Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 22.11.2013, 09:29 #2304212   #141
mhl
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Подвір"я багатоповерхівки - це не стоянка. Треба вночі їхати на київ, приїхав вночі з києва - поставив машину під хату. Заїхав на обід чи по справах додому - поставив під хатою. В інших випадках - маєш мати місце на стоянці чи гараж і тримати машину там.
А я вважаю, що можна паркувати під домом на місцях, відведених для стоянки та вздовж тротуарів. А якщо вже комусь не вистачило там місця - тоді нехай шукає десь інакше, але не на газоні, дитячому майданчику і т.п.
mhl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.11.2013, 09:33 #2304214   #142
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Забудовникам пофіг що будувати - вони можуть запросто на місці цієї парковки замість житлового будинку збудувати багатоповерховий паркінг. Но за нього тре буде платити. І не мало. Збудують вам такий - купите собі там місце? Чорта з два - в дворі ж безплатно! От того й не будують. А стоянки будуть забирати... Бо земля під ними золота, і будинок на ній збудований за 5 років дассть прибуток, який та стоянка не дасть за 50...

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від mhl Переглянути допис
якщо вже комусь не вистачило там місця - тоді нехай шукає десь інакше
Ну і як викручуватись тому, хто повернувся додому в 3 ночі скажем? То він може гнати машину на стоянку і звідти таксі брати, або пішки вночі топати. А всі решта ні. За інших ми думати не будем, головне що нам зручно?

Востаннє редагував switch: 22.11.2013 о 09:33. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.11.2013, 09:37 #2304217   #143
barvik777
 
Аватар для barvik777
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Бо земля під ними золота, і будинок на ній збудований за 5 років дассть прибуток, який та стоянка не дасть за 50...
а я тобі про шо толкую? парковки забирають,а машин в нас все більше і більше.
оті позибирають стоянки під будинки,а ти буш дальше скиглити на форумі,що понаставляли машин..

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Збудують вам такий - купите собі там місце?
гараж купив собі .але до нього пішки 40хв. йти
а в сусідньому будинку всі підземні парковки давно продані,тому не чортай тут шо їх ніхто не купить.
такі парковки заплановано будувати на 13-му мікрорайоні,але хз чи буде,бо будинок таки більше грн приносить

Востаннє редагував barvik777: 22.11.2013 о 09:37. Причина: Пізніше додано
barvik777 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.11.2013, 09:41 #2304224   #144
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Ну так там далі питання було - ти говтовий купити місце в багатоповерховому паркінгу?
Скільки там приблизно на авто виділяється? 4х5 = 20 квадратів нехай. Ціна буде приблизно як квадратного метра житла, ну мож чуть дешевше. Пів однокімнатки.
Не купиш думаю, дорого.
Ну і як проблему рішати будете?
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.11.2013, 09:41 #2304225   #145
barvik777
 
Аватар для barvik777
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
А що ж ви навіть не пікните, що в вас стоянки забирають? Чого не поїдете під міськраду посигналити? Вас все влаштовує
то йди і пікай,тебе тут не влаштовує шось
barvik777 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.11.2013, 09:43 #2304226   #146
barvik777
 
Аватар для barvik777
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Ну так там далі питання було - ти говтовий купити місце в багатоповерховому паркінгу?
куплю,якщо буде потреба без питань.

п.с. підземні парковки під будинком вартують приблизно 8-10 тис.дол.
і всюди (!!!) вони продані,тому хватає нити.

парковок не хватає на таку велику к-ть машин
barvik777 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.11.2013, 09:49 #2304234   #147
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Ну і як викручуватись тому, хто повернувся додому в 3 ночі скажем?
То ти пропонуєш всі машини ставити на стоянки, а двори будинків залишити для заїзду екстреного транспорту, розгрузки мебелі і тих, хто повертається додому в 3 години ночі?
Контролюватимеш сам за дотриманням цих правил в себе в дворі? З допомогою шила?
Цитата
Допис від switch Переглянути допис
В інших випадках - маєш мати місце на стоянці чи гараж і тримати машину там.
ти забув навести посилання, в якому нормативному документі про це зазначено
andrey_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.11.2013, 09:52 #2304235   #148
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Ну по перше я не нию.
По друге - підземні парковки вже нічого не рішають. Машин вже стільки в місті, що самий раз починати думати про багатоповерхові.
Чому, частково, я піднімаю цю тему - вот напроти мого будинку один крутелик володіє кламптем землі, і подумує там будувати 7-поверхівку на 2 підїзда. Подвір"я там практично не буде. В той же час на нашому подвірї вжде місць для авто немає. Не знаю чи всі поміщаються, чи хтось вже змушений ставити десь інакше якщо не встиг - але як я казав - будинок не заселений.
Жильці мого будинку воюють з тим крутеликом, щоб він на тій ділянці зробив парковку. Ясно що він на це не погодиться, бо що він буде з тої парковки мати? В порівнянні з будинком на 40 квартир? А це потенційно ще +20 чуваків, які будуть пхати машини на клумби і під вікна.
Сюди просто проситься багатоповерховий паркінг. Но хто там купить собі постійне місце по ціні половини однокімнатки? Чекати хіба поки маса авто доросте до критичної, що їх вже реально не буде де поставити. Навіть клумб не буде - тоді може почнуть розкуповувати.
А поки рвуться таки будувати будинок.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.11.2013, 09:55 #2304238   #149
barvik777
 
Аватар для barvik777
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Машин вже стільки в місті, що самий раз починати думати про багатоповерхові.
ті,хто мав би думати
забирає парковки і дає їх під забудову
barvik777 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
KIgorS (22.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.11.2013, 09:55 #2304239   #150
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Жильці мого будинку воюють з тим крутеликом, щоб він на тій ділянці зробив парковку. Ясно що він на це не погодиться, бо що він буде з тої парковки мати? В порівнянні з будинком на 40 квартир? А це потенційно ще +20 чуваків, які будуть пхати машини на клумби і під вікна.
Ви створили ОСББ ?
andrey_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 22.11.2013, 09:59 #2304240   #151
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
То ти пропонуєш всі машини ставити на стоянки, а двори будинків залишити для заїзду екстреного транспорту, розгрузки мебелі і тих, хто повертається додому в 3 години ночі?
Ок, а як ти бачиш цю ситуацію?
Ті, хто їздить на вихідних на дачу, будуть тримати зайняті місця на подвірї, ті, що працють з 9 до 6 (і в принципі нічо їм не мішає на роботу їздити троликом) будуть займати решту місць після роботи, а ті в кого реальна потреба в авто (приїхав з відрядження, чи з подорожі) - в прольоті.
Аналогічно в прольоті ті, кому треб до підїзду доставити щось габаритне.
Про екстрені служби я взагалі мовчу.
Про шило нічого не писав, заміть. Просто в цій темі цю проблему зачепили - то й продовжив.
Розкажи своє бачення описаної ситуації і свою оцінку? Але без "в мене з тим все ок, я таких проблем не маю".
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.11.2013, 10:01 #2304242   #152
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата:
Допис від Perestroika Переглянути допис
- Існує дуже простий метод – ми різатимемо шини, – продовжує Павло Бойко. – А щоб власник не засмучувався, приклеїмо наклейку на дірку в колесі. Для нас неважливо – чи це машина депутата1, чи якогось посадовця. Закон один для всіх!
В таком випадку, зразу після порізки шин вони повинні піти у відділок і здатися за пошкодження майна. Закон же один для всіх?
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.11.2013, 10:02 #2304245   #153
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

ладно, мужики, соррі, но я з діалогу тимчасово вихожу. маю справ ще купу.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.11.2013, 10:32 #2304266   #154
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Про шило нічого не писав, заміть. Просто в цій темі цю проблему зачепили - то й продовжив.
Ти не продовжив, а практично в кожному пості відокремлюєш себе від "ВАС" - маси автомобілістів, які всі наглим чином зганяють тебе, пішохода, з законного тротуару і доказуєш, що різати шини, - правильний вихід.
Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Але без "в мене з тим все ок, я таких проблем не маю".
Ми в курсі - "моя хата скраю, мене нічого не гребе"
Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Розкажи своє бачення описаної ситуації і свою оцінку?
Моє бачення в суто індивідуальному підході. Мешканці не задоволенні ЖЕКом, парковками і т.д. Збирається ініціативна група, яка вирішує всі подальші проблеми. Якщо існує принципова незгода окремих людей, краще створити ОСББ, тоді і питання з землею, прибудинковою територією можна буде вести від серйозної господарської юридичної одиниці, а не групки мешканців.
А далі як вже вирішать мешканці будинку - паркуються всі і хто де хоче чи виділяють кожному місце чи хто встиг той і припаркувався.
Ну а від сусідніх навобудов відгороджуєтесь шлагбаумом (звісно, територію ОСББ)
andrey_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.11.2013, 10:33 #2304267   #155
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

постійні місця рідко де є..а так як мене "ганяли " кожного вечора то на одне місце, то на інше (і то такі місця...що після парковки виповзаєм з машини)...і зранку умова нафіг машину забирати...бо буде заважати

то нашо мені така стоянка???

п.с. біля будинку є вдосталь місця для паркування...всі одне одного знаєм...паркуємось боком, щоб більше вмістилось...(не на газоні і не на тротуарі...)


і чомусь мене не нервують припарковані авто...можна практично завжди безпроблемно пройти біля таких авто...чи пішоходам потрібно 2-3м площі...щоб пересуватися...??? і не робити з цього проблему
Nobel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
DIC (17.12.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.11.2013, 13:55 #2304327   #156
AleksHr
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

В нас в дворі паркують і на тротуарах і на газонах. Але завжди доступний великий проїзд для будь-якого авто, як мусорка, пожарка і т.д. Якби не ставили на тротуарі а біля нього - легківка помалу би ще протиснулася, але не більша машина.

Особисто і мені інколи приходиться ставити на газон якщо не має місця, але не в тому змісті що газон, просто там вроді колись була трава, а зараз болото і всі паркуються. На траву ніколи не заїжджаю і не бачив щоб так робили.

Доречі в дворі практично місць немає. Вже не всі поміщаються ).
AleksHr зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.11.2013, 23:08 #2305957   #157
Perestroika
Активний учасник
 
Аватар для Perestroika
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Неправильно припаркованим можна залишити попередження
Долучені зображення
Тип файлу: jpg 1264012f.jpg (50.2 КБ, 37 переглядів)
Perestroika зараз поза форумом  
Подякував(ла):
switch (26.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.12.2013, 21:58 #2316501   #158
NEMIROFF
Люблю Mitsubishi...
 
Аватар для NEMIROFF
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини




Кілька днів назад на одній з парковок на масиві Дружба.також хотів сфотографувати одну 99-ку в себе в дворі облиту білою речовиною подібною на фарбу.але поки зібрався.то на другий день сліди залишились лише на шинах.все-таки мабуть.то була не фарба.а останнє китайське попередження за неправильну парковку
NEMIROFF зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.12.2013, 23:11 #2316548   #159
Minato
火の力
 
Аватар для Minato
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Ну так цікаво, якого біса 3няли колеса, якщо вона на парковці, спеціально для цього? Чи то може гопота спокусилась на диски?)
Minato зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.12.2013, 20:23 #2316952   #160
NEMIROFF
Люблю Mitsubishi...
 
Аватар для NEMIROFF
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Походу ситуація наступна.Чуваки з цілого будинку скинулись по 3 косих на 5-ти річну оренду.благоустрій.документацію.освітлення і відеоспостереження певної території.Тут інший чувак з сусіднього будинку дивиться: оБля.парковка халявна.буду собі ставити тачку на халяву.і поставив на чуже місце (а місця розписані і закріплені практично за кожною квартирою будинку.оскільки майже в кожного є авто.а проблема парковок болюча в місті).Ну поставив ніч.поставив другу.Власник раз приїхав-дивиться чужа машина.другий раз-аналогічно.На третій раз дивиться ситуація не міняється.вирішив провчити і спустив колеса.Чувак приходить.оБля колеса спущені.значить треба накачати і переїхати.поставив машину на інше місце.Вот і результат.В принципі не виключено.що колеса пробиті і власник авто потаскав їх на шиномонтаж.але малоймовірно.
Може просто не треба бикувати і нагліти.хочеш ставити тачку-прийди і домовся з тим з ким треба.а не завалюй нагло.Сьогодні приїхав один.а завтра цілий мікрорайон підтягнеться
NEMIROFF зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:06.