Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Бойкот російських товарів!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 15.05.2014, 16:05 #2392879   #41
Martin
Активний учасник
 
Аватар для Martin
Типово Відповідь: Бойкот російських товарів!

Шоб відповісти на питання шо зробить виробник піде до путіна чи забє болт на ринок варто поставити себе на місце виробника. Я б як власник заводу чи фірми плюну на ринок який купу років мене годував чи звернусь до президента з вимогою "йолкі палкі чувак ти б може вів нормальну політику а то ти там дурієш а нам віддуватися"
Може бути таке шо в них не буде сильний вибір вибирати між ринками, тому шо на росію вже здійснюють тиск,не виключено шо можуть вводити обмеження на їхні товари.
Я б хотів зазначити. В любій війні почату політиками віддувається народ і виробники часто то той самий народ...і чесно, мені як християнину трохи шкода тих людей які можуть понести збитки...але чомусь так пішло шо ми шкдуємо всіх, ми мирна по суті держава, ми відмовились від ядерної зброї а от нас не шкодує ніхто...
Martin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.05.2014, 17:22 #2392923   #42
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: Бойкот російських товарів!

Цитата
Допис від TruthOverAll Переглянути допис
Я й не кажу такого, приведе, просто ефективність буде чуть більше ніж нульова
опять двадцять п'ять...знову запитаю, ти в школі вчився? чув як формується бюджет держави? відповідно мав би і знати, що з російських товарів, які куплені в нас, росія отримає з виробників податки в себе, відповідно капають гроші в бюджет, які вони використовують для їхньої армії і інших "двіжів" на Україні.

ферштейн? чи ще популярніше пояснити?
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Подякували 3:
erazel (15.05.2014), Oleg90 (15.05.2014), switch (15.05.2014)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 15.05.2014, 17:40 #2392932   #43
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: Бойкот російських товарів!

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
ну не знаю як на рахунок нульової чи ні, але мені от електроінструмент деякий треба, і найбільше підходить по параметрам Інтерскол, але не беру - шукаю аольтернативу. І скоріш за все візьму дорожчий аналог, але не Інтерскол.
я 6 років купувала косметику російської марки - співвідношення ціна/якість були дуже кльові, але з часу анексії Криму перестала, шукаю тепер хоч щось подібне і не завжди знаходжу, але принципово не буду купувати
і от що помітила, що вони для України почали робити всякі акції-знижки до 50% - мабуть, же не від доброти душевної?
Dinara зараз поза форумом  
Подякували 3:
orest5 (15.05.2014), Sem (15.05.2014), switch (15.05.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.05.2014, 18:05 #2392946   #44
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Бойкот російських товарів!

Знаєте вислів "з світу по нитці - бідному сорочка"?
Тут той самий принцип тільки навпаки
кожен по нитці - і з російського виробника сорочку таки знімим якщо не останню - то "гардеробу" в нього точно поубавиться
switch зараз поза форумом  
Подякували 6:
erazel (15.05.2014), Ganabis (16.05.2014), Martin (15.05.2014), orest5 (15.05.2014), roots (15.05.2014), Samyel_Fox (15.05.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.05.2014, 21:57 #2393068   #45
Babaika
Banned
Типово Відповідь: Бойкот російських товарів!

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
то будем їх брати через базові почуття: якщо вони не будуть мати ринків збуту, то може тоді Путін гірший стане.
жизнь - это не такая игра, где на поле стоят одни ворота (причем не твои, а чужие) и все в них забивают.
только вернулся из поездки по киевской трассе: достаточно много фур едут в обе стороны, и рос. и укр. номера
покупать или нет - это дело каждого. однако, если в взаимоотношениях наблюдается дисбаланс, то поправить это очень легко. поправит или передергнуть....и для меня ничего не произойдет, если завтра я не куплю вкусняшку от верес, а куплю балтимор или болгарские консервы. проблема с бойкотом встанет в случае существенного снижения товарооборота в одну сторону - думаю, что эту ситуацию тоже будут корректировать. ну там "новый Онищенко" найдет всякую заразу....вот и вопрос: конкретно кому станет хуже?
Babaika зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.05.2014, 22:07 #2393072   #46
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Бойкот російських товарів!

Ти знаєш, якщо це заставить наших поставщиків вийти на нові ринки збуту і диверсифікувати канали збуту то я буду тільки радий, не будемо так залежати від чергового клімаксу Пу/Оніщенко.

Он москалики почали закриватись від нашого мяса, нічого, вийшли на Білорусь та інші країни. Так, збут дещо менший ПОКИ ЩО, але на все свій час.
erazel зараз поза форумом  
Подякували 2:
Martin (15.05.2014), switch (16.05.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.05.2014, 22:19 #2393093   #47
Babaika
Banned
Типово Відповідь: Бойкот російських товарів!

Я буду першим радіти за Вас...ну...подивимось
Babaika зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.05.2014, 12:02 #2393321   #48
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Бойкот російських товарів!

Цікаво, як ви ставитесь до того, що такі патріотичні зірки як ТНМК і Вакарчук зараз знімаються в рекламних роликах МТС?
МТС - самий що не є російський оператор. Для чого вони зараз так викладаються, запрошуючи мабуть "не дешевих" особистостей до зйомок в своїх роликах - зрозуміло. А як на рахунок бойкоту? Чось я думаю, що МТС викачує з України в Росію куди більше грошей, ніж виробники чаїв і солодощів.

Додано через 1 хвилину
Ні ну можна звичайно виправдати Вакарчука тим, що завдяки його "вартості" частина викачаних з нас грошей остається таки в Україні і до Росії не доїжає. Але... Але...

Востаннє редагував switch: 16.05.2014 о 12:02. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.05.2014, 12:03 #2393323   #49
Martin
Активний учасник
 
Аватар для Martin
Типово Відповідь: Бойкот російських товарів!

switch думаю що вони таким способом шукають підхід...але шкода що виконавці ведуться на таку штуку
Martin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.05.2014, 14:20 #2393385   #50
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Бойкот російських товарів!

Цікаво, а відомі такі випадки щоб якийсь підприємець -патріот заявив:
Я свідомо відмовляюсь купувати в Росії на десятки, сотні тисяч , мільйони у.о.сировини, чи товарів на яких маю хороший заробіток , бо не хочу годувати окупантів?
А продавати в Росію можна? Адже там на цьому теж хтось заробить.

Востаннє редагував Ingenue: 16.05.2014 о 17:17.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.05.2014, 19:40 #2394031   #51
Babaika
Banned
Типово Відповідь: Бойкот російських товарів!

Ingenue, еще раз говорю - фуры с украинскими номерами шпарят в Москву большой толпой - сам видел в четверг...их обгонять тяжело и на встречку лезут.


Была у меня с Пантерой такая детская игра: прада за правду) ладно...
очень давний, как га-но мамонта год....вершина Говерли, освещает все вокруг и парит над землей не хуже Фудзиямы, сакура отцвела и в вечерней прохладе пела цикада....пионерский лагерь ...и вот тут уже...1980! были "гарні хлопці і москалі"
Это просто Ваш бытовой национализм, который был всегда. просто новая форма.
Babaika зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.05.2014, 20:20 #2394049   #52
lapochka dochka
мамашка
 
Аватар для lapochka dochka
Типово Відповідь: Бойкот російських товарів!

А як щодо зворотнього боку медалі- російське не купуємо а до москаля на заробітки ідемо. Щось я останнім часом серед своіх знайомих тенденціі до зміни місця заробітків не помітила
lapochka dochka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.05.2014, 20:27 #2394054   #53
oliver
Гуру І
Типово Відповідь: Бойкот російських товарів!

Цитата:
Допис від Філько Переглянути допис
правда жизні в тім що ніхто толком не може сказати шо то є за товар
Приклад: порошенковські цукерки віготовлені на фабриці в росії матимуть російський штрихкод, в той час як продукція якогось російського олігарха вироблена на українських потужностях - матиме український код

Так що ся байка про бойкот - спроба заспокоїти сумління міщанина - не більше
нема чого купляти рошенівські цукерки, виготовлені в Росії, де сплачені податки та зарплати москалям
oliver зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.05.2014, 21:03 #2394073   #54
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Бойкот російських товарів!

Цитата и вот тут уже...1980! были "гарні хлопці і москалі"
Это просто Ваш бытовой национализм

ну з такої точки зору ваша Наша Раша з сюжетами про СевКав ТВ і Равшана з Джамшутом - це просто класика витонченого фашизму ))
Я вже мовчу про анекдоти про молдаванів
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.05.2014, 21:07 #2394077   #55
Філько
 
Аватар для Філько
Типово Відповідь: Бойкот російських товарів!

Імхо - ніж кричати "давайте бойкотувати москалів" краще б кричали "давайте купляти українське". Яка користь від бойкоту російського товару для нашої країни, якщо людина постійно купляє корейську електроніку, польські продукти і турецькі джинси? Хіба що питання чисто в успокоєнні свого сумління - мовляв, не підтримую українського - але бойкотую москальське.
Філько зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.05.2014, 21:13 #2394085   #56
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Бойкот російських товарів!

Цитата якщо людина постійно купляє корейську електроніку, польські продукти і турецькі джинси? Хіба що питання чисто в успокоєнні свого сумління - мовляв, не підтримую українського - але бойкотую москальське.
як повязане перше і друге?
мета бойкоту російського - добитись зменшення прибутків підприємств ворожої країни.
Турки і корейці з нами не воюють.
а патріотична підтримка свого виробника - це вже зовсім інша тема, і своїх бажано підтримувати незалежно від того воюють з нами чи ні.
Проте з своїми є теж нюанси - наприклад я уникаю купівлі рошенівських солодощів, бо негативно ставлюсь до Порошенка. І мені глибоко "по" що він, на жаль, українець.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.05.2014, 21:39 #2394108   #57
Babaika
Banned
Типово Відповідь: Бойкот російських товарів!

Цитата:
Допис від Філько Переглянути допис
краще б кричали "давайте купляти українське"
краще кричати "давайте виготовляти якісну українську електринику", шоб заткнути того самсунга

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від switch Переглянути допис

ну з такої точки зору ваша Наша Раша з сюжетами про СевКав ТВ і Равшана з Джамшутом - це просто класика витонченого фашизму ))Я вже мовчу про анекдоти про молдаванів
ага... і анекдоти про Вовочку.... відрізній стьоб від фашизму)

Востаннє редагував Babaika: 17.05.2014 о 21:39. Причина: Пізніше додано
Babaika зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.05.2014, 00:03 #2395163   #58
Gorgan
 
Аватар для Gorgan
Типово Відповідь: Бойкот російських товарів!

Цитата:
Допис від Філько Переглянути допис
Імхо - ніж кричати "давайте бойкотувати москалів" краще б кричали "давайте купляти українське". Яка користь від бойкоту російського товару для нашої країни, якщо людина постійно купляє корейську електроніку, польські продукти і турецькі джинси? Хіба що питання чисто в успокоєнні свого сумління - мовляв, не підтримую українського - але бойкотую москальське.
Змушені купувати неукраїнське через відсутність певної частини товарів як такої. Та ж електроніка. Але між вибором, наприклад, дитячого одягу, спортивного інвентарю, продуктів, то можна цілком віддати перевагу вітчизняним товарам.

До речі, більшу року назад почався цікавий проект Made in Ukraine. Суть в тому, що жінка цілий рік купувала товари, вироблені виключно в Україні. І як виявилось у нас практично є все. Але пересічний українець не купує через відсутність знань, що у нас таке взагалі є + проблема, що укр. виробники не розуміють сенсу маркетигу та не мають моливості вийти на великі рітейли
Gorgan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.05.2014, 13:21 #2396831   #59
nyanko-chan
 
Аватар для nyanko-chan
Типово Відповідь: Бойкот російських товарів!

Читав десь інфу, так от наразі імпорт російських товарів скоротився на 20% за останні декілька місяців ))
nyanko-chan зараз поза форумом  
Подякував(ла):
switch (23.05.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.05.2014, 19:45 #2397018   #60
Babaika
Banned
Типово Відповідь: Бойкот російських товарів!

Цитата:
Допис від nyanko-chan Переглянути допис
Читав десь інфу, так от наразі імпорт російських товарів скоротився на 20% за останні декілька місяців ))
куди?)
Babaika зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
бойкот, росіське, українське, товари



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:06.