Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Література

Література Література: пошук, обговорення книг, рецензії, творчість форумчан


Що Ви читаєте?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 22.06.2015, 06:26 #2551907   #3141
Учаснег
 
Аватар для Учаснег
Типово Відповідь: Що Ви читаєте?

Pavlo Kukhta
5 hrs ·
Аттракцион невиданной щедрости от Тимоти Снайдера.
Качайте, возможно, лучшую книгу об истории нашей части Европы в 1930-1940-е годы.
http://timothysnyderbloodlands.com/index.php/skachat
Учаснег зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.06.2015, 22:42 #2552855   #3142
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Що Ви читаєте?

Почала Акуніна " Алтин - Толобас ", перед тим був Кундера " Книга сміху і забуття "
Джалка зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.06.2015, 10:45 #2552972   #3143
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Що Ви читаєте?

Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
Почала Акуніна " Алтин - Толобас ", перед тим був Кундера " Книга сміху і забуття "
І як Акунін, не зіпсувався? Я колись фанатіла його Фандоріним, а потім щось було не то.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.06.2015, 10:49 #2552974   #3144
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Що Ви читаєте?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
І як Акунін, не зіпсувався? Я колись фанатіла його Фандоріним, а потім щось було не то.
я тільки почала, поки шо різниці не відчуваю ( а в мене та штука дуже тонко настроєна)) Дочитаю - напишу детальніше про враження. Теж колись всю серію про Фандоріна запоєм і двічі)
Джалка зараз поза форумом  
Подякували 2:
Пантера (25.06.2015), songo (26.06.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.06.2015, 14:13 #2553040   #3145
Hurricane
 
Аватар для Hurricane
Типово Відповідь: Що Ви читаєте?

Цитата:
Допис від Учаснег Переглянути допис
Аттракцион невиданной щедрости от Тимоти Снайдера
Вона давно в мережі є, і, до речі, українською мовою.

Зараз читаю "Спогади нерозстріляного" Дмитра Куп’яка - спогади про національно-визвольну боротьбу українського народу в 20 ст. від безпосереднього учасника подій.

Востаннє редагував Hurricane: 25.06.2015 о 14:27.
Hurricane зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.06.2015, 14:36 #2553050   #3146
Demetra
 
Аватар для Demetra
Типово Відповідь: Що Ви читаєте?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
І як Акунін, не зіпсувався? Я колись фанатіла його Фандоріним, а потім щось було не то.
Прочитала одну з розповідей "Планета Вода (сборник)". Якесь не таке, бо не тягне дочитувати, а колись би не відірвалась. Так що відчуття аналогічні.
Demetra зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.06.2015, 00:46 #2553994   #3147
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Що Ви читаєте?

Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
я тільки почала, поки шо різниці не відчуваю ( а в мене та штука дуже тонко настроєна)) Дочитаю - напишу детальніше про враження.
докладую : планувала лягти спати до 12, вже он пів 2 ночі, а я не можу відірватися, тільки пальці на ногах час від часу піджимаю від задоволення, настільки це "воно". Паралельно йде дві лінії ,які пов*язані однією таємницею : розслідування цієї таємниці внуком Фандоріна Ніколасом в Москві в нульові , і зав*язка цієї ж таємниці в Москві 17 століття при участі прапрадіда Ніколаса, Корнеліуса фон Дорна. Паралельні лінії в часі не перетинаються, але сюжети обох побудовані таким чином,що всі перипетії, в які потрапляє Ніколас ,тут же дублюються в флеш- беках з його предком, тобто читач наче і може передбачити хід подій, але по факту - сидиш з відкритим ротом і офігіваєш))
Коротше, мене пре як ребйонка.
Джалка зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (29.06.2015)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 29.06.2015, 20:48 #2554231   #3148
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Що Ви читаєте?

Ще добавлю по " Алтину- толобасу ",якраз дочитала. З двох паралельних ліній - сучасної і 17 століття, друга Акуніну вдалася краще, все- таки ота вся царська Росія - його фішка, в описі звичаїв сучасної Москви він менш переконливий, а може це мені так тому, що підсвідомо "заточена " на серію про Фандоріна і тому приємніше читати "звичну" частину.

Почну сьогодні продовження серії : " Внеклассное чтение ",в двох томах. Там те ж саме - дві паралельні лінії, одна з внуком Фандоріна, друга - часи Катерини Великої і вже інший представник роду Фандоріних.
Джалка зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.07.2015, 17:25 #2556370   #3149
minzdrav
Типово Відповідь: Що Ви читаєте?

Дочитав "Контакт" Сагана і "Трудно быть богом" Стругацьких.
Контакт — хороша книжка для тих, хто деколи думає і говорить на теми позаземного життя, його пошуків, і взагалі любить науку (фізику і астрономію).
minzdrav зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.07.2015, 13:49 #2561414   #3150
regman
 
Аватар для regman
Типово Відповідь: Що Ви читаєте?

часом не по цій книзі був знятий фільм "Контакт" з Джоді Фостер у головній ролі?? Там же в ролі священника був Метью МакКонахі (якщо не зраджує память).
regman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 23.07.2015, 08:44 #2561886   #3151
minzdrav
Типово Відповідь: Що Ви читаєте?

Цитата:
Допис від regman Переглянути допис
часом не по цій книзі був знятий фільм "Контакт" з Джоді Фостер у головній ролі?? Там же в ролі священника був Метью МакКонахі (якщо не зраджує память).
Так, по цій. (В фільмі, звичайно ж, багато чого змінили)
minzdrav зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.07.2015, 11:10 #2562595   #3152
Martin
Активний учасник
 
Аватар для Martin
Типово Відповідь: Що Ви читаєте?

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Он в нас на форумі два українських невідомих сидять без роботи ,підкинь ідейку,поможи хлопцям прославитись.
Від себе звичайно дуже вдячний за переживання Інженю, але раз я ще в Україні то вже й не такий безробітній...)

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Учаснег Переглянути допис
На написанні таких книжок можна непогано заробити
У мене є друзі в російських видавничих колах, якщо зацікавлений то пиши в приват.
))) скажи шо це гон....))))хай це буде гон)

Востаннє редагував Martin: 26.07.2015 о 11:10. Причина: Пізніше додано
Martin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.08.2015, 11:55 #2564234   #3153
Minato
火の力
 
Аватар для Minato
Типово Відповідь: Що Ви читаєте?

Ще минулого тижня закінчив читати Кадзуо Ісігуро "Не відпускай мене", бляха, така тяжка і болюча книга. Читав невідривно, вона просто поглинула.
Почав шукати щось схоже, раптово мені порадили прочитати цикл "Мятежная" Скота Девида Вестерфільда, зараз дочитую 3-й том і вже мабуть завтра візьмусь за останній 4.
Розказується про новий світ, без уродів. Де під "уродами" - вважаються підлітки до 16 років, яким ще не зробили операцію краси, після чого, вони навіть "думати можуть по красивому". Кістяком в книгах є Теллі Янгблад, така собі бунтівниця. Рекомендую.
Minato зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.08.2015, 12:32 #2564239   #3154
Tutmos
Учасник
 
Аватар для Tutmos
Типово Відповідь: Що Ви читаєте?

Я Пруста "Фараон". В подростковом возрасте не единожды читал... А сейчас не захватывает (((
Tutmos зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2015, 22:20 #2575679   #3155
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Що Ви читаєте?

Пола Хокинс "Девушка в поезде", бестселлер 2015 року : "Эта книга стала бестселлером "The New York Times" и продержалась на первом месте 14 недель!
За несколько месяцев в мире продано более 3 миллионов экземпляров!
Книга переведена на 44 иностранных языка, а компания "DreamWorks" уже готовится к экранизации! " (с)


Джесс и Джейсон. Такие имена дала Рейчел «безупречным» супругам, за жизнью которых она день за днем наблюдает из окна электрички. У них, похоже, есть все, чего совсем недавно лишилась сама Рейчел, – любовь, счастье, благополучие… Но однажды, проезжая мимо, она видит, как в дворике коттеджа, где живут Джесс и Джейсон, происходит нечто странное, загадочное, шокирующее. Всего минута – и поезд опять трогается, но этого достаточно, чтобы идеальная картинка исчезла навсегда. А потом – Джесс пропадает. И Рейчел понимает, что только она, возможно, способна разгадать тайну ее исчезновения. Что делать? Примет ли полиция ее показания всерьез? И надо ли вообще ей вмешиваться в чужую жизнь?

Захоплює з першої сторінки, читається на одному диханні.
Джалка зараз поза форумом  
Подякували 2:
Adriano_Chelentano (07.10.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2015, 10:57 #2575714   #3156
Muspell
Banned
Типово Відповідь: Що Ви читаєте?

Акунина, последняя книга о Фандорине "Весь мир вода"
Muspell зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2015, 21:18 #2575884   #3157
Mr_RAS
 
Аватар для Mr_RAS
Типово Відповідь: Що Ви читаєте?

Дуже сподобалася книга
Дэниел Гоулман - Эмоциональный интеллект
Mr_RAS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.09.2015, 13:52 #2579891   #3158
NataChu
Banned
Типово Відповідь: Що Ви читаєте?

А я намагаюсь читати книги на основі яких зняті хороші фільми. Прочитала "Паперові міста",але мені не зовсім сподобалася книга
NataChu зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2015, 16:41 #2580718   #3159
innavasileva
Учасник
Типово Відповідь: Що Ви читаєте?

обожнюю Жадана, а зараз ніяк не можу дійти до Андруховича, все часу не хватає
innavasileva зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.10.2015, 23:16 #2581777   #3160
porovoz
Banned
Типово Відповідь: Що Ви читаєте?

А я после Кода да-Винчи не могу художку читать, не цепляет(( Зато подсела на книжки по программированию. У меня, конечно, уже есть навыки по программированию, но решила их отточить последством книжек. Уже третью книгу в интернет-магазине заказываю bookzone.com.ua/books/english А заодно и английский подтяну, люблю читать книги на том языке, на котором они написаны, это полезно. И вам всем советую)
porovoz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
книги, читання



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:30.