Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мобільний та радіозв'язок


Жидомассонский Київстар!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 22.01.2017, 16:33 #2674228   #281
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
жах який.було 2 бакси,стало 3 бакси.
люди,шо ви копійки рахуєте?
Людина при ЗП 3200 грн. заробляла 400 дол. і платила 2 дол. = 0,5% від свого доходу. Зараз заробляє 112 дол., а має платити вже 3 дол. = 2,7% свого доходу. Отже, по відношенню до сімейного бюджету витрати на зв'язок виросли більше ніж у 5 разів.
А ти кажеж копійки (((
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2017, 22:13 #2674264   #282
mhl
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Замість 90 грн, на які мене хотіли перевести з лютого, перейшов на 3G Бізнес 60:
Дзвоніть в мережі без обмежень.
Дзвінки на інші номери – 40 хв/міс,
Супершвидкий інтернет – 1000 МБ/міс.
+ ще 100 sms по україні.
Непогано, як за 2$, я вважаю.
До того платив на індивідуальному тарифі 75 грн/міс, але не було смс, зато було 60 хв по україні і безлімітний інтернет.

Ще десь читав на одному форумі, що в центрі обслуговування можна домовитись: якщо оплатити за корпорацію на півроку-рік наперед, то можуть дати знижку до 25%. Хтось з таким стикався?
mhl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.01.2017, 09:24 #2674294   #283
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата Ще десь читав на одному форумі, що в центрі обслуговування можна домовитись: якщо оплатити за корпорацію на півроку-рік наперед, то можуть дати знижку до 25%. Хтось з таким стикався?
а як ти оплатиш наперед, якщо кожного місяця в кожного абонента можуть бути додаткові витрати, понад абонплату? (роумінг, перелімітний інтернет, інші номера)
andrey_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.01.2017, 11:00 #2674317   #284
mhl
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
а як ти оплатиш наперед, якщо кожного місяця в кожного абонента можуть бути додаткові витрати, понад абонплату? (роумінг, перелімітний інтернет, інші номера)
та хз, я такого ще не робив. Можливо лише абонплату, або можуть суму по середніх витратах за минулі періоди взяти.
mhl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.01.2017, 11:29 #2674333   #285
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата
Допис від mhl Переглянути допис
та хз, я такого ще не робив. Можливо лише абонплату, або можуть суму по середніх витратах за минулі періоди взяти.
дзвонив до оператора щойно як координатор, ніяких знижок у них немає...
andrey_ko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
mhl (23.01.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.01.2017, 12:13 #2674341   #286
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
дзвонив до оператора щойно як координатор, ніяких знижок у них немає...
Знижку можна "вибити" простим способом, кажеш так і так дістали ви тими підняттям тарифів, робіть перехід на передоплату і 99,9%, що вони тобі запропонують спец тариф. Перевірено в моїй корпорації людьми.
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.01.2017, 12:24 #2674344   #287
mhl
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Спеціальні тарифи і знижка при передоплаті це якби різні речі. По першому в мене вже кілька років тарифи зі спец. пакетами, після того, як трохи поторгувався, а друге сам ще не пробував, лише читав, що так хтось робив, тобто інфа неперевірена.
mhl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.01.2017, 12:36 #2674349   #288
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від Samyel_Fox Переглянути допис
Знижку можна "вибити" простим способом, кажеш так і так дістали ви тими підняттям тарифів, робіть перехід на передоплату і 99,9%, що вони тобі запропонують спец тариф. Перевірено в моїй корпорації людьми.
Це називається індивідуальні пропозиції (спеціальні пропозиції).
Теж в своїй корпорації ці знижки вибивав всім. Але от в мене, наприклад, Оптимум 65, при якому я платив 80, а не 90.
А з лютого вже все, автоматично на 90 перекидають, тобто, індивідуальні пропозиції закінчились ))) Як варіант заощадити - 60 грн. в місяць
andrey_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.01.2017, 12:39 #2674351   #289
mhl
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Чекаєм MNP...
mhl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.01.2017, 13:00 #2674357   #290
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата
Допис від mhl Переглянути допис
Спеціальні тарифи і знижка при передоплаті це якби різні речі. По першому в мене вже кілька років тарифи зі спец. пакетами, після того, як трохи поторгувався, а друге сам ще не пробував, лише читав, що так хтось робив, тобто інфа неперевірена.
На київстарівському сайті можете про знижки 20% і 25% почитати, ніби ж в загальному доступі є.
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.01.2017, 13:07 #2674361   #291
MoRZE
Guest
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата
Допис від mhl Переглянути допис
Чекаєм MNP...
"Шановний абоненте, номер з кодом 097, за яким Ви телефонуєте, не є номером Київстар. Для продовження з'єднання натисніть 1. Для відміни натисніть клавішу закінчення виклику."
Думаю, буде якось так.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.01.2017, 13:13 #2674363   #292
mhl
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Ще було б непогано добавити: "Якщо Ви більше не бажаєте слухати дане повідомлення, натисніть 0." Ну, щоб не замахувало у випадку, номерів з якими часто спілкуєшся.
mhl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.01.2017, 20:30 #2674471   #293
Мановар
бусовод
 
Аватар для Мановар
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

мене теж обрадував куївстар, мій 3дж бізнес 55 плавно з 1 лютого перетікає на " щось там 90...")
Мановар зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 23.01.2017, 20:45 #2674474   #294
AleksHr
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Підкажіть ще таке, в мене тоже корпорація на роботі, але нажаль в бізенс тарифах мінімальний вже 60 грн. наразі якийсь там (було 50 підняли недавно).

Чи є якийсь спосіб перейти на дешевший тариф? Мені потрібні тільки вхідні дзвінки і дзвінки на київстар... а там мегабайти і всяка інша фігня взагалі без потреби, так як тим не користуюся впринципі.
AleksHr зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.01.2017, 09:02 #2674526   #295
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від Мановар Переглянути допис
мене теж обрадував куївстар, мій 3дж бізнес 55 плавно з 1 лютого перетікає на " щось там 90...")
Цитата
Допис від AleksHr Переглянути допис
Підкажіть ще таке, в мене тоже корпорація на роботі, але нажаль в бізенс тарифах мінімальний вже 60 грн. наразі якийсь там (було 50 підняли недавно).

Чи є якийсь спосіб перейти на дешевший тариф? Мені потрібні тільки вхідні дзвінки і дзвінки на київстар... а там мегабайти і всяка інша фігня взагалі без потреби, так як тим не користуюся впринципі.
наразі, в корпорації менше 60 немає, і він, кому забагато 90 впинципі, підходить. Перехід 30 грн. і 60 грн. знімають наперед за місяць переходу.

В дружини в корпорації досі залишився тариф 30-ка. Дивно, що її ще не "закрили".
От малому першачку для школи шукав , то теж саме дешевше то 55 грн. (передплачуваний). Правда, 55 грн. на місяць, а потім не можеш сам дзвонити, тільки приймати, або бомжиків
andrey_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.01.2017, 18:50 #2674630   #296
AleksHr
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Доречі, сама більша наглість - це те що якщо на рахунку нема грошей - блокуються вхідні смски! Це ппц, ні в клієнт-банк зайти нікуди. Хоч поповнити з картки - зайти в клієнт бакн не можеш бо нема смс! Капец.

А саме головне - все рівно ти потім платиш гроші за той час що в тебе не було надання послуг! Тобто тобі всьо заблокували, ти не користувався деякий час, а все рівно мусиш все заплатити! Що за?!
AleksHr зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.01.2017, 20:27 #2674651   #297
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата
Допис від AleksHr Переглянути допис
Доречі, сама більша наглість - це те що якщо на рахунку нема грошей - блокуються вхідні смски! Це ппц, ні в клієнт-банк зайти нікуди. Хоч поповнити з картки - зайти в клієнт бакн не можеш бо нема смс! Капец.

А саме головне - все рівно ти потім платиш гроші за той час що в тебе не було надання послуг! Тобто тобі всьо заблокували, ти не користувався деякий час, а все рівно мусиш все заплатити! Що за?!
Мабуть в договорі то все написано... За кордоном часто контракт вигідно взяти щоб телефон купити ще по халявній ціні, а внас ціни розмов і цін на телефони неспіврозмірні, тому краще на передплаті сидіти...
tapac_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.01.2017, 20:34 #2674654   #298
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від tapac_ko Переглянути допис
За кордоном
Відчув оскому.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2017, 18:30 #2674849   #299
NEXT
Активний учасник
 
Аватар для NEXT
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

інтернет був вже купа років за 100грн потім 120...прислали СМС що зі слідуючого місяця ціна 140грн.. або платити або на CHUY посилати ...є вибір
NEXT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2017, 19:46 #2674869   #300
Хтось
 
Аватар для Хтось
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від MoRZE Переглянути допис
"Шановний абоненте, номер з кодом 097, за яким Ви телефонуєте, не є номером Київстар. Для продовження з'єднання натисніть 1. Для відміни натисніть клавішу закінчення виклику."
Думаю, буде якось так.
Якщо абонент, наприклад, Київстару захоче перейти в іншу мережу, то на його номер інші клієнти цього оператора, звісно ж, уже не зможуть подзвонити за внутрішньомережевим тарифом. Попереджати про такі випадки після запровадження MNP буде особливий звуковий сигнал (зумер) і голосове повідомлення. Це обов’язок оператора – дати зрозуміти абоненту, коли той телефонує іншій людині, що її номер перенесений
Детальніше ТУТ
Хтось зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:34.