Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи > Ремонт і будівництво


Хочу побудувати будинок. З чого почати?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 17.08.2015, 14:53 #2568519   #1
Voloshka678
Учасник
Типово Хочу побудувати будинок. З чого почати?

Вітаю, шановні. Цього року ми з сім'єю вирішили будувати будинок біля річки (для відпочинку). Знаходимось на етапі зважування всіх за і проти, тому що не знаємо з якого саме матеріалу будувати будинок. Є варіант з брусу або з газобетону. Можливо хтось порадить оптимальний варіант? Будемо вдячні.
Voloshka678 зараз поза форумом  
Старий 17.08.2015, 15:03 #2568526   #2
saymon
Guest
Типово Відповідь: Хочу побудувати будинок. З чого почати?

Цитата З чого почати?
З фундаменту

Біля водойми з дерева будувати нелогічно, хіба обшивати, та й то.
Алсо, згідно законодавства, будівницво біля водойм в Україні може проводитися не ближче ніж за 30 м. до води і без обмеження вільного пересування цією зоною. Не порушуй, будь ласка. Інакше перевіряючі органи будуть твоїми постійними безплатними клієнтами, а тисячі прокльонів від людей зіпсують карму.
 
Старий 17.08.2015, 15:05 #2568527   #3
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Хочу побудувати будинок. З чого почати?

Якшо будинок позиціонується як відпочинковий, то перший поверх камінь, тут робимо кімнату з каміном, другий поверх брус.
Andrik84 зараз поза форумом  
Старий 18.08.2015, 09:00 #2568754   #4
kapacb
Учасник
Типово Відповідь: Хочу побудувати будинок. З чого почати?

Починайте з проекту)
kapacb зараз поза форумом  
Старий 24.08.2015, 10:51 #2570224   #5
ChuykoArchitect
Активний учасник
 
Аватар для ChuykoArchitect
Типово Відповідь: Хочу побудувати будинок. З чого почати?

Цитата
Допис від Voloshka678 Переглянути допис
Вітаю, шановні. Цього року ми з сім'єю вирішили будувати будинок біля річки (для відпочинку). Знаходимось на етапі зважування всіх за і проти, тому що не знаємо з якого саме матеріалу будувати будинок. Є варіант з брусу або з газобетону. Можливо хтось порадить оптимальний варіант? Будемо вдячні.
Відступи від водойми (водоохорооні зони) залежать від величини водойми.

Цитата
Допис від Водний кодекс
З метою охорони поверхневих водних об'єктів від забруднення і засмічення та збереження їх водності вздовж річок, морів і навколо озер, водосховищ та інших водойм в межах водоохоронних зон виділяються земельні ділянки під прибережні захисні смуги.

Прибережні захисні смуги встановлюються по берегах річок та навколо водойм уздовж урізу води (у меженний період) шириною:
- для малих річок, струмків і потічків, а також ставків площею менше 3 гектарів - 25 метрів;
- для середніх річок, водосховищ на них та ставків площею більше 3 гектарів - 50 метрів;
- для великих річок, водосховищ на них та озер - 100 метрів.

Якщо крутизна схилів перевищує три градуси, мінімальна ширина прибережної захисної смуги подвоюється.
http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/...35120073010424 - Водний кодекс
http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/2740-17 - зміни до кодексу

Далі бажано подивитись що на цих землях може бути згідно генплану. Генплан міста, села, селища, коротше кажучи населеного пункту.

Так як ділянка біля річки - треба дивитись геологічні умови - які грунти, чи бувають підтоплення. Від того залежить тип фундаментів, а це є дуже важливо. Ось тут і починається етап проектування.

Визначившись з фундаментом (від підвалу краще відмовитись) можна розробляти проект і розплановувати ділянку. Тоді вже можна обирати і дерево, і газоблок і що заманеться. Щоб і надійно було і гарно.

Якщо треба більше інформації - звертайтесь.
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:50.