Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


Відпочинок у Болгарії. Хто був? Ділимось досвідом.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 19.08.2014, 21:57 #2435672   #321
Alpha_Draconis
Guest
Arrow Відповідь: Відпочинок у Болгарії. Хто був? Ділимось досвідом.

Цитата:
Допис від Bloomer Переглянути допис
При нинішньому курсі євро поїздка, в Болгарію - брєд, ІМХО. Сімї з 2 дорослих і однієї дитини доведеться викласти близько 800 євро, з дорогою, візами, проживанням і, можливо, харчуванням, днів на 10. А це приблизно 14000-15000 грн.!! При чому, це буде слабенька троєчка. Честно кажучи, в Болгарії немає нічого, за що варто було б платити такі гроші. З цікавого тільки Старий Несебр. Але щоб відчути всю його красу і неповторну атмосферу, треба там оселятися, тому що гуляти по ньому реально тільки після 21-00, бо вдень Ви будете бачити тільки купу туристів і массу ларьків з китайсько-болгарським дрантям. А вночі, коли це все закривається, місто перетворюється на казку. Ну і величезні порції в ресторанах. Більше там нема нічого цікавого! Грубо кажучи, Болгарія - це Одеса з сервісом. А тепер відкрийте Букінг, і подивіться, які готелі можна замовити в районі Бєлгород-Дністровського, в менш людних містах. Повірте, там вода буде чистіша, ніж в Болгарії, умови значно круче, а ціна від 4000 до 7000 грн. в залежності від захцянок.
Згідний, що відпочинок в Болгарії зараз не оптимальний. Але люди їдуть за кордон, щоб не стикатися з українським сервісом. Тому Одесу як варіант розглядати не варто також.

Єгипет досить дешевий, ідеально ціна/якість - Арабські Емірати.
 
Старий 20.08.2014, 18:27 #2436126   #322
karamel856
Активний учасник
 
Аватар для karamel856
Типово Відповідь: Відпочинок у Болгарії. Хто був? Ділимось досвідом.

Цитата
Допис від Alpha_Draconis Переглянути допис
Згідний, що відпочинок в Болгарії зараз не оптимальний. Але люди їдуть за кордон, щоб не стикатися з українським сервісом. Тому Одесу як варіант розглядати не варто також.

Єгипет досить дешевий
Дешевший ніж Болгарія?
karamel856 зараз поза форумом  
Старий 20.08.2014, 20:43 #2436178   #323
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Відпочинок у Болгарії. Хто був? Ділимось досвідом.

Цитата
Допис від Alpha_Draconis Переглянути допис
Єгипет досить дешевий, ідеально ціна/якість - Арабські Емірати.
А температура яка там зараз?Мінімум +35-42. Тому і дешево бо не сезон,хіба на любітєля.
Romko_7 зараз поза форумом  
Старий 21.08.2014, 09:20 #2436311   #324
spypol
 
Аватар для spypol
Smile Відповідь: Відпочинок у Болгарії. Хто був? Ділимось досвідом.

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
А температура яка там зараз?Мінімум +35-42. Тому і дешево бо не сезон,хіба на любітєля.
В Єгипті +32 зранку в тіньку навіть не відчутно, клімат сухий. Акліматизація не потрібна...
Вдень +38 теж не відчуєш... з власного перебування в червні цього року
В нас в Тернополі +30 та висока вологість і важко дихати, весь потний ходиш
spypol зараз поза форумом  
Старий 21.08.2014, 11:07 #2436363   #325
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Відпочинок у Болгарії. Хто був? Ділимось досвідом.

Цитата Вдень +38 теж не відчуєш... з власного перебування в червні цього року
знач це індивідуально - брат мій був в єгипті, то каже, поки дойшов по пірсі до води ( метрів 200 ) то обгорів в м*ясо
Джалка зараз поза форумом  
Старий 21.08.2014, 11:30 #2436378   #326
spypol
 
Аватар для spypol
Smile Відповідь: Відпочинок у Болгарії. Хто був? Ділимось досвідом.

Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
знач це індивідуально - брат мій був в єгипті, то каже, поки дойшов по пірсі до води ( метрів 200 ) то обгорів в м*ясо
Перед тим як їхати на моря/океани потрібно загорати на пляжі і обов’язково брати крем/спрей/гель від сонячних опіків і щоб менше шкварило... Я згорів на п°ятий день... годинку в басенйні плавали і теревенили з "хмельничанином" який живе з сім’єю і працює в Москві більше 10 років
spypol зараз поза форумом  
Старий 21.08.2014, 11:34 #2436380   #327
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Відпочинок у Болгарії. Хто був? Ділимось досвідом.

Цитата Перед тим як їхати на моря/океани потрібно загорати на пляжі
та не завжди є час і змога настільки підготуватися + є люди білошкірі,які горять зразу і жостко
Джалка зараз поза форумом  
Старий 21.08.2014, 12:35 #2436403   #328
seadog
dum spiro spero
 
Аватар для seadog
Типово Відповідь: Відпочинок у Болгарії. Хто був? Ділимось досвідом.

Їздили тиждень тому знайомі. Виклали 24 тис грн. Двоє дорослих і дитина. По путівках.
seadog зараз поза форумом  
Старий 21.08.2014, 18:51 #2436590   #329
karamel856
Активний учасник
 
Аватар для karamel856
Типово Відповідь: Відпочинок у Болгарії. Хто був? Ділимось досвідом.

Цитата:
Допис від seadog Переглянути допис
Їздили тиждень тому знайомі. Виклали 24 тис грн. Двоє дорослих і дитина. По путівках.
Єгипет?
karamel856 зараз поза форумом  
Старий 22.08.2014, 10:58 #2436826   #330
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Відпочинок у Болгарії. Хто був? Ділимось досвідом.

Цитата:
Допис від karamel856 Переглянути допис
Єгипет?
Та думаю Болгарія (раз про неї тема) просто з перельотом. В мене сусіди теж минулого року туди літаком добирались то сума була майже аналогічна якщо врахувати курс.
Andrik84 зараз поза форумом  
Старий 22.08.2014, 12:57 #2436869   #331
karamel856
Активний учасник
 
Аватар для karamel856
Типово Відповідь: Відпочинок у Болгарії. Хто був? Ділимось досвідом.

Це якась дуже шикарна Болгария)
karamel856 зараз поза форумом  
Старий 22.08.2014, 21:01 #2437039   #332
AVANAR
Типово Відповідь: Відпочинок у Болгарії. Хто був? Ділимось досвідом.

В мене знайомі повернулись 2 тижні назад з Болгарії (район Бургаса) то в них на дорогу своїм авто, проживання 3 чоловіка 8 днів в приватному секторі в першій лінії біля моря і харчування, обійшлося в районі 8 тисяч грн.
Зараз сам шукаю якийсь готель в районі Помор'є, в першій половині вересня. Кажуть в них якраз ціни трохи повинні впасти
AVANAR зараз поза форумом  
Старий 30.08.2014, 23:14 #2440093   #333
MrDem
 
Аватар для MrDem
Типово Відповідь: Відпочинок у Болгарії. Хто був? Ділимось досвідом.

Спробую поділитись своїми враженнями про поїздку на море в Болгарію в хронологічному порядку, з цифрами і сумами, і з описами емоцій...
Їздив перший раз. Автомобілем.
10 днів. Свєти Влас (недалеко Несебр, Обзор). 2 дорослих + 1 дитина.
Замовляли тут через турфірму готель 3*, без харчування.
Ітак, виїхали 16,08 в 17:00.
на нашій границі десь в 21:00. фактично за 15 хв. пройшли митницю, і вже вот ніби можна їхати, АЛЕ! перша проблема: не взяли свідоцтво про народження дитини (в нас із жінкою різні прізвища). потратили десь 1,5 години, поки нам скинули на мобілку фото свідоцтва ( 1)добре, що залишили ключі батькам від хати, 2) повезло, що прикордонникам тої електронної фотки було достатньо).
дальше вроді без проблем: румунія - 20 хв, куплена ровінєтка, і потихеньку поїхали через Констанца (не питайтесь чого тудою - сказали, що там прибрежні пейзажі ...мать їх...). короче в Констанца потратили лишніх 1,5 години (я затупив з налаштуваннями ГПС), і орієнтовно 11 година ранку ми на болгарській границі - 30 хв., куплена вінєтка, поміняно 100 у.е. на леви, поїхали. знов ГПС пропонує мені їхати якимись полями (щоб зекономити 8 км - сука...), короче і тут десь 1 години потратив, навіть вертався назад на трасу... Орієнтовно в 16:00 ми на місці. 23 години я за рулем таврії без зупинок, сну, легких перекусок на ходу, тощо - короче я приїхав мертвий! (не радив би таке повторювати іншим, хоча це справа кожного індивідуальна...).
Далі відпочинок. 10 днів суперового відпочинку.
Жили в новому корпусі великого 3* готелю. Десь 100 метрів до моря. Номер великий, зі своєю кухнею (і посудою і холодильник, чайник, посуда і т.д.), великою терасою (столік і стільці щоб попити пиво вечерком і на зорі подивитись )) тощо), кондиціонер, телевізор, ванна кімната ну і т.д. тобто нормальний номер зі всіма необхідними удобствами (332 Євро - на 3 людини на 10 днів без харчування. ...ніби недорого...).
пляж і вода чисті. всюда повно барів і ресторанчиків. хочеш море, хочеш 2 басейни. недалеко розвідали великий супермаркет і базар.
перед тим як їхати перечитав багато форумів , але 20 хв. спілкування із другом, який буквально тиждень як приїхав звідти, дало в 100 раз більше толкової інформації. основним для себе висновком я зробив, що розрахунок карткою - рулить )))
Хтось казав, що ціни там такі як у нас: ну як я не старався знайти хоч приблизно - всеодно в переводі на гривні, то в Болгарії мінімум в 2-3 рази дорожче. Для себе зробив висновок: ціни курортного міста типу наша Одеса, ну або Крим - тобто продукти завжди дорожче ніж в Тернополі ))) . Але якщо певно враховувати їхні болгарські зарплати, то ціни на продукти получаються копійки. Бачив продавався форд фокус 2004р.в. 150 тис.км. 1,5 дізель, вигляд досить нормальний - на наші гроші 33-34 тис. грн. я за такі гроші вон таврію на газу тільки зміг купити... обідна...
Якщо ж не переводити на наші грн., то впринципі за два дні до їхніх цін привикаєш і получається не так все і дорого. Я сьогодні прикинув на їжу за 10 днів ми потратили десь до 1500 грн. Це і фрукти (яблука, финоград, персіки), і морозиво, і бар, і постійно на пляжі кукуруза варена - хіт , і солодощі, і пиво... може і не шикували, але не голодували то точно. шо таке 1500 грн на 10 днів на 3 людей ? - як на мене небагато.
готували самі "перше, друге і кампот" , тобто з різноманітною їжею проблем небуло ніяких - ні фізично, ні фінансово.
Може я і не вмію відпочивати, но на якісь екскурсії і поїздки я нехотів. Хотілось тупо "полінитись і нічого не робити": зранку поїли, на пляж, пообідали, знов на пляж, повечеряли, жара спала - пішли погуляли по місту (десь сісти пива-кави попити), по окресностям, і спати. були думки десь якийсь аквапарк знайти для дитини або ще якісь розваги, але всі потуги розбивались вразою типу "тату, хочу на море\на пляж\ басейн \нікуда не хочу їхати мені тут суперово". може із-за того, що дитина перший раз на нормальному морі з нормальною погодою... хз. максимум на яхт-клуб зробили екскурсію.
назад в Україну виїхали 27,08 в 12:00.
Вертались в цей раз через Русе (я послухав поради в описі подорожі андрій-ко, що назад через Дунав-міст буде вартувати 2 Євро ). на кордонах румунії болгарії тепер довше чекали десь 40-60 хв. В Румунії я вже як вертався, то не їхав по знакам обмеження швидкості "40-50-60", а старався топити як місцеві 80-110 км.ч. дуже вже додому хотілось пошвидше
Десь 3 година ночі добрались до української границі. тут чекали 1,5 години.
І вот друга неприємність за весь час : ніч, дощ, холод, темно шо пісєц, я привик до швидкості 100 км/ч, але забув переключитись що це ж вже наші дороги! за Чернівцями, рівно 201 км залишалось до дому, як я влетів в яму і відповідно диск пішов спати разом із шиною. холодно, поле, дощ, вітер, темно як в гробу - я ставлю запаску - картіна маслом. 30хв на заміну + потім повз як черепаха. їхав я вже по трасі 30-70 км\ч ! (да були такі місяця що реально навіть 20 км\ч мусив перекочуватись з ями на яму).
додому приїхали в 8:00. і того 20 годин за рулем без зупинок і т.д.

Підсумки.
Відпочинок - супер. умови досить нормальні.
Дорога на авто (ще й на такому) - дуже важка.
В цифрах прикинув орієнтовно так вийшло:
готель - 332 Євро (платили в грн 5600)
візи - 70 євро
харчування -1500 грн
заправки авто - 1800 грн (газ і бензин , хоча бензу можна було і не заправляти, то зекономив би 400-500 грн.)
дорожні витрати - 22 Євро і 13 доларів.
на мєлкі розходи було обмінено - 100 у.е. (ну ще презенти, вина, солодощі, і по мєлочі всякого, на них назад набрали).
крім того я машину тут перед поїздкою підготовлював, доручення робив, тимчасовий талон, аптечка, вогнегасник, ... - десь 2000-2200грн.
порахував залишок з карточки, що залишився і в мене вийшла така сума:
10900 грн, 113 у.е., 92 Євро.

Дорого чи ні, - не знаю. але це всі мої витрати. А як комусь у 8 тис грн получається олінклюзів - шось не віриться...

Висновок: в загальному відпочинком задоволені. тим більше на перший раз. були деякі неприємності, але тепер вони переросли в досвід. Тому не бійтесь, пробуйте, бо поки самі не поїдете і не пройдете всі нюанси, то ніякі форуми\поради вам не допоможуть більше, ніж власний досвід.
Всім вдалих подорожей.

Востаннє редагував MrDem: 30.08.2014 о 23:20.
MrDem зараз поза форумом  
Подякували 6:
andrey_ko (30.08.2014), kurtq (15.06.2016), nadusha (04.09.2014), Romko_7 (07.09.2014), Yarkop (31.08.2014), Джалка (31.08.2014)
Старий 30.08.2014, 23:30 #2440096   #334
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Відпочинок у Болгарії. Хто був? Ділимось досвідом.

Цитата Дорога на авто (ще й на такому) - дуже важка.
вітаю з особистим досвідом. але, повір, автобусом - мука набагато більша. Просто авто поціні вигідніше, коли кількість людей - 4 і більше. А так в сьо в межах. Правда, по ціназ в Болгарії - тре було в сам Несебр зїздити за продуктами - , особливо на їх гуртовню - там значно дешевше. (ну тепер з нашим курсом - хз)
andrey_ko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
MrDem (31.08.2014)
Старий 31.08.2014, 00:16 #2440105   #335
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Відпочинок у Болгарії. Хто був? Ділимось досвідом.

MrDem, з почином! )) Молодець, шо наважився, досвід - наше всьо. Наступний раз точно легше буде. Поїздок без більших чи менших гемороїв не буває ніколи, потім це все згадується як прикольна пригода)
Нарахунок дороги - так, важко. Ми один тільки раз, в 2008, пиляли в Крим вночі і без ночівлі, після того дали собі зарок більше себе так не мордувати. Скільки не їздимо ( а за одну поїздку в середньому намотуємо 5 тисяч км) ніколи не їдемо довше 1000 км без ночівлі, і то завжди виїжджаємо рано-вранці. Сон -це святе. По дорозі завжди робимо 2 великі зупинки поїсти ( по годині мінімум ), одну-дві по 15-20 хв кави попити і багато п*ятихвилинок на попісяти - розім*яти ноги. В результаті та тисяча км пролітає нечутно і без втоми. Але переважно стараємся складати маршрути так, щоб за день проїхати 600-700 км і зупинитися переночувати десь, а вранці з свіжими силами далі. Краще виїхати на день раніше, але їхати як біла людина. В кінці кінців дорога - це теж частина подорожі і пройти має з максимальним комфортом.
Джалка зараз поза форумом  
Подякували 2:
Пантера (31.08.2014), MrDem (31.08.2014)
Старий 31.08.2014, 09:12 #2440131   #336
karamel856
Активний учасник
 
Аватар для karamel856
Типово Відповідь: Відпочинок у Болгарії. Хто був? Ділимось досвідом.

Мені Болгарія цього року в липні обійшлася 350 євро з себе одної. Нівчому особливо собі не відмовляла. Це був Несебр.
karamel856 зараз поза форумом  
Старий 03.09.2014, 22:18 #2441662   #337
AVANAR
Типово Відповідь: Відпочинок у Болгарії. Хто був? Ділимось досвідом.

Цитата:
Допис від MrDem Переглянути допис
23 години я за рулем таврії без зупинок, сну, легких перекусок на ходу, тощо - короче я приїхав мертвий! (не радив би таке повторювати іншим, хоча це справа кожного індивідуальна...).
Тоді питання - якщо так само без довгих зупинок, і сну, але трохи скорше їхати, ну скажімо за 14-15 годин + таможня, як краще розраховувати щоб там бути, виїзджати на ніч, чи зранку?
Або зробити як порадила Джалка, зробити зупинку на один день десь в районі Бухареста, оглянути пару цікавинок і в готелі переночувати.
І ще питання який саме готель, щоб на фотки подивитись і ціни. Хочу на наступний тиждень їхати.
AVANAR зараз поза форумом  
Старий 04.09.2014, 06:27 #2441719   #338
MrDem
 
Аватар для MrDem
Типово Відповідь: Відпочинок у Болгарії. Хто був? Ділимось досвідом.

трохи скорше їхати ніж 100-110 км/г. неполучалось - ібо "таврія на газу".
на нормальних машинах умудряються за 13-14 годин разом з таможнями проїхати. просто місцями такі машини валять під 170-200 км/г.
всі радять Румунію проскакувати вночі. меньше поліції і можна їхати швидше по населеним пунктам ніж по знакам "40-50-60".
чи робити зупинку десь - ну тут вам навряд хтось порадить - це ваше бажання, здоровя, настрій, вибір, а не чийсь.

готель Royal Palm
http://www.tophotels.ru/main/hotel/al62262/
MrDem зараз поза форумом  
Подякував(ла):
AVANAR (04.09.2014)
Старий 04.09.2014, 09:11 #2441809   #339
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Відпочинок у Болгарії. Хто був? Ділимось досвідом.

Підтримую Джалку. Для мене дорога, це ще одна пригода і мені вона подобається не менше ніж кінцева мета.
Я підбираю маршрут, готелі. Дуже люблю дивитися, як живуть люди в інших країнах, тому ми деколи зїзджаєм з автобана і їдемо маленькими містечками. Дуже не люблю їхати вночі: нічого не побачиш і небезпека виростає. Не розумію людей, які їдуть по 24 години за кермом без перерви. У вас відпочинок, ви маєте насолоджуватися процесом, а не мордуватися, ради якоїсь цілі. Тим більше, якщо в машині класна компанія, або сімя. Коли ще можна скільки всього розказати, послухати, пограти, поржати і т.д?
Пантера зараз поза форумом  
Подякували 2:
Alita (12.09.2014), Джалка (04.09.2014)
Старий 04.09.2014, 09:33 #2441827   #340
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: Відпочинок у Болгарії. Хто був? Ділимось досвідом.

Цитата
Допис від AVANAR Переглянути допис
І ще питання який саме готель, щоб на фотки подивитись і ціни. Хочу на наступний тиждень їхати.
ми як їхали, то ночували в Румунії прям біля парому, зранку поснідали і рушили
кльовий чистий готель "Баден" зі сніданком тут

Востаннє редагував Dinara: 04.09.2014 о 15:54.
Dinara зараз поза форумом  
Подякував(ла):
AVANAR (04.09.2014)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:53.