Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 04.02.2011, 10:15 #1568866   #241
tenkovir
 
Аватар для tenkovir
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Вживати анаболіки, гормони, щоб наростити м'ясо, якщо людина не професійно займається спортом - повна дурня і гроблення організму. Звичайно, це все проявляется пізніше, після 35-40. То цього не варте!
tenkovir зараз поза форумом  
Старий 04.02.2011, 11:59 #1568970   #242
olexiy
 
Аватар для olexiy
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від tenkovir Переглянути допис
Вживати анаболіки, гормони, щоб наростити м'ясо, якщо людина не професійно займається спортом - повна дурня і гроблення організму. Звичайно, це все проявляется пізніше, після 35-40. То цього не варте!
За вживання згоден.
А за решту тільки підмічу, так як ви навіть уявлення не маєте, теперішні професійні бодібілдери досягають найкращої форми тільки після 30-ти, тільки після 30ти їхня найкраща форма починається, середній вік з найкращих теперішніх білдерів 30-40 років, деякі старші. Майте совість шановний "знавець", не списуйте спортсменів вони ше хочуть виступати ))), на закиди що вони імпотенти Кай Грін колишній стрептизер і знімається в еротичних фільмах і досі, Коулмен має 2дітей, вдруге одружився недавно, Декстер Джексон має 4 дітей, Джей Катлер одружився в 28, дітей поки немає. Їхні фото в вкладці.
Прихований текст: Отакі вони після 35-40 ))) 
olexiy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ШТЕУД (04.02.2011)
Старий 05.02.2011, 20:19 #1570021   #243
tenkovir
 
Аватар для tenkovir
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від olexiy Переглянути допис
За вживання згоден.
А за решту тільки підмічу, так як ви навіть уявлення не маєте, теперішні професійні бодібілдери досягають найкращої форми тільки після 30-ти, тільки після 30ти їхня найкраща форма починається, середній вік з найкращих теперішніх білдерів 30-40 років, деякі старші. Майте совість шановний "знавець", не списуйте спортсменів вони ше хочуть виступати ))), на закиди що вони імпотенти Кай Грін колишній стрептизер і знімається в еротичних фільмах і досі, Коулмен має 2дітей, вдруге одружився недавно, Декстер Джексон має 4 дітей, Джей Катлер одружився в 28, дітей поки немає. Їхні фото в вкладці.
Прихований текст: Отакі вони після 35-40 ))) 
Ну я ж не винен, що ви не уважно читаєте текст, я спеціально наголосив, що я цілком розумію професійних бодібілдерів, які вживають препарати. Так як це їх робота, вони цим заробляють гроші. Я наголошував на тому, що не підтримую зловживання як і вживання взагалі, хімії звичайними хлопцями, які і не ставлять за мету займатись бодібілдінгом серйозно.
Ну а за імпотенцію я взагалі нічого не говорив, це ви щось собі нафантазували, це вже щось по Фрейду у вас.
Ну а відносно "знавець" - не був таким і не планую, я знаю те, що мені потрібно знати, мені цього вистачає ну а ви - може професійний бодібілдер, чи тренер чемпіонів?

PS. Відносно професійного підходу до справи - раціон Джея Кетлера
людина повноцінно їсть 5 раз на день, перший раз встає в 2 ночі, щоб випити протеїн, зїдає за день майже кілограм мяса. Ну і попиває спеціальні добавки - така в нього робота.
tenkovir зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Zvir (05.02.2011)
Старий 05.02.2011, 21:02 #1570061   #244
olexiy
 
Аватар для olexiy
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від tenkovir Переглянути допис
Ну я ж не винен, що ви не уважно читаєте текст, я спеціально наголосив, що я цілком розумію професійних бодібілдерів, які вживають препарати. Так як це їх робота, вони цим заробляють гроші. Я наголошував на тому, що не підтримую зловживання як і вживання взагалі, хімії звичайними хлопцями, які і не ставлять за мету займатись бодібілдінгом серйозно.
Ну а за імпотенцію я взагалі нічого не говорив, це ви щось собі нафантазували, це вже щось по Фрейду у вас.
Ну а відносно "знавець" - не був таким і не планую, я знаю те, що мені потрібно знати, мені цього вистачає ну а ви - може професійний бодібілдер, чи тренер чемпіонів?

PS. Відносно професійного підходу до справи - раціон Джея Кетлера http://www.youtube.com/watch?v=2jkFV...eature=related людина повноцінно їсть 5 раз на день, перший раз встає в 2 ночі, щоб випити протеїн, зїдає за день майже кілограм мяса. Ну і попиває спеціальні добавки - така в нього робота.
Помоєму ви запутались, не я написав ж що прийом стероїдів губить людей після 35-40 років, я нікому і їх не радив приймати, це недоцільно, для суспільства прийнята позиція взагалі що це аморально Я не починав дискусію про доцільність прийому ПРО білдерам, про це нема сенсу говорити, я навів приклад що теорія що з віком шось вилізе не настільки правдоподібна як є в наявності не більше і не меньше. В силових видах спорту все тільки починається в 30, саме в них і найчастіше "грішать" з вищезгаданими препаратами, то просто такий собі факт... Як би печально не було, але в пересічної особи чоловічої статі, яка про кляті анаболіки чула тільки по ТВ, після 30 зі здоров'ям переважно набагато гірше....

Пе.Се. Я не тренер чемпієнів Всього-навсього трошки займаюсь силовим видом спорту.
olexiy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ШТЕУД (05.02.2011)
Старий 05.02.2011, 21:08 #1570073   #245
tenkovir
 
Аватар для tenkovir
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Ну тоді пропоную не дискутувати далі, так як у вас одна думка, а в мене інша, вам 22 мені трішки більше, доречі я теж в 22 займався силовими видами спорту, правда для себе, зараз теж слідкую за своїм фізичним станом, але інші підходи до цього

На резюме - я максимум за спортивні добавки, такі як потеїн, амінокіслоти.
tenkovir зараз поза форумом  
Старий 25.04.2011, 17:31 #1634994   #246
Quviller
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Що можете сказати про продукцію фірми Olimp Sport Nutrition?
Що краще якщо вибирати між Олімпом і Вансітоном?
Quviller зараз поза форумом  
Старий 25.04.2011, 18:07 #1635012   #247
G1N3K0l0G
Любітель дЕвушок)
 
Аватар для G1N3K0l0G
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Чи міг би хтось кинути якусь дієту або щось типу того? щось щоб фрукти,овочі ...мінімум жирів,хліба ...так щоб була користь для тіла і втратити вагу
G1N3K0l0G зараз поза форумом  
Старий 28.05.2011, 00:39 #1661605   #248
be$t
 
Аватар для be$t
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Де, або в кого в Тернополі можна купити отакий гейнер: http://traininglife.com.ua/index.php?productID=691 ??
Для початку цікавить кілограмова пачка.
be$t зараз поза форумом  
Старий 28.05.2011, 08:55 #1661668   #249
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від be$t Переглянути допис
Де, або в кого в Тернополі можна купити отакий гейнер: http://traininglife.com.ua/index.php?productID=691 ??
Для початку цікавить кілограмова пачка.
і що в ньому такого унікального ?
ШТЕУД зараз поза форумом  
Старий 28.05.2011, 11:37 #1661754   #250
be$t
 
Аватар для be$t
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Дешевий і знаю, що на мені працює) в спортплюсі немає)
be$t зараз поза форумом  
Старий 28.05.2011, 11:46 #1661759   #251
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від be$t Переглянути допис
Дешевий і знаю, що на мені працює) в спортплюсі немає)
ну тоді закажи в неті. яка різниця власне? в або шукай в текстильнику (вроді то іх сайт
http://musclemarket.com.ua/)
ШТЕУД зараз поза форумом  
Старий 28.05.2011, 12:10 #1661770   #252
be$t
 
Аватар для be$t
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

раніше в неті ніколи нічого не замовляв, роздупліть процедуру цього всього, хтось.

Додано через 1 хвилину
Зокрема цей сайт http://www.supernatural.com.ua

Востаннє редагував be$t: 28.05.2011 о 12:10. Причина: Пізніше додано
be$t зараз поза форумом  
Старий 28.05.2011, 12:17 #1661774   #253
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від be$t Переглянути допис
раніше в неті ніколи нічого не замовляв, роздупліть процедуру цього всього, хтось.

Додано через 1 хвилину
Зокрема цей сайт http://www.supernatural.com.ua
ну взагалі то в них на сайті має все бути написано. шукаєш там.
а так все елементарно. шукаєш що тобі потрібно замовляєш. вони мають зв'язатися з тобою і домовитися про оплату. якщо попередня то скажуть як. можливо в них можна оплатити при отриманні (таке є в доставок Нова Почта Інтайм та інших). думаю проблем не має бути.
ШТЕУД зараз поза форумом  
Старий 28.05.2011, 12:37 #1661783   #254
be$t
 
Аватар для be$t
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

спасибі, ніби оформив)
be$t зараз поза форумом  
Старий 13.07.2011, 15:23 #1697935   #255
Undertaker76
Учасник
 
Аватар для Undertaker76
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Пацани, пробував хтось Size On від Gaspary Nutrition? Я від багатьох чув, що класна штука, заміняє гейнер після тренування. Кліпатури нема зовсім. Бачив цю штуку на сайті proteinshop.com.ua, але вагаюся чи брати, порадьте хтось

Додано через 2 години 14 хвилин
Скажіть хто в Тернополі розбирається в харчуванні? В текстильнику щось мене не вразили знаннями, варто заходити в Спорт+?

Востаннє редагував Undertaker76: 13.07.2011 о 15:23. Причина: Пізніше додано
Undertaker76 зараз поза форумом  
Старий 13.07.2011, 15:45 #1698023   #256
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від Undertaker76 Переглянути допис
Пацани, пробував хтось Size On від Gaspary Nutrition? Я від багатьох чув, що класна штука, заміняє гейнер після тренування. Кліпатури нема зовсім. Бачив цю штуку на сайті proteinshop.com.ua, але вагаюся чи брати, порадьте хтось

Додано через 2 години 14 хвилин
Скажіть хто в Тернополі розбирається в харчуванні? В текстильнику щось мене не вразили знаннями, варто заходити в Спорт+?
Поняття розбирається досить умовне. Швидше залежить від власного досвіду(але він ще множиться на фізіологію). Ти краще скажи що тобі треба(які цілі прийому препарату) і який твій досвід занять/форма.
ШТЕУД зараз поза форумом  
Старий 14.07.2011, 09:42 #1698492   #257
Undertaker76
Учасник
 
Аватар для Undertaker76
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Я хочу щоб мені хтось склав нормальну програму. Може в "Сатурн" до Сергія звернутись?
Undertaker76 зараз поза форумом  
Старий 14.07.2011, 10:05 #1698524   #258
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від Undertaker76 Переглянути допис
Я хочу щоб мені хтось склав нормальну програму. Може в "Сатурн" до Сергія звернутись?
то чого ти пишеш про це в темі про спорт харчування і питаєш при цьому щей про гаспарі ? нормально сформоване питання на 99% відсотків гарантує нормальну відповідь. якщо потрібно програма занять то одно. чи тобі треба курс ?
ШТЕУД зараз поза форумом  
Старий 14.07.2011, 12:23 #1698646   #259
Undertaker76
Учасник
 
Аватар для Undertaker76
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Курс мені не треба. А там що харчування не їдять?
Undertaker76 зараз поза форумом  
Старий 25.07.2011, 09:15 #1706627   #260
DannaMegiLor
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Займаюсь в тренажерному 2 місяці, до того іншими видами спорту займалась інтенсивно, але зробивши перерву 2 місяці набрала 5 кг..за цей час інтенсивних тренувань скинула 3...але хочеться ще, бо відчуваю ще є зайвого кілограм з 4-5...Чула, що є добавки для спалювання жиру, але не знаю які від них шкідливі наслідки і які краще купувати, а ще яким має бути харчування до і після тренування, щоб спалювати більше...ну і ше є проблеми з травленням (мабуть перегралась колись з дієтами і тепер не можу вилікуватись)..цікаво чи такі добавки не нашкодять більше..
DannaMegiLor зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:25.