Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Підкажіть чи є в Тернополі хтось, хто допомагає в лікуванні ВСД (тривога та інші психосоматичні розлади)?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 11.07.2017, 10:51 #2699187   #1
Enstein
Учасник
 
Аватар для Enstein
Типово Підкажіть чи є в Тернополі хтось, хто допомагає в лікуванні ВСД (тривога та інші психосоматичні розлади)?

Потрібна інформація про адекватного психотерапевта чи клініки, де займаються лікуванням даної проблеми.

Востаннє редагував Enstein: 11.07.2017 о 22:56.
Enstein зараз поза форумом  
Старий 11.07.2017, 20:14 #2699235   #2
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Підкажіть чи є в Тернополі хтось, хто допомагає в лікуванні ВСД (тривога та інші психосоматичні розлади)?

Цитата Потрібна ніформація про адекватного психотерапевта чи клініки, де займаються лікуванням даної проблеми.
ВСД? Реально? Нема. В Україні. Спорт і здоровий спосіб життя.
UPD:+голкотерапія(!), масаж, басейн.

Востаннє редагував ion: 11.07.2017 о 20:51.
ion зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Enstein (11.07.2017)
Старий 11.07.2017, 20:39 #2699238   #3
lesjok
Типово Відповідь: Підкажіть чи є в Тернополі хтось, хто допомагає в лікуванні ВСД (тривога та інші психосоматичні розлади)?

тривожні розлади потребують медикаментозної корекції і це не зовсім ВСД. В Тернополі непогано працюють в Астра-Міа. Контакти є в інтернеті, там же ж і відгуки можна почитати. А взагалі кожному просто треба знайти свого лікаря. Якщо в психоневродиспансері, то там є відділ неврозів, він же ж відділ психосоматичної патології. Правда тривожним людям туди лячно навіть заходити.

Востаннє редагував lesjok: 11.07.2017 о 20:52.
lesjok зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Enstein (11.07.2017)
Старий 11.07.2017, 20:45 #2699239   #4
igor9331
Учасник
Типово Відповідь: Підкажіть чи є в Тернополі хтось, хто допомагає в лікуванні ВСД (тривога та інші психосоматичні розлади)?

У мене була така проблема. Допомогла самостійна когнітивно-поведінкова психотерапія + антидепресант Стимулотон. Головне при прийомі антидепресантів не покинути заняття терапією.
Звичайно найкраще проходити терапію під настановою толкового психотерапевта, спеціаліста в цій терапії. Але я не знаю чи в Тернополі є такі
igor9331 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Enstein (11.07.2017)
Старий 11.07.2017, 20:50 #2699240   #5
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Підкажіть чи є в Тернополі хтось, хто допомагає в лікуванні ВСД (тривога та інші психосоматичні розлади)?

Цитата Астра-Міа.
Підтримую. Досвід позитивний.
ion зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Enstein (11.07.2017)
Старий 11.07.2017, 23:08 #2699246   #6
Enstein
Учасник
 
Аватар для Enstein
Типово Відповідь: Підкажіть чи є в Тернополі хтось, хто допомагає в лікуванні ВСД (тривога та інші психосоматичні розлади)?

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
Підтримую. Досвід позитивний.
Я знайомий з цією клінікою (консультувався в Володимира Івановича) і напевне все таки звернусь саме туди.
Є досвід кількарічної роботи з психотерапевтом, які не дали бажаного результату і не хочеться знов попасти до когось, хто не по тій темі, або хто просто викачує гроші (зараз таких "спеціалістів" стало дуже багато).

Додано через 10 хвилин
Цитата
Допис від lesjok Переглянути допис
Якщо в психоневродиспансері, то там є відділ неврозів, він же ж відділ психосоматичної патології. Правда тривожним людям туди лячно навіть заходити.
Я лежав в неврозах колись, то лікування обмежувалось накачкою медикаментами і побажаннями в стилі "знайди собі дівчину", "навчись відпочивати і не брати дурного в голову". То якось до держустанов довіри немає.

Додано через 15 хвилин
Цитата
Допис від lesjok Переглянути допис
тривожні розлади потребують медикаментозної корекції і це не зовсім ВСД.
Ну в мене було щось схоже на панічні атаки колись давно дуже 2 чи 3 рази, тому я і асоціюю це з ВСД

Востаннє редагував Enstein: 11.07.2017 о 23:08. Причина: Пізніше додано
Enstein зараз поза форумом  
Старий 15.08.2017, 08:08 #2703249   #7
піЛюля
 
Аватар для піЛюля
Типово Відповідь: Підкажіть чи є в Тернополі хтось, хто допомагає в лікуванні ВСД (тривога та інші психосоматичні розлади)?

На таблетки краще не сідати. Напевно є моменти, коли переключаються думки. От частіше робити то, що дозволяє не думати про погане. І саме просте - фізичні навантаження таки дуже хороший спосіб від ВСД. В здоровому тілі здоровий дух.
піЛюля зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Enstein (20.08.2017)
Старий 20.08.2017, 05:11 #2703800   #8
Enstein
Учасник
 
Аватар для Enstein
Типово Відповідь: Підкажіть чи є в Тернополі хтось, хто допомагає в лікуванні ВСД (тривога та інші психосоматичні розлади)?

Цитата:
Допис від піЛюля Переглянути допис
На таблетки краще не сідати. Напевно є моменти, коли переключаються думки. От частіше робити то, що дозволяє не думати про погане. І саме просте - фізичні навантаження таки дуже хороший спосіб від ВСД. В здоровому тілі здоровий дух.
І на тому дякую )
Enstein зараз поза форумом  
Старий 20.08.2017, 11:53 #2703818   #9
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Підкажіть чи є в Тернополі хтось, хто допомагає в лікуванні ВСД (тривога та інші психосоматичні розлади)?

Цитата:
Допис від Enstein Переглянути допис
побажаннями в стилі "знайди собі дівчину", "навчись відпочивати і не брати дурного в голову".
А цей варіант не помагає?
Romko_7 зараз поза форумом  
Старий 21.08.2017, 10:58 #2703923   #10
KSW
 
Аватар для KSW
Типово Відповідь: Підкажіть чи є в Тернополі хтось, хто допомагає в лікуванні ВСД (тривога та інші психосоматичні розлади)?

Цитата:
Допис від Enstein Переглянути допис

Ну в мене було щось схоже на панічні атаки колись давно дуже 2 чи 3 рази, тому я і асоціюю це з ВСД
О це мені знайомо. Пару років тому було в мене таке..... Постійно чогось боїшся і весь час тривога.... І ти не знаєш чого... сам розумієш шо то херня якась, але позбутися цього не можеш... Здається щось з дітьми станеться... подивився телевізор, когось арештували... таке відчуття що зараз по тебе прийдуть. сидиш собі думає, ти *** дибіл та таких чесних як ти одиниці, а страх всерівно перемагає. хотів вже сам в дурку йти...
Потім почалось ще гірше, проблеми з тиском. тиск віддавав біль на серце, думав вже з серцем проблеми... Навіть швидку викликав. Пішов перевіритись. В районій поліклініці сказали хз все добре і з серцем і з рештою. Почав шукати лікарів через знайомих. Попав до хорошого кардіолога, хоча з серцем все було в порядку він мені трохи допоміг. Пояснив в чому причина, спазми мязів, щось таке. Щось там тисне на всі судини і нерви. По його словах десь там в мозку є так званий центр страху, і коли його "тисне" ми відчуваємо оті всі тривоги, паніку і страхи. Написав якісь пігулки, я попив і з панічними нападами ніби все гуд. Що за пігулки не памятаю, але на пачці так і писало від тривоги і тд тп.
Але з тиском нічого не змінилось, час від часу приступи були конкретні, особливо після фізичної втоми. Зміна погоди - попа! І то *** в 29 років.
Почав ходити до невропатолога, трохи медикаментами (досить дорогими) трохи масажами і я почав відчувати покращення. Потім лише зрідка боліла голова (хоча раніше навіть коли тиск був високий - не боліла). Виявилось солі в хребті. нову масажі і медикаменти.
До слова сказати мав трохи лишньої ваги - зріст 174. вага була десь 95. тому почав бігати, а пізніше прикупив гантелі. І от вже років два, тьху-тьху. Я думаю здоровя як в середньо-статистичної людини мого віку (33 роки), так буває голова болить, але рідко. Можливо і тиск трохи скаче. але я вже то не відчуваю так різко.
І да мені також до всього написали ще і ВСД. Хоча лікарі сказали, що то є в половини населення.

Цитата:
Допис від піЛюля Переглянути допис
На таблетки краще не сідати. Напевно є моменти, коли переключаються думки. От частіше робити то, що дозволяє не думати про погане. І саме просте - фізичні навантаження таки дуже хороший спосіб від ВСД. В здоровому тілі здоровий дух.
Без медикаментів я думаю тут ніяк, воно само ніде не дінеться. Але потрібно не антидепресанти, а щось для зняття спазмів, розслаблення мязів. Хоча це моя думка. Ну і звісно спорт - мені він дуже допоміг!
А те що Ви пишете "Не думати про погане" Ви просто з тим не стикали, ви не думаєте про погане, воно само десь там в голові думається. Ви щось робите, займаєтесь справами, сидите в гостях, розважаєтесмь - АЛЕ ТРИВОГА ПОСТІЙНО З ВАМИ.
Дуже співчуваю тим у кого такі проблеми і надіюсь у мене це не повториться.

На рахунок до кого звернутись - попробуйте проконсультуватись з ХОРОШИМ невропатологом. Часто причина в їхній спеціалізації. Тому що в психічних розладах часто виною є фізіологічні причини.

Востаннє редагував KSW: 21.08.2017 о 11:27.
KSW зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Enstein (21.08.2017)
Старий 21.08.2017, 17:59 #2703982   #11
Astenik
Учасник
Типово Відповідь: Підкажіть чи є в Тернополі хтось, хто допомагає в лікуванні ВСД (тривога та інші психосоматичні розлади)?

В кожної людини може бути різна причина всд(вегетативна дисфункція в західній медицині)
Як приклад на цьому форумі http://forum.antivsd.ru/
Основна із основних тривожність.
Погоджуюсь спорт, зож, менше стресів і хороші стосунки в сімї роботі.
Зміна поведінки і ставлення до життя з допомогою кпт
Astenik зараз поза форумом  
Старий 21.08.2017, 22:02 #2704012   #12
Enstein
Учасник
 
Аватар для Enstein
Типово Відповідь: Підкажіть чи є в Тернополі хтось, хто допомагає в лікуванні ВСД (тривога та інші психосоматичні розлади)?

Цитата Без медикаментів я думаю тут ніяк, воно само ніде не дінеться. Але потрібно не антидепресанти, а щось для зняття спазмів, розслаблення мязів. Хоча це моя думка. Ну і звісно спорт - мені він дуже допоміг!
Тому що в психічних розладах часто виною є фізіологічні причини.
Там на м'язах все і зав'язано - вони спазмуються, і від того страждають судини, нерви і всі ці солі - остеохондрози виникають, а на їхньому фоні вже все інше.
Enstein зараз поза форумом  
Подякував(ла):
qazwsx321 (22.08.2017)
Старий 22.08.2017, 10:07 #2704040   #13
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Підкажіть чи є в Тернополі хтось, хто допомагає в лікуванні ВСД (тривога та інші психосоматичні розлади)?

Цитата:
Допис від KSW Переглянути допис

Без медикаментів я думаю тут ніяк, воно само ніде не дінеться. Але потрібно не антидепресанти, а щось для зняття спазмів, розслаблення мязів. Хоча це моя думка. Ну і звісно спорт - мені він дуже допоміг!
А те що Ви пишете "Не думати про погане" Ви просто з тим не стикали, ви не думаєте про погане, воно само десь там в голові думається. Ви щось робите, займаєтесь справами, сидите в гостях, розважаєтесмь - АЛЕ ТРИВОГА ПОСТІЙНО З ВАМИ.
Дуже співчуваю тим у кого такі проблеми і надіюсь у мене це не повториться.

На рахунок до кого звернутись - попробуйте проконсультуватись з ХОРОШИМ невропатологом. Часто причина в їхній спеціалізації. Тому що в психічних розладах часто виною є фізіологічні причини.
не часто, а завжди і тому, любі пігулки, як мертвому припарки ... пігулки мають побічний ефект і тому, присівши на них, ви здатні стати постійним клієнтом медиків ... 90 % українців, які постійно бігають по лікарям, мають на це , як і ви , лише дві причини, не правельний спосіб життя і не правельне харчування ... і дійсно, для зняття спазмів і розслаблення мязів у більшості випадків хватає масажу, сексу, або плавання, але ефект від цього буде мінімальним, якщо спосіб життя неправельний

Додано через 3 хвилини
Цитата
Допис від Astenik Переглянути допис
В кожної людини може бути різна причина всд(вегетативна дисфункція в західній медицині)
причина одна, лише спускові курки різні

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від KSW Переглянути допис
І да мені також до всього написали ще і ВСД. Хоча лікарі сказали, що то є в половини населення.


.
побічний ефект урбанізації і гонитві за грошима

Востаннє редагував qazwsx321: 19.12.2017 о 15:37. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Старий 19.09.2017, 14:45 #2706868   #14
Enstein
Учасник
 
Аватар для Enstein
Типово Відповідь: Підкажіть чи є в Тернополі хтось, хто допомагає в лікуванні ВСД (тривога та інші психосоматичні розлади)?

up.
Enstein зараз поза форумом  
Старий 21.09.2017, 12:40 #2707056   #15
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Підкажіть чи є в Тернополі хтось, хто допомагає в лікуванні ВСД (тривога та інші психосоматичні розлади)?

Цитата:
Допис від KSW Переглянути допис
О це мені знайомо. Пару років тому було в мене таке..... Постійно чогось боїшся і весь час тривога.... І ти не знаєш чого... сам розумієш шо то херня якась, але позбутися цього не можеш... Здається щось з дітьми станеться... подивився телевізор, когось арештували... таке відчуття що зараз по тебе прийдуть. сидиш собі думає, ти *** дибіл та таких чесних як ти одиниці, а страх всерівно перемагає. хотів вже сам в дурку йти...
Потім почалось ще гірше, проблеми з тиском. тиск віддавав біль на серце, думав вже з серцем проблеми... Навіть швидку викликав. Пішов перевіритись. В районій поліклініці сказали хз все добре і з серцем і з рештою. Почав шукати лікарів через знайомих. Попав до хорошого кардіолога, хоча з серцем все було в порядку він мені трохи допоміг. Пояснив в чому причина, спазми мязів, щось таке. Щось там тисне на всі судини і нерви. По його словах десь там в мозку є так званий центр страху, і коли його "тисне" ми відчуваємо оті всі тривоги, паніку і страхи. Написав якісь пігулки, я попив і з панічними нападами ніби все гуд. Що за пігулки не памятаю, але на пачці так і писало від тривоги і тд тп.
Але з тиском нічого не змінилось, час від часу приступи були конкретні, особливо після фізичної втоми. Зміна погоди - попа! І то *** в 29 років.
Почав ходити до невропатолога, трохи медикаментами (досить дорогими) трохи масажами і я почав відчувати покращення. Потім лише зрідка боліла голова (хоча раніше навіть коли тиск був високий - не боліла). Виявилось солі в хребті. нову масажі і медикаменти.
До слова сказати мав трохи лишньої ваги - зріст 174. вага була десь 95. тому почав бігати, а пізніше прикупив гантелі. І от вже років два, тьху-тьху. Я думаю здоровя як в середньо-статистичної людини мого віку (33 роки), так буває голова болить, але рідко. Можливо і тиск трохи скаче. але я вже то не відчуваю так різко.
І да мені також до всього написали ще і ВСД. Хоча лікарі сказали, що то є в половини населення.


Без медикаментів я думаю тут ніяк, воно само ніде не дінеться. Але потрібно не антидепресанти, а щось для зняття спазмів, розслаблення мязів. Хоча це моя думка. Ну і звісно спорт - мені він дуже допоміг!
А те що Ви пишете "Не думати про погане" Ви просто з тим не стикали, ви не думаєте про погане, воно само десь там в голові думається. Ви щось робите, займаєтесь справами, сидите в гостях, розважаєтесмь - АЛЕ ТРИВОГА ПОСТІЙНО З ВАМИ.
Дуже співчуваю тим у кого такі проблеми і надіюсь у мене це не повториться.

На рахунок до кого звернутись - попробуйте проконсультуватись з ХОРОШИМ невропатологом. Часто причина в їхній спеціалізації. Тому що в психічних розладах часто виною є фізіологічні причини.
До речі, теж щось подібне було (десь 32-33 роки). Ті ж самі тиски, обстеження у всіх лікарів, голки і т.д. і в результаті попав до психотерапевта. Юрій Олександрович Суліма. Він спеціалізується по ВСД. То пояснив, що 80% - то все у голові. Це ніби комп , де залізо справне, але програмне забезпечення вийшло з ладу. Медикаментозно призначив гізадепам - і то щоб не звикати, а просто повірити, що може і не мучити ВСД, коли приймаєш.
Основні посили - не загружати себе цим, збільшити фізичні нагрузки (фізкультура) і мінус алкоголь (хоча б на час). Про алкоголь я з ним довго "торгувався" - то дозволив мені раз в місяць 1 бокал пива )))
І воно якось потроху попускає... Але треба час і коли якісь такі нехороші перечуття - не грузити себе , що всьо, капєц, серце тиск, а думками переконувати себе, що то всьо фігня. Вона іноді ще проскакує, особливо, після пянки, але з часом має все бути ОК.
andrey_ko зараз поза форумом  
Подякували 2:
Enstein (21.09.2017), KSW (12.01.2018)
Старий 21.09.2017, 13:26 #2707076   #16
Enstein
Учасник
 
Аватар для Enstein
Типово Відповідь: Підкажіть чи є в Тернополі хтось, хто допомагає в лікуванні ВСД (тривога та інші психосоматичні розлади)?

Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
До речі, теж щось подібне було (десь 32-33 роки). Ті ж самі тиски, обстеження у всіх лікарів, голки і т.д. і в результаті попав до психотерапевта. Юрій Олександрович Суліма. Він спеціалізується по ВСД. То пояснив, що 80% - то все у голові. Це ніби комп , де залізо справне, але програмне забезпечення вийшло з ладу. Медикаментозно призначив гізадепам - і то щоб не звикати, а просто повірити, що може і не мучити ВСД, коли приймаєш.
Основні посили - не загружати себе цим, збільшити фізичні нагрузки (фізкультура) і мінус алкоголь (хоча б на час). Про алкоголь я з ним довго "торгувався" - то дозволив мені раз в місяць 1 бокал пива )))
І воно якось потроху попускає... Але треба час і коли якісь такі нехороші перечуття - не грузити себе , що всьо, капєц, серце тиск, а думками переконувати себе, що то всьо фігня. Вона іноді ще проскакує, особливо, після пянки, але з часом має все бути ОК.
Дякую за відповідь.
Enstein зараз поза форумом  
Старий 01.10.2017, 04:23 #2707906   #17
Rain85
Учасник
Типово Відповідь: Підкажіть чи є в Тернополі хтось, хто допомагає в лікуванні ВСД (тривога та інші психосоматичні розлади)?

Einstein, зателефонуйте мені щойно прочитаєте. Вранці в Тернопіль Приїжає спеціаліст по даному запитанні,яка з радістю Вам допоможе. Буде безкоштовний семінар, а потім можна буде поспілкуватися і при бажанні записатися на прийом собисто.380968027348 Наталя.Буду рада Вам допомогти!!
Rain85 зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
Enstein (02.10.2017)
Старий 02.10.2017, 12:13 #2708012   #18
Enstein
Учасник
 
Аватар для Enstein
Типово Відповідь: Підкажіть чи є в Тернополі хтось, хто допомагає в лікуванні ВСД (тривога та інші психосоматичні розлади)?

Цитата
Допис від Rain85 Переглянути допис
Einstein, зателефонуйте мені щойно прочитаєте. Вранці в Тернопіль Приїжає спеціаліст по даному запитанні,яка з радістю Вам допоможе. Буде безкоштовний семінар, а потім можна буде поспілкуватися і при бажанні записатися на прийом собисто.380968027348 Наталя.Буду рада Вам допомогти!!
Адміни, забаньте аккаунт, 3 дописи на форумі - все реклама.

А від інших чекаю порад по темі лікування ВСД, тривожності, психосоматики в Тернополі.
Для широкого загалу ця проблема ніби примарна і незрозуміла, але для того, хто стикався з даним розладом це доволі серйозно.
Enstein зараз поза форумом  
Старий 25.11.2017, 13:15 #2713555   #19
Enstein
Учасник
 
Аватар для Enstein
Типово Відповідь: Підкажіть чи є в Тернополі хтось, хто допомагає в лікуванні ВСД (тривога та інші психосоматичні розлади)?

up.
Enstein зараз поза форумом  
Старий 11.01.2018, 17:03 #2718043   #20
Enstein
Учасник
 
Аватар для Enstein
Типово Відповідь: Підкажіть чи є в Тернополі хтось, хто допомагає в лікуванні ВСД (тривога та інші психосоматичні розлади)?

Up. Може не в Тернополі, а й в Україні
Enstein зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Irinko (11.06.2020)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 16:44.