Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Підскажіть нормального стоматолога чи клініку

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 24.06.2013, 19:16 #2230308   #1
Konect
Учасник
Типово Підскажіть нормального стоматолога чи клініку

Привіт.Підскажіть нормального стоматолога чи клініку.Так шоб ціни були середні і якість нормальна.
Konect зараз поза форумом  
Старий 24.06.2013, 21:41 #2230383   #2
pascal8
Типово Відповідь: Стоматологи Тернополя?

На Лучаківського, маленьикий будиночок нижче церкви та кабінет в будинку напротів автовокзалу. Стоматолог Ірина Ігорівна. Рік тому лікував в неї зуби. Сподобалось її обережність, тільки довго триває процес. Ціни послуги не пам"ятаю.
pascal8 зараз поза форумом  
Старий 24.06.2013, 22:01 #2230397   #3
BBV
Активний учасник
 
Аватар для BBV
Типово Відповідь: Підскажіть нормального стоматолога чи клініку

Не рекомендую йти у "Київський стоматологічний центр", Стецька, 7 (навпроти "Швидкої")! Зуб елементарно не могли вирвати, зато накололи так обезболюючим, що ледь не втратив свідомість!
А рекомендую стоматологію на "Швидкій", та що цілодобово. Правда не пам"ятаю як лікаря звати. Мужчина був. Один укол, 2хв. і все ок! Швидко і безболю!
BBV зараз поза форумом  
Старий 13.09.2013, 19:29 #2268328   #4
мишенятко))
 
Аватар для мишенятко))
Типово Відповідь: Підскажіть нормального стоматолога чи клініку

хочу порадити хорошого лікаря для тих пацієнтів, хто ще в коридорі від страху труситься. На Шептицького є приватний кабінет - сімейна стоматологія Сергія Придруги. Сергій Миронович не тільки класний спеціаліст, але і дуже приємна людина. вже через декілька сеансів я перестала панічно боятися "білого кабінету". Також приємно здивувала ціна - суттєво дешевше ніж в інших клініках, до яких зверталася. про якість роботи поки що не можу багато сказати, але за останній рік ні один зуб не турбував.
мишенятко)) зараз поза форумом  
Подякував(ла):
wisozkiy (06.08.2014)
Старий 06.08.2014, 11:04 #2429750   #5
Lotoz
Типово Відповідь: Підскажіть нормального стоматолога чи клініку

Зараз в нас розвелося стоматологічних кабінетів на кожному кроці, але куди йти? Народ порадьте де можна нормально якісно і не дорого полікувати зуби?
Lotoz зараз поза форумом  
Старий 06.08.2014, 11:15 #2429754   #6
DIC
 
Аватар для DIC
Типово Відповідь: Підскажіть нормального стоматолога чи клініку

Лікував декілька разв Спас Микола Володимирович тел (0352)43-08-14, 067-276-03-93 задоволений.
DIC зараз поза форумом  
Старий 06.08.2014, 11:55 #2429771   #7
Lotoz
Типово Відповідь: Підскажіть нормального стоматолога чи клініку

Цитата:
Допис від DIC Переглянути допис
Лікував декілька разв Спас Микола Володимирович тел (0352)43-08-14, 067-276-03-93 задоволений.
адреса яка?
Lotoz зараз поза форумом  
Старий 06.08.2014, 18:57 #2429913   #8
DIC
 
Аватар для DIC
Типово Відповідь: Підскажіть нормального стоматолога чи клініку

вул. Живова 37 будинок навпроти центрального входу Новус
DIC зараз поза форумом  
Старий 06.08.2014, 21:53 #2429987   #9
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Підскажіть нормального стоматолога чи клініку

Ну так, є трохи стоматологів. Форумчанин Dantist знає свою справу.
хз якщо чимось не підійде то ще на Київській 6а є класна стоматологія, все ідеально чистенько, хороше нове обладнання і дуже дешево.
От куди не радив би йти то на Карпенка за зупинкою, гірших стоматологів ніж там певно немає, зі всіма пломбами мав проблеми, правда дешево але який з того толк...
pberit зараз поза форумом  
Старий 06.08.2014, 23:33 #2430030   #10
Alfasoft
 
Аватар для Alfasoft
Типово Відповідь: Підскажіть нормального стоматолога чи клініку

лікував на карпенка
Лаів-дент - Тернопіль, Карпенка, 28 - (0352) 531613
мав складний випадок - нарив тканини біля зуба після плобування трьохрічної давності іншим стоматологом (той завжди говорив що то від того що поганий догляд за зубами)
спокійно відкрили зуб, почистили, потім вирвали без будь-яких проблем.
був щиро здивований цінами на той момент - три візити обійшлись десь до 200-250 грн. Рекомендую
Ще один приємний аспект - тоді працювали до 21-00. Тому і потрапив, йшов з магазину - аж зирк - стоматологія ще працює.
Alfasoft зараз поза форумом  
Старий 07.08.2014, 08:25 #2430069   #11
Lotoz
Типово Відповідь: Підскажіть нормального стоматолога чи клініку

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Ну так, є трохи стоматологів. Форумчанин Dantist знає свою справу.
хз якщо чимось не підійде то ще на Київській 6а є класна стоматологія, все ідеально чистенько, хороше нове обладнання і дуже дешево.
От куди не радив би йти то на Карпенка за зупинкою, гірших стоматологів ніж там певно немає, зі всіма пломбами мав проблеми, правда дешево але який з того толк...
йдеться про клініку Діамант?
І надіюся ви не про одну клініку говорите на Карпенка Лаів дент?
Lotoz зараз поза форумом  
Старий 07.08.2014, 08:36 #2430076   #12
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Підскажіть нормального стоматолога чи клініку

Цитата
Допис від Lotoz Переглянути допис
йдеться про клініку Діамант?
І надіюся ви не про одну клініку говорите на Карпенка Лаів дент?
Ні не про Лаів дент, там на Карпенка стоматологій 2 чи 3. Я мав на увазі зразу за зупинкою, по ходу Карпенка 10. Там назва не написана, тупо - стоматологія. Погано працюють і Наталія Василівна і якийсь молодий чоловік. Переліковували мені деякі зуби по черзі разів 5. Тоді тупо забирав гроші і лікував в іншому місці. Все розумію, буває, але не у 100% лікованих зубів.

Востаннє редагував pberit: 07.08.2014 о 08:44.
pberit зараз поза форумом  
Старий 07.08.2014, 08:38 #2430077   #13
Alfasoft
 
Аватар для Alfasoft
Типово Відповідь: Підскажіть нормального стоматолога чи клініку

на карпенка всього чотири клініки - прохання не плутати, дві біля дороги, дві в середині масиву будинків
Alfasoft зараз поза форумом  
Старий 07.08.2014, 08:43 #2430079   #14
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Підскажіть нормального стоматолога чи клініку

Цитата:
Допис від Alfasoft Переглянути допис
на карпенка всього чотири клініки - прохання не плутати, дві біля дороги, дві в середині масиву будинків
Що я плутаю? На Карпенка 10 одна стоматологія!
pberit зараз поза форумом  
Старий 07.08.2014, 09:52 #2430103   #15
GIgaBite
Типово Відповідь: Підскажіть нормального стоматолога чи клініку

Рекомендую Василів Олег Семенович, прекрасний спеціалість, досвід роботи за кордоном, якісна робота і гарантія на роботу 5 років. Цей лікар не рве зубів він їх відновлює (лікує). До нього необхідно попередньо записуватись - дуже багато охочих. В цінах я не з орієнтую.
GIgaBite зараз поза форумом  
Старий 07.08.2014, 10:34 #2430136   #16
Lotoz
Типово Відповідь: Підскажіть нормального стоматолога чи клініку

Цитата
Допис від GIgaBite Переглянути допис
Рекомендую Василів Олег Семенович, прекрасний спеціалість, досвід роботи за кордоном, якісна робота і гарантія на роботу 5 років. Цей лікар не рве зубів він їх відновлює (лікує). До нього необхідно попередньо записуватись - дуже багато охочих. В цінах я не з орієнтую.
А де Олег Семенович лікує?
Lotoz зараз поза форумом  
Старий 07.08.2014, 11:21 #2430162   #17
Мановар
бусовод
 
Аватар для Мановар
Типово Відповідь: Підскажіть нормального стоматолога чи клініку

блін, я один боюся стоматології? хірургів і костоломів в житті пройшлося проходити і все було ок. не боявся.... а тут... ще з часів бур-машини "журавлика" в дит. поліклініці на Злуки мені прищіпили нелюбов до стоматкабінету.... а запах просто вбивав)))
страху не поборов досі. хоч потрібно зараз йти лікувати, а лікаря не вибрав) короче печалька)
Мановар зараз поза форумом  
Подякували 2:
ОРДА (08.08.2014), wisozkiy (07.08.2014)
Старий 07.08.2014, 23:13 #2430430   #18
karpella
Banned
Типово Відповідь: Підскажіть нормального стоматолога чи клініку

Цитата
Допис від GIgaBite Переглянути допис
Рекомендую Василів Олег Семенович, прекрасний спеціалість, досвід роботи за кордоном, якісна робота і гарантія на роботу 5 років. Цей лікар не рве зубів він їх відновлює (лікує). До нього необхідно попередньо записуватись - дуже багато охочих. В цінах я не з орієнтую.
нажаль не все так просто, деколи приходиться видаляти зуби по конкретних показах.
karpella зараз поза форумом  
Старий 08.08.2014, 13:24 #2430688   #19
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Підскажіть нормального стоматолога чи клініку

Цитата:
Допис від Мановар Переглянути допис
блін, я один боюся стоматології? хірургів і костоломів в житті пройшлося проходити і все було ок. не боявся.... а тут... ще з часів бур-машини "журавлика" в дит. поліклініці на Злуки мені прищіпили нелюбов до стоматкабінету.... а запах просто вбивав)))
страху не поборов досі. хоч потрібно зараз йти лікувати, а лікаря не вибрав) короче печалька)
нема людей які не відчувають страху , але мучитися і сидіти вдома неварто. Є одна приказка мені колись розказав стоматолог : Менша дирка = менше коштує = менше болить.
Distemper зараз поза форумом  
Подякували 2:
Мановар (08.08.2014), ОРДА (08.08.2014)
Старий 08.08.2014, 15:22 #2430744   #20
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Підскажіть нормального стоматолога чи клініку

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
нема людей які не відчувають страху
Перед стомат процедурами? Я не відчуваю. Бо тоді треба боятись і уколів, і вправлень, і операцій.... Тупо.
Єдине чого боюсь в цій сфері - це цін )))

по темі: лікувала в Спектрі. Ціни звичайно не ахті, але лікують добре, і відношення гуд (не катюги і пофігісти, як деякі).
Дєцко зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:27.