Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи > Ремонт і будівництво


хочу побудувати металевий гараж, підкажіть порадами

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 02.03.2013, 15:20 #2151671   #1
leyo
 
Аватар для leyo
Типово хочу побудувати металевий гараж, підкажіть порадами

хочу побудувати металевий гараж.зразу не бийте ногами,я в тому ділі повний профан.
отже почну. гараж на жигуля (в майбутньому на іномарку) простий,без вийо...зараз на тому місці є город.тобто земля пухка.є думка зробити щось типу фундаменту.хз. короче деякі плани є стосовно того.очікую порад і пропозицій,можливо в кого є на ознайомлення план побудови свого гаража.
leyo зараз поза форумом  
Старий 02.03.2013, 16:09 #2151683   #2
ОРДА
 
Аватар для ОРДА
Типово Відповідь: хочу побудувати металевий гараж, підкажіть порадами

  1. крпаєш іундамент 50-70 см глибиною . дивлячись який грунт
  2. заливаєш то все бетоном
  3. ставиш зверху опалубку висотою 40 см і тоже заливаєш бетоном
  4. а зверху клади що хочеш металевий каркас , шлакоблоки, цегла та багато іншого..
  5. накриваєш в залежності від того з чого стіни ,металопрофіль, лист металу ," ондулін "
  6. тут все просто найди нормальних майстрів і вони то все за 1-2 тижні зроблять.

Додано через 5 хвилин
якщо треба буде консультація то в пп .

Востаннє редагував ОРДА: 02.03.2013 о 16:09. Причина: Пізніше додано
ОРДА зараз поза форумом  
Подякував(ла):
leyo (02.03.2013)
Старий 02.03.2013, 16:22 #2151685   #3
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: хочу побудувати металевий гараж, підкажіть порадами

кагбе 50-70для просто каркасного металевого гаража то за дуже.з таким розмахом вже можна і цегляний вимахати.
я маю наувазі каркас з профілю,і те все діло накрити оцинкованою бляхою,нароиклад рифленою.
leyo зараз поза форумом  
Старий 02.03.2013, 18:29 #2151739   #4
oliver
Гуру І
Типово Відповідь: хочу побудувати металевий гараж, підкажіть порадами

Собі будував: залив анкера на глибину 0.7 м, далі на них кріпились профільні труби (стойки), на які зверху вздовж приварена балку, на яку спираються ферми даху. Боки та дах перекрив профнастилом
oliver зараз поза форумом  
Старий 02.03.2013, 18:48 #2151747   #5
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: хочу побудувати металевий гараж, підкажіть порадами

о,це якраз то шо я шукаю. а потім не получилося все вісімкою? я думав заливати по периметру,типу фундаменту
leyo зараз поза форумом  
Старий 03.03.2013, 15:55 #2152353   #6
oliver
Гуру І
Типово Відповідь: хочу побудувати металевий гараж, підкажіть порадами

Вісімкою не пішов, бо стоять "косинки". Конструкція вийшла настільки міцна, що можна було другий поверх робити
oliver зараз поза форумом  
Старий 03.03.2013, 17:28 #2152419   #7
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: хочу побудувати металевий гараж, підкажіть порадами

а по грошах що вийшло? хочу якось більш-менш прикинути на скільки розкошелитися прийдеться. в принципі вдома є трохи желіза. типу уголка. хочу все це діло ближче до весни забабахати.
leyo зараз поза форумом  
Старий 20.03.2013, 00:18 #2165377   #8
Nofelet
 
Аватар для Nofelet
Типово Відповідь: хочу побудувати металевий гараж, підкажіть порадами

Цитата:
Допис від leyo Переглянути допис
хочу побудувати металевий гараж.зразу не бийте ногами,я в тому ділі повний профан.
отже почну. гараж на жигуля (в майбутньому на іномарку) простий,без вийо...зараз на тому місці є город.тобто земля пухка.є думка зробити щось типу фундаменту.хз. короче деякі плани є стосовно того.очікую порад і пропозицій,можливо в кого є на ознайомлення план побудови свого гаража.
дешевше купити цілий без місця і всебе його поставити чи переробити чим купляти метал по 6700 грн за тонну. в пісчаному карері можна за 700 уе без місця купити.
Nofelet зараз поза форумом  
Старий 20.03.2013, 11:07 #2165428   #9
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: хочу побудувати металевий гараж, підкажіть порадами

так то воно так,але є одне але.часний дім (Збараж) + десь до тонни різного металу в гаражі є.бракує тільки профнастил привезти.в сімї 2 машини,от і треба другий гараж. можливо хтось має друзів які продають?
leyo зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:45.