Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Сон

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 23.06.2017, 13:15 #2697032   #281
yarko3
Banned
Типово Відповідь: Сон

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Справа не у всюдиприсутності, а у особистому ставленні людини до Бога, до Його Слова про спасіння, яке подаровано людям в Ісусі Христі.
Ну ось знову. Кажеш про всюдиприсутність і тут же намагаєшся цю всюдиприсутність загнати в обмежений простір фізичного тіла. Це неможливо в принципі зробити. Чи в тебе обов'язково мусить бути перед очима матеріальний ідол чи хтось ходячий, щоб повірити?
yarko3 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2017, 13:31 #2697043   #282
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Сон

Цитата
Допис від yarko3 Переглянути допис
Чи в тебе обов'язково мусить бути перед очима матеріальний ідол чи хтось ходячий, щоб повірити?
Ідоли у тих, хто вірить в Природу, природні стихії, світила і т.п.
У язичників та неоязичників, які он, у Тернополі, стрибають біля вогнища і підіймають руки до Сонця, кличучи до нього, як до бога.
Бог же є Дух. Вічний, досконалий, всюдиприсутній і всезнаючий, всемогутній. Він виявляє Себе людям у різний спосіб: через Своє твориво, через Своє Слово. А останнього часу виявив Себе у Сині, Ісусі Христі.
Виявив. Але це не значить, що Ви повинні прийняти те, що Бог виявив і як Він Себе виявив. Можете і далі залишатися у своїй самостійній відокремленості від Бога. Довіряти Силенкові, якому явилися душі померлих предків, вірити, що по смерті тіла полетите у язичницький Вирій. Це Ваша особиста справа, у що і як Вам вірити. Ну і наслідки будуть такі, які від Вашого вибору і настануть.

Востаннє редагував Новак: 23.06.2017 о 13:45.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2017, 13:40 #2697046   #283
yarko3
Banned
Типово Відповідь: Сон

Ідол це рукотворний предмет. Можеш назвати людину, яка створила сонце чи вітер? То який же це ідол. Небилиці говориш.
Згадай чим закінчилася тема "Чи може Бог створити камінь, який не зможе підняти". То чи може всюдисущий і всемогутній Бог запхати себе у недосконале, обмежене фізичне тіло людини так, щоб залишатися всюдиприсущим і всемогутнім?
Визначся нарешті, хто був Ісус - Бог чи його син. В грецьких, римський єгипетських і т.д. богів також були сини і дочки - боги і богині. І ти туди ж котишся
yarko3 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2017, 13:51 #2697052   #284
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Сон

Цитата
Допис від yarko3 Переглянути допис
Ідол це рукотворний предмет. Можеш назвати людину, яка створила сонце чи вітер? То який же це ідол.
Ідол - це предмет, який є символом отих природних стихій та об"єктів. А поклоніння тим стихіям і об"єктам (як богам), під час якого використовуються ідоли - це і є елементи язичництва.


Цитата
Допис від yarko3 Переглянути допис
То чи може всюдисущий і всемогутній Бог запхати себе у недосконале, обмежене фізичне тіло людини так, щоб залишатися всюдиприсущим і всемогутнім?
Судячи з усього, Ваш бог є матеріальним, бо за Вашими словами, мусить себе кудись запихати.
Бог, Який явив Себе у Слові, у творінні, у Ісусі Христі, таким не є. Він є Дух. Він все проникає і дає дихання усьому і все живе завдяки Йому. Почитайте перший розділ Євангелії від Івана, там є і про це також. Щоправда, Ошо прочитав, але Йому це не допомогло, навпаки, в його голові народилося хибне уявлення про написане.
Тому, що толку мудрувати, якщо розум тілесний і людина духовно мертва у своїх гріхах і відірваності від Бога? Хіба може така людина сама по собі пізнати Бога, відшукати Його?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2017, 14:12 #2697063   #285
yarko3
Banned
Типово Відповідь: Сон

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Судячи з усього, Ваш бог є матеріальним, бо за Вашими словами, мусить себе кудись запихати.
Це не відповідь на моє питання.
Бо всюдисущому Богу немає потреби приймати подобу людини, щоб передати послання людям. Він і так передасть напряму все що треба.
yarko3 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2017, 14:17 #2697066   #286
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Сон

Цитата
Допис від yarko3 Переглянути допис
Це не відповідь на моє питання.
Відповідь отут (1Кор.2:14)
До речі, Ви вже розібралися із природою світла (яке від Сонця, якому Ви поклоняєтеся)?
Світло - це потік частинок? Хвилі? І те і інше одночасно?
Подивилися відео?
https
Це ж про матеріальні речі, а Ви хочете з духовними розібратися.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2017, 14:20 #2697068   #287
yarko3
Banned
Типово Відповідь: Сон

Не дивився і не буду.
І поклоняються не сонцю, а тому хто його створив, Дателю Буття.
yarko3 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2017, 14:23 #2697070   #288
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Сон

Цитата
Допис від yarko3 Переглянути допис
І поклоняються не сонцю, а тому хто його створив, Дателю Буття.
Не буду далі тут офтоп продовжувати. Можу навеести відео неоязичників, але Ви ж завжди можете сказати, що вони не вашої конфесії, чи не так? Тим паче, що дісно, язичників купа всяких і різних. І "богів" і них тисячі різних. І поклонінь. І жертв.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2017, 15:49 #2697097   #289
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Сон

Цитата І в Біблії є така думка.
Справа не у всюдиприсутності,
Немає такої думки у Біблії.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2017, 15:52 #2697100   #290
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Сон

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Немає такої думки у Біблії.
Для тих, хто неуважний при читанні Біблії, таки нема.
Як нема і дарунку вічного життя через нове народження, подарованого Єговою всім тим, хто вірує в Ісуса Христа і прийняв Його.
Я он вже скільки цитат на цю тему навів з Біблії, а для вас і ваших цих слів нема.
Можу і про всюдиприсутність навести (втім, пригадую, що вже наводив), але толку? Бо ж для вас Слово Боже на другому місці, а на першому - існструкції керівників організації. Як вони вам сьогодні кажуть вірити - так ви і вірите.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2017, 15:55 #2697101   #291
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Сон

Цитата Можу і про всюдиприсутність навести (втім, пригадую, що вже наводив), але толку? Бо ж для вас Слово Боже на другому місці, а на першому - існструкції керівників організації. Як вони вам сьогодні кажуть вірити - так ви і вірите.
Тоді для чого всюдиприсущий посилав ангелів, якщо він всюди ??? А в концентраційних таборах, для прикладу, теж присутній? А для чого Він там присутній при злочинах, вбивствах..?
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2017, 16:09 #2697109   #292
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Сон

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Тоді для чого всюдиприсущий посилав ангелів, якщо він всюди ???
Для виконання певних доручень, які потрібні були людям. Приклади різні і кожен слід розглядати окремо.


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
А в концентраційних таборах, для прикладу, теж присутній?
Безумовно. Бог дає життя і дихання всьому живому. Без Бога все одразу зникне.


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
А для чого Він там присутній при злочинах, вбивствах..?
Злочини і вбивства дочасні і їх чинять люди, за волею своєю, маючи для цього час свого земного життя. Потім буде Суд.
Ніхто, хто вбивця чи беззаконник, в житті вічному перебувати не буде.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2017, 16:43 #2697132   #293
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Сон

Цитата Без Бога все одразу зникне.
І зло також ???
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2017, 16:50 #2697136   #294
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Сон

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
І зло також ???
Безумовно. Бо зникнуть носії зла.
Бог не містить в Собі зла, тому, якщо зникне все (всі) що (хто) Ним створені, то і зло зникне відразу. Залишиться тільки Сам Бог.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2017, 17:17 #2697142   #295
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Сон

Цитата якщо зникне все (всі) що (хто) Ним створені, то і зло зникне відразу. Залишиться тільки Сам Бог.
Зрозуміло Бог створив зло, а інші за це розплачуються. Коли Бог залишиться сам, тоді настане Егоїстичне Самовдоволення (Добро). Це дух святий тобі таке "нашептав" проти самого себе ??? То ти кажеш, що ти від духа Правди???
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2017, 17:27 #2697151   #296
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Сон

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Зрозуміло Бог створив зло, а інші за це розплачуються.
Якщо у Вас таке розуміння, то я Вам співчуваю і не рекомендую нікому признаватися, що Ви таке дослідили в Біблії.

Насправді все не так. Бог створив істоти, які мають розум та вільну волю (ангели, люди) а вже ці створіння можуть застосовувати свою волю як в злагоді з Божою, так і всупереч. Коли всупереч - це і є виникнення і реалізація зла.
Отже: не Бог створює зло і не Він його реалізовує.


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Коли Бог залишиться сам, тоді настане Егоїстичне Самовдоволення (Добро).
Коли ще нічого не було створено, тоді, по-Вашому, Бог був Самовдоволеним Егоїстом? (Це Ваші слова про Бога, не мої)

Коли усі, хто прийме Ісуса Христа і народяться згори, перейдуть у життя вічне в новому світі і перебудуть в Бозі, тоді і "все і у всьому буде Бог" (1Кор.15:28 ) Але в Бозі будуть і ті, хто прийняв Ісуса Христа. І зла вже не буде.
Вам ця звістка, принесена Ісусом Христом і поширена апостолами, невідома?


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Це дух святий тобі таке "нашептав" проти самого себе ??? То ти кажеш, що ти від духа Правди???
Це Ваші слова, Ваше сичання проти Слова Божого і проти Правди. Ви свідчите про Ваше нутро, свідчите явно. Є над чим задуматися, поки у Вас ще є час.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2017, 17:30 #2697155   #297
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Сон

Цитата Є над чим задуматися, поки у Вас ще є час.
Не треба мені погрожувати, бо я знаю хто ти і від кого. А видавати можеш себе за кого завгодно, то що треба вірити кожному хто заявляє що є від Бога ??? А чому Біблія каже не кожному вірити, а перевіряти навіть тих, хто вже були християнами в 1 ст.??? Потрібно було перевіряти їх чи є вони справжніми, чи лжеапостолами.https://wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-k...BB%D0%B8&p=par І знаєш чому? Бо навіть ті, що були народжені зверху, дехто, став відступником і сектантом, тільки щоб учнів вести за собою.https://wol.jw.org/uk/wol/b/r15/lp-k...study=discover То навіть ті, що справді були народжені духом Правди відступили від Бога і ХрИста, то тим більше з тих, хто ніколи не був народженим Богом, собі буде це заявляти, бо прагне власного з егоїстичних міркувань, а не тому що так вирішив Батько, що усиновлює.Народження зверху- це дуже рідкісне і унікальне покликання, яке не входило в Божий початковий намір, а стало можливим тільки завдяки Первенцю від померлих, тобто ХрИсту для спасіння людства, тобто світу- метеріального світу Буття, а не його знищенню. Бо знищити Твориво Боже бажає не сам Бог, а Сатана. Якщо б Бог це робив то Сам собі б став противником і сатаною. То Ви, Новак, противник Богові, чи ні ???

Востаннє редагував Ychen: 23.06.2017 о 17:55.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2017, 17:57 #2697164   #298
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Сон

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Не треба мені погрожувати
Я не погрожую і не суджу Вас.
Я просто звертаю увагу на Ваші слова на адресу Святого Духу і Ваше ставлення до Божого Слова. Ваші слова, не мої.
Розумію, що інакше Ви не можете, бо такою є Ваша теперішня природа. Але прошу задуматися і пам"ятати, що Єгова хоче Вас врятувати від цього стану смерті і його наслідків.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2017, 17:59 #2697165   #299
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Сон

Цитата що Єгова хоче Вас врятувати від цього стану смерті і його наслідків.
То невже Ви Єгові зможете перешкодити ???
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2017, 18:06 #2697169   #300
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Сон

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Не треба мені погрожувати
Я не погрожую і не суджу Вас.
Я просто звертаю увагу на Ваші слова на адресу Святого Духу і Ваше ставлення до Божого Слова. Ваші слова, не мої.
Розумію, що інакше Ви не можете, бо такою є Ваша теперішня природа. Але прошу задуматися і пам"ятати, що Єгова хоче Вас врятувати від цього стану смерті і його наслідків.


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Народження зверху- це дуже рідкісне і унікальне покликання, яке не входило в Божий початковий намір
Слова "рідкісне" і "унікальне" мають різний зміст.
Також, наголошую Вам, що я не вірю вашим керівникам, а маю у фундаменті віри слова Ісуса Христа та апостолів.
Читайте про "унікальність":
Цитата Поправді, поправді кажу Вам: Хто вірує в Мене, життя вічне той має.
(Iван.6:47)

А оце та обітниця, яку Він Сам обіцяв нам: вічне життя.
(1Iван.2:25)

А це свідчення, що Бог життя вічне нам дав, а життя це у Сині Його.
(1Iван.5:11)

Оце написав я до вас, що віруєте в Ім'я Божого Сина, щоб ви знали, що ви віруючи в Ім'я Божого Сина, маєте вічне життя.
(1Iван.5:13)

Кожен, хто вірує, що Ісус то Христос, той родився від Бога.
(1Iван.5:1)

12 А всім, що Його прийняли, їм владу дало дітьми Божими стати, тим, що вірять у Ймення Його,
13 що не з крови, ані з пожадливости тіла, ані з пожадливости мужа, але народились від Бога.
(Iван.1:12,13)
Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
То невже Ви Єгові зможете перешкодити ???
Я ні. Ви можете і, наразі, успішно це робите.

Востаннє редагував Новак: 23.06.2017 о 18:06. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:17.