Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 11.03.2012, 18:23 #1893542   #301
Олег Удич
 
Аватар для Олег Удич
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

Фото скинув знайомий. В Тернополі кажуть, що це авто того самого спортсмена Олександра Починка, який на Великдень минулого року заступився, щоб мажори не їздили по вулиці Сагайдачного. Як то кажуть... все в цьому світі відносно...
Долучені зображення
Тип файлу: jpg IMG_0177.jpg (197.3 КБ, 64 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_0174.jpg (133.8 КБ, 29 переглядів)
Олег Удич зараз поза форумом  
Подякували 7:
ОРДА (13.03.2012), riznyk (11.03.2012), Romko_7 (12.03.2012), semmy (11.03.2012), sunik (17.03.2012), yge0607 (11.03.2012), дядя Вітя (14.03.2012)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 13.03.2012, 22:41 #1895586   #302
ОРДА
 
Аватар для ОРДА
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
не будуть будувати будинків між будинками, будуть будувати церкви

"а шо людям нема куда в церкву сходити " або якийсь отець місце прорлалив............................
ОРДА зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2012, 04:41 #1895660   #303
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

Цитата:
Допис від ОРДА Переглянути допис
"а шо людям нема куда в церкву сходити " або якийсь отець місце прорлалив............................
На разі активних зацікавлених більше ніж активних не зацікавлених у будівництві церков. Аргументують що лише 20 церков в місті, а поділити на кількість населення (хоча ж населення далеко не все побожне), то виявляється ця цифра кількості церков критично мала (церкви переповнені, люди на дворі стоять, дощ-сніг їм за ковнір падає...).
Ті хто хотів, захистили свої прибудинкові території (на бамі останній конфлікт), а інші (Карпенка для прикладу) лише поплакались в інтернеті, то вже мають халабуду і скоро будуть мати церкву під вікнами.
Тому все залежить від нас самих, в першу чергу.

Востаннє редагував gsv: 14.03.2012 о 04:56.
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2012, 09:29 #1895750   #304
ОРДА
 
Аватар для ОРДА
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
На разі активних зацікавлених більше ніж активних не зацікавлених у будівництві церков. Аргументують що лише 20 церков в місті, а поділити на кількість населення (хоча ж населення далеко не все побожне), то виявляється ця цифра кількості церков критично мала (церкви переповнені, люди на дворі стоять, дощ-сніг їм за ковнір падає...).
Ті хто хотів, захистили свої прибудинкові території (на бамі останній конфлікт), а інші (Карпенка для прикладу) лише поплакались в інтернеті, то вже мають халабуду і скоро будуть мати церкву під вікнами.
Тому все залежить від нас самих, в першу чергу.
w

це вже потім від нас самих а на початку від рішення міськ ради про диділення зем ділянки або на дозв на будівництво бо до того ніхто нічого не знає а на ділянку приходять вже з документами і тут вже нічого не зробиш.
ОРДА зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2012, 09:42 #1895761   #305
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

Цитата:
Допис від ОРДА Переглянути допис
w

це вже потім від нас самих а на початку від рішення міськ ради про диділення зем ділянки або на дозв на будівництво бо до того ніхто нічого не знає а на ділянку приходять вже з документами і тут вже нічого не зробиш.
Прийняття рішення МР залежить від підтримки громади. Умовно, хоче якась церква ділянку, подала документи і заяву 500-1000 підписів мешканців і жодних заяв-спротиву не поступало, відповідно це рішення має всі шанси бути прийнятим. Щоб не голосували - на те має бути причина. Причина "в нас і так забагато церков" виглядає аргументів на рівні коментаря форуму, але влада має оперувати фактажем і предметом.
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2012, 10:40 #1895795   #306
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

Вся проблема в тому що наші люди ну ніколи не читають що підписують! Знаю бо кожен день збираю підписи! А що має робити міська рада коли їм приносять список 90% мешканців всіх навколишніх будинків про те що вони хочуть церкву? Та раз так сильно хочуть то на й будують! А тоді приходиться до діла і виявляється що ніхто не хоче там церкви, а як спитати чому всі підписалися - то один був п'яний, другий заспаний, третій підписався бо перших 2 підписалося і т.д.
gsv якщо хочеш гарну статтю можна за один тиждень назбирати підписи всіх мешканців "За" будівництво і "проти" якоїсь церкви.

Востаннє редагував pberit: 14.03.2012 о 10:53.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2012, 16:03 #1896068   #307
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Вся проблема в тому що наші люди ну ніколи не читають що підписують! Знаю бо кожен день збираю підписи! А що має робити міська рада коли їм приносять список 90% мешканців всіх навколишніх будинків про те що вони хочуть церкву? Та раз так сильно хочуть то на й будують! А тоді приходиться до діла і виявляється що ніхто не хоче там церкви, а як спитати чому всі підписалися - то один був п'яний, другий заспаний, третій підписався бо перших 2 підписалося і т.д.
gsv якщо хочеш гарну статтю можна за один тиждень назбирати підписи всіх мешканців "За" будівництво і "проти" якоїсь церкви.
Наші люди наймудріші і найрозумніші, і окрім цього кожен індивідуально наймудріший, а всі решта дурні.
Не поможуть жодні статті.
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2012, 16:39 #1896093   #308
CorwinAlex
 
Аватар для CorwinAlex
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
Умовно, хоче якась церква ділянку, подала документи і заяву 500-1000 підписів мешканців і жодних заяв-спротиву не поступало, відповідно це рішення має всі шанси бути прийнятим.
Цитата
Допис від Вогони
- Як вам, безсумнівно, відомо, згідно з планом розвитку периферійних районів галактики, через вашу сонячну систему намічено будівництво швидкісної гіперкосмічної магістралі. Співчуваю, але ваша планета серед інших підлягає знищенню.
Нам не зрозуміле ваше спантеличення. Усі креслення й наказ про початок будівництва висіли у місцевій плановій конторі на альфа центаврі протягом останніх п'ятдесяти земних років. Ви мали досить часу для подання апеляції. Зараз пізно протестувати й обурюватись.
Ви хочете сказати, що ніколи не були на альфа центаврі? Боже, та це ж лише за чотири світлових роки від вас. Перепрошую, але якщо ви не виявляєте елементарного інтересу до своїх власних справ, це ваше особисте горе.
Не розумію,- долинув голос із невимкнутого гучномовця,- це ж цивілізація апатичних ідіотів. Мені їх зовсім не жаль.
CorwinAlex зараз поза форумом  
Подякували 2:
Пантера (04.04.2012), Vadimko (15.03.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2012, 16:49 #1896099   #309
Mark V
Guest
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
Наші люди наймудріші і найрозумніші, і окрім цього кожен індивідуально наймудріший, а всі решта дурні.
.
Дуже слушне зауваження.
Під поняттям "Наші люди" мова йде в першу чергу про тебе, різника і FortYearа, а під поняттям "всі решта " - інші форумчани і в першу чергу я і ківі.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2012, 17:09 #1896114   #310
Proof
тигровий креведко
 
Аватар для Proof
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
На разі активних зацікавлених більше ніж активних не зацікавлених у будівництві церков. Аргументують що лише 20 церков в місті, а поділити на кількість населення (хоча ж населення далеко не все побожне), то виявляється ця цифра кількості церков критично мала (церкви переповнені, люди на дворі стоять, дощ-сніг їм за ковнір падає...).
Ті хто хотів, захистили свої прибудинкові території (на бамі останній конфлікт), а інші (Карпенка для прикладу) лише поплакались в інтернеті, то вже мають халабуду і скоро будуть мати церкву під вікнами.
Тому все залежить від нас самих, в першу чергу.
Бляха, як тяжко сучасним цервоборцям. Комуністів вже нема, а чортяки облінилися, ніц не помагають, їм тільки наркоманів і алкоголіків подавай, а за серйозну справу, то самі голову мастіть, нє?
Proof зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2012, 09:30 #1896582   #311
ОРДА
 
Аватар для ОРДА
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
Прийняття рішення МР залежить від підтримки громади. Умовно, хоче якась церква ділянку, подала документи і заяву 500-1000 підписів мешканців і жодних заяв-спротиву не поступало, відповідно це рішення має всі шанси бути прийнятим. Щоб не голосували - на те має бути причина. Причина "в нас і так забагато церков" виглядає аргументів на рівні коментаря форуму, але влада має оперувати фактажем і предметом.

згідний тепер так а от раніше громадських слухань не було і поки робляться документи то нна ділянці ніц не роблять . церкви тре будувати але у відповідно виділених місцях.
ОРДА зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2012, 20:21 #1897738   #312
Zlo_y
 
Аватар для Zlo_y
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

Припаркувався так, що заблокував виїзд з самої парковки.
Долучені зображення
Тип файлу: jpg IMG_0013.jpg (152.3 КБ, 27 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_0014.jpg (165.0 КБ, 25 переглядів)
Zlo_y зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.03.2012, 06:39 #1897951   #313
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

Цитата:
Допис від ОРДА Переглянути допис
згідний тепер так а от раніше громадських слухань не було і поки робляться документи то нна ділянці ніц не роблять . церкви тре будувати але у відповідно виділених місцях.
Хто і як має визначати ті місця?

На громадські слухання ходять в основному журналісти, людям простіше повалятись на диванчику з пивком; Громадськими слуханнями можна маніпулювати (навішати попередньо лапші мешканцям і роздратувати їх перед ними, або банально купити за гречку);

Можна довго видумувати техніки і методики, але якщо людям реально пофіг, нічого з цим не вдієш.
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.04.2012, 19:00 #1911893   #314
Sem
 
Аватар для Sem
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

Вже не раз бачу одну й ту саму машинку на тому місці. (прямо на зупинці припаркована).
Sem зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.04.2012, 19:16 #1911913   #315
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

Цитата:
Допис від Sem Переглянути допис
Вже не раз бачу одну й ту саму машинку на тому місці. (прямо на зупинці припаркована).
То мабуть власниця цього магазину.
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.04.2012, 09:35 #1912313   #316
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

Ну так власниця магазину, а не території зупинки навколо нього.
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.04.2012, 09:48 #1912323   #317
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
Ну так власниця магазину, а не території зупинки навколо нього.
Я це до того, що легко вичислити власника авто і без ментів
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.04.2012, 16:01 #1912575   #318
Sem
 
Аватар для Sem
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
Я це до того, що легко вичислити власника авто і без ментів
Саме цікаво, що мєнти ніколи не чіпляються до таких припаркованих машин. Те ж саме біл гранд Вітара біля зеленої церкви.

Хоча знайти власника дві хв, зайти в магазин і запитати чия це машина.
Sem зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.04.2012, 16:42 #1912606   #319
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

Цитата:
Допис від Sem Переглянути допис
Саме цікаво, що мєнти ніколи не чіпляються до таких припаркованих машин. Те ж саме біл гранд Вітара біля зеленої церкви.

Хоча знайти власника дві хв, зайти в магазин і запитати чия це машина.
Якщо лишаєтсья 2 метри для проходу пішоходів то нічо вона не порушує.
tapac_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 04.04.2012, 16:45 #1912608   #320
mhl
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

ще є пункт про заборону зупинку за 30 м від зупинки громадського транспорту. Але на фото не видно, чи є там нормальний знак, яким вона позначена. (то що на дашку не рахується)
mhl зараз поза форумом  
Подякували 2:
BADMENT (08.04.2012), Sem (04.04.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:08.