Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Результати опитування: Я ви ставитись до вегетаріанства?
Позитивно 35 27.56%
Негативно 28 22.05%
Байдуже 64 50.39%
Голосували: 127. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Вегетаріанство.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 11.05.2010, 23:21 #1330005   #81
MARSCORE
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Дуже важко бути у нас вегетаріанцем.
та лааадно) дуже навіть нормально
MARSCORE зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.05.2010, 06:56 #1330094   #82
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Дуже важко бути у нас вегетаріанцем. Любе свято перетворюється на вияснення чого це я не їм м"ясо і якщо я кажу що мені шкода тварин, то мало хто вірить. Для більшості це анікдот. Спочатку я починала злитися і пробувала щось доказати, а зараз тільки посміхаюся. Найпошириніший аргумент, що м"ясо корисне і потрібне організму. Для мене це не має значення, я все рівно не можу вбивати тварин.
в якийсь то новий рік ходили сім"ями в "Максим", скинулись по 100 баксів. Обіцяли вишукані страви. Прийшлось їсти солоні огірочки і оливки весь вечір, все решта було не їстивним, причому навіть деяким м"ясоїдам Приблизно така сама ситуація на кожному застоллі, всі починають напрягати і пояснювати яке ж смачне там м"ясо. Зараз вже простіше заспокоїти людей за столом, а коли був малим, то раз прийшлось продемонструвати що м"яса я органічно не переварюю; запхав в себе насильно кілька кусків мертвечини, обстругав бабцю і стіл та нарешті дорослі мені дали спокій на все життя
gsv зараз поза форумом  
Подякував(ла):
scorpik (12.05.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.05.2010, 20:40 #1331070   #83
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
РС. Bhagavan, а дід віддав корову?
Та певно шо віддав. Дід старий, йому крім спокою нічого не треба, а молодим потрібні гроші: навчання дітей, женячки, шмотки, килими, холодильники і телевізори. Взагалі село це трохи інше, ніж ідеалістичні уявлення про єдність з природою.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Любе свято перетворюється на вияснення чого це я не їм м"ясо і якщо я кажу що мені шкода тварин, то мало хто вірить.
В мене ситуація схожа, але мене питають чому я нічого не їм в принципі. Про м'ясо навіть не йдеться. А я просто не можу їсти коли на столі всього багато і все в майонезі. Люблю їсти шось одне і потрошку ).

Востаннє редагував Bhagavan: 12.05.2010 о 20:40. Причина: Пізніше додано
Bhagavan зараз поза форумом  
Подякував(ла):
gsv (13.05.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.05.2010, 22:37 #1331253   #84
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

Цікаво скільки скота гине в світі за рік? Напевно мільярди...
Terror зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.05.2010, 22:40 #1331258   #85
MARSCORE
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

а ще цікавіше, скільки ресурсів йде на його годівництво, утримання та пасовища.
MARSCORE зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.05.2010, 22:44 #1331262   #86
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

1. Хтось тут рахував гектари які "об"їдають" вегетаріанці. Так от, подивіться док.фільм Земля, де дуже наглядно показано, що тваринництво скоро залишить нас без питної води і нафти.
2. Те що без м"яса не можна прожити - міф. Подивіться як гарно виглядає gsv (мій величезний респект)! Дуже багато людей не їдять м"ясо і прекрасно живуть і виглядають.
3. Туся, я згідна, що ми вимушені деколи вбивати комарів, мух і т.д. І дуже шкода роздавлених равликів. Більше того, на планеті кожну хвилину хтось когось вбиває, але це не дає мені права вбити сусіда, який мене конкретно дістав. Ну і вбити, захищаючи своє життя, чи вбити, що б нажертися - різні речі. Я, навіть можу припустити думку, що можливо колись в житті мені доведеться вбити людину (Боже збав), але я можу бути на 100% впевнена, що її їсти я не буду.
І взагалі, все це не має значення для людини, яка впевнена, що ми НЕ МАЄМО ПРАВА ВБИВАТИ тварин. Не можна і все. І не тому, що не має чим занятися, Bhagavan, а тому що твоя совість кричить, що це не правильно. М"ясо як наркотик, знаю по собі. Напевно ми дійсно хижаки (хоч система травлення у нас не така як у хижаків). І якщо комусь не вистарчає білків, чи ще чогось, то це його проблема, а не корови, яка дуже хоче жити. А в свині всі органи ідентичні людським.
Пантера зараз поза форумом  
Подякував(ла):
gsv (13.05.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2010, 05:45 #1331490   #87
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Вегетаріанство.


Додано через 23 секунды

От цих два фільми допомагають більше усвідомити наш вплив на планету Земля. Думаю небайдужим людям буде цікаво подивитись ці 2 фільми

Востаннє редагував Terror: 13.05.2010 о 05:48. Причина: Пізніше додано
Terror зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2010, 09:47 #1331649   #88
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
І взагалі, все це не має значення для людини, яка впевнена, що ми НЕ МАЄМО ПРАВА ВБИВАТИ тварин. Не можна і все. І не тому, що не має чим занятися, Bhagavan, а тому що твоя совість кричить, що це не правильно. М"ясо як наркотик, знаю по собі. Напевно ми дійсно хижаки (хоч система травлення у нас не така як у хижаків). І якщо комусь не вистарчає білків, чи ще чогось, то це його проблема, а не корови, яка дуже хоче жити. А в свині всі органи ідентичні людським.
Тут головне не переборщити з гуманізмом. Для того людина і є в світі найбільшим носієм інтелекту, щоб могла приймати не такі однозначні рішення, як видається на перший погляд. Якби достатньо було керуватися правилом, шо вбивство тварин це погано, а жувати траву - це добре, ми дуже добре обходились мозком розміром в грецький горіх - он, білки живуть і нічо.

Недавно сусідка впіймала хруща, який залетів до неї в хату, взяла його попід крила, вдягнулась, взулась, спустилась з п'ятого поверху винесла за 30 метрів від будинку, поставила на траву і з гордо піднятою головою пішла в свою домівку. Мабуть, з почуттям виконаного обовязку. Легко грати моралізатора і "божу кульбабку" наодинці з одним хрущем ). Але думаю якби до неї в квартиру залетіло тисячу хрущів, 100 тисяч сарани чи мільйон цикад (як це стається в Америці раз в 7-13 років) - то вона б дуже швидко перестала з ними церемонитись, і трупи невинних комах би тіки і сипались з балкона як з рогу достатку.

А свиня, органи якої ідентичні до людських (не всі і не зовсім, звичайно) має мабуть ше і систему травлення дуже схожу до нашої. І їсть вона все - від стерва до ананасів.

Проблема людства - в постійно зростаючих потребах. Рано чи пізно м'ясо таки щезне з прилавків - але не через гуманне ставлення до тварин. А просто так - з економічної недоцільності ).
Bhagavan зараз поза форумом  
Подякували 3:
Dinara (13.05.2010), gsv (13.05.2010), сім самураїв (13.05.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2010, 13:10 #1331935   #89
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

Прихований текст: приклад gsv не давав йому спати і він змінився! :)) 



Dinara зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2010, 15:28 #1332083   #90
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис
Прихований текст: приклад gsv не давав йому спати і він змінився! :)) 



ггг, превед Холіфілду)
сім самураїв зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2010, 18:36 #1332350   #91
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

Цитата:
Допис від Bhagavan Переглянути допис
Тут головне не переборщити з гуманізмом. Для того людина і є в світі найбільшим носієм інтелекту, щоб могла приймати не такі однозначні рішення, як видається на перший погляд. Якби достатньо було керуватися правилом, шо вбивство тварин це погано, а жувати траву - це добре, ми дуже добре обходились мозком розміром в грецький горіх - он, білки живуть і нічо.

Недавно сусідка впіймала хруща, який залетів до неї в хату, взяла його попід крила, вдягнулась, взулась, спустилась з п'ятого поверху винесла за 30 метрів від будинку, поставила на траву і з гордо піднятою головою пішла в свою домівку. Мабуть, з почуттям виконаного обовязку. Легко грати моралізатора і "божу кульбабку" наодинці з одним хрущем ). Але думаю якби до неї в квартиру залетіло тисячу хрущів, 100 тисяч сарани чи мільйон цикад (як це стається в Америці раз в 7-13 років) - то вона б дуже швидко перестала з ними церемонитись, і трупи невинних комах би тіки і сипались з балкона як з рогу достатку.

А свиня, органи якої ідентичні до людських (не всі і не зовсім, звичайно) має мабуть ше і систему травлення дуже схожу до нашої. І їсть вона все - від стерва до ананасів.

Проблема людства - в постійно зростаючих потребах. Рано чи пізно м'ясо таки щезне з прилавків - але не через гуманне ставлення до тварин. А просто так - з економічної недоцільності ).
1. Не зрозуміла, ти хочеш сказати, що від вживання м"яса виріс наш мозок?
2. Цілком згідна на рахунок не переборщити і відносність мого гуманізму мене також напрягає. До речі хрущів би я їла, тільки готувати їх не вмію. Але також стараюся їх напрасно не вбивати, але не спускаюся з п"ятого поверху, а просто скидую їх з балкона. Скажи сусідці, що вони вміють літати.
3. Ти сам прекрасно розумієш, що ти передьоргуєш порівнюючи корів з комахами. Може мій попередній пост вийшов трошки злий, але я нікому не нав"язую своєї думки. Мене просто дуже розчулила корова твого діда: другий день перед очима сцена, де корова плаче на плечі діда. Добре людям які можуть їсти відбивну, не уявляючи ужас цієї тварини перед смертю. В мене просто хвора уява, не зважайте. Смачного.До речі, всі мої домашні їдять м"ясо.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2010, 21:28 #1332625   #92
Petrushka
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

пробувала не їсти м'ясо! через 2 тижні не витримала)))) організм требує!!! в мясі купа корисного для організму!!!
Petrushka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2010, 21:59 #1332673   #93
MARSCORE
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

чому в одних організм вимагає, а в інших ні?
MARSCORE зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2010, 22:10 #1332685   #94
nacho one
Модератор
 
Аватар для nacho one
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

Цитата
Допис від MARSCORE Переглянути допис
чому в одних організм вимагає, а в інших ні?
а чого Земля кругла?
а вода чого мокра?
nacho one зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2010, 22:16 #1332698   #95
MARSCORE
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

Цитата:
Допис від nacho one Переглянути допис
а чого Земля кругла?
а вода чого мокра?
та це було риторичне питання, яке підкреслило абсурдність попереднього речення

Востаннє редагував MARSCORE: 13.05.2010 о 22:39.
MARSCORE зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2010, 22:32 #1332722   #96
nacho one
Модератор
 
Аватар для nacho one
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

Цитата
Допис від MARSCORE Переглянути допис
та це було риторичне питання, яке підкрислило абсурдність попереднього речення
риторичне.я продовжив логічний ряд
nacho one зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2010, 06:24 #1332884   #97
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

Цитата
Допис від Petrushka Переглянути допис
пробувала не їсти м'ясо! через 2 тижні не витримала)))) організм требує!!! в мясі купа корисного для організму!!!
курці, алкоголіки, наркомани вважають так само щодо своїх звичок
gsv зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Bhagavan (14.05.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2010, 08:18 #1332951   #98
MARSCORE
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

Цитата
Допис від Petrushka Переглянути допис
в мясі купа корисного для організму!!!
що для людини корисного в м"ясі? є аргументи якісь?
MARSCORE зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2010, 09:57 #1333080   #99
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

Цитата
Допис від MARSCORE Переглянути допис
що для людини корисного в м"ясі? є аргументи якісь?
жири, білки, вуглеводи - щоб їх замінити треба багато продуктів рослдинного походження: горіхів, бобових, спеціально їх обробляти і тд. Окрім того рослинну їжу треба готувати за певними рецептаи, щоб з неї засвоювалась максимальна кількість корисних речовин.
Ну і мясо дешевше:
1 кг мяса 50-70 грн.
1 кг горіхів - 80-200 грн залежно від сорту і виду.
Окрім того від бобових в багатьох людей проявляються такі наслідки як здуття живота, гази, важкість в шлунку і тд.

Я нікого не агітую їсти мясо, як і не агітую відмовлятись від нього. Закраще вважаю створення ще двох тем - вегетаріанська їжа. способи приготування, де купувати продукти , рецепти і тд.
Як і мясо, де краще купувати, рецепти і тп.

П.С.
І хто б там що неказав але I like it
AHgpyxa зараз поза форумом  
Подякували 2:
$iD (15.05.2010), Dinara (14.05.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2010, 10:45 #1333154   #100
MARSCORE
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

Цитата:
Допис від AHgpyxa Переглянути допис
жири, білки, вуглеводи - щоб їх замінити треба багато продуктів рослдинного походження: горіхів, бобових, спеціально їх обробляти і тд. Окрім того рослинну їжу треба готувати за певними рецептаи, щоб з неї засвоювалась максимальна кількість корисних речовин.
Ну і мясо дешевше:
1 кг мяса 50-70 грн.
1 кг горіхів - 80-200 грн залежно від сорту і виду.
Окрім того від бобових в багатьох людей проявляються такі наслідки як здуття живота, гази, важкість в шлунку і тд.
так, безумовно, людині потрібні білки, жири та вуглеводи, які вона в повній мірі може брати з рослинної їжі. і це не обмежується горіхами і бобами. організм людини не пристосований для перетравлення м"яса і це факт.
а що, власне, заважає готувати рослинну їжу за певними (?хз) рецептами?)) взагалі їжу, її переважно і готують за рецептами, до речі

в плані фінансів, то витрати на раціон м"ясоїдів більший, ніж вегетеріанця, і взагалі перший раз чую шоб горіхи коштували такі бабки, повторюсь ше раз, не одними горіхами обмежується вегетеріанська їжа.

Додано через 3 хвилини
Белки. Источники:
- различные виды гороха и бобов, чечевица, соя.
- цельнозерновые - пшеница, овес, рис, перловка, гречка, просо и др
- орехи - миндальные, грецкие, фундук, бразильские, кешью, земляные, кедровые и др
- семена - подсолнечника, тыквы, кунжута, конопли и др.

і це тільки білок. по-моєму достатньо.

як не крути, але є факт, що вегетеріанці при правильному харчуванні живуть довго і здорово. тут немає сенсу доводити, що без м"яса всі похворіють і помруть)

Востаннє редагував MARSCORE: 14.05.2010 о 10:47. Причина: Пізніше додано
MARSCORE зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:06.