більшість відмовлялись ( хоча це логічно) , почав відправляти накладними платежом без передплати. Поки що всі речі забирали і все було добре. Але було таке до люди домовлялися про покупку, скидали їхні поштові реквізити, а потім через деякий час дзвонили, вибачались і відмовлялись від покупка. От цікаво , якби я за той час відправив якусь річ, чи вони забрали б її. Якщо ні то мінімум 50 грн втрачаю на пересилку у дві сторони.
Я все розумію. Поки і сама з таким не стикалась. Але, думаю, якщо людині річ дійсно цікава і потрібна, то не прийти за нею вона переважно не зможе (а це переважно замітно по спілкуванні). Якщо ж виникали серйозні причини не взяти посилку, то серйозні люди мене чомусь про це старались повідомляти (і навіть якщо це був просто гон, то моїй душі все одно якось уже спокійніше).

На рахунок передоплати: з одного боку, щоб уникнути таких непотрібних ризиків сама мабуть її би брала, але з другого боку, хоч і розуміючи продавця, я ні на один відсоток не готова її платити.

А для додаткової провірки продавця ще як мінімум прошу його викласти додаткові фото товару, обсудити деталі.
Дєцко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2015, 12:12 #2521981   #95
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Увага шахраї!!!

через ОЛХ не продаю і не купую...через аукро продаю і купую..продаю тільки по повній предоплаті, купую...стараюся купувти в продавців, в яких 50-200 відгуків...в кого 100500 відгуків як правило довго чекати доставки, можуть взагалі тупо забути відправити, бо 150 продажів в день...

з малим рейтингом ризик...

п.с. тішить, коли новозареєстрований неверифікований учасник починає домахуватися, чому не відправляю наложкою

ну і звісно завжди є ризик непередбачуваний....був раз випадок, продавець з 200 рейтингом, все +++...домовилися, заплатив на перед...і тишина...тишина тиждень, 2...місяць...я вже кіпіш і т.д...потім виявилося людина попала в лікарню, правда десь через 2 міс гроші повернув з вибаченнями...різне в житті буває


і намагаючь все по максимуму описати і сфоткати, щоб потім не було питань...якщо є які проблеми/недоліки - їх вказую...

а також завжди пишу ""всі обговорення, питання до ставки/покупки...як купили = оплата = отримання товару....все"...

Востаннє редагував Nobel: 16.03.2015 о 12:23.
Nobel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
davio37 (17.03.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2015, 12:19 #2521983   #96
qwerty666
Активний учасник
 
Аватар для qwerty666
Типово Відповідь: Увага шахраї!!!

Цитата Але, думаю, якщо людині річ дійсно цікава і потрібна, то не прийти за нею вона переважно не зможе
Байки росказуєш. Бачу нестикалася просто з випадками коли не забирали товар. Всякі причини бувають, замовив-деталі уточнив, потім передумав-знайшов те що треба по меншій ціні, був такий попадос-і що кому докажеш? Тому тільки завдаток в розмірі, що покрив би витрати на пересилку туда-назад.
qwerty666 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2015, 12:20 #2521985   #97
pvm
Типово Відповідь: Увага шахраї!!!

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
через ОЛХ не продаю і не купую...через сландо продаю і купую..
Сландо вже давно став ОLX ...
pvm зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 16.03.2015, 12:20 #2521986   #98
qwerty666
Активний учасник
 
Аватар для qwerty666
Типово Відповідь: Увага шахраї!!!

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
через ОЛХ не продаю і не купую...через сландо продаю і купую..
Масло масляне? ))) ти мабуть замість сландо мав на увазі аукро?? )))
qwerty666 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2015, 12:22 #2521987   #99
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Увага шахраї!!!

звісно аукро )
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2015, 12:31 #2521989   #100
Tamriel
 
Аватар для Tamriel
Типово Відповідь: Увага шахраї!!!

ну з аукро проблем звісно набагато менше, я продаю одні і ті самі речі і на аукро і на олх, але десь в 3-4 рази більше речей продав через сландо, тому приходиться деколи йти на ризик.
Tamriel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:09.