Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 26.10.2014, 18:49 #2463536   #401
flippy
Учасник
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

хто що скаже про протеїн фірми profiprot? може купував хтось?
flippy зараз поза форумом  
Старий 31.10.2014, 14:12 #2466229   #402
Mexico
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Теоретично усе це правильно: харчування, протеїн, абонементи і т д. У мене друг за 1,5 роки спецназу набрав 23кг, а харчування у армії самі знаєте яке, м_яса практично не їли, зате ганяли їх цілими днями без вихідних. Тому все-таки найбільше значення для набору ваги мають тільки постійні максимальні фізичні навантаження і режим.
А в мене знайомий працює торговим представником, за 2 роки скинув 18кг, їсть вроді непогано, але ганяють не гірше спецназу... Може то йому треба менше мяса їсти щоб набрати?
Mexico зараз поза форумом  
Старий 30.03.2015, 19:06 #2526754   #403
Legraf
Учасник
 
Аватар для Legraf
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Народ допоможіть підібрати спортивне харчування, бо я в тому ділі повний нуль. Ситуація така що за останніх пів року втратив близько 5-7 кг, при мому зрості в 185см важу десь 75-77 з гаком кг.. воно то б і нічого но почала турбувати спина, болять литки швидко втомлююсь, короче треба терміново укріпити мязевий корсет. Вагу не планую тягати так як це не моє, турнік, брусі, спандер більше підходять. Що краще взяти? всі попивають протеїн, но бачу що є люди які радять гейнер? Ще було б добре щооб шлунком добре переносилось..
Legraf зараз поза форумом  
Старий 30.03.2015, 22:19 #2526843   #404
Носоріг
Донор
 
Аватар для Носоріг
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від Legraf Переглянути допис
Народ допоможіть підібрати спортивне харчування, бо я в тому ділі повний нуль. Ситуація така що за останніх пів року втратив близько 5-7 кг, при мому зрості в 185см важу десь 75-77 з гаком кг.. воно то б і нічого но почала турбувати спина, болять литки швидко втомлююсь, короче треба терміново укріпити мязевий корсет. Вагу не планую тягати так як це не моє, турнік, брусі, спандер більше підходять. Що краще взяти? всі попивають протеїн, но бачу що є люди які радять гейнер? Ще було б добре щооб шлунком добре переносилось..
Гейнер підходить, якщо Ти будеш займатись як віл. А якщо 3-4 підходи на турник і бруси - то тільки протеїн одразу після занять (ну можна ще і перед сном). І головне, я не дохтор, але Твої симптоми попахують чимось іншим, аніж недостачею м'язів - здай аналізи і сходи до костоправа.
Носоріг зараз поза форумом  
Старий 07.04.2015, 21:58 #2529830   #405
Yurko10
 
Аватар для Yurko10
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

хороший протеін за хорошу ціну! оригінал! https://pp.vk.me/c616720/v616720132/...SrUGjT_R4Q.jpg
Yurko10 зараз поза форумом  
Старий 21.04.2015, 13:53 #2534163   #406
tool
 
Аватар для tool
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від Yurko10 Переглянути допис
хороший протеін за хорошу ціну! оригінал! https://pp.vk.me/c616720/v616720132/...SrUGjT_R4Q.jpg
Ціна ?
tool зараз поза форумом  
Старий 21.04.2015, 14:40 #2534184   #407
zimbabva
Учасник
 
Аватар для zimbabva
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від tool Переглянути допис
Ціна ?
вангую півтори тисячі
zimbabva зараз поза форумом  
Старий 21.04.2015, 20:06 #2534256   #408
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

до речі, хто шарить?
BSN SYNTHA-6 , такий дорогий, а в ньому тільки 48% білка....
в чому прикол?

в SCITEC NUTRITION WHEY PROTEIN PROFESSIONAL
73%

навіть в
ACTIVLAB MUSCLE UP PROTEIN
70%
при тому шо він в 2 рази дешевший від попередніх 2-х
Sasha зараз поза форумом  
Старий 18.06.2015, 12:57 #2550680   #409
AlexGol
Banned
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Доброго дня шановні спортсмени, таке питання, я вже рік займаюсь, алеприросту по масі особливо не бачу, тому вирішив, почати приймати спортивне харчування, спочатку буду пробувати креатин , підібрати тільки не знаю як, на найдорощий грошей нема, а дешевий тільки дурні беруть загалом дивлюсь paniapteka.ua/special-food/sport/kreatin.html але який саме вибрати не знаю, хто порадить, в цьому магазині знижку надають 10%, тому вирішив брати у них.
AlexGol зараз поза форумом  
Старий 18.06.2015, 16:29 #2550750   #410
fasterfox
 
Аватар для fasterfox
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата
Допис від AlexGol Переглянути допис
я вже рік займаюсь, алеприросту по масі особливо не бачу,
Причому креатин до масси? Гейнеру візьми собі чи протеїну
fasterfox зараз поза форумом  
Старий 18.06.2015, 16:43 #2550763   #411
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

ну чого
креатин набирає воду
вода дофіга важить

вот і маєш набір маси

але толку з неї))))
Sasha зараз поза форумом  
Старий 24.06.2015, 12:23 #2552669   #412
AlexGol
Banned
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Ще таке питання, як ви себе мотивуєте, а то я постійно халявлю, ну не на повну займаюсь
AlexGol зараз поза форумом  
Старий 24.06.2015, 12:34 #2552671   #413
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

не мотивую
не займаюсь на повну....

я не збираюсь стати Арні, ходжу в зал шоб не заплити жиром, і тримати м"язи у формі...

ну а якшо хочеш стати Арні, ну то це і має бути мотивацією
Sasha зараз поза форумом  
Старий 25.06.2015, 00:06 #2552897   #414
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата
Допис від AlexGol Переглянути допис
Ще таке питання, як ви себе мотивуєте, а то я постійно халявлю, ну не на повну займаюсь
Купляєш дорогий абонемент з терміном дії і тоді вже просто мусиш ходити бо гроші пропадуть
pberit зараз поза форумом  
Старий 11.07.2015, 00:37 #2557946   #415
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Пацанюри а bcaa хтось вживає? Там хрін поймеш які брати, склад у всіх однаковий. Брати з ароматизатором чи без смаку?
pberit зараз поза форумом  
Старий 30.07.2015, 23:14 #2563931   #416
Носоріг
Донор
 
Аватар для Носоріг
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата Пацанюри а bcaa хтось вживає? Там хрін поймеш які брати, склад у всіх однаковий. Брати з ароматизатором чи без смаку?
Я правильно розумію, що протеїн, креатин, риб'ячий жир і вітаміни Ти вже вживаєш, але цього Тобі мало? Склад там і має бути однаковий, а дальше вибір по виробнику.
Носоріг зараз поза форумом  
Старий 18.08.2015, 13:50 #2568856   #417
memfis
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Беру Гейнер , на смак хороший, і ціна приємна. Набираю мязеву массу.

Востаннє редагував memfis: 18.08.2015 о 14:15.
memfis зараз поза форумом  
Старий 18.08.2015, 22:27 #2569024   #418
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від Носоріг Переглянути допис
Я правильно розумію, що протеїн, креатин, риб'ячий жир і вітаміни Ти вже вживаєш, але цього Тобі мало? Склад там і має бути однаковий, а дальше вибір по виробнику.
Так, + гейнер. Дуже в малих кількостях правда бо не часто виходить тренуватись. А так то гейнер до і після тренування, креатин після, протеїн люблю на ніч перед сном. Купив собі ще й bcaa п'ю тільки під час тренувань але страшно солодка зараза, 10г цього порошку можна розбавити десь на 2л води і воно для мене ще занадто солодке. Кажуть ті що без смаку гіркі і їх важко пити от і цікаво.
pberit зараз поза форумом  
Старий 13.01.2016, 19:04 #2607260   #419
Tapok
Учасник
 
Аватар для Tapok
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Я поднимаю массу на том, что после тренировки прийдя домой съедаю кашу и пареное мясо. Тогда белок поступивший в организм сразу усваивается куда нужно.
Tapok зараз поза форумом  
Старий 25.01.2016, 11:15 #2610072   #420
Alia45
Banned
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від Legraf Переглянути допис
Народ допоможіть підібрати спортивне харчування, бо я в тому ділі повний нуль. Ситуація така що за останніх пів року втратив близько 5-7 кг, при мому зрості в 185см важу десь 75-77 з гаком кг.. воно то б і нічого но почала турбувати спина, болять литки швидко втомлююсь, короче треба терміново укріпити мязевий корсет. Вагу не планую тягати так як це не моє, турнік, брусі, спандер більше підходять. Що краще взяти? всі попивають протеїн, но бачу що є люди які радять гейнер? Ще було б добре щооб шлунком добре переносилось..
У мене чоловік займається також. З часом також виникли аналогічні проблеми, почав вживати Probolic-SR, каже, що результат помітний після першого тижня. Головне купувати в перевірених магазинах, так як зараз багато підробок. Ми купуємо на sport-easy.com.ua.
Alia45 зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:10.