Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Цікаві статті та новини


В Одесі людей б'ють за розмову українською

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 23.07.2012, 20:17 #1997975   #41
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: В Одесі людей б'ють за розмову українською

smergol ти вирішив нам тут всі російські слова перекласти? Чи ти вважаєш що в російській мові немає запозичених слів? Включи собі Тіматі або когось іншого з чудо співаків де половина слів англійською.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.07.2012, 20:25 #1997984   #42
mr_Dream
 
Аватар для mr_Dream
Типово Відповідь: В Одесі людей б'ють за розмову українською

Цитата:
Допис від TUR17 Переглянути допис
то довго думав де це воно таке, ті поручні.
Вас здивує, що на російській мові воно звучить ідентично?
mr_Dream зараз поза форумом  
Подякували 2:
Otto (23.07.2012), TheGame (10.08.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.07.2012, 20:30 #1997988   #43
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: В Одесі людей б'ють за розмову українською

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Та воно то так але ти можеш собі уявити щоб в Росії побили росіянина за те що він російською говорив? Чому я в своїй країні маю боятись говорити державною мовою?
Та вибори скоро.Будуть ше провокації.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.07.2012, 20:32 #1997990   #44
TUR17
Активний учасник
 
Аватар для TUR17
Типово Відповідь: В Одесі людей б'ють за розмову українською

Цитата:
Допис від mr_Dream Переглянути допис
Вас здивує, що на російській мові воно звучить ідентично?
Тоді я навіть не знаю, що саме йому було не зрозуміло...
TUR17 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2012, 08:13 #1998380   #45
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: В Одесі людей б'ють за розмову українською

Цитата:
Допис від Lolka Переглянути допис
завжди розмовляла в криму українською, і завжди сприймали адекватно. бувало перепитувались - нерозуміючи, повторювала українською - розуміли. без конфліктів
хоча от думаю знати би англійську і пробувати в магазині англійською говорити то ше б дупцю підлизували, хоча хз. хтось може провіряв?)
Я спробувала один раз, два роки тому, - спробували наї... обдурити. А з українською теж ніяких проблем не було.
П.С. З останніх приколів з російськомовними:
Декілька днів тому довго пояснювала кримчанину, що два тижні - це не два дні.
У Харкові білорус почув фразу: "получити по писку" і до кінця дня думав чому хтось має получити по пісці (сорі)
Jane Doe зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2012, 09:00 #1998403   #46
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: В Одесі людей б'ють за розмову українською

До нас вчора теж приїжали клієнти(жидюри) з Дніпра і питались що таке "гуртівня", а я пояснював що гуртом і батька легше бити - тоді вони зрозуміли ))
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2012, 09:12 #1998407   #47
kosichkina
¯\_(ツ)_/¯
 
Аватар для kosichkina
Типово Відповідь: В Одесі людей б'ють за розмову українською

Цитата
Допис від Ljaka Переглянути допис
їх не дубасити, їх прирізати мало. і не тільки в Тернополі...
для чого? Вони ж такі люди, як і ви... Якшо якісь придурки таке зробили, це не значить, шо таке зробило б більшість...
і вапще.. айй.. шось впадло далі писати, довго.... пізніше...)

Додано через 7 хвилин
Цитата:
Допис від smergol Переглянути допис
НЕПРАВИЛЬНО ПРАВИЛЬНО
(Суржик) (Український відповідник)
виявляється я говорю суржиком)))) ... ее... розмовляю))

Востаннє редагував kosichkina: 24.07.2012 о 09:12. Причина: Пізніше додано
kosichkina зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.08.2012, 13:49 #2014561   #48
Anatoly
Активний учасник
Типово Відповідь: В Одесі людей б'ють за розмову українською

Цитата:
Допис від TUR17 Переглянути допис
То свої дописи Ви в гуглі перекладаєте? Говорите російською в Тернополі, а українською у Криму не пробували? Я пробував, то на мене дивились, як на останню наволоч, а я коли чую як люди між собою спілкуються російською чомусь дивлюсь на них саме як на людей, що мають права.
Кожен рік їзжу в Крим і говорю тільки українською і що ? Ніхто слова не сказав кривого ніколи.
А на рахунок теми - дефективний міг там щось муркнути, а потім плакатись що це через українську мову. Кожен десь в Україні хтось комусь дає в рило і одиниці люблять сказати, що це не через їхню тупість, а через мову.
Anatoly зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (29.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.08.2012, 13:59 #2014572   #49
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: В Одесі людей б'ють за розмову українською

Цитата
Допис від Ljaka Переглянути допис
їх не дубасити, їх прирізати мало. і не тільки в Тернополі...
Це просто жах якийсь. Не розумію, як люди можуть бути такими жорстокими.
VT зараз поза форумом  
Подякував(ла):
TheGame (15.08.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.08.2012, 17:40 #2015304   #50
Sensey
Поза системою
 
Аватар для Sensey
Типово Відповідь: В Одесі людей б'ють за розмову українською

янукович Дебіл і вся його срана команда тоже
Sensey зараз поза форумом  
Подякували 3:
Max Jr. (16.08.2012), Сомбра (16.08.2012), RUDI (16.08.2012)
Офтопів до посту: 3  Офтоп  
Старий 16.08.2012, 17:43 #2015305   #51
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: В Одесі людей б'ють за розмову українською

Цитата
Допис від Sensey;2015304[B
]янукович Дебіл [/B]і вся його срана команда тоже
Можуть забанити за образу учасника форуму)))))! Але я подякую))
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.08.2012, 18:14 #2015318   #52
semteacher
Типово Відповідь: В Одесі людей б'ють за розмову українською

Цитата
Допис від Anatoly Переглянути допис
Кожен рік їзжу в Крим і говорю тільки українською і що ? Ніхто слова не сказав кривого ніколи.
А на рахунок теми - дефективний міг там щось муркнути, а потім плакатись що це через українську мову. Кожен десь в Україні хтось комусь дає в рило і одиниці люблять сказати, що це не через їхню тупість, а через мову.
Також. Цього року був в Криму. принципово, розмовляв українською. Так, деякі дивилися здивовано, більшість особливої уваги не звертала. Розуміли ніби все і всі. Але, відповідали українською. Єдине, чесно скажу, старався слідкувати за "базаром", бо тут, деколи і похамити можу. Там, старався не хамити. Але, були пару випадків, що і посваритися прийшлося (на транспорті) - тоже, виключно, українською. Однак, обходилося без мордобою...
Звичайно, слід розуміти, що деякі міста не є українськими, де-факто. В моєму рейтингу "неукраїнських" міст Одесаі Севастополь якраз і займають перші місця. З чисто історичних причин українці там завжди були в меншості. А, найгірше, що більшість там завжди становили або радикальні "русскіє" або різні "савєцкіє гражданє" або иодібні до них (ну, знаєте, ті, котрі "русскіє" за паспортом). Тому, і маємо відповідну ситуацію.
А тут ще і час такий, коли "покращення" в голову б"є. Бо ж вибори скоро...

А на рахунок "дубасити" і "порізати" - воно б добре, але за мову неможна, нажаль - в столиці "старшого брата" сплять і бачать, як би то повторити грузинський сценарій 2008 під приводом "защиты прав русского населения"

Востаннє редагував semteacher: 16.08.2012 о 18:19.
semteacher зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.08.2012, 18:17 #2015321   #53
RUDI
 
Аватар для RUDI
Типово Відповідь: В Одесі людей б'ють за розмову українською

Цитата:
Допис від Sensey Переглянути допис
янукович Дебіл і вся його срана команда тоже
RUDI зараз поза форумом  
Подякували 4:
Сомбра (16.08.2012), PzKpfw (20.08.2012), Sensey (16.08.2012), Victor_te (26.02.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.02.2013, 21:30 #2148413   #54
Arhimas
Учасник
 
Аватар для Arhimas
Типово Відповідь: В Одесі людей б'ють за розмову українською

в Одесі є україномовні жителі, але це звичайно не одесити. Особисто я працюю з україномовним візуалізатором в Одесі, але він сам не з Одеси. Якщо ти говориш українською в Одесі, до тебе всі лояльно ставляться, місто і жителі відкриті і життєрадісні. З іншого боку останнім часом в місті активізувалася "Свобода", це дратує місцеві проросійські партії (перш за все партія "Родина" - це кишенькова партія місцевого бандита Маркова), які використовують популістки гасла єднання з Росією, яким в Одесі мало хто вірить. Тим не менше трапляються провокації з боку цих партій в сторони українських патріотичних сил (відомий випадок на 9 травня у Львові)
Arhimas зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.02.2013, 08:49 #2148552   #55
Freefall
Активний учасник
Типово Відповідь: В Одесі людей б'ють за розмову українською

вы так говорите как будто в этом было что-то плохое
Freefall зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2013, 00:55 #2149219   #56
saymon
Guest
Типово Відповідь: В Одесі людей б'ють за розмову українською

В Луганську жах що твориться.

Цитата В Луганську тернополянина побили через його мову

16 січня, внаслідок побиття, до Обласної клінічної лікарні Луганська потрапив житель Тернополя Володимир Морковко. Про це повідомляє cxid.info За свідченнями потерпілого, його побили через “мовне питання”: молодикам у центрі Луганська не сподобалось, як тернополянин розмовляв.

Цитата Та п***ець, товариші! Все це через мову, – розповідає потерпілий Морковко, – Йду я, б***ь, центром, з пляшкою пива, нікого не рухаю. Підходжу до компанії хлопців-дівчат. Питаю в одного: Брателло, де тут й****а параша? Помочитись страшно хочу! Поки він задумався, в розмову, якогось ***, вписується дівчина і починає п****ти. Я такий кажу: забери свою курку, я в неї нічого не питав! А він, б***ь, образився, попросив, щоб я її так не називав. Що я, щось не так сказав? Кажу йому: ***** *****! А він мені: слідкуй за своєю мовою! Розумієте, яка наглість? Він мене, с**а, буде вчити, якою мовою розмовляти!? От і почалось… Але, на жаль, їх було більше. Тому жертвою мовного питання став я.
Наразі міліція допитує потерпілого і складає фотороботи нападників.

За словами Володимира Морковка, до Луганська він приїхав на різдвяні свята, поїздом №134 “Львів – Луганськ” на боковій полиці.
 
Подякували 6:
AlexSun (29.07.2013), GuF (06.08.2013), LuLu (27.02.2013), Macy's (27.02.2013), timka.org (27.02.2013), VT (06.03.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2013, 15:30 #2248942   #57
sanya13
 
Аватар для sanya13
Типово Відповідь: В Одесі людей б'ють за розмову українською

Був в Одессі, Луганську, Києві - можна спілкуватись і укр і російською без проблем. Звичайно що будуть і такі, що клеїтимуть дурнів, наче не розуміють. Будь-яка людина в якої інтелект середній і вище розуміє що спілкуватись декількома мовами корисно для загального розвитку. Одеса російськомовне місто, бо туди переселили багато росіян, і в будь-якому випадку це буде україньке місто, бо це є наша держава. У багатьох країнах 2-3 державні мови - США, Канада та інші - тому в Україні можна запровадити 2 державні мови і в строгому порядку контролювати щоб ці мови вивчались у всіх школах по всій Україні - це тільки об'єднає націю бо всі будуть спілкуватись на 2 мовах. Все інше це пліnкарство політичних сил для того щоб здобути популярність у народу в на Зах. чи на Східній Україні. Тому одеситів у Терноплі потрібно зустрічати з радісю і повагою, тим самим будуть відповідати і вам, може не зразу але поступово( дитина не зразу бігає, а вчитись ходити крок закроком)/

Хай викладуть фото розіравного паспорта, а також ФИО всіх участників, тоді історія буде виглядати більш правдиво. Враховуючи той факт(якщо це правда), що погрожували зброєю ( ніби то вона там десь є ) то люди були просто не адекватні і укр. мова це була тільки причина щоб почати бійку вони моги б і сказати ""а чого ти кучерявий чи чому у тебе футболка такого то кольору!" Боятись потрібно не тих людей ( хоча і на рожон до них краще не лізти). Боятись треба тих політиканів, які розпалюють мовне питання.

Востаннє редагував sanya13: 29.07.2013 о 17:23.
sanya13 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Punisher-x3m (29.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:09.